Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Casa

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 4:53 pm

Am zambit moale si i-am dat parul de pe fata.
-Dani e foarte....moale in preajma mea...si imi spune ca ma iubeste si ca sunt viata lui si ca ar face orice pentru mine...si stam ore in sir unul in bratele celuilalt si el imi povesteste orice chestie...si e moale si are pielea fina si calda si mainiile moi si stateam intr-o seara si l-am tinut de mana pana dimineata pentru ca era cald si placut si moale.In seara aia m-a trezit la ora 5 sa-mi zica ca ma iubeste...,am zis moale si mi-am sters o lacrima cu podul palmei.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 4:58 pm

-Nu vroiam sa te fac sa plangi,am zis ciufulind-o si facand-o sa zambeasca un pic...Ok sa ma gandesc la ceva ce te poate scoate un picut din starea asta...ceva...orice...uite povesteste-mi cum merge pe celalalt..plan..cu Dani,am zis razand moale si tacand brusc aducandu-mi aminte de fazele cu RR. de azi...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:00 pm

-Dani e....zeu....,am zis si am pufnit in ras.
-Adica....sexul cu e foarte hardcore dar...totusi e ceva moale si dragut de fiecare data si asta e tipic pentru el,iar odata m-a intrebat daca vreau sa facem dragoste,si a zis dagoste nu sex...si am zambit si am sarit peste el si i-am zis ca il iubesc.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:01 pm

-Ce frumos...serios ma...mi se pare asa de frumos...
Am zambit si am luat-o de mana:
-Ma bucur pentru voi,serios...am zis moale uitandu-ma in perna oarecum...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:02 pm

-Multumesc:o3.Oricum...dupa toate fazele mele cu sexul si na...curvaria pentru tigari si ceva iarba...sa ai pe cineva si sa-l iubesti si sa faci dragoste cu el e ceva foarte....cald si moale.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:05 pm

-La mine e exact invers..sau cel putin oarecum...adica...dupa faza aia nu mai am curajul sa...vreau sa fac ceva cu Mark...traiesc cu sentimentul ca nu va mai fi la fel...ca nu o sa ma mai placa la fel...ca o sa ma priveasca altfel...
M-am facut covrig dregandu-mi glasul si am stins tigara in scrumiera de pe noptiera...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:09 pm

-Mark te iubeste enorm,se vede in ochii lui,nu cred ca te-ar privii altfel...pentru ca te iubeste si ti-a dat timp...sunt convinsa ca si lui i-ar fi frica sa nu te raneasca sau ceva...dar incet,incet o sa va reveniti amandoi.,am zis moale.
-Uite,eu facusem o faza naspa,mi-am sprijinit din greseala cu mainiile,defapt cu o mana,de rana lui Dani...si stiu ca a urlat nasol de tot apoi a inceput sa tremure iar eu m-am panicat rau.Dar m-a luat in brate si si-a cerut scuze si a zis ca e ok si ca a avut o reactie ciudata...deci Mia...crede-ma ca o sa fie totul bine.,am zambit si i-am dat o suvita din ochi.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:13 pm

I-am zambit si m-am uitat la ea:
-Multumesc Jamie...multumesc ca esti cu Dani...multumesc ca stai cu mine si vrei sa ma intelegi si ca vorbesti cu mine...sincer...mersi mult...
Am strans-o in brate langa mine inchizand ochii...Mirosea asa de frumos..tutun si vanilie...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:22 pm

-Normal ca vreau sa te ascult...inaintea voastra nu aveam pe nimeni...eram...singura ca dracu...,am oftat si am strans-o in brate.
Am auzit un "awwww" din usa si l-am vazut pe Dani sprijinindu-se de perete.
-Buna pisi:o3.,am zis moale si m-am intors spre el.
-Ma primiti si pe mine?:o3:o3:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:24 pm

-Da...
M-am ridicat din pat stergandu-mi pe fuga ochii si m-am uitat la Dani zambind:
-Eu ma duc sa imi iau ceva de rontait,am zis trecand pe langa el spre bucatarie...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:30 pm

-Pisi...ai plans?.,a zis si s-a asezat in fata mea si m-a lipit de el.
-Nu am nimic pisi.,am zis si m-am cuibarit la el in brate.
A inceput sa ma mangaie pe spate si sa se joace cu o suvita din parul meu.
-Pisi nu ma poti mintii...
-Bine...mi-a zis pizda aia ca tu nu ma iubesti...si ca ma tii doare pentru sex....si i-am dat una in dinti si am fost exmatriculata pe 5 zile...,am oftat si m-am cuibarit mai tare in pieptul lui.
-Dar eu te iubesc enorm pisi,nu o asculta pe pizda aia ma....te iubesc enorm,esti....cea mai importanta persoana pentru mine...,a zis si mi-a ridicat barbia sarutandu-ma moale.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:34 pm

Mi-am lipit obrazul pe marmura rece a bufetului si am inchis ochii vazand tot felul de flashuri in spatele pleoapelor...De ce nu ii futusem si eu una peste bot aleia ?! Pana la urma ma durea in cur daca ma exmatricula careva...nu prea ma mai interesau multe chestii...
Mi-am adus aminte de cateva din fazele de atunci si mi-am adus aminte de...

[...]


De cand ne intorsesem din "excursia" aia drumul spre scoala si ideea in sine ca trebuie sa ma trezesc si sa ma duc sa pierd sase sau sapte ore zilnic pe ore inutile si plictisitoare era un impact puternic asupra nervilor mei care devenisera usor de zdruncinat.Acum cel putinam prins curajul si hotararea sa ies singura din casa si sa refuz sa ma duca Mark pe undeva..
Asa ca in luna care a urmat m-am dus singura la scoala si pe unde mai aveam treaba si vorbeam mai des cu baietii care ma sunau din diverse motive: Mark ma suna sa imi spuna ca ma iubeste,Jukka imi dadea comanda de ciocolata,cereale si lapte iar Dani ma ruga frumos sa ii iau si lui tigari...bine teoretic luam pentru toti 4...
Si imi facea bine sa ies la aer curat:in spatele blocului se intindea un parculet foarte verde si cu multi copaci si multe flori foarte ok intretinut si cu o groaza de leagane rosii cu lanturi in care ma dadeam eu de fiecare data cand era cald afara si imi aduceam aminte cum ma impingea Mark si cum la un moment dat s-a julit de marginea leaganului iar eu am zburat din leagan si mi-am rupt blugii si mi-am julit genunchii ca un copil mic si aerian...
In fata blocului era o gradina mare care era despartita de o alee ingusta pe unde puteai sa iesi din bloc si sa o tai spre metrou sau spre autobuz.Eram aproape de centru si de tot soiul de magazinase interesante.Cel mai important era cel de ciocolata..Un magazin intreg umplut cu tot felul de specialitati si bomboane tocmai bune de bagat una bucata Jukka in orgasm cerebral.Langa era tutungeria si tot ma batea gandul ca intr-o zi sa cumpar o narghilea si sa fumam ca pipa pacii in mijlocul sufrageriei...
Iar drumul pana la scoala era destul de simplu..treceai prin spatele unor blocuri,traversai o straduta si ajungeai imediat..daca te chinuiai un pic in 10 minute erai in clasa cu cartile deschise..Oricum ma trezisem tarziu si asa ca puteam sa bat pasul mai rapid..
[...]
Am iesit din dormitor cu cureaua intr-o mana si cu un elastic de par in gura fredonand ceva si plimbandu-ma pe varful degetelor spre usa.L-am vazut pe Dani pe canapea in pozitie turceasca cu o cafea pe jumatate bauta si cu un maldar de foi ce zaceau insirate pe masuta de langa canapea.Mormaia vadit iritat,moment in care m-am gandit sa il scot din starea aia si m-am strecurat in spatele lui furandu-i tigara dintre degete ce statea sa se stinga si am inceput sa rad tragand un fum..
-Aia era ultimaaaa !! a tipat oarecum amuzat si m-a tras de umeri sa cad pe canapea dar m-am dezechilibrat si am venit de-a dura in fund pe langa canapea,icnind ca un bebe si dand afara tot fumul din piept.
-Hiii vai scuzeee,a zis dand sa ma ridice dar am inceput sa rad si m-am ridicat singura dandu-i inapoi tigara:
-Nu sunt handicapata,stai chill ca nu am patit nimica,am zis razand scurt si l-am pupat pe obraz ducandu-ma dupa o pereche de tenisi..Eu ma duc pana la scoala,vrei sa iti iau ceva de pe drum?
Si-a ridicat privirea dintre foi si a afisat o pereche de ochi mari si calzi pregatindu-se sa zica ceva ce probabil nu mi-ar fi convenit:
-Vin si eu cu tine ca..trebuie sa...vorbesc cu cu un coleg..
A dat sa se ridice dar am facut un semn scurt din mana si i-am zambit:
-Dani apreciez enorm gestul dar...nu pot sa stau in spatele cuiva toata viata,stii?M-am obisnuit sa ies afara singura si momentan nu m-a mancat nimeni.Deci ai incredere ca nu ma fura bau-bau-l 15 minute pana ajung in curtea scolii...
Se mai pregatea sa zica ceva dar m-am ridicat repede si m-am incaltat si am taiat-o in viteza pe scari ca nu cumva sa ii vina totusi ideea malefica sa vina dupa mine..
Am ajuns repede afara si am traversat soseaua si am luat-o agale printre blocuri uitandu-ma in jur la frunzele alea galbicioase si ciudate si la faptul ca pe langa geaca de piele si un tricou nu mai aveam nimic pe mine dar mi-era bine desi afara era sfarsit de noiembrie si ar fi trebuit sa fie foarte frig..erau vreo..18 grade...Eh in alea 15 minute s-au intamplat doua chestii ciudate...
In primul rand m-am ciocnit de maica-mea pe strada.Ce a urmat a fost o faza demna de filmele cu prosti: pe langa faptul ca a vorbit cu mine de parca eram o vecina cu care mai schimba doua barfe si nu fi-sa care a lipsit de 3 luni de acasa,mi-a trantit cu zambetul pe buze faptul ca se recasatoreste si ca tipul ala s-a mutat in apartament.Au renovat si camera mea,dupa ce a fost golita si toate lucrurile puse pe foc [nici nu aveam colectii intregi...] l-au transformat in birou de lucru...S-a holbat 2 minute la ranile mele care acum erau rozalii si pe urma a zambit in sensul de "hai pleaca mai repede ca vreau sa scap" si a intins-o...Da,mama mea...dar nu ma mai interesa..eram fericita cu ce aveam si cu persoanele care tineau la mine indiferent de situatie...
A doua faza a fost cea mai sucita si vadit sadica imagine pe care mi-a fost dat sa o vad: Aproape de scoala mi-am auzit numele strigat:
-Doar ea poate sa fie...cine are freza aia ciufulita si in toate directiile ?!
Mi-am proptit intentionat privirea in pamant uitandu-ma la tenisi si la scrumul ce cadea parca in slow motion din tigara iar intr-un final am avut curajul sa ma uit la ei...In fata mea era Blondie,imbracata intr-o pereche de blugi stramti negri,un pulover caramiziu strident,o pereche de cizme trase peste blugi la fel de caramizii si niste lantucuri de aur la gat..avea parul indreptat si lasat liber pe umeri iar ochii erau puternic conturati cu negru si gri...in schimb...
Mana ei se agata ca o liana palida de mana LUI...acea tinuta si statura desirata si lunga,blugi spalaciti si rupti,un tricou desirat in jurul umerilor,geaca de piele plina de lanturi si insigne zgariate,bocanci grei de piele intoarsa...si chipul ala sec si palid,ochii aia care prima data mi se parusera calzi acum erau patrunzatori si reci,buzele care ii dezveleau dintii ingalbeniti puternic de la tigari si o umbra de rana ii aparea sub arcada ce se stramba usor sub spranceana proeminenta...Zambea larg acuma uitandu-se la mine si studiindu-ma din cap pana in picioare:
-Ah scuza-ma...el e iubitul meu...Sid..am inteles ca v-ati cunoscut,a zis Blondie razand ca un clopot spart si uitandu-se in ochii mei.S-a mutat cu mine in apartamentul pe care mi l-a luat tata...ah ma..doua camere numai pentru noi..si aproape de scoala...si in bloc de fite...ah da si Sid s-a transferat cu mine in clasa,iti vine sa crezi ?! o sa fim atat de aproape de voi...one big happy family,a zis accentuand fortat fiecare cuvant si lasandu-se lasciv in bratele lui...
-Mi-era oarecum dor de tine Mia...nu ne mai vazusem de atata timp..a zis ranjind si muscandu-si buza...Oricum noi trebuie sa plecam,a zis frecandu-si buzele de parul lui Blondie...mai avem de despachetat...sa ne aranjam si sa ne facem comozi,nu?Poate trecem cu un cadou ca suntem vecini,a zis cu o voce ragusita si n-a mai asteptat sa schitez ceva ca au plecat cu un pas lenes...
Eu am ramas vreo 10 minute ca piatra in loc..simteam cum tigara arsese pana la filtru si imi ardea acuma si pielea degetelor dar simteam atata frica si sila incat nici picioarele nu ma mai ajutau...ei,impreuna ?! ei doi...singurele persoane care ma vor moarta si chinuita si torturata...ei,impreuna...aceeasi casa.bloc.oras.cartier.scoala.clasa.palier.viata.aceleasi ?!
Pana la urma am ajuns la scoala,nici eu nu stiu cum,si mi-am returnat cartile si am stat de vorba cu profesoara de psiho care ma luase la intrebari zicandu-mi ca tremur si ca sunt palida..i-am zis repede ca sunt racita si ca o sa ma duc acasa si am iesit instant din scoala rezemandu-ma de un stalp si aprinzandu-mi o tigara...telefonul imi suna disperat si stiu ca trebuia sa raspund dar inca nu reuseam sa ma dezmeticesc...Dupa jumatate de tigara am raspuns si mi-am dres glasul vorbind cat puteam de normal si incercand sa zambesc sau sa rad sau sa fac o gluma desi nu prea imi iesea...Dar nu aveam de gand sa le zic..imi promisesem ca de acum incolo o sa invat sa ma apar singura si sa ii tin departe de toate nenorocirile sau tampeniile care mi se puteau intampla mie...nu mai vroiam sa sufere din cauza mea..sa fie tristi sau ingrijorati..ii iubeam mult prea mult...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:39 pm

Mark

-Pisii:o3.,am zis si am luat-o in brate.
-Ce faci pisi?:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:41 pm

M-am intors spre el zambind:
-Buna pisi,am zis cu un glas ragusit si m-am uitat la el...
-Cum de nu esti la scoala...?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:43 pm

-Am iesit cu Dani mai repede:o3.,am zis moale si am luat-o in brate si am sarutat-o moale.
-Esti ok pisi?:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:46 pm

-Mhm...
M-am agatat de gatul lui lipindu-mi nasul si sughitand din reflex:
-Ce facem weekendul asta...?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:47 pm

-Ma gandeam sa stam noi doi...in camera ca mai demult si sa povestim...:o3.,am zis moale si am sarutat-o.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:48 pm

-Bine pisi...
Am zambit si mi-am luat din stash-ul secret al lui Jukka un baton de ciocolata si l-am luat de mana ducandu-ma spre dormitor.De la Jukka din dormitor se auzeau niste zgomote moi si ciudate si am zambit fara sa zic nimica...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:50 pm

-Dani mi-a zis toata ziua cat de draguta e Jamie si cat de mult o iubeste.,am zis moale.
-Pisi...?.,am inceput moale si am facut o mutra de catel plouat.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:51 pm

M-am descaltat si m-am pus pe marginea patului rontaind un colt de ciocolata:
-Da pisi...am zis uitandu-ma la el...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 5:55 pm

-Te iubesc:o3.,am zis cu o voce foarte "awwwww" si m-am asezat langa ea.
-Da-mi si mieee:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 6:01 pm

-Si eu te iubesc Mark,am zis incet si i-am intins un patratel de ciocolata uitandu-ma la el...
M-am bagat covrig in pat lasand ciocolata pe noptiera si mi-am infipt moale degetele in cearsaful patului care mirosea a vanilie...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 6:06 pm

M-am pus langa ea si am luat-o in brate,lipind-o de mine.
-Pisi:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 6:08 pm

M-am intors spre el si am zambit lipindu-mi buzele de ale lui..
-Ce ati mai facut azi...?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 6:09 pm

-Nu mare lucru:o3...,am zis moale si am strans-o in brate si mai tare:o3
Sus In jos
 
Casa
Sus 
Pagina 15 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: