Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Casa

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 11:49 am

-Ok pisi..ma duc sa fac bagajul...
L-am sarutat pe obraz si m-am dus in dormitor scotand de sub pat trollerul meu verde si am ineput sa pun in el haine periutele de dinti costum de baie netbook-ul meu ca sa ne punem muzica si alte tampenii pe care sincer nu stau acuma sa le enumar.Ii auzeam pe ceilalti cum se invarteau prin casa si,dupa ce am terminat de impachetat si am inchis trollerul m-am pus pe pat si am inceput sa ma uit stanga dreapta dupa niste conversi:
-Te ajut la ceva ?
S-a proptit de marginea patului jucandu-se cu o tigara intre degete:
-Nu mersi,am terminat,am zis fara sa ma uit la el si m-am ridicat brusc ca sa ma dau de langa el...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 11:51 am

-Jukka iti cumperi ciocolata de acolo,nu o baga pe toata in troller ca imi murdaresti tricourile!.,a zbierat Dani si ia dat bani lui Jukka de ciocolata.
-Esti un tovaras de troller minunat.,a zis cu o moaca de raton:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 11:52 am

Am scos trollerul in usa si m-am uitat in jur inchizand usa de la dormitor si tarandu-ma pana in hol:
-Plecam...?am zis ca un copil nerabdator...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 11:54 am

-Da da da da da.,a sarit Jukka in sus.
-Nu mai sari ma CiocoZilla ca o sa se rupa parchetul cu tine.,a ranjit Sid.
-M-ai facut gras?Eu nu sunt gras,eu am oase mari si siecsi b-)
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 11:59 am

-Ia gata nimeni nu se mai ia de nimeni,am zis nervoasa si mi-am luat geaca din cuier tragandu-mi-o pe umeri:
-Luam biletele de la gara...am zis si am verificat repede prin casa sa fie geamurile inchise gazele oprite si alte chestii ce puteau sa ne distruga casa...si normal ca frigiderul nu se inchidea ca lumea din cauza ca isi bagase Jukka toata ciocolata acolo ca sa nu "moara".
-Te ajut eu,a zis si m-a luat de incheietura tragandu-ma spre iesire si luandu-mi trollerul intr-o mana.Jamie si Jukka au ramas sa inchida iar Mark si Dani cred ca au ramas si ei in urma:
-Da-mi drumul ca nu sunt handicapata...pot merge si singura,am zis si m-am smucit luandu-mi trollerul si iesind din bloc...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 2:06 pm

Jamie

Stateam in bucatarie la masa aceea mare de lemn,singura cu un bol de cereale in fata incercand sa-mi mentin ochii deschisi ca sa nu adorm.Era o usturime groaznica,iar eu aratam la fel de groaznic ca si ochii mei.Tot dermatograful imi era intins pe fata si peste putinii pistrui pe care ii aveam pe obrajii palizi si usor luminati de soare.
Adormisem pe masa,cu capul langa bolul cu cereale.M-am ridicat si mi-am luat tricoul lui Dani cu Jesus is a Cunt,o pereche de blugi negrii,bocancii si geaca de piele.Am mers pe jos pana la scoala in timp ce rontaiam niste pufuleti care se topeau in cateva secunde in gura mea.
Cand am ajuns in clasa,mi-am pus capul pe banca si stand cu castiile in urechi.Am adormit la primele doua ore,iar dupa aceea m-am dus sa fumez,fiindca urmatoarea ora trebuia sa dau un test la chimie pentru a-mi salva media.
Nici n-am apucat bine sa merg sa fumez,sa stau putin cu Dani,ca m-am si intors in clasa imbibata in fum de tigara si cu mirosul acela in par si in geaca de piele.
Incepusera mistouriile de genul "Ah,acum esti cu Dani,ca doar el e fumator mai claumea si se fute cu oricine"...iar eu eram acea oricine.
-Nu te invinovatesc Satan,pur si simplu Dani e prea bun la pat.
-Ti-am spus ca ma cheama Jamie si stiu ca e bun la pat,cel putin eu nu mai erm virgina cand m-am futut pentru prima oara cu el...,am marait bagandu-mi mainiile in buzunare si jucandu-ma cu pachetul de tigari.
-Auzi,ce mai stii minti pisi curva ce esti.Tu te culci cu toti pentru un pachet de tigari si o bere.
-Eu am sange in pizda sa fumez si sa beau!.,am urlat strangand din pumni si muscandu-mi obrajii.
-Da ma,te dai doar mare,esti pur si simplu o junkie cu dermatograful pe langa ochi si parul ciufulit care se da mare chestie,esti o pizda folosita,mare lucru...
-Roadrunner...iti jur ca te crap....,am marait.
-Vai,si ce o sa-mi faci?Tu nici macar nu-ti meriti iubitul,Dani e prea bun la pat oricum,si sunt convisa ca el nu te iubeste,ii place o pizda pokemon cu geaca de piele care se da mare metalista...crede-ma ca stiu...
Am strans pachetul acela in mana pana am rupt tigariile si mi-am scos mainiile din buzunar,prinzand-o de camasa roz puternic si dandu-i un pumn in dinti.Exact in acel moment venise directa,m-a luase de mana si ma tarase la ea in birou.
-De ce te comporti asa cu ea?Ce ti-a facut ea?
-M-a facut curva...
-De parca nu ai fi!Te culci cu toti baietii pentru tigari si bani,banii ii cheltui pe bauturi si droguri,areti ca naiba,vorbesti groaznic,nu inveti nimic,cum ai vrea sa-ti spuna?Majestate?
-Duceti-va dracu...,am marait doar pentru mine.
-Asculta-ma fetit-o,si asculta-ma bine,maica-ta te-a tinut din mila pustoaico.Ai noroc ca te-a tinut si te-a intretinut pana la 15 ani,eu in locul ei te trimiteam pe casa de copii...dar nici acolo...de dadeam afara.
-M-a dat oricum...
-Da!Si bine a facut,iar acum esti in casa cu varu-tau saracul,care are grija de tine si nu stiu cum te suporta....sincer.
-Are grija de mine o pula de cal,mereu trebe sa dorm pe balcon vara si in parcuri si sa ma fut cu cine stie ce paznic pentru un pachet de tigari si niste bani de mancare....
-Tu cu mine nu vorbesti asa!Media 6 la purtare,cu indulgenta si cu bunatate de la mine,si exmatriculare pe 5 zile,iesi afara!Acum!
Mi-am tarat picioarele pana acasa,intrand dupa aceea in casa goala si aruncandu-mi ghiozdanul gri plin de cruci intoarse si pentagrame pe jos,balanganindu-ma pana in camera de zi si prabusindu-ma incepand sa tremur si sa plang isteric,dand cu picioarele in tot ce prindeam,spargandu-mi pumnul in perete.Am ajuns iarasi in cur,pe jos,in pozitie turceasca,fumand tigara dupa tigara si scrumand intr-o scrumiera improvizata.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 2:09 pm

Dupa ce am intrat in scoala si am taoat oarecum drumul ducandu-ma pana la biblioteca sa iau o carte de psihologie si sa intreb daca se tine vreo olimpiada sau cerc ceva anul asta m-am dus spre etajul 2 unde aveam clasa.Eram inainte de ora de matematica si nu imi facusem tema,ca de fiecare data dar oricum aveam numai 5 si 6 deci probabil un 2 nu mi-ar fi futut asa de tare media...eram oricum paralela pentru ca aveam corijenta la purtare,desi nu fusese deloc vina mea,dar trecand peste,ma durea fix si foarte adanc de note...profesorii ma lasau in pace sa imi citesc cartile sau cand ma vedeau ca scriu in acelasi caiet la fiecare ora,un caiet manjit de cola,cafea sau ciocolata[zic ciocolata pentru ca se mai trezea Jukka sa incurce caietele si sa se apuce sa il rasfoiasca pe al meu si sa isi lase amprentele]bateau de cateva ori in banca sa incerce sa imi capteze atentia si pe urma isi dadeau ochii peste cap si imi mai treceau o absenta...
Asa ca la mate oricum nu aveam tangente deci aveam sa stau in spatele clasei si sa scriu sau sa citesc...
In momentul in care am calcat pragul clasei mele un soi de maraituri si urlete nervoase mi-au invadat timpanele.M-am dat la o parte fix cand directoarea urla la Jamie sa isa din clasa si sa se duca in cabinetul ei iar Jamie,neagra de nervi la fata,a iesit fara sa mai zica nimica.Am dat sa o strig dar cand am vazut-o si pe directoare am tacut din gura pentru ca ma pregateam sa o injur de morti si de sinistrati si am intrat in clasa intorcandu-ma spre sursa zgomotului.Undeva in spatele clasei un grup de pizde misunau in jurul lui RR. care se chinuia sa planga si sa mimeze ori un orgasm nereusit ori o tentativa de lesin.Orice ar fi incercat tot penibil arata...N-am bagat faza in seama si m-am pus la mine in banca dand sa imi scot cartea...
-Na vezi ce a facut retardata ta de prietena ?! Aproape i-a spart nasul.Uita-te si tu cum ii curge sange.Daca are comotie cerebrala ?! Voi cu gasca voastra de violenti...
M-am intors brusc spre ele maraind si dand cu cartea de banca:
-Ia mai taceti in p*la mea ca vorbiti mult si prost.Foarte prost.In primul rand pe mine sa nu ma bagati in seama cand sunteti pe aici.Nu m-ati bagat pana acuma,nu incercati de acum incolo.In al doilea rand din partea mea putea sa ii scoata si creierul pe nas si sa i-l scobeasca cu lingurita.Nu ma doare,nu ma intereseaza.Mai ales de creatura aia mica...A da si in al treilea rand nu va mai luati de Jamie sau de oricare din prietenii mei.Si asta nu e un avertisment,e o amenintare...
In secunda aia RR. s-a ridicat de pe scaun si si-a aruncat undeva in spate servetelul manjit de sange pe care si-l tinea in dreptul gurii:
-Ai deschis si tu gura...ce sa zic...nici tu nici ailalta nu va meritati iubitii...Deloc...Aia umbla cu Dani care e bun si fute bine...oo si ce bine fute...dar nuuu,trebuia sa se combine cu nimicul ala...mare cacat ce e ea,juma de metru cu hainele puse ca un cur pe ea,manjita de creion pe mufa si cu o incercare nereusita de "vai ce dura sunt eu ca sar cu fata la p*la de fiecare data".Iar tu,a zis accentuand fiecare cuvant in parte,de tine ce dracu sa mai zic ?! Ai fost combinata cu punkerul ala care probabil ca nu te-a futut suficient de bine si l-ai lasat sa dispara.Pe urma te-ai combinat cu Mark,mai bine zis ai tras de Mark sa se combine cu tine probabil,Mark care saracul s-a inchinat si el la prima pizda mai timida si mai neincercata din scoala...ca sa iti bati p*la si de el...Dar lasa ca te-a pus ala cu botul pe labe...iubitul Cassandrei...ce,crezi ca nu stie toata scoala cum te-a futut ala pana ti-a iesit pe nas??Vai saraca de tine,ce usor e sa te dai victima...hai nu imi spune ca nu ti-a placut...ca precis te-a futut bine de tot...mai bine decat Mark,nu??Are p*la mai groasa probabil si a incaput mai bine...da maaa,si te-a rupt pana ai zis "piua"...cred ca mai ai sperma si in gat acuma la cata m*ie ti-ai luat...dar cica te-a violat...pe p*la mea te-a violat,ca ti-a placut de ai mai fi stat acolo inca o saptamana...ca atata esti,o curva care se insira cu cine apuca si si-o ia de la toti dar ea se vrea a fi mare copil cuminte pentru Mark...el macar stie cata p*la ai inghitit tu ?! sau se presupune ca e atat de mort dupa tine incat nu vrea sa vada cu ce cacat de fiinta sta combinat ?! Uita-te in oglinda odata sa vezi ce flegma in vant esti...te dai mare metalista ce se vrea ok cu toti si invata sa devina mare psiholoaga...trebuia sa ramai dracului ori moarta ori la spitalul de nebuni sa te mai futa si aia pe acolo...
Strangeam tare de tot din ambii pumni si fiecare vorba ce mi-o aruncase pana atunci imi alunecase in creier si in piept cu o forta si cu o sila de nedescris...simteam cum ma ia cu rau si cum tot sangele mi se scurge pur si simplu din cap si din maini si o ameteala seaca ma cuprinde...Stiu ca am marait asa de tare incat doua persoane care erau oarecum pe langa mine s-au dat un pas in spate asteptandu-se sa fac ceva dar reactia mea a fost una de om moale si bun de nimica:am mai reusit sa imi arunc toate lucrurile in rucsac,sa il inchid,sa imi bag telefonul in buzunar,sa imi imbrac geaca,sa ma ridic cu ghiozdanul pe umar si sa o iau pur si simplu aproape la fuga...
-Da ma,pleaca...asa e cand te supara adevarul,p*la mea de proasta...
Dar degeaba urla ca nu aveam puterea sa ma intorc si sa ii dau acel pumn binemeritat sau acel picior care ar fi putut sa o tina cu dureri de pizda zile intregi...am fugit numai,am luat-o rapid pe scarile elevilor auzind in spate cum ma striga Jukka si cum Mark se intoarce brusc si da sa ma prinda de mana..dar nu m-am oprit...stiu ca am reusit nici eu nu stiu cum sa gasesc o tigara in geaca si mi-am aprins-o de pe la etajul 1 pentru ca oricum in secunda aia nu ma mai interesa sub nicio forma cine ma poate vedea sau ce ar fi putut sa imi zica...Am mai auzit un "Mia !!" de undeva de la etajul 2 dar vroiam sa urlu si nu puteam sa urlu in liceu,in cladire...vroiam sa ies de acolo mai repede...
Asa ca la un moment dat m-am prabusit obosita si respirand greu pe una din bancile din parcul din spatele blocului si,lasandu-mi rucsacul in fata mea la picioare,mi-am strans genunchii la piept si am inceput sa plang ca un copil batut,sughitand si inghitindu-mi fiecare lacrima,suflandu-mi incontinuu nasul si incercand sa imi domolez micile icnituri ce imi ieseau fara voia mea din piept...
-Nu sunt asa...eu nu sunt asa...imi ziceam incet,auzindu-mi vocea cum se spargea la fiecare cuvant si cum ochii mi se tulburau de la marea de lacrimi ce imi alunecau moale pe obraji,incalzindu-mi-i...Eu n-am suparat pe nimeni ca sa patesc asa,mi-am zis mai incet continuand sa plang,simtind cum tigara se fumeaza singura si cum imi arde pielea degetelor...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 2:28 pm

M-am ridicat de pe jos si m-am balanganit pana afara din bloc.Am vazut-o pe Mia si m-am dus langa ea,trantindu-ma pe jos si luandu-mi genunchii la piept,uitandu-ma trista la ultima tigara pe care o am.Am aprins-o cu putin regret si apoi am inceput sa tremur din nou,si sa plang,chiar daca fazele cu Roadrunner erau replici....oareum...cu care sunt obisnuita.Nue ramin stare sa o intreb pe Mia ceva,pur si simplu stateam si plangeam si ma uitam in gol
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 2:31 pm

Mi-am ridicat privirea sughitand si cand am vazut-o pe Jamie am inceput sa plang si mai tare si m-am pus pe jos in bratele ei si am inceput sa sughit:
-Dar nu am facut nimica rau...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 2:33 pm

-Nu ai facut...eu am facut...,am tremurat si tigara imi alunecase printre degete.
-In momentul asta vreau sa mor....Mia....mi-a spus ca....ca el nu ma iubeste si ma tine doar ca sa ma fut cu el...si teoretic nu ar trebuii sa o cred pe pizda aia dar....doare....si vreau sa mor acum...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 2:36 pm

-Nu muri...nu ma lasa singura pentru ca a zis aia nu stiu ce...nici nu vrei sa stii ce mi-a zis mie,am zis tremurand si m-am cuibarit langa ea strangand-o in brate...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 2:38 pm

-Daca te ajuta sa te calmezi,te poti descarca pe mine,sincer...de aceea sunt aici...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 2:45 pm

-Nu...nu vreau...zi-mi ce s-a intamplat...
I-am intins o tigara si am inchis telefonul ce suna disperat si am luat-o in brate sa ne ridicam si sa urcam in apartament..
Dupa ce am ajuns i-am dat geaca de jos si m-am pus cu ea pe canapea stergandu-mi nasul cu maneca...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 4:24 pm

-Nu conteaza...m-am enervat eu degeaba....,am oftat si mi-am pus capul intre genunchi.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 4:25 pm

M-am apropiat de ea si m-am uitat cu ochi mari si rosii:
-Hai te rog...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 4:26 pm

-Mi-a zis ca ma fut cu toti pentru niste tigari si ca dani nu ma iubeste...ca ma tine pentru futut si ca nu-i pasa de mine oricum...,am oftat si mi-am muscat obrajii,dar am pufnit intr-un plans mut si tremurat.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 4:28 pm

-Pisi...mie mi-a zis ca sunt o curva care a fost insirata de toti si care ghici ce?nu a fost violata ci s-a futut de placere atunci...
Am marait tare si am tras un pumn in vaza de pe masuta care s-a facut zob in impactul cu oasele mele...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 4:30 pm

-Intr-o zi o sa o omor pe idioata asta...,am marait si m-am intins dupa o ciocolata de pe masa.
-Sper sa nu se supere Jukka...,am zis si am luat o bucata.
-Am primit exmatriculare pe 5 zile si media 6 la purtare si a zis ca daca mai fac ceva ma exmatriculeaza.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 4:32 pm

-Da-o dracului,am zis scuturandu-mi mana de cioburi si uitandu-ma la ea...
I-am sters obrajii si am luat-o in brate:
-Nu mai fii trista te rog,am zis plangand ca fraiera in timp ce vorbeam...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 4:35 pm

-Stii...Mia...tu si Dani sunteti cele mai importante persoane pentru mine...iar Dani nu e doar o pula si o pereche de coaie...pentru ca...eu il iubesc...cu totul si nu stiu de ce....e...pur si simplu simt ca nu pot sta fara el.Iar la tine e la fel...simt ca am nevoie de o prietena,stii ca in filmele americane si tipele care sunt nedespartie si se uita in reviste,fac petreceri in pijamale,se machiaza,asa suntem si noi,doar ca noi bem bere,dam din cap si mergem la concerte...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 4:38 pm

-Pisi...stii ca te iubim si orice ar zice flegma aia de om,Dani nu o sa plece de langa tine...
I-am dat o suvita de par de pe obraz si am strans-o in brate:
-Nu mai fii trista...nu ai de ce sa ii pui la suflet tot ce zice..te rog...
Am tras de ea sa mergem sa fumam o tigara si ne-am bagat in patul meu si al lui Mark ca sa fumam...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 4:38 pm

-Mie imi trece destul de usor...ce ti-a zis tie e mai nasol...,am zis moale si mi-am aprins tigara.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 4:43 pm

-Jamie...nimeni nu poate sa realizeze cum m-am simtit in secundele alea...si ce am vazut...durerea psihica o intrecea cu mult pe cea fizica...si eram..nu puteam sa ripostez..de urlat nu mai aveam putere...eram goala pe dinauntru...eram si deveneam un nimica...si faptul ca...ma simteam pe punctul de a pierde tot...
Mi-am bagat capul in perna si mi-am muscat buzele sa nu mai plang,inchizand ochii si controlandu-mi bataile inimii...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 4:47 pm

-Te cred...stiu din ce imi povestea Dani despre cicatrice si tot ce a fost atunci ca am inceput sa plang si l-am luat in brate si i-am zis ca n-am sa-i mai dau drumul vreodata...,am zis moale simtind cum ma topesc cu gandul la rana lui Dani.
-Si el e asa de moale si are o privire asa trista si pierduta cand zice despre ce a fost acolo...
-Plus ca eu mereu ma plang...eu nu am patit nimic rau in comparatie cu ce ati patit voi...si totusi eu ma plang cel mai mult.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 26 Noi 2010, 4:49 pm

-Toti trebuie sa vorbim...face bine..doar ca eu nu pot vorbi de astea cu ei..mai ales cu Mark...
Mi-am pus tot parul pe fata si am inceput sa fredonez:
-Hai sa vorbim de..ceva mai vesel...povesteste-mi de tine si de Dani...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Casa
Sus 
Pagina 14 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: