Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Casa

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 10:36 pm

-Nu am cum sa uit...imi pare rau...rau de tot pentru ce a iesit azi...Dar ma jur ca preferam sa ma omor decat sa raman fara tine...
M-am uitat in ochii lui si mi-am lipit palmele de gatul lui mangaindu-l:
-Ce s-a intamplat cu baietii si cu..colega mea..?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 10:42 pm

-Jukka si Dani sunt in camera de zi si probabil discuta despre nu stiu ce...iar colega ta dupa spusele lui Dani era cu p*zda in sus,deci probabil s-a futut cu el sau Jukka...nu stiu Mia...nu am intereseaza de ea...sa se duca sa se impuste din partea mea...,am scos un oftat lung si mi-am frecat nasul de obrazul si gatul ei.
-Sa nu-ti mai faci asa ceva niciodata....te rog...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 10:45 pm

-Partea mai ciudata e ca nu mi-a reusit...nu stiu..nici nu mai tin minte exact ce s-a intamplat..cel mai tare m-a durut ca..ai putut sa te gandesti chiar si pentru o secunda ca eu as putea crede despre tine ca nu ma iubesti...nu mai vroiam sa deschid subiectul dar...de ce m-ai lasat sa plec fara nici cel mai mic gram de resentiment...?Atata vreau sa stiu si pe urma ingrop subiectul de tot...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 10:47 pm

-Pentru ca te iubesc...si aceea a fost decizia ta...sa pleci...nu te puteam oprii...,am oftat
-Sau poate sunt doar prost si eram intr-o pre-stare de soc,sau poate mi-a urlat prea mult black'ul in urechi.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 10:48 pm

-Ok pisi...
Am zambit slab si m-am sprijinit de umerii lui sa ma ridic din pat:
-Mai am de la cineva de la cine trebuie sa imi cer scuze,am zis cautand mobila sa ma sprijin de ea in drum spre usa...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 10:50 pm

Am scos un oftat incet,facandu-ma ghem in pat si strangand o perna cu dintii si incercand sa ma calmez.Era intr-o stare de...nu stiu.Eram socat si imi era frica pentru ea si tocmai o vazusem in spital cum aproape murea si eu nu puteam face nimic...am fost suspectat ca sunt psiho...deci nu aveam o stare tocmai normala psihic.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 10:52 pm

Am deschis usa si m-am proptit pe bratul canapelei uitandu-ma la baieti:
-Eu...mie...imi pare foarte rau pentru ce s-a intamplat...serios...si stiu ca probabil ma urati pentru ca l-am facut sa sufere...si sincer vreau sa imi ziceti ce aveti in minte acuma pentru ca va iubesc enorm,sunteti singurii mei prieteni si...stiu ca am calcat pe bec...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 10:56 pm

-Nu suntem suparati pe tine Mia...nu putem fi suparati pentru ca...nu e vina nimanui iar Mark e Mark si e un catelus care poate fi ranit foarte usor iar tu la fel...si sunteti incapatanati si va iubiti mult si asta creeaza probleme dar...Mia te iubesc ca pe o prietene si imi esti foarte foarte draga:o3.,a zis Jukka moale si s-a dus sa o ia in brate
-Nu sunt nici eu suparat pe tine...nu am nici un motiv sa fiu pentru ca nu e vina ta nici a lui Mark,ce a fost a fost...,a zis Dani si s-a ridicat si el sa o ia in brate.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 11:00 pm

-Multumesc,am zis incet si m-am ridicat uitandu-ma la ei..Eu ma duc sa ma culc...
M-am intors in dormitor si l-am vazut pe Mark adormit deja...N-avea sens sa il mai trezesc...ii futusem prea tare ziua..mult prea tare...si sufeream enorm gandindu-ma cat putusem sa il ranesc cu prostia din capul meu...
M-am asezat moale pe pat langa el si i-am luat mana impletindu-mi degetele cu ale lui si adormind asa covrig cu mana lui la piept si cu obrazul lipit de incheietura lui...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 11:38 am

Am scos un sunet care semana a tors de pisica impreuna cu un mic chitait si m-am ridicat incet suflandu-mi parul de pe ochi.
-Ioi ma...ce jeg e in camera asta...,am zis cascand si m-am ridicat incet si am inceput sa pun toate revistele pe jos langa balcon,sa curat masa de birou si sa sterg putin praful,toate asta in liniste ca sa nu o trezesc.Am realizat ca am ramas inca incaltat si ca ma dureau picioarele,dar nu mi-a pasat si m-am trantit pe pat,cu capul indreptat spre tavand si mi-am bagat castiile in urechi si m-am apucat sa ascult Burzum,fiindca imi aducea aminte de perioada mea din a 9-a si 10-a,iar acum cat creierul meu nu e bun de nimic,macar ca sa nu intre in standby incerc sa-mi aduc aminte ce faceam atunci.
Dimineata trebuia sa am micul de jun cel de taina cu maica-mea si gemenii,in care eram torturat cu mirosurl de omleta care ma facea mereu sa borasc.Eram muci dupa seara de dinainte,ma durea capul si mirosul acela suprapus cu starea mea mahmura rezulta ca pe la a 2-a ora am sa ma cer la baie si am sa borasc probabil pe coridor daca nu ajung la buda.Continua stare de ameteala in timp ce mergeam spre scoala,lenes imi taram picioarele cu bocanci(Care erau grei ca dracu,abea ma miscam) si cele mai p*zdoase tricouri ever.Perioada 9-a,10-a eram in trei sferturi pentru ca aveam mania cu bocancii,deci ca sa fiu eu si mai bagat in seama si temut de mironosite pentru ca nu-mi doream in ruptul capului o relatie stabila(nu de alta,doar ca imi era frica sa fac persoana aia sa sufere pentru ca,da,eram un c*rvar).
Si ajungeam la prima ora si ascultam Cradle sau Burzum la maxim in ore si desenam pe spatele caietului.Mediile mele au fost mereu 7 sau 8,la chimie si geografie era sa ramant corigent de cand am inceput a 7-a,si asa in fiecare an.Pentru ca geografia e de cacat,iar eu ma descurc ca dracu la ea,iar chimia e facuta din atomi care contin atomi de atomi de cacat,cum zicea si Jukka,cel care a fost corigent in a 9-a la chimie.Si stateam la scoala degeaba,frecam menta,mergeam in pauze si fumam,mai saream gardul si furam de la un magazin niste tigari,nu neaparat ca le furam,dar nu dadeam bani pe ele,ci ma milogeam iar pana la urma puneam mana pe 2-3.Bine,nu am fost usa de biserica in ceea ce priveste furatul,am furat pufuleti si doze de cola la greu.(Jukka fura ciocolata) doar pentru simplul fapt ca imi uitam banii acasa,sau ii consumam pe toti in prima noapte la clubul ala.Si dupa scoala frecam menta din nou,acasa,stateam inchis in camera si ma uitam la tavan in timp ce din nou,ascultam muzica.Deci viata mea era o rutina plictisitoare acoperita cu mult satanism si cinisim,plus glumele englezesti pe care le iubeam,desi toti din clasa mea,cand le auzea isi faceau ori cruce ori se duceau la diriginta sa-i spuna ca sunt nebun.
Ah si vesnicile scandaluri cu diriginta,si era maica-mea chemata la scoala pentru o lista lunga de chestii.Diriginta ii comenta in vedere cu parul meu,care pentru ea era prea lung si ciufulit,cu crucea intoarsa la gat care dupa parerea ei denota ca sunt bolnav psihic,in legatura cu tricoul cu Cradle cu calugarita aceea(tricoul adolescentei mele,pe care l-am iubit enorm si il iubesc si acum) in legatura cu faptul ca dormeam,ascultam muzica si deseneam in ore,mai comenta si ca saream gardul si ca fumam in baie sau in spatele scolii si in general vinerea aduceam bere la scoala,eu si Jukka,si beam cate putin,toata gasca in buda baietiilor,ne strangeam intr-o cabina,inchideam usa si muream de ras acolo fiindca de obicei Jukka uita sa puna capacul pe buda,iar el sa trantea si pica cu curul in rahatul de 1 metru latime si lungime care se afla mereu in buziile scolii.
Si am terminat a 9-a cu media 8 la purtare,desi era sa fie 4 dar s-a milogit biata de maica-mea spunandu-i directoarei si dirigintei ca eu sunt asa fiindca ea e de vina ca s-a despartit de taica-meu,iar eu suferisem enorm.Nu era in totalitate adevarat,adica am fost afectat de faza cu divortul si toate alea si faptul ca nu am ramas cu tata...dar daca nu as fi fost miserupist dupa aceea probabil m-as fi spanzurat de bec din cauza stresului si nerviilor.Deci a 9-a si a 10-a au fost clasele mele de miserupism si perioada mea cea mai chill.
Tin minte ca in a 9-a faceam bezni desenate macabre,care avea personaje niste pisici urate si anorexice cu blana putin belita si scurta,care purtau bocanci si tricouri si aveau piercinguri.
In a 9-a imi dadusem nu stiu cate gauri in urechi si imi umplusem tricoul cu Cradle de sange cand imi dadusem in cartilagiu.
Seara era cel mai mirific si genial moment ever...seara si noaptea cand mergeam toata gasca in Shadows(clubul acela) si cantam sau spuneam glume ca sa primim bere gratis si ne futeam cu tot ce prindeam,in buda sau in debara,sau cum a facut Marco,in spatele tejghelei.Jucam poker desi nu prea vedeam cartiile si ne imbatam de ne rupeam.Ajugeam acasa urcand intr-un copac si sarind pe geam la mine in camera si ma trantam direct pe pat,adormind direct.
Scandaluri cu maica-mea nu au fost prea multe,pentru ca se prinsese ca nu aveam cum sa ma schimbe,chiar daca stia ca nu e bine,la un moment dat ma trimisese la psiholog.
O tipa foarte foarte nasoala,machiata excesiv si care avea un miros dulce de parfum ieftin luat de la piata si o voce foarte pitigaiata si enervant,plus tonul "vai draga".
Renuntase la cazul meu,pentru ca o depasea,atunci maica-mea a inteles ca am luat-o la mist-o pe tipa si o chinuisem,o manipulasem psihic rau de tot.
Asa ca m-a lasat in pace sprand ca o sa-mi revin.Mi-am revenit oarecum in a 11-a in care am lasat-o mai moale cu satanismul si alea-alea,dar aveam o perioada foarte idioata de zombie,in care nu stiam nici pe ce planeta eram.
Creierul meu a lucrat mult acum si incepeam sa obosesc doar cand ma gandeam la imagini.Brusc m-a lovit o chestie.Daca imi placea asa de mult perioada aceea,si uram cum am fost acum un an,adica in a 11-a,de ce nu am de gand sa re-intru in perioada "Mark-foarte-ciudat-satanist-cinic-dar-totusi-cu-mutra-de-catel-care-asculta-death-si-black."
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 11:49 am

Ce incet se auzea muzica din castile lui Mark...Era ca si cum imi pusese cineva castile sub perna si auzeam asa infundat cate un acord ratacit sau o voce pierduta...Asta m-ar fi facut sa dorm si mai mult dar nu mi-era nemaipomenit de bine..in plus ca imi batea soarele fix pe obraji si ma ardea acuma,semn ca nu mai era dis de dimineata...
Am tresarit moale cand i-am atins pielea calda a incheieturii dar am ramas cu ochii inchisi ascultandu-l cum respira si ascultand...chinuindu-ma mai degraba sa ascult si sa imi dau seama ce se auzea in casti...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 11:50 am

Primul meu impuls a fost sa o intreb daca s-a trezit,d-ar m-am intors pe o parte,cu fata spre ea si am sartat-o moale.
-Neata.,am zis si mi-am frecat nasul de gatul ei.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 11:51 am

-Te-am trezit..?am zis cu glas ragusit si am deschis ochii uitandu-ma la el..
Am zambit moale si i-am prins mainile in ale mele si i le-am tras sub obrazul meu ca si cum tineam perna pe obraz :o3
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 11:52 am

-M-am trezit de jumatate de ora cred...pisi imi pare rau pt aseara...te simti mai bine?:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 11:54 am

-Nu iti mai cere scuze,te rog...
Mi-am intins mainile ca sa il iau in brate si am zambit:
-Sunt ok,doar ma doare un pic in capul pieptului dar nu e nimic care sa ma omoare...Tu cum esti?am intrebat mangaindu-i rana de pe frunte...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 11:56 am

-Pisi...eu n-am nimic,sunt obisnuit cu vanatai si julituri...apropo,te mai doare limba?:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 11:57 am

-Stii ca am si uitat de asta??Ia sa vad...
Mi-am lipit buzele de ale lui si l-am sarutat lung...
-Mmm..nu ma mai doare,am zis zambind si sarutandu-l din nou...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:10 pm

-Ce vrei sa facem astazi?:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:12 pm

-Pai as vrea sa ma revansez pentru ieri si sa iesim din nou in barul ala sa bem ceva...adica sa beti ceva pentru ca se pare ca eu nu mai am voie...o perioada...scurta...
Mi-am scos un picior de sub plapuma si mi-am pus coapsa peste picioarele lui cascand cu un miorlait...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:13 pm

-De ce nu ai voie?Adica...daca te simti bine poti sa bei si tu putin,poate pe cand iesim iti trece:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:15 pm

-Pai mi-au scos tot din stomac si nu stiu ce cacat de medicament mi-au dat...o sa beau putin de la tine...
Am luat o perna ce cazuse si mi-am pus-o la loc sub cap si am auzit o bataie in usa:
-Hiii de cand bate la usa ?? Nu e el,inseamna..
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:18 pm

-Suntem Jukka si Dani si vrem sa va ducem in oras,asa ca nu mai stati ca prostii si imbracati-va si miscati-va cururiile!
-Mergem la sf. slujba de duminica., a zis Dani si a inceput sa rada,apoi a inceput sa rada si Jukka,cu rasul acela de femeie de 100 de ani care e atat de amuzant incat iti vine sa razi numa cand il auzi
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:21 pm

Am inceput si eu sa rad si m-am ridicat incet in capul oaselor cascand:
-Imediat venim,am zis tare sa ma auda si m-am uitat la Mark:
-Ce ne-or fi pregatit pentru azi?Azi scoteti-ma sa mananc la Mc,am zis iar tare si am inceput sa rad tragandu-ma deasupra lui Mark:
-Azi am grija de tine ca esti ranit :o3:o3
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:30 pm

-Nu sunt ranit pisi,e o julitura amarata:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 07 Noi 2010, 12:36 pm

-Nu conteaza...
I-am zambit si m-am lipit de pieptul lui sarutandu-l cu pofta...
-Mi-a fost dor de tine pisi,am zis incet si m-am uitat in ochii lui mangaindu-i buzele cu degetul aratator...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Casa
Sus 
Pagina 3 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: