Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Casa

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeDum 17 Oct 2010, 12:22 pm

-Jukka misca-ti dernierul incoa un pic...
Dupa ce am strans tot si am hranit animalutele m-am pus cu Emppu si Bam in brate pe canapea asteptand sa vina Jukka...
-Am si eu niste intrebari,am zis punandu-i-l pe Emppu in brate..in primul rand mai zi-mi si mie de Mark si de cand sunteti prieteni pentru ca tu il cunosti cel mai bine si stiu sigur ca sunt chestii care nu mi le-a zis,ba de iubitele lui ba de scoala ba chestii mai caterinca sau mai naspa...si zi-mi si mie ce...este cu Blondie pentru ca...God,si tu si el...ce e cu ea de...e atat de "lipitoare"?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeLun 18 Oct 2010, 8:51 am

[...]

L-am luat pe Bam si m-am dus cu el pana afara.Ih,ar fi trebuit zilele astea sa il ducem la veterinar dar asa mi-era mila de el sa il intepe...
M-am plimbat cu el prin jurul blocului si am realizat ca imi uitasem cheile in apartament si ca ambii "bebelusi" dormeau:unul dormea cu foile in brate si celalalt dormea cu pisica in brate..
Am 17 ani si deja am doi copii in grija...cu cainele 3...mirific..
Am inceput sa rad in sinea mea si l-am lasat pe Bam sa ma traga inapoi inspre casa...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 9:02 pm

[...]

-Ne-am imbatat ca sa nu zic ca ce...
A inceput sa rad mai mult pentru mine in secundele alea si am calcat cu tot piciorul intr=o balta mai mica decat talpa mea.Ma uitam pierduta de cateva secunde si nu stiam daca e efectul alcoolului,daca e bazaitul ala enervant care imi penetra urechile intr-un mod non sexual si ma facea sa inchid ochii in incercarea de a scapa de el.Si era asa aiurea pentru ca daca inchideam ochii toata lumea incepea sa joace o ruleta nebuneasca in jurul meu si mai mult de o secunda nu puteam vedea in spatele pleoapelor pentru ca simteam cum o sa cad in fund si o sa raman probabil acolo...
Nu imi era rau deloc,eram cumva euforica si ma bucuram de caldura aia pe care mi-o oferea alcoolul,mai ales ca eram imbracata intr-un tricou amarat si o geaca de piele care refuza categoric sa imi incalzeasca pielea rece a antebratelor.Degeaba o stransesem la refuz in jurul meu,inainte sa beau imi fusese frig...iar Vancouver nu era un oras tocmai calduros.Cel putin tinand cont de faptul ca era spre sfarsitul lui octombrie deja ploile si norii grei si gri inchis erau la locul lor..nici luna nu se mai vedea...bine,nici ca nu ma mai interesam eu de luna in starea aiurita in care eram..Ma bucuram ca un copil mic ca ma puteam balaci cu talpa tenisilor in baltoaca aia amarata ce acuma era mai mult goala din cauza ca sarisem de vreo doua ori si toata apa tasnise in jurul meu...Il ratasem pe Jukka la milimetru dar era atat de ciudat imbracat incat nu cred ca l-ar fi deranjat un pic de apa cu noroi pe blugii aia albastri deschis si cu mici fire negre amestecate cu materialul relativ gros si uzat al blugilor.Iar daca ii nimeream noroi pe tricou era si mai bine dat fiind faptul ca pe tricoul lui complet alb scria ceva in spaniola si tare mi-era ca undeva la mijloc era o explicatie in termeni sexuali...dar il intelesesem ca se imbracase in graba pentru ca Mark il speriase in legatura cu blonda si cu ce era capabila,mai ales dupa ce ii distrusesem masina...Bine,poate ca gestul fusese mai extrem dar intr-un fel il intelegeam si pe Mark care se saturase pana peste cap..si incerca sa ma apere si pe mine de ideile si amenintarile ei de om psihopat...
-Copil mic ce esti,mi-ai facut muci bocancii...
Am inceput sa rad si i-am sarit in carca aproape daramandu-l:
-Hei,eu sunt aia slaba si vai de mortii mei si nici macar pe mine nu esti in stare sa ma tii ca lumea in spate??
A pufnit si a mormait oarecum amuzat de faza pe care o facusem:
-M-ai luat prin surprindere,a zis abtinandu-se sa nu rada si a inceput sa alerge cu mine in jurul lui Mark.
-Orice ai face nu ma scapa te rog,am inceput sa rad si sa chiuiesc de parca eram la nunta,nu in plina noapte pe o strada pustie..Da,in timpul saptamanii drumul dintre centru si blocul in care statea Jukka era cam pustiu..mai iesea cate un cap de elev ratacit de pe la meditatii sau un grup galagios si foarte beat...
-Hai sa il ametim pe Mark,l-am auzit pe Jukka strigand oarecum in urechea mea si am simtit cum cateva suvite de par au inceput sa imi biciuiasca obrajii fix in secunda in care a inceput sa alerge cu mine in jurul saracului Mark care se chinuia sa se tina pe picioare...
Bombanise ceva si incercase sa ma prinda de incheietura ca sa ma elibereze din stransoarea oarecum grijulie a lui Jukka dar nu a reusit si s-a conformat sa incerce sa topaie spre buzele mele ca sa ma sarute...
-Jukka lasa-te pe vine,am zis amuzata si m-am lasat cu toata greutatea pe spatele lui ca sa il oblig oarecum sa isi flexeze catusi de usor genunchii.Am inceput sa rad si mi-am intins una din maini spre Mark incercand sa il prind de umar si sa il intorc spre mine:
-Buna pisi,am zis zambind ca bleaga si cautand sa ii prind buzele...Si bineinteles ca amuzantul si dragul nostru prieten ne facea in ciuda si ma tot ridica ca sa nu pot ajunge la Mark.La un moment dat a inceput sa ma invarta de simteam efectiv cum fiecare mililitru din berea ingerata imi urca in celulele creierului si ma ametea si mai tare:
-Stai mai usor,am zis lasandu-ma pe spate ca sa ma dea jos din carca,Trebuie sa imi recuperez mersul pe doua,am zis razand si am simtit un brat cald care ma cuprinde cu blandete si ma trage la pieptul lui...
-Multumesc,am zis incet de tot si m-am ridicat usor pe varfuri atingandu-i buzele cu varful degetelor si oprindu-ma automat in mijlocul drumului...si nu puteam sa nu ma opresc pentru ca de fiecare data cand ma blocam in ochii lui ma cuprindea un sentiment de bine si siguranta si ma facea sa imi doresc sa ma apropii de el si sa ii zambesc...
Am vazut cum imi zambeste si isi lipeste degetele de incheietura mea si imi indeparteaza delicat mana de pe buzele lui...M-am uitat la el si i-am soptit un "te iubesc" moale si cu un ton destul de pisicit...ma simteam oarecum penibil cand ma prosteam in halul asta de fata cu el dar fix cand ma pregateam sa rad sau sa fac o fata care sa ma ierte pentru modul in care vorbisem am simtit cum ma trage si mai tare de talie si isi lipeste buzele de ale mele...
Mi-am strecurat degetele in parul lui si am inchis ochii uitand si de faptul ca eram ciufulita si aveam hainele ca scoase ca din cur sau de faptul ca miroseam ca un bar intreg...nu mai conta...I-am deschis buzele si mi-am lipit varful limbii de buza de sus simtind cum isi musca buzele si imi mangaie obrazul...
-Haideti ba ca ma pis pe mineeeee !!!
...Desigur ca am deschis ochii si m-am dezlipit incet de el zambind:
-Mbine...ramai dator...
-Doar nu oi vrea sa te sarut acuma ?!
M-am intors spre Jukka si i-am scos limba de un cot luand-o in fata si mergand in zig zag,doar de amuzamentul de a evita gropile si baltile din jur...
-A dat Domnul sa ajungem...in ritmul vostru faceam pe mine...
-La ce haine ai pe tine era un lucru necesar...
Am inceput sa rad si m-am oprit brusc in spatele lui Jukka aproape cazand pe spate din cauza impactului cu "stalpul" din fata mea...
-Ce s-a intamplat?am zis frecandu-mi bratul care deja incepuse sa ma trezeasca la realitate prin simplul fapt ca imi era frig rau de tot...
-Sa imi bag...de toate...
-Ce s-a intamplat ?!
M-am strecurat in fata usii si am inghitit in sec uitandu-ma cand la clanta cand la baieti:
-E fortata usa,nu...?
-Mda,a zis si a dat buzna in casa incepand sa injure in finlandeza si sa tranteasca in stanga si in dreapta...
Am intrat in liniste in urma lui si am observat ca in sufragerie si in bucatarie totul era neatins,exact asa cum lasasem inainte sa plec la scoala..
-Bun dar...e ok...
-Nu chiar,a zis cu o voce grava si s-a oprit in usa camerei mele si a lui Mark:
-Ce naiba...?
L-am dat la o parte si am simtit cum incepeau sa imi tremure picioarele si cum ma ia cu un rau ce era dincolo de raul ce se preconiza de la alcool:absolut toate lucrurile mele erau in toata camera.Pareau intregi dar ceva nu era in ordine...
-Vai ma,am exclamat si am simtit cum mi se sparge vocea cand m-am uitat in mijlocul camerei,moment in care m-am inmuiat de tot si m-am lasat pe vine uitandu-ma la dezastrul din fata mea:toate caietele mele in care scrisesem de-alungul anilor erau in mijlocul camerei,unele erau arse pe jumatate iar altele erau rupte si mazgalite...
A fost unul din putinele momente de soc adevarat pe care le avusesem in toata viata...bine..17 ani de viata:adica..putea sa imi distruga orice altceva dar...asta era...nu o puteam numi munca dar erau 17 ani de sentimente dedicare,imaginatie si suflet...si acuma ma uitam cum ramasesera numai colturi fumurii si macelarite in ultimul hal...
Mi-au cedat picioarele pana la urma si m-am lasat in fund strangandu-mi genunchii la piept si simtind cum ma inteapa ochii,semn ca urma sa plang...poate ca exageram sau poate ca nu,poate ca in viziunea altora exageram in secunda asta dar...
Probabil ma vazuse la scoala zilnic ca scriu...dar nu putea sa imi distruga hainele,laptopul,sa agate cainele de balcon,ba nu ca si Bam era foarte important...nu distrusese nimica,doar imi distrusese mie aproape tot ce aveam de pret...am zis "aproape" pentru ca Mark inca era intreg si in secunda asta el era singurul care ma impiedica sa nu o iau razna...
-Vai ma..am zis si mai incet de data asta si am dat cu varful degetelor prin cenusa din fata mea gasind cate o bucatica minuscula scapata de macel si pe care se mai deslusea un cuvant sau o fraza..in rest erau f*tute toate...aveam cred vreo 10 caiete mari studentesti,pline de foi si desene si scrisori de la tata,biletele de la Mark,tot...absolut tot...
L-am simtit pe Bam cum vine tiptil langa mine si ma loveste cu botul umed de mana dreapta care imi statea moale in poala...ma inmuiasem cu totul pentru ca ma tot asteptam sa incep sa plang sau sa fac ceva si nu iesea nimic....A ramas lipit cu botul de mana mea schelalaind incet si infundat si uitandu-se cu ochi mari de tot la mine...simtea si el saracutul ca ceva nu era in regula dar se tinea cuminte langa mine fara sa imi sara in brate cum facea in mod normal sau fara sa latre asa cum facea cand ne simtea razand sau cand vroia sa il trezeasca pe Mark de ii sarea in brate si il lingea pe fata...
Mi-a...terminat...toate amintirile...aproape tot ce imi mai ramasese din viata mea de cacat...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:03 pm

M-am asezat langa ea si am luat-o strans in brate.
-O sa plateasca pentru asta...trust me...,am strans-o si mai tare in brate,mangaindu-i bratul ca sa o calmez.
-Nenoro...Curva dracului f*t-o Stalin si Arhanghelii de pe cer si toti f*tutii lumii si sfintei p*li.,l-am auzit pe Jukka cum injura si da cu picioarele si pumnii in pereti.Mi-am intors incet capul si am vazut cum se abtina sa nu planga.
-Ju...Jukka...ce s-a...intamplat?.,am zis tremurat,pentru ca in viata mea nu l-am vazut asa distrus,nici cand il pararise iubita aia goth si curva.
-Le-a spart...chitariile....toate...aveam 5...Ibanez...una era a lui frate-meu.,a mormait cu capul in maini,cu o voce distursa.
Cand venea vorba de frate-sau,stiam ca nu aveam voie sa intreb.Avea un frate mai mare care la un momentat,la 17 ani parca s-a sinucis.In fata lui,s-a aruncat de pe geam,din camera lui,cand el avea poate cam 6 ani din cate imi povestise mai demult si tinusem eu minte.
Am oftat si m-am uitat la el.
-Hai incoace...,am zis si l-am asteptat sa-si care picioarele si sa se tranteasca pe jos,cu capul pe umarul meu.
-O sa fie bine,o sa plateasca pentru tot...credeti-ma,amandoi...o sa plateasca p*zda aia...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:07 pm

-Aveam...biletul de la concertul lui Jukka...ala pe care mi-l semnaserati voi doi...si...
Am inchis ochii si am tresarit scurt inghitindu-mi lacrimile...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:08 pm

-O omor...,a marait si a iesit din casa trantind usa.
-Vai ma...asta e in stare sa o omoare...,am zis parca paralizat,incercand sa ma misc,dar nu am mai fost in stare sa fac ceva.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:09 pm

-Vai ma...
L-am tras de mana sa se ridice si nu l-am asteptat,fugind dupa Jukka:
-Stai un pic,am zis luandu-l de incheietura si chinuindu-ma sa il opresc...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:14 pm

Am mers dupa ei,dar am vazut-o pe Blondie in capatul scariilor.
-Jigodie ordinara....,a marait Jukka turbat si a sarit pe ea,prinzand-o de par si lovind-o cu capul de zid.
-Jukka...,m-am incat cand am vazut cum se prelinge sangele pe parul ala blond si nasol si cum peretele se murdareste incet de sange ca si cum ai arunca o punga cu vopsea in el.Ea era constienta si vie,il lovea cu picioarele in abdomen,dar el nu se misca,parca turbat si o tinea si o strivea de zid.Ea zbiera injuraturi inexplicabile si se uita ca psihopata in ochii lui.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:15 pm

-O omoara,am zis inghitind in sec si m-am pus intre ei:
-Opreste-te o secunda TE ROG FRUMOS !!!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:18 pm

-S-a oprit,si-a luat mana de pe capul ei si s-a uitat la Mia,apoi la mine,apoi la Blondie,apoi iar la Mia,apoi in jos,ca si cum ar fi rusinat si ranit de ceea ce a facut.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:20 pm

Am dat sa ma intorc spre Mark si am simtit cum ia ia nebuna de par si da cu mine de pamant:
Na ma eu o salvez si asta ma omoara pe mine...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:22 pm

Am sarit deodata cu Jukka pe blonda si eu i-am dat un pumn in burta iar el unul in fata,simultan.
S-a prabusit in genunchi la pamant,s-a sprijinit in maini si a inceput sa injure tremurand si gafaind.
-Mia esti bine?.,am ridicat-o si m-am uitat acid la blonda.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:24 pm

-Oarecum....am zis ducandu-mi mana la cap...
M-am uitat cu ochi mari la ea si m-am dat un pas in fata intinzandu-i mana sa se ridice...
P*la mea ca m-a facut mama prea moale...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:26 pm

Jukka a ridicat-o si a pus-o cu curul pe scara,s-a dus in apartament dupa servetele si i le-a dat sa se stearga.
-Vai...ai noroc ca sunt Mark si Mia aici,pe care ii iubesc enorm,ca daca nu erai ei aici,te omoram.,a marait si a ajutat-o sa se stearga.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:28 pm

-P*la mea ca...nici sa ma uit la ea nu sunt in stare,am zis dand sa ma intorc...
-Ti-am zis ca te omor intr-o zi,am auzit-o si am simtit cum ma trage de picior si o iau de-a dura pe toate scarile de la etajul 7...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:31 pm

-MIA!BLONDIE TE OMOR!.,am zbierat si am fugit pe scari prinzand-o din spate pe blondie si prinzand-o de par,carand-o pana sus la Jukka.El a strans-o tare pana a ametit si a lesinat.
Am comborat dupa Mia,mi-am dat jos tricoul si i l-am pus pe cap,fiindca era toata sange.
-Ti-e rau?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:34 pm

-Ma doare spatele,am zis chinuindu-ma sa respir si sa ma ridic...
Am deschis ochii si am vazut in jurul meu numai ceata si sange...
Superb...crap de la 17 ani...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:35 pm

-Uita-te la mine.,am zis si mi-am pus palmele pe obrajii ei.
-Deschide ochii.Uita-te in ochii mei,nu stiu,concentreaza-te,apoi inspira si expira.Hai Mia nu o sa patesti nimic,incearca te rog.,am zis poate mai panicat decat trebuia.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:38 pm

-Nu pot....am zis inchizand ochii si lasandu-mi obrazul pe podeaua rece a scarilor...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:39 pm

-Mia nu ma lasa...,am zis gafaind si scuturand-o
-Te rog...,m-am balbait si am incercat sa nu ma panichez.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:41 pm

Imi vin in cap versurile de la o piesa de-a lui Jukka...
Tie iti vin in cap,pe mine ma doare...ma dori tu...
Eu nu sunt cap,eu sunt minte...
E vreo diferenta in secunda asta?
Da,una imensa...
Nu conteaza...
Dar ce ai patit?
Aaa...nimic...imi place sa fac jackass pe scari...
Ironic.
Stiu...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:42 pm

-MIA,TREZESTE-TE DRACULUI!.,am zbierat si am scuturat-o,incepand sa plang.
I-am simtit prezenta lui Jukka in spatele meu,care a aruncat apa pe ea si a scuturat-o si el
-Haide Mia,trezeste-te te rog,pentru mine si Mark,dar mai ales pentru Mark pt ca te iubeste enorm si nu poate traii fara tine.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:44 pm

Imi bazaie in creier...
Hai sa ne trezim...
Eu nu ma trezesc ca ma omoara aia...
N-ai murit deja ?!
Vai ma ce glume de cacat pe tine...
De la tine am invatat...
Nu ma,ti se trage ca l-am visat pe Jukka acum doua seri care ma invata sa injur in finlandeza..
Sa mori tu ca ai tinut minte ceva?
Orice vis e o dorinta...
Bine...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:46 pm

-Mia,haide ma...,am zis si mi-am pus capul pe pieptul ei plangand ca boul.
-Daca pateste ceva...Jukka...eu ma sinucid...,am zis printre sughituri.
-Nu o sa pateasca nimic,calmeaza-te.,a zis si m-am scuturat si mi-a tras doua palme grele,nu m-a linistit cu nimic,am continuat sa plang si sa tremur,gandindu-ma ca ar putea sa moara la mine in brate,iar eu doar sa plang si sa tremur,fara a o ajuta.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 21 Oct 2010, 5:47 pm

Am impresia ca nu pot deschide ochii...
Simti ceva...?
Simt doar cald...foarte cald...
TE DUCI IN IAD ?!
Vai ma ce te omor eu intr-o zi chit ca raman handicapata toata viata...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Casa
Sus 
Pagina 11 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: