Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Locuri

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 21 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 8:17 pm

-Mark....,a inceput Dani tremurand rau de tot si cazand in genunchi incepand sa vomeze sange si facand dupa ditamai balta.
-Am sa mor...,a tremurat cazand cu obrazul in sange si zvarcolindu-se ca un copil speriat.
Nu stiam daca sa ma duc la Mia pe care nu o vedeam prea bine,iar abea apoi realizasem ca era pana de curent.L-am ridicat pe Dani si i-am prins fata in maini scuturandu-l si tinandu-i capul care ii cadea pe umerii mei incontinuu.
-Dani...te-as pune pe pat dar...mi-e frica sa te las singur.Si...unde e Jukka...?.,am intrebat si l-am tinut strans pe Dani ca sa nu cada si i-am infasurat in jurul ranii si tricoul meu.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 8:20 pm

-Vai ma nu cred ca esti acuma langa mine...esti asa de moale cand te sperii de ceva...
Am deschis ochii si m-am uitat ca eram plina de sange si foarte ametita.In jurul meu erau niste pereti foarte scorojiti si manjiti tot de sange si incercam sa realizez unde naiba sunt..un miros puternic de sulf imi invada narile si ma facea sa tremur si sa icnesc...
-Sid...ce rezolvi daca ma omori?
S-a pus in fata mea pe jos si mi-a lins incheietura sangeranda razand:
-Dar nu vreau sa te omor,a zis moale si pe urma l-am vazut cum iar un varf mic de ciob si imi spinteca pe mijloc buza de jos...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 8:26 pm

-Mark,daca mor sa-i spui Minei ca oricat de curva e am iubit-o mult,sa-i spui lui Jukka ca e genial...sa-i spui sora-mii adica lui Blondie ca e o vaca si spune-i Miei ca a fost foarte foarte dragalasa si de treaba si o prietena adevarat si sa stiti ca va iubesc mult..,a zis cu o voce scazuta.Mi-am muscat incet buza si i-am dat tot parul care ii venise pe fata.
-Nu ai sa mori Dani...pentru ca tu esti Dani...
Si m-as duce dupa Mia pentru ca o iubesc enorm,dar stiu ca nu o sa o omoare ci o sa o chinuie,dar Dani imi moare in brate iar pe Jukka nu-l gasesc...si sunt la mijloc...rau de tot...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 8:30 pm

Ma uitam in jos cum imi picura sange din buza si un fredonat enervant se invartea in jurul meu...
-Te iubesc...imi tot repeta incet fredonand si apropiindu-se de mine prinzandu-ma de par si holbandu-se in ochii mei...
Nu il bagam in seama doar ma gandeam ca daca e cumva ultima data cand mai respir aer normal si fix cand incercam sa plang isi infigea degetele in ranile mele si ma facea sa urlu:
-De ce nu ma iubesti...?
Am inchis ochii si l-am simtit cum ma ia pe sus si ma tranteste in perete lipindu-se de mine si infingandu-si degetele intre coapsele mele zambind moment in care am urlat si am inceput sa ma zbat si mai tare...fara rost...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 8:36 pm

Mi-am pierdut nu stiu cum echilibrul si am calcat pe sticla facandu-mi o ditamai rana in talpa,apoi am cazut pe jos intrandu-mi sticla in bratul stang,in picioare si in umarul stang.Nu erau foarte bagate,erau chiar putin,dar era macel cum simteai ca-ti strapunge pielea.
Am urlat de durere si disperare scotandu-mi sticla din umar si aruncad-o departe.I-am zis lui Dani sa ma astepte aici m-am tarat ametit pana la baie de unde am luat niste pansamente,dar m-am prabusit langa Dani pe hol,cu obrazul in balta de sange din stomacul lui Dani.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 8:39 pm

-Ce piele moale ai...a zis incet si soptit si m-a prins de gat trantindu-ma la pamant si facandu-mi o cruce intoarsa cu ciobul ala nenorocit pe umarul ce imi iesise din tricou...
Am inceput sa plang si sa urlu exact ca intr-un film horror pana cand s-a aplecat si si-a bagat dintii in limba mea muscand tare pana am simtit sange in gura si in secunda a doua l-am auzit razand moale si plimband ciobul ala pe pielea abdomenului meu...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 8:45 pm

Imi puteam si imagina cum aratam in holul acela,cu cateva icoane pe pereti care erau umplute de sange,marea balta de sange din abdomentul lui Dani,gemetele mele si ale lui de durere si auzul slab al pielii zdobite a Miei si lacarimiile mele mute care mi se scurgeau incet si chinuit,chinuindu-ma sa respir,uitandu-ma la un Dani lesinat in fata mea cu parul umplut de sange si fata alba si palida stropita de sange,cu sange in jurul gurii si pe tot abdomenul.Ma puteam vedea pe mine,cu sange in tot parul si pe toata fata si cu miciile rani din care curgeau suvoaie de sange si imi patau pielea lovita si cicatrizata din alte incaierari.Dar nici una nu a semant mai mult ca asta,niciodata nu puteam sa mi-o imaginez pe Mia care probabil acum e violata iar eu fara putere desi cu multa vointa care,Dumnezeule,nu ma ajuta absolut la nimic,nici macar dracu sau Dumnezeu sau Jesus sau stie cine m-ar mai putea ajuta acum...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 8:48 pm

-Ce dracu...
L-am auzit pe Jukka parca undeva departe de mine si l-am impins pe Sid de pe mine incepand sa urlu ca sa ma aud si in mijlocul marii daca e posibil...
-Stii ca tot ce faci e sa ma distrezi pe mine nu ?! a zis razand si m-a luat de par smulgandu-mi tricoul si muscandu-ma de umar pana m-am dezechilibrat si am cazut in genunchi simtind ameteala aia nenorocita facandu-ma sa nu mai pot sa ma misc...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 8:55 pm

Jukka m-a scuturat tare si pe mine si pe Dani dar eu ma holbam la Dani oarecum absent fiind fata i fata cu el si intins pe jos.Nici putere de a ma zvarcolii pe jos nu mai aveam...nu mai aveam nimic.
Am auzit niste batai in usa iar Jukka s-a intors vazand cum intra o femeie de cam 30 de ani,pe tocuri cu parul usor ondulat si bine aranjat,mirosind a parfum.Am auzit acel tipat groaznic care mi-a scartait urechiile si pe acea femeie,stand in colt si tremurand de frica gata sa aiba un atac de panica.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 8:57 pm

-Sid...vrei sa ma omori...?
M-am sprijinit cu palmele de podea cand am auzit tipatul ala sec si m-am panicat si mai tare incepand sa tremur usor si fara putere...
L-am simtit ca se pune pe vine langa mine si imi ridica barbia zambind:
-Niciodata...cum sa iti fac eu tie ceva??a zis prinzandu-ma de gat si ridicandu-ma asa simtind gustul acela dulce pe care il ai in gura cand lesini...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 9:04 pm

Dani si-a deschis brusc ochii si a tipat,dar un tipat acel de zici ca exersa pentru ceva gen black metal,combinat cu disperare si durere si ochii albastrii oarecum pierduti si fara pic de speranta.Jukka s-a pus direct deasupra lui si l-a scuturat intrebandu-l ce are.
-E...ma doare...si...muream...m-am vazut...si tipam si nu ma auzea nimeni...si muream si dadeam din pumni si picioare iar ei m-au bagat in frigiderele acelea de la morga...si mi-au pus eticheta...iar la tribunal au spus ca m-am sinucis...nu m-am sinucis...iar nimeni nu a fost langa mine...pentru ca nimeni nu m-a iubit vreodata...,a zis tremurand iar Jukka ia tras doua palme si dupaia l-a luat strans in brate.
-Eu te iubesc Dani...,am zis incet si inecat,foarte din gat cu cata putere mi-a mai ramas si mi-am tarat pana punandumi-o moale peste a lui,simtind cat de reci sunt amandoua si simtiund-l cum tremura si probabil ca are un atac de panica sau ceva.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 9:07 pm

Se facuse liniste brusc...
Nu mai auzeam nimica..doar il vedeam pe Sid care se holba la mien zambind si isi mai aducea aminte din cand in cand sa imi dea cu piciorul in gambe sa vada daca am vreo reactie:
-E ca un joc toata faza asta...tu esti victima..ei la fel..de ei ma doare in cur,cu tine ma distrez,ma uit cum urli si cum curge sangele din tine si te albesti si mori...si ultima suflare pe care ti-o dai..sa vezi ochii aia impaienjeniti si neclari si buzele vinetii cum se chinuie sa se mai agate de ceva...ah Mia nici nu stii cat ma tin sa nu termin faza prea devreme..dar si tot ce e pe parcurs e..atat de..distractiv...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 9:13 pm

Si mi-am dat seama ca era un joc.Cand l-a injunghiat pe Dani,din frica,pentru ca stia ca s-ar putea sa o incurce,atunci a prins gustul.Si fiind indragostit de Mia iar el fiind un pervers a creat chestia asta foarte psiho si perversa torturand-o incet pe ea si facand-o sa aibe cate un atac de panica unul dupa altul si pe noi omornandu-ne fara nici un regret.Era un fel de Saw doar ca intre adolescenti iar acum era pe bune.L-am vazut pe Jukka cum se uita la Dani aproape plangand,iar el cu buzele vinetii si privirea imainjenita resirand sacadat si incercand sa ma prinda de mana incepand o propozitie si continuand cu alta,cerandu-si scuze pentru tot raul pe care l-a facut si chinuindu-se sa respire.Jukka spusese la un moment dat ca se duce dupa bandaje si ne ajuta,dar alunecase pe sange si daduse cu capul de podea.Era viu fiindca bratul lui era langa piciorul meu si il simteam ca misca,dar acum eram mai mult decat fara speranta sau macar picd e ajutor,nici nu mai avea sens sa mai gandesc sau ceva de genul acesta,puteam sa imi iau adio de la Mia la care am tinut enorm si puteam sa-mi iau adio de la tot.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 9:22 pm

-Deci o sa ma omori...
A aruncat intr-un colt bucatica aia de ciob cu care imi crestase de cateva ori pielea si m-a sprijinit de perete uitandu-se in ochii mei si ridicandu-mi barbia:
-Stii ca te iubesc si sincer decat sa te tot vad prin jur cum ti-o tragi cu asa zisul iubit al tau....da,ieri ma plimbam pe plaja si v-am vazut...stii ce as fi facut?M-as fi dus fix langa voi si te-as fi tras tare de par ca sa cazi in nisip..pe urma l-as fi pus pe Mark cu capul exact in focul ala de tabara cat sa inceapa usor usor sa i se incrusteze pielea si sa arda pana cand ramanea carnea care se dezlipea de pe obraji,,pe urma as fi inceput sa il tai in carne vie ascultand fiecare urlet pana in secunda in care ajungeam la inima...si atunci as fi infipt ciobul ala atat de adanc incat i-ai fi putut auzi fiecare artera cum nu mai pompeaza sange si cum se ineaca cu propria saliva,cum i se dau ochii peste cap si cum face spume la gura care devin din ce in ce mai rosiatice...ah si pe urma...pe urma ar fi murit asa incet si dureros...as fi crestat fiecare segment din el pana cand s-ar fi transformat intr-o masa de carne fara contur..fara nimic...Si mi-as fi muscat buzele de placere si pe urma m-as holba la tine cum stai dezbracata in bataia focului,cu ochii aceia mariti de frica si cum pielea ajunge sa ti se faca de gaina...cum iti tremura coapsele si pielea se inmoaie...cum se incordeaza muschii in jurul sanilor...
Ma privea acum cu ochi mari si incepuse sa isi coboare mainile pe gatul meu luand usor urma taieturii,desenand cu sange ceva ce nu am reusit sa imi dau seama ce e...iar eu stateam acolo moale...mai aveam pe mine niste amarati de blugi scurti si o parte de costum de baie,,tricoul imi atarna de o bucatica nerupta iar picioarele imi erau zgariate si pline de sange,lasate moi la unghi de 90 grade langa mine pentru ca nu mai eram capabila sa ma misc...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeVin 19 Noi 2010, 5:34 pm

Era o plaja nasoala si pustie care se vedea destul de impaienjenit din fereastra sparta de pe holul de la etajul 1.Stiu ca m-am ridicat si am ignorat piscaturiile din brate si sangele de pe picioare si antebrart.L-am luat pe Dani,l-am scuturat incet si si-a rezemat capul pe umarul meu scatand un oftat de durere si si-a infpit degetele in bratul meu respirand sacadat.M-am panicat la inceput si i-am luat fata in maini si m-am uitat cat mai serios la el.
-Dani,ce ai?.,am zis scuturandu-l pentru ca i se tot inchideau ochii.
-Am uitat sa va spun ca va iubesc...,a zis moale si cu o mutra trista.
-Aw ma....nu trebuie sa nu spui,noi te credem.,am zis moale in timp ce imi muscam buza.
-O sa fie bine...Dani peste 1 saptamana esti pe picioarele tale.,am zis si m-am uitat la furtuna imensa de afara si valuriile mari care auzeai cum se spargeau una in alta.Iar vantul batea nisipul care se ridica usor,iar din cauza geamului spart ma lovea putin peste obrajii palizi si murdari de sange uscat.
-Hai sa-l punem pe un pat...,a zis Jukka si l-a luat in pe Dani din bratele mele si ne-am dus la camera lui Sid,loc in care imi era frica sa intru dar stiam ca e cel mai sigur si curat.
Iar hotelul era super ciudat,super creepy,cu cateva usi inchise si o iesire in mansarda inchisa cu lanturi si lacat.
L-am asezat pe Dani pe pat si am stat in cur langa el,tinandu-l de mana si simtind cum ma strange tare si tremura de durere si patul se umple incet dar sigur de sange.
Jukka a inceput sa caute o plapuma si niste proasoape si eventual bandaje,a deschis trollerul lui Sid si a scos un tipat tremurat urmat de fuga pe balcon si buratul pe floriile uscate si urate din gradina.
M-am ridicat ducandu-ma spre valiza astapdandu-ma sa vad cine stie ce.Dar nu,in vilaza aceea neagra,era un borcan mare,cu un cap,un cap uman,de femeie.Si parea rupt de la loc printr-o buratalitate din aceea groaznica.Am borat instant langa valiza si am inceput sa tremur,am dat un picior puternic in valiza si am impins-o cat se poate mai departe.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeVin 19 Noi 2010, 5:37 pm

-Inainte sa te cunosc pe tine am mai avut o iubita..Era inalta si cu forme pline,bruneta si cu niste ochi mari si migdalati,cativa pistrui pe pometii albi..era asa de frumoasa,poate chiar mai frumoasa decat tine.O chema Petra.Cred ca am fost impreuna in jur de un an.Na,ca intr-o relatie,si cu bune si cu rele.Poate mai multe rele,nu stiu.Ideea e ca acum o luna a venit la mine si mi-a zis ca nu ma mai iubeste.Cateva minute mi s-a rupt filmul.Vroiam sa o urasc dar am realizat ca imi era mai simplu sa o fac pe ea sa ma iubeasca asa cum vroiam si cum meritam..
Si-a dres glasul si a continuat:
-Intr-una din zilele de dupa a venit la mine sa isi ia lucrurile..Statuse la mine cateva saptamani.Cand a calcat pragul casri am prins-o de par si am trantit-o la podea..s-a zbatut cateva minute..S-a zbatut cand i-am taiat mainile si picioarele.A lesinat si am trezit-o,i-am zis ca o iubesc si pe urma i-am smuls capul de pe umeri.Stii,am pastrat partile astea..Sunt sus intr-un troller..o sa ti le arat mai incolo..
A zambit victorios privindul chipul acum de-a dreptul panicat si s-a cufundat in alte ganduri holbandu-se lung la corpul meu insangerat...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeVin 19 Noi 2010, 5:52 pm

Jukka a luat valiza cu o ditamai scarba si a aruncat-o pe geam tremurand tot si asezandu-se langa mine scotandu-si doua tigari,una dandumi-o mie si una si-a aprins-o el.Si-a dus mana stanga tremurand la gura si s-a intors inspre Dani.
-Dani povesteste-ne ceva ca sa nu adormi.
-Odata cand eram prin a 10-a stiu ca Blondie venise la mine in camera sa-mi spuna ceva,era speriata si tremura toata.Stia prea bine ca nu are ce cauta la mine in camera si ca am sa fac urat,dar totusi a venit langa mine tremurand,mi-a cerut o tigara si a inceput sa planga.Am intrebat-o ce are,iar ea a zis cu glas tremurat ca a ramas inscarinata.Mi-a zis ca ma omoara daca afla a nostrii,si era ciudat sa ai o sora geamana atat de diferita de tine,tu sa nu o bagi in cacat dar ea sa te indoape cu cacat.Ideea e ca nu am parat-o iar ea a avortat fara sa stie ai nostrii.Dupa o luna sau doua,am aflat ca dupa un one-night-stand cu o tipa bruneta cu parul scurt si ochii negrii negrii,ei bine am aflat ca a ramas insarcinata,iar bineinteles ca eu eram de vina...poate nici nu eram eu tatal...nici macar nu mi-am dat drumul deloc...la ce grasana era si ce moaca de borcan avea numai aia ma excita pe mine.Eram sigur ca nu eram tatal asa ca am lasat-o in pace.Tipa facuse o obsesie pt mine si m-a pus sa recunosc si sa ma casatoresc cu ea...aveam 16 ani frate...oricum,Blondie a aflat...si ghiciti ce a facut...exact,m-a parat..,a spus cu un ton slab si simteai cum zice cuvintele printre gemetele de durere.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeVin 19 Noi 2010, 5:55 pm

In linistea aia mormantala brusc l-am simtit cum se repede langa mine si imi urla ceva in urechi.Nu stiu ce il apucase,tot ce am vazut a fost momentul in care s-a napustit asupra mea si a inceput sa imi traga hainele de pe mine.Era normal sa incep sa urlu si am urlat..si Doamne cat am urlat...
-Taci odata,a marait intr-un urlet vadit iritat si a inceput sa imi zgarie sanii ranjind si apropiindu-se si mai tare de mine,pipaindu-mi fiecare centimetru de piele si uitandu-se cu ochi mari la mine cum plang...
-Atat de calda esti...
S-a oprit o secunda si a inchis ochii,vrand parca sa se bucure de mirosul sangelui din jur si l-am simtit napustindu-se din nou si muscandu-mi buzele pana cand gustul ala de metal mi-a invadat din nou limba si un val de rau mi-a blocat gatul si muschii pieptului blocandu-ma si cazand relativ moale pe podeaua de piatra...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeVin 19 Noi 2010, 6:10 pm

Am auzit niste batai ca si niste lanturi iar cineva a spart usa.Acei cineva au fost 2 tipi si o tipa,rasi in cap.Tipa era inalta si slaba,avea un maieu negru pe ea iar clavicula ii iesea foarte tare in afara.Era rasa in cap si avea ochii mari si albastrii,unghiile lungi si de un albastru inchis,o pereche de blugi negrii si niste bocanci stransi foarte bine peste blugi.Avea la blugi un lant,ca si ceilalti doi care erau foarte seci.Nu ai venit spre mine sau Jukka,si nu au venit ei doi.Ci tipa s-a dus incet spre Dani ranjind malefic si punandu-se peste el in pat.Se lasase cu gura la cativa centimetri de a lui si se sprijinise cu mainiile,intentionat pe rana lui din abdomen.
Si-a frecat limba pe obrajii lui,lingandu-i sangele uscat din jurul buzelor si varandu-si limba in gura lui.Stiu ca se apasase tare la un moment dat si el scosese un tipat groaznic de am inceput sa tremur.
Tipa ii trasese o palma si perna se umplu de sange care ii curgea din nas si putin din gura de la palmele care si le luase de la ea.Il muscase tare de buze si ii daduse pumni in dinti.Isi scosese un briceag si ii luase antebratul,ranjind si bagandu-l adanc in antebrat,tragand incet in jos si facandu-l pe Dani sa urle si sa planga efectiv de durere sa urle dupa indurare si sa fie atat de slabit ca la un moment dat sa se opreasca si sa respire doar sacadat.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeVin 19 Noi 2010, 6:12 pm

-Serios ca te iubesc Mia,a zis tare de tot si s-a pus peste mine strangandu-mi brusc incheieturile si mi-am simtit muschii intinzandu-se la maxim cand mainile mele au atins muchia dintre podea si peretele manjit si ala de apa si sange...Simteam furnicaturi in maini,ma inmuiam si mai tare si sangele imi curgea si mai violent din incheieturile mainilor facandu-ma sa icnesc de fiecare data cand imi elibera un milimetru din stransoare si un val de sange se scurgea pe langa mine inrosindu-mi la refuz cate o suvita pierduta de par...
-Asta este adevaratul mod in care se excita o femeie,a zis sec si incercand sa scoata replica sub forma de gluma...nu cum se chinuia acel asa zis iubit de-al tau...el ce facea?Iti canta in pat si zicea ca te iubeste si atat probabil,nu...?Si probabil ca mai avea pretentia sa i se si scoale in timp record,a zis razand de data asta si mai tare...O secunda seaca de liniste si i-am simtit respiratia aproape de gatul meu plimbandu-se de sus in jos si incepand sa ma linga si sa ma mangaie strangandu-ma de gat si mai tare pana cand mi-am simtit inima accelerandu-se si brusc calmandu-se,calmandu-ma si eu odata cu ea..dar brusc...vedeam scantei in fata ochilor si nu imi mai simteam deloc mainile si picioarele...nu mai puteam deloc sa respir...
-Hm...am auzit incet si mi-a dat un pic drumul moment in care m-am inecat cu aerul care mi-a intrat mai mult fortat inapoi in plamani..Am auzit cazatura unui material moale pe podea si mi-am intredeschis ochii uitandu-ma printre lacrimi la tavanul gri inchis,umezit probabil de o inundatie mai veche si scorojit...urmam cu privirea drumul unei picaturi de apa care lasa in urma ei o urma abia simtita si vazuta...exact la fel imi curgeau si mie lacrimile...acele putine lacrimi pe care le mai puteam varsa...
Picioarele imi tremurau enorm si nu le mai puteam stapani...eram iar moale...
-Nu muri..inca..mi-a trantit razand si mi-a fortat coapsele sa se desparta si a inceput sa isi plimbe mainile pe pielea mea strangandu-mi talia si murmurand ceva...buzele alea umezite in sangele de pe corpul meu imi muscau sanii si-asa aproape invinetiti si plini de urme adanci de unghii...Respiram din ce in ce mai incet si simteam cum vechea cicatrice de pe tampla era iar deschisa si un fir de sange mi se prelingea de pe obraji pe buze...dar gustul amarui al sangelui meu era repede inlocuit cu un gust si mai dezgustator,acela al buzelor lui care le fortau pe ale mele sa se deschida...atata timp cat ma chinuiam sa imi tin dintii inclestati ma musca asa de tare incat urlam involuntar si instant limba lui imi invada gura oprindu-mi respiratia in gat pentru cateva secunde si lacrimile imi tasneau si mai tare usturandu-ma cand ajungeau pe umerii zgariati si taiati in carne vie...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeVin 19 Noi 2010, 6:21 pm

Am urlat ridicandu-ma si impingand-o pe tipa de pe Dani,facand spume rau de tot.Nu stiu de unde atata prostie si curaj pe capul meu.Cei doi tipi au sarit,unul de o parte de-a mea unul de cealalt si au inceput sa-mi care picioare in spate si abdomen si genunchi in frunte si pumni in dinti.
Totul era alimentat cu batjocura si misto-uri nasoale gen."Uite ba la labagiul asta gay"."Uite-l ma si pe ala micu ce plange"."Uite-o pe Ileana Cosanzeana tremurand pe jos cu tigara in mana si pletele blonde ca pe pizdele curvelor atarnandu-i pe umeri."
Stiu ca,cel mai tare m-a durut cand venise tipa si mi-a tras niste pumni unii dupa alti,de am inceput sa borasc sange si am facut o balta acolo.Ma simteam rau si vedeam deja dublu,ma clatinam intre pumnii si lanturiile lor de la blugi care mi se izbeau pe partea goala a piciorului pentru ca dracu m-a pus sa imi iau trei sferturi.Tipa ma muscase de barbie si isi trasese dintii pe pielea mea,sfasindu-mi o bucata de piele si lasandu-mi o usoara urma de carne pe lateralul barbiei.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeVin 19 Noi 2010, 6:22 pm

Il vedeam cum i se dilateaza pupilele iar buzele care ii erau manjite in ultimul hal cu sangele de pe gatul meu se miscau frenetic muscandu-ma si lingandu-ma si cu o mana imi forta coapsele sa mi se deschida si mai tare si maraia incontinuu incercand sa isi infiga degetele cat mai adanc pana cand ma auzea icnind de durere...
S-a apropiat de mine si a zambit scurt soptindu-mi la ureche:
-Calmeaza-te...am auzit moale si in secunda 2,brusc si extrem de brutal,am simtit cum se infige in mine moment in care stiu ca am urlat cat m-au tinut plamanii si un val rece de lacrimi mi-a intunecat de tot privirea...Se impingea in mine cu o forta de nedescris si desi nu mai ma simteam nici pe mine,imi puteam acum auzi fiecare lacrima care mi se scurgea pe fata...isi tot forta degetele sa ma zgarie si mai avea un pic si se simtea ca si cum incerca sa imi smulga pielea de pe sani si sa isi infiga de tot unghiile in coapsele mele tinandu-mi in acelasi timp mainile ca sa ma zbat cat mai putin...oricum nu il deranja ca tip,nu avea cine sa auda...
Mai simteam dureri mari...imi simteam muschii cum se rupeau si cum ma durea abdomenul si mai jos de abdomen...dureri ce imi zdruncinau tot corpul si tot ce se mai auzea in linistea aia era pielea spatelui meu zgariindu-se de podeaua rece si gemetele infundate ale lui Sid care iesea brusc din mine holbandu-se in ochii mei pentru cateva secunde si impingandu-se iar cu si mai multa putere gemand si miscandu-se repede...
Simteam iar dureri mari si nici sa respir nu mai puteam...asteptam doar...sa se termine...sa termine..sa ma omoare..sa ma lase sa sangerez pana inchid ochii si termin cu tot balciul numit "viata"...Am auzit iar un geamat puternic si l-am simtit cum se indeparteaza de mine moment in care ceva cald a inceput sa mi se prelinga pe coapse si o durere seaca mi-a reinvadat corpul inchizand ochii cu o secunda dupa ce am vazut cum un suvoi de sange mi se scurgea dintre coapse...muream probabil...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeVin 19 Noi 2010, 6:30 pm

Mi-am luat un lant in frunte si o izbitura de perete.Mi-am spart capul,exact in dreptul fruntii si mi se prelingea sangele pe obraji si tremuram de durere,gemeam de durere dar incercam sa ma abtin.
M-am ridicat incet,dar ei doi m-au izbit de perete,unul strangandu-ma puternic de gat iar tipa asezandu-se pe jos,luand priceagul si mi l-a bagat adanc in carne,tragand in jos exact ca si cum ii facuse la Dani.In momentul acela m-am inmuiat de tot,mi se facuse rau si am vazut dublu,am vomat sange si m-am uitat cum ei pleaca razand in hohote si lasandu-ma pe mine in patru labe,ca un catel prost si ranit,vomitand sange si tremurand ca o gelatina.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeVin 19 Noi 2010, 6:31 pm

-Nu pleci nicaieri,nu...?
S-a uitat la mine scurt..ii simteam respiratia aproape de obraz,isi mai desfacuse buzele ca sa zica sau sa faca ceva dar s-a multumit sa ma imbranceasca usor peste rinichi ca sa se asigure ca inca mai icnesc sau respir...
-Nu muri pana ma intorc,a zis sec si a deschis larg usa trantind-o cu putere,lasandu-ma intr-un intuneric bezna...
A urcat in graba scarile din piatra care faceau legatura dintre beci si restul casei si a bajbait scurt dupa un intrerupator sau ceva dand un pumn greoi pana cand lumina a incetat a mai palpaie asa de tare..parea afi liniste,cateva murmure pierdute veneau de la etaj din una din camere deci probabil ca inca erau vii..si-a urmat pasii pe scarile din lemn,lenes si incet pana cand a ajuns in fata camerei de unde se auzea zumzetul..in cateva secunde a izbit cu putere usa dand=o de perete si ranjind larg vazand aproape-macelul din fata lui:
-Bineinteles ca prietenii mei dragi au avut grija de voi atat de bine,a zis razand vesel si s-a sprijinit de perete invartind o jumatate de tigara pe degete si intr-un final aprinzand-o si tragand tare din ea...S-a apropiat de Dani si l-a impins cu piciorul zambind apoi a facut o semi pirueta ducandu-se langa Mark:
-Buun acuma vine partea mai interesanta,a zis zambind senin si l-a ridicat pe Markde pe jos trantindu-l pe un fotoliu manjit de sange si impingandu-l in piept cu pumnii ca sa stea drept si sa se poate uita fix in ochii lui.Si-a aprins alta tigara dand fumul afara si cascand oarecum in sila:
-Ti-am zis ca tot ca mine o sa iasa...ti-am zis ca pana acuma nimeni nu a scapat de mine...am taiat,am schingiuit,am auzit cum fiecare urlet se intensifica si devine o inecaciune in saliva si sange..am pastrat membre si degete si m-am gandit serios sa imi fac o bratara din oasele cuiva..si tu crezi ca imi e mie frica de un pletos slabanog si udat de lacrimi?Sa te caut si in blugi sa vad daca ai facut pe tine?
I-a ridicat barbia si a scrumat pe jos tragand pe urma din tigara:
-Hai sa iti zic o mica poveste: Am stat ore bune in camera cu Mia..e asa de moale si calda...era cel putin...cand i-am taiat incheieturile si a inceput sangele sa ii curga pe tricou si pe podea...si cand s-a imbibat sangele in tricoul ei lipindu-se de sanii aia mici si rotunzi l-am smuls de pe ea si i-am spintecat buza de jos ca sa o aud urland si sa vad cum ii curge sangele intre sani si mai jos de abdomen...Nu se poate discuta cu ea cateodata,e salbatica dar urla de durere cu asa o pofta incat i-am crestat umerii si omoplatii ca sa o pot auzi iar urland si respirand sacadat...E irezistibila,stii..am stat mult timp si am incercat sa ma abtin dar la un moment dat...
A ranjit larg si s-a apropiat de Mark obligandu-l oarecum sa il priveasca in ochi:
-S-a zbatut asa de tare si m-a implorat sa imi iau mainile de pe ea,a inceput sa planga si mai tare cand m-am pus sa ii musc si sa ii ling gatul si sanii si sa imi infig unghiile in pielea de pe talia ei si sa gem cand o simteam cum tresare si cum se zbate...Si a plans tare dar s-a linistit brusc cand a picat moale pe jos..nu mai avea aer,o strangeam prea tare de muschii gatului..i-am dat drumul la milisecunda si i-am tras brusc in jos blugii si i-am despartit asa de tare coapsele incat i-am simtit muschii intinzandu-se si pocnind...durerea e extraordinara,crede-ma...am ajuns sa o privesc cum tremura de durere si sa gust oarecum din ea..Si mi-am infipt degetele din ce in ce mai adanc si tremura de durere si frica...m-am calmat cat sa ii prind incheieturile si sa o izbesc si mai tare de podea..si m-a excitat asa de tare incat mi-a luat o secunda sa ma dezbrac si sa ma pun peste ea..inca era calda..si asa de tare ii batea inima..si buzele alea insangerate,chinuite..si m-am impins in ea asa de tare incat a urlat si m-a facut sa marai tare de placere si sa ma imping si mai tare si sa profit de pielea ei..si e asa de moale si calda inauntru..si muschii se contractau si se sfasiau aproape pentru ca o futeam cu sete...si felul in care pocneau muschii gatului cand strangeam prea tare...o lasam..cateva secunde si cand ii incetinea inima si se chinuia sa respire ma impingeam iar si mai tare pana cand mi-am dat drumul lacom in ea gemand si uitandu-ma cu si mai mare pofta la sanii ei aproape invinetiti...si cand m-am ridicat sa ma imbrac am vazut cum ii curge incet un suvoi de sange dintre coapse si cum tremura...Asa se fute o femeie,a incheiat si s-a ridicat batandu-l pe Mark peste umar si inainte sa se duca spre usa s-a intors si i-a frecat degetul aratator de buze:
-Vezi ce gust bun are sangele ei...?Asa de dulce si rosu si curge ca si cum ar curge vopseaua proaspata pe un tablou care se usuca greu...Oricum...ma intorc sa termin ce am inceput..ne vedem probabil..pe lumea cealalta,a zis razand si,iesind din camera,s-a intors in beciul ala nenorocit...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 18 I_icon_minitimeVin 19 Noi 2010, 6:46 pm

L-am auzit pe Dani respirand din ce in ce mai incet si m-am tarat pana langa Jukka care tremura si plangea silentios intr-un colt de camera ca si un copil mic si neajutorat.L-am luat pe Dani strans in brate si am inceput sa tremur si sa-mi pun capul pe umarul lui Jukka fumand tigara dupa tigara,terminandu-i pachetul,cautand dupa aceea la Dani prin buzunare si luand in pachet neatins de malboro rosu lung,fumandul unul dupa altul si muscandu-mi crapatura din buza de jos.
Si ma gandeam la Mia...la ce ii facuse el si ca eu nu am reusit sa o salvez...am stat si am tremurat...acum stau si fac acelasi lucur,tremur,nici sa plang nu pot,tremur si fumez si simt sangele lui Dani cum mi le prelinge pe antebrat si cum el respira din ce in ce mai greu,iar eu il tin in brate si ii mai soptesc absent ca totul o sa fie bine.Iar Jukka care e in stare de soc,si nu ii puteai spune nimic sau nu il puteai atinge ca incepea sa tremure si sa hiperventileze.
Sus In jos
 
Locuri
Sus 
Pagina 18 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 21 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Locuri
» Locuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: