Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Locuri

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 8:38 pm

-Nu ma doare de tine,a zis taios si m-a luat pe sus aruncandu-ma in apa de pe umarul lui..
-NU SUNT PAPUSA DIN CARPE !!! Am urlat incepand sa plang....
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 8:49 pm

-Tehnica de futut seara...te descurci bine la asta.,am marait si am luat-o pe Mia in brate si am iesit din apa.
-Vrei sa te schimbi sau ceva?.,am zis moale frecandu-i spatele ca sa se linisteasca.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 8:50 pm

-Nu...ma usuc eu...
Am inchis ochii si l-am vazut pe Jukka cu un brat de lemne in maini uitandu-se la mine si pe urma la Mark:
-Ce a patit...?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 8:54 pm

-Cantam la foc de tabara:o3.,a zis Jukka si le-a pus pe jos si Dani a venit cu trei chitari.
Jukka s-a dus dupa chipsuri,ciocolata,bere si cola in cabana si s-a intors ca si mos craciun.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 8:57 pm

M-am sters de apa si mi-am stors parul uitandu-ma cum creste focul de tabara.Brusc o scoica mare mare mi-a aparut in fata:
-Scuze pentru mai devreme,a zis punandu-mi scoica in palma...
Nu i-am zis nimica,am pus scoica pe tricoul ce statea in nisip si mi-am pus capul in poala lui Mark holbandu-ma ca un copil mic la scanteile ce sareau...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:00 pm

-Haideti sa cantam ceva de la Burzum in varianta acustica.,am auzit pe Jukka cum a inceput sa rada si a luat o chitara in brate
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:01 pm

-Cantati ceva de pe ultimul album,am zis moale si m-am ridicat dandu-mi jos blugii..dar cantati cat de tare puteti,am zis ramanand in costumul de baie si luand-o agale spre apa...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:08 pm

Mi-am luat si eu chitara si am inceput sa cant,uitandu-ma cat de repede si de bine puteau sa schimbe aia doi acorduriile si cat de plictisit era Sid.
-Voi metalistii sunteti cam plictisitori...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:11 pm

M-am cocotat undeva sus pe o stanca departe de plaja stand asa cateva secunde...Mai puteam sa aud ce canta dar auzeam extrem de slab...tot ce puteam vedea era distanta imensa de la stanca la apa si intunericul din jurul meu.Un zgomot subtirel ei enervant isi facea loc pe langa mine semn ca erau si alte animalute mai mici si la fel de neobservabile ca mine...
-Nu e asa departe,am zis incercand sa imi fac curaj sa sar...
Am inghitit in sec si am inchis ochii ascultand un ultim acord din chitara lui Mark...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:14 pm

-A sarit?.,a intrebat Dani cu gura cascata.
-Aoleu,unde,ce cum?.,am zis ridicandu-ma in picioare.
-O salvez eu!.,a tipat Sid si a fugit,impiedicandu-se exact la malul marii.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:19 pm

I-am ascultat o singura clipa certandu-se sau urland pur si simplu si m-am ridicat usor pe varfuri lasandu-ma moale in fata...
Toata faza a durat cred ca o jumatate de secunda.Nu am apucat sa imi dau seama de schimbarea de atmosfera..in schimb in momentul in care am atins apa tot sangele mi-a navalit in maini si in obraji.Pe moment nu am simtit raceala apei ci doar caldura aia usor insuportabila ce acuma imi inunda obrajii si ma facea sa cred ca am febra.Apoi nu am mai auzit nimica,doar un sunet infundat de valuri sparte de stanci si modul in care se intorc inapoi dupa fiecare secunda scursa...Apoi m-am lasat instant moale si sunetul a disparut simtind cum se incetineste timpul odata cu mine si cum gustul apei sarate imi ajunge cu forta pe cerul gurii semn ca imi deschisesem buzele prea devreme....
Era bezna si ma simteam in gol pentru ca apa era adanca dar nu ajunsesem atat de jos pentru ca inca puteam vedea cat de cat clar luna...semicercul imperfect ce se ascundea acum incet incet in nori..moment in care am inchis ochii simtind iar caldura,doar ca de data asta era sub forma de arsura...pe varful limbii...apoi in gat si pe urma o caldura puternica in plamani...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:21 pm

-Esti prost frate...,am trecut pe langa Sid si am mers pe stanca,sarind in apa si luand-o pe Mia in brate apoi iesind la suprafata.
-Esti bine?:o3.,am zis scuturandu-mi parul si dandumi-l de pe fata
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:23 pm

Mi-am deschis buzele ca sa respir si am tusit simtind un suvoi de apa iesindu-mi din piept.Mi-era cald de la foc dar era asa de bine ca ma tinea in brate...
-Prost esti tu frate,nu vezi ca moare ?!
Am simtit cum ma ia careva pe sus si pe urma doua buze aspre ce mi le forteaza pe ale mele sa se deschida...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:28 pm

-Las-o in pace!.,am sarit pe el si l-am impins in apa.
Au venit Jukka si Dani si m-au ajutat sa o calmez pe Mia si sa o bat pe spate ca sa scuipe apa.
-Esti mai bine?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:30 pm

-Da...am zis incet si am deschis ochii...
M-am uitat la Mark si m-am baricadat la pieptul lui:
-Esti asa cald...am zis incet lipindu-mi obrazul de pieptul lui...
L-am auzit pe Sid urland dupa Mark si m-am cutremurat:
-Tu nu vezi ca habar nu ai sa ai grija de ea si se arunca de pe stanci ?!
Am sughitat si am zis ceva ce am inteles numai eu:
-Dar nu vroiam sa ma omor..vroiam sa sar...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:34 pm

-Auzi ma,tie inca nu ti-a spus ca te iubeste,tie nu ti-a spus tot ce i s-a intamplat in viata,la tine nu vine sa te ia in brate cand e trista,pe tine nu te ia in brate seara ca sa doarma bine,deci u sincer ma consider un iubit destul de bun cat timp imi spune ca ma iubeste si eu simt asta.Mai c*aie,gaseste pe cineva cu care te-ai potrivii,gaseste pe careva care sa te iubeasca zi si noapte,dar las-o in pace.Si nu te mai lua de Jukka si Dani pentru ca tu nici macar n-ai p*la-n pantaloni si coaie sub ea.,am tipat pana simteam ca imi ieseau polipii afara.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:38 pm

-Auzi ma...pleata in vant...nu din cauza mea a stat de doua ori in spital,nu din cauza mea a sarit acuma,nu din cauza mea a plans azi in tren,nu din cauza mea a fugit ieri pe scari de putea sa cada si sa isi rupa ceva.Azi era sa se taie cand va facea voua nu stiu ce,ieri s-a ars ca i-ai dat o bricheta stricata,cand ai venit atunci prima data cand te-am vazut nici nu ai pupat-o nu nimic te-ai trantit sa te holbezi la Jukka...voi doi astia deja incep sa cred ca trebuie sa imi pazesc curul cu voi...si da,stiu de fazele de la spital de la Jamie ca doar e ruda cu Jukka deci uita-te de fiecare data ce cacaturi ii faci...
Am deschis ochii incepand sa tremur si l-am strans in brate pe Mark plangand mut de nervi si pentru ca stiam ca in orice clipa poate sa imi dea drumul ca sa se ia la bataie iar...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:41 pm

-Atunci daca ii fac atatea cacaturi,de ce crezi ca ma mai iubeste?.,am mormait.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:42 pm

-Pentru ca nu isi da seama ca poate si mai bine de atat...
In secunda aia am avut un atac de rau si de panica si am inceput sa tremur atat de tare si sa plang in ultimul hal simtind cum imi vibreaza fiecare celula din corp si cum mi-e rau dar nu puteam sa vomit sau ceva in genul...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:44 pm

-MORI!.,a zbierat Dani si a sarit in spatele lui scuturandu-l si tragandu-l de tepi si dandu-i lovituri in cap.
M-am intors rapid spre Mia si am intins-o pe nisip.
-Uita-te la mine...Mia...calmeaza-te...sunt aici si nu plec,promit ca nu plec.,am zis si i-am luat mana intr-a mea.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:46 pm

-Mars ma de pe mine,a zis si l-a trantit in nisip scuturandu-si tepii...
Am deschis larg ochii dar nu vedeam ca lumea de lacrimi si incepusem sa plang si mai tare...Mi se parea normal sa cedez nervos pentru ca nici macar o clipa nu puteam sa stau cu Mark fara sa se intample ceva...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:51 pm

-Tu nu ma trantesti pe mine!.,a zbierat Dani cu un tipat de ala cum numai aia ce canta black stiu sa-l faca si l-a trantit pe Sid luandu-l la pumni.
Mi-am muscat buza si m-am abtinut sa nu merg sa il ajut doar pentru ca doream sa o vad pe Mia bine.
-Sunt aici pentru tine si te iubesc mai mult decat orice,calmeaza-te te rog mult de tot:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:54 pm

-Repet: mars piticanie,a zis Sid si l-a scuturat de pe el cu doi pumni in coaie si s-a ridicat venind aproape de Mark:
-Vezi ce pateste din cauza ta ?! S-a albit ca dracu la fata...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:57 pm

-NU E VINA LUI SI P*LA TA E PITICANIE!.,a urlat Dani si i-a tras un pumn in coaie si un sut in cur apoi l-a scuturat si i-a dat un pumn in dinti.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 14 I_icon_minitimeSam 13 Noi 2010, 9:59 pm

-Mark....am zis incet tinandu-ma de stomac si am deschis ochii...du-ma in apa departe te rog...te rog...am zis de cateva ori "te rog" in soapta....
L-am auzit pe Sid maraind si s-a dat de langa Dani urland:
-Uita-te bine la ea ca maine nu o mai gasesti langa tine !!!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Locuri
Sus 
Pagina 14 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Locuri
» Locuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: