Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Locuri

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 6:52 pm

-Jukka stii ca imi esti drag si ne intelegem,nu te baga,ok???
M-am uitat la Jukka tremurand:
-L'a omorat...am zis incet secunda in care m-a ridicat iar in brate:
-Du-te si ai grija de aia doi,am eu grija de ea...a zis serios si cred ca a iesit din camera pentru ca ii auzeam pasii si pe urma am simtit cum ma lasa pe jos in cabina de dus din baia mea si imi trage de tricou:
-Dupa baie iti revii...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 6:59 pm

-Ce...Mark...ce...e...mort?!.,a inceput sa tremure tot si sa fuga in baie si sa ma scuture si sa ma ia in brate dandu-mi palme.
-Nu...Dani te rog...nu-mi spune ca e...mort...,a zis tremurand
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:02 pm

Am deschis ochii lasandu-mi mainile pe langa corp si uitandu-ma in gol..Ma simteam ca o carpa moale de tot..nu puteam misca niciun deget...nu stiam ce se poate intampla cu mine..nimic...
-Mia...ma tot striga dar nu se sinchisea sa si primeasca raspuns...Stiu doar ca a profitat ca sunt asa si la un moment dat mi-am simtit spatele gol semn ca nu mai aveam tricoul ala spalacit pe mine si dupa ce am simtit raceala peretelui un jet de apa calda aproape m-a inecat inghitind fara sa vreau,moment in care am inceput sa plang iar incet si mut...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:05 pm

-Trezeste-te Mark,te rog,te rog te rog te rog te rog trezeste-te odata...,a zis Jukka sacadat si m-a lovit in piept.
-Nu poate fi mort...nu moarte...Mark e Mark si nu moare...,a zis Dani si mi-a dat niste palme si mi-a sters sangele de pe fata.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:07 pm

-Lasa-ma sa ies de aici...
-Nu pot si nu vreau,a zis atingandu-mi umerii si am tresarit incepand sa hiperventilez:
-Te rog nu ma atinge,am zis plangand si mi-am pus mainile in jurul meu:
-Nu iti fac nimica,a zis incet dar sec si a inchis apa luand un prosop si venind spre mine...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:11 pm

-Jukka...nu e mort...respira...,a zis Dani si m-a mai scuturat umpic.
-Mia...unde...unde...e?.,am zis tremurat si i-am strans tare bratul lui Jukka incercand sa ma ridic
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:13 pm

O sa ma omoare si pe mine...sau nu..o sa ma lege de pat si o sa ma violeze...asa va fii...
Cand m-am simtit in pat am inchis ochii ducandu-mi genunchii la piept si cantand ce mi-a venit prima data in cap:
I put a rope around my neck in the last time looking back...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:17 pm

M-am ridicat balansandu-ma pana la ei doi si am intrat in camera prabusindu-ma in genunchi la usa.
-Las-o te rog...,am zis tremurand si sacadat.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:19 pm

-Pa Mark,a zis trantind usa cu putere.
Cand l-am vazut pe Mark am sarit din pat plangand si ducandu-ma spre usa:
-GATA TERMINA !! NU TE VREAU !! MORI !! CRAPI !! LASA-MA LA EL SAU TE OMOR CU MANA MEA !!
A marait uitandu-se la mine si m-a prins de gat izbindu-ma de perete moment in care tot aerul mi-a iesit din plamani:
-Nu,a zis sec si simplu si m-a tinut asa strangand si zambind ciudat...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:30 pm

Mi-am luat o usa in fata si am ramas cu ochii in tavan,parca vazand cum se scurge sange din el iar brusc mi s-a rupt filmul.
Si eram intr-un hol lung si cu peretii albi,reci.Spre usa,era indreptat un pat pe roti cu o fiinta pe el,cu un trup pe care se odihnea un cearsaf alb.Ii ieseau picioarele de sub plapuma cu o eticheta din aceea.Si am fugit dracului cand am vazut picioarele si eticheta aceea si ma simteam ca in filmele de groaza auzindu-i rasul lui Sid pe fundal,ma simteam ca o muiere inspaimantata care nu avea sange-n p*zda sa supravietuiasca in jegul asta numit viata.
Am scos un urlet ragusit si macabru tremurand,realizand ca sunt viu dar nu puteam iesii dintre asa zisele doua dimensiuni.Eram prins la mijloc si doream sa fiu viu,pentru ca nu doream ca Mia sa sufere si sa o las singura,pentru ca i-am promis ca nu am sa o las singura.
You're crawling and falling
But no one hears you calling
When you're in a world of glass
'Til your bubble bursts
And the true you's first
You're always coming last
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:34 pm

-Lasa'ma sa plec,am zis sughitand si uitandu-ma in ochii lui...
-Dar eu te iubesc...
-Tu aproape mi-ai omorat iubitul...
A ranjit si s-a apropiat de mine sa ma sarute secunda in care i-am dat un pumn impingandu-l si fugind...
-In p*la mea!! l-am auzit maraind si m-a prins de mana tragandu-ma spre el si un pumn greoi mi-a lovit obrazul stang facandu-ma sa cad moale in bratele lui si sa nu mai aud nimica...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:36 pm

Am urlat atat de tare,din adancul plamaniilor si din adancul gatului meu,simteam cum tremura icoanele acelea creepy de pe pereti.M-am prins cu mainiile de covor si am inceput sa tremur foarte tare urland ca si cum ceva m-ar fi sfasiat pe dinauntru,desi totul era psihic...nimic fizic.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:39 pm

Ma durea capul asa de tare incat nu imi puteam tine ochii deschisi ca lumea...auzeam murmure si stiam ca e el si mi-era frica de el...
-Esti bine...?
Nu am raspuns,doar m-am sprijinit in coate incercand sa ma ridic:
-Nu ai cum sa iesi,a zis moale si s-a pus langa mine zambind:
-Esti psihopat,am zis incet tremurand...
-Poate,a zis ranjind si m-a trantit in pat infingandu-se unghiile in talia mea si muscandu-ma tare de buze...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:47 pm

M-am ridicat,cu putere nu stiu de unde si am dat buzna in camera,sarind peste Sid si azvarlindu-l cu capul in geam si cazand peste el un munte de cioburi,care si asa nu l-au ranit aproape deloc.Am tras-o pe Mia de acolo si am luat-o strans in brate sarudand-o pe frunte si tinand-o foarte aproape de mine
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:49 pm

-Mark...
Am inchis ochii si m-am lasat moale in bratele lui simtind cum picura un fir moale de sange pe tricoul lui Mark...
-Nu vreau sa vina dupa tine...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:51 pm

-Nu vezi ca...aproape ai violat-o?Cine mai ii face rau acum...?.,am ranjit si m-am uitat foarte taios la el,scuipand venin printre vorbe si iesind din camera cu ea in brate,baricadand camera noastra si punand-o pe Mia moale pe pat.M-am pus deasupra ei si i-am prins fata in maini.
-Sunt aici...cu tine:o3.,am zis si i-am luat mana intr-a mea si mi-am lipit moale buzele de ale ei.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:52 pm

-Esti intreg...?
Am deschis ochii si m-am uitat la el cateva secunde luandu-i obrajii intre palme si incepand sa il sarut:
-Nu imi mai da drumul..te implor...am zis sughitand...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:54 pm

-Sunt bine...imi trece...,am zis si am sarutat-o.
-Nu iti mai dau drumul niciodata...esti...esti a mea si...nu mai vreau sa te vad asa vreodata
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:55 pm

L-am luat de dupa gat strangandu-l in brate si am auzit pumni in usa...pumni sacadati si nervosi si vedeam cum se cutremurau balamalele...
-Visez...zi-mi ca visez...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:57 pm

-Visezi...,am zis rugandu-ma sa vina Dani si sa il omoare.
-Pleaca de acolo...,a zis Dani venind spre el cu mutra inca plina de sange si prinzandu-l de gat si strangandu-l tare incat sa nu mai poata respira aproape deloc.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 7:58 pm

-O sa il omoare,am zis speriata si m-am ridicat ducandu-ma la usa si uitandu-ma in gol...
Am auzit un urlet puternic si m-am dat un pas in spate:
-Dani...?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 8:03 pm

Am iesit in graba si l-am vazut pe Dani intins pe jos si pe Sid cu un ciob insangerat in mana.
Dani s-a ridicat incet,cu mana pe tricoul negru insangerat,in zona abdomenului gemand de durere si sprijinindu-se de perete.
-L-ai...injunghiat...?.,am zis si l-am luat pe Dani de dupa umar si l-am sprijinit de mine.I-am dat jos tricoul si i l-am infasurat in jurul ranii care nu era foarte adanca,dar arata groaznic de dureroasa.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 8:05 pm

Mi-am strans pumnul si m-am uitat la Sid care se juca cu ciobul ala in mana si se holba la Mark:
-Sid...Te rog...am zis incet apropiindu-ma de el...
Il vedeam cum se holba la Mark pregatit sa ii faca ceva asa ca m-am apropiat luandu-l de mana:
-Plec cu tine daca e...am zis inghitind in sec...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 8:11 pm

-Nu...,am zis aproape soptit si mai mult pentru mine iar Dani si-a varat degetele in umarul meu scotand un geamat tremurat de durere.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 17 I_icon_minitimeDum 14 Noi 2010, 8:14 pm

M-a prins de mana studiindu-mi incheietura si a bagat ciobul adanc simtind cum imi pocneste carnea si am urlat involuntar strangand din pumn...
-Ce dulce esti pisi..a zis moale si intr-o secunda in jurul nostru era bezna...cateva clipe in care imi simteam doar durerea din incheietura si la scut timp dupa eram tot in intuneric dar nu ii mai auzeam pe Mark si pe Dani...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Locuri
Sus 
Pagina 17 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Locuri
» Locuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: