Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Casa

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:37 pm

-Era sa te pierd...,am oftat si am stras-o tare in brate uitandu-ma adanc in ochii ei.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:41 pm

-Si eu pe tine...
M-am uitat trista la el si m-am cuibarit in bratele lui auzind doua picioare in usa:
-Se grabesc...?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:49 pm

-Cred ca acum se bat pe ciocolata.,am ras.
-Pisi...nu era sa ma pierzi...m-as fi intors la tine pentru ca eu nu eram suparat...tu erai pe mine pentru ca te-am facut sa suferi si ai avut perfecta dreptate in tot ce ei zis...eu nu te-am luat asa cum esti si nu te-am inteles,de aceea imi pare rau:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:51 pm

-Singurul lucru de care te rog e sa ai rabdare cu mine...mi-e frica sa nu te pierd si frica asta o sa dispara incetul cu incetul,promit...
I-am zambit si m-am ridicat din pat deschizand usa unui dulap sa imi scot haine:
-Pisi l-ai hranit pe Bam?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:52 pm

-Hiiiiii,prost sunt...,am zis si am iesit din camera ca sa ii dau de mancare si sa ma joc putin cu el.
-Bam,data viitoare,musca-ma daca uit:o3.,am zis si m-am uitat la el cum manca
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:55 pm

Am iesit din camera bagandu-mi banii in buzunarul blugilor si le-am zambit baietilor ducandu-ma in hol sa ma incalt si sa imi caut geaca:
-Jukka sa imi aduci aminte sa iti dau tricoul cu cho...
Am auzit usa de la intrare si m-am dus sa deschid:
-Bunaaaa,ce mai faci?Am auzit ca ti-a fost...rau ieri,mi-a zis zambind si a intrat in hol uitandu-se in jur...
I-am zambit di am oftat.Nu,eram ok,renuntam la actele mele tampite de gelozie..
-Sunt ok,mersi..am zis uitandu-ma la ea cum se uita cu ochi curiosi prin casa...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:57 pm

-Mark nu e acasa.,a zis Dani si m-a luat pe sus,apoi m-a aruncat in dulap si a inchis usa.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:59 pm

-Aaa nu conteaza,il astept...
Mi-am dat ochii peste cap si am trecut pe langa ea intrand in bucatarie:
-Jukka poti veni un pic te rog?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:01 pm

-Sigur:o3.,a zis si a venit cu ciocolata in bot
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:04 pm

-Uite...daca ii mai zic ceva iar ma cert cu Mark si nu mai vreau,am obosit psihic...E catelus dupa el de 2 ani de zile doar ca acuma m-a prins pe mine ca sunt moale si d-aia acuma se crede in "familie"...vroiam doar sa iti zic sa stai linistit ca nu mai fac nimic rau...o sa invat sa o suport asa cum e pe langa el pentru ca...orice as face tot nu va pleca,asa ca...Trebuie sa ma obisnuiesc ca atata timp cat mananc...[urma sa zic ciocolata dar ma uitam cu ochi mari la Jukka si ciocolata lui din bot si am zambit larg] inghetata trebuie sa suport si albinele care imi dau tarcoale...
L-am imbratisat si m-am intors cu spatele invartind absenta niste apa intr-un pahar...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:08 pm

-Mia,trebuie sa nu o bagi in seama pentru ca e o fantezie ciudata de a ei,iar Mark te iubeste si noi te iubim si va iubum pe amandoi si ne sunteti foarte dragi:o3.Scapam de ea cumva:o3.Ne scapa Dani ca el e bun la chestii de genul.
Am reusit sa ies in dulap si m-am dus in bucatarie si m-am asezat pe masa.
-Cum scapam de ea?.,am zis luand un mar si muscand din el.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:10 pm

-Pisi...e inofensiva...serios...dar faci cum vrei...atata timp cat nu pune laba pe tine nu ii fac nimica...Si da,am zis uitandu-ma la el si ridicand o spranceana,s-a intors Mia aia din vacanta..
I-am zambit malefico-simpatic si am muscat si eu din marul pe care il tinea in mana iesind din bucatarie si ducandu-ma sa fac patul inainte de plecare...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:14 pm

-M-a sunat p*zda aia!.,a tipat Dani trantind usa de la bucatarie
-Aoleu,si?.,am intrebat si m-am dat jos de pe masa
-Si isi cere scuze,si vrea sa ne vedem si ma iubeste,da,haideti toate la p*la lui Dani e destul de mare pentru toate!.,a dat cu piciorul in dulap si a cazut o ciocolata care s-a rupt in doua.
-AI RANIT CIOCOLATA!.,a zbierat Jukka si a luat ciocolata de pe jos ca si cum ar lua un animalut rait si a pus-o pe masa.
-Asta a fost...ciudat...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:17 pm

Am dat sa intru in bucatarie si am vazut-o pe "catelus" cum o ia la fuga in bucatarie si incepe sa sara pe langa Mark mai ceva ca Bam cand ne vede:
-Ai ajuns !! Hai sa iesim la o cafea,fac cinste...
Mi-am dat ochii peste cap si m-am aruncat pe canapea cautandu-ma de tigari...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:21 pm

M-am asezat pe canapea langa Mia si i-am aprins tigara.
-De ce patim numai noi doi chestii de genul asta?.,am zis si am pupat-o pe obraz
-Sa stii ca te iubesc:o3 si nu te las pentru nimic in lume si da,am simtit nevoia sa spun asta:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:22 pm

-Pentru ca tu esti un baiat frumos inteligent simpatic moale cald vesel afectuos iubitor grijuliu...
M-a completat Jukka:
-Cu p*la mareeee...
Am facut o pauza sa zambesc si m-am uitat la Mark:
-Si eu te iubesc mult...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:31 pm

-Deci mergem?.,a chitait si s-a asezat langa mine.
-Da mergem,Jukka merge de manca cu ciocolata,Mark merge impreuna cu Mia si tu ma ti pe mine de manuta:o3.,a zis Dani si cred ca a fost prima data cand am vazut mutra de catel bleg a lui care era...geniala si am scos un zambet tamp si adorabil cand l-am vazut:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:35 pm

-Dani esti sigur ca vrei sa te intalnesti cu tipa aia...?Adica uita-te un pic la noi: nu vrem sa suferi iar si nu prea merita sincer...
M-am uitat la el cu o moaca la fel de bleaga ca a lui si i-am zambit in timp ce "catelus" tot se invartea prin casa si la un moment dat a aparut cu tricoul lui Mark,ala cu Brian de i-l facusem eu cadou...
-Asta e al taaaau ?! a intrebat cu ochii cascati si ranjind si l-a tras peste cap imbracandu-l...
Daca ma ridic ii smulg parul din cap cu penseta...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:37 pm

-Nu te las sa-l porti.,am ranjit malefic si i-am luat tigara din gura de la Mia si am tras si eu dand o groaza de fuma afara,apoi i-am inapoiat-o.
-Mia,iti iei tricoul cu Cradle si mi-l iau si eu,defapt e pe mine si isi ia si Jukka si isi ia si Dani si iesim toti asa in oras:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:41 pm

M-am ridicat de pe canapea maraind:
-A contaminat tricoul,am zis trecand pe langa Mark si m-am dus in dormitor incepand sa ma schimb de tot,dandu-mi jos si blugii:
-Unde dracu sunt aia negri...?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:44 pm

-Mark e duminica si ai tricoul ala pe tine...,a zis catelus si s-a asezat langa mine.M-am ridicat si m-am asezat pe fotoliu in brate la Dani si am inceput sa rad fiindca el tot incerca sa ma dea jos.
-Asa si ce daca e duminica?Sunt satanist ce ma priveste pe mine duminca?.,am zis dand din umeri si uitandu-ma cum ii sclipesc ochii lui Jukka
-IOOOIII HAI SA MAI FACEM INCANTATIIIII.,a topait si a bagat mutre de copil fericit care primise ceva jucarie.
-Ioi ioi ioi ioi esti aira satanist ioooooiii ce frumos o sa fieee ca pe vremuriii,ioooi maaaa.,a sarit si el peste mine si m-a luat in brate.
-NU VA DERANJEAZA CA MA SUFOC?.,a tipat Dani incercand sa se elibereze iar eu ma uitam cu o mutra gen "ih,ai pierdut batalia catelus prost" la catelus.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:47 pm

M-am schimbat si am iesit din camera incepand sa alerg peste ei:
-Gramada cere varf !! am tipat sarind peste ei si incepand sa rad...
-Si eu...!!! a urlat catelus...
-Nuuuuuuuuu caaaaa ma doare pie...
Degaba am urlat ca tot a sarit ca lipitoarea in carca mea...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 1:58 pm

-Jooosss ma ca mor aci.,a zis si s-a scuturat pana catelus a picat pe jos.
-Deci mergem?.,a zis Jukka si s-a dat si el jos si m-am dat si eu
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 2:00 pm

-Scuzeeeee Dani...
M-am ridicat de pe jos si m-am dus sa imi iau geaca:
-Unde mergeeeeeeeeem ??
Imi venea sa ii raspund..si i-am raspuns:
-La dracu...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 2:02 pm

-Ioi Mark ma duci in spate?:o3.,a zis Jukka si a sarit la mine in spate
-Vai obezule.,am inceput sa rad si am iesit afara din bloc
Sus In jos
 
Casa
Sus 
Pagina 4 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: