Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Locuri

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:03 pm

-Bine pisi arata-mi.,am zis ranjind malefic-o-pervers
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:05 pm

L-am luat de mana si l-am tras in baie blocand usa si m-am urcat dracu stie cum in bratele lui si l-am tras spre mine muscandu-l de buze...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:08 pm

Am sprijinit-o de perete,ca sa ii pot da jos tricoul si sa ii desfac sutienul.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:09 pm

-Sper ca asta nu iti aduce aminte de Blondie,am zis uitandu-ma la el si desfacandu-i cureaua...
Am auzit voci si mi-am muscat buza sa nu rad:
-Jukka si inca una,am zis in soapta...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:16 pm

-Tu nu-mi poti aduce aminte de Blondie pentru ca tu esti frumoasa si draguta si de treaba si pe tine te iubesc:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:17 pm

-Si eu te iubesc mult pisi :o3 am zis moale si pe urma am ranjit:
-Jos textila,am zis in acelasi timp cu Jukka[,] care era langa noi in alta cabina.L-am ignorat si i-am desfacut blugii bagandu-mi mana in boxerii lui si mangaindu-l...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:19 pm

Am gemut incet si mi-am bagat limba in gura ei,fara mila,sarutand-o cu foc.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:21 pm

-Te vreau,am zis incet si i-am lins gatul maraind incet si desfacandu-mi blugii...
-Tinand cont de faptul ca e un spatiu mic si...mic si ciudat...umm...cum ne "asezam" ?? =))))
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:22 pm

-Are ceva daca te tin in brate si tu te sprijini de perete?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:23 pm

-N-are nimica,am zis zambind si m-am lasat mai jos lingandu-i abdomenul...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:25 pm

-Bine atunci.,am ranjit si mi-am bagat mana in chilotii ei si am inceput sa o mangai.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:26 pm

M-am lipit de perete si m-am sprijinit in asa fel incat sa ma urc in bratele lui:
-Hihi...il "violez" pe Mark in baie,am zis razand si m-am apropiat de buzele lui fara sa il sarut...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:31 pm

-Vai,nu din nou.,am zis si am sarutat-o eu,ca sa nu ma tina jumatate de ora fara sa o sarut:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:32 pm

Am gemut incet si l-am muscat cu buzele de limba lipindu-mi sanii de pieptul lui:
-Te vreau...am zis incet in urechea lui...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:36 pm

-Si eu...,am zis incet in urechea ei,intrand in ea si muscand-o incet de lobul urechii.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:38 pm

Am gemut si m-am prins de umerii lui miscandu-ma incet si strivindu-mi buzele de ale lui:
-Esti zeul meu,am zis incet si l-am sarutat sub ureche lingand locul...stiam ca il innebunea in draci asta...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:50 pm

-Ah ma...,am gemut incet si mi-am dat capul pe spate
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 7:52 pm

Jukka incepuse sa bata la vrajeala in perete sa ne faca in ciuda ca el urla mai tare decat noi dar nu l-am bagat in seama si am zambit miscandu-ma mai repede in bratele lui Mark si gemand din ce in ce mai tare...
-Cred...ca.a.a.a.a....am incercat sa zic ceva dar mi se plimba limba in gura in ultimul hal de la bere,asa ca am tacut si am gemut mai tare simtind ca imi vine...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 7:57 pm

Nu mai intrasem in clubul acela de...2 ani sau 3...si ma simteam strain.E adevarat ca am inceput sa ascult din nou black si death,dar nu cum eram in a 9-a.Adica...in a 9-a daca eram langa o biserica si aveam chibrite as fi putut sa-i dau foc...cred.Ideea e ca a fost o perioada stranie,foarte stranie,desi a fost plina de pentagrame si certuri cu maica-mea,fugit de acasa,f*tut,fumat si baut la greu.Capete sparte si macel la concerte,poate ca,daca ma gandesc bine a fost o perioada mult mai calumea,decat clasa 11-a in care o lasasem mai moale si eram foarte...foarte moale si diferit de perioada din a 9-a si a 10-a...apoi usor am re-inceput sa creasca,sau re-creasca in capul meu,ca si cum s-ar fi oprit sau diminuat si brusc au fost scoase din standby.
Scaunele erau ca si cand asm fost ultima data,negre si joase,zici ca ai sta pe o saltea mai patratoasa si mica de piele,julita de atatea tinte de pe batariile tuturor pletosiilor.Si am luat bere,pentru ca in timp ce erai langa ditamai boxa si iti urla Burzum in urechi iar lumina era relativ...ei bine nu era aproape deloc.Erau incet luminati peretii,care erau pur si simplu caramida putin sparta si veche,plina de postere cu toate trupele de Metal care nu sunt foarte cunoscute,pana la cele mai cunoscute.Ma rog,Death si Black pentru ca postere cu AC/DC nu erau...
Si era o mare imensa de pletosi,geci de piele si bocanci cu bere in mana care fumau si imi facea pofta,pofta care ma facea sa-mi musc buza si sa caut tigari in toate buzunarele lui Dani si Jukka.
Apoi m-am dus sa cer foc,trecand pe langa un perete plin cu ziare vechi,lipite una peste alta.Am vazut-o pe tipa aceea,desi era rosie ca dracu,proaspat vopsita si era imbracata intr-un tricou negru simplu si peste un jerseu albastru,niste blugi,o esarfa,tenisi si cercei din aceea cu pene de...de ceva pene colorate si mari,machiata,nu numai cu dermatoraf,ci si cu ruj,ce o dadea spre bordo si pleoapele cu un bleumarin inchis de tot,aproape negru.M-am intors la 180 de grade si m-am dus la miciile scaune/fotolii si la masa cea mica de langa boxa,intre Mia si Dani si am continuat sa-mi beau berea uitandu-ma cum apare ea incet spre noi batandu-se de multime,parand jignita de oamenii de acolo cu o atitudine de studenta cu figuri in cap,o wannabe artista...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 8:04 pm

Am luat o gura de bere si am pus sticla jos uitandu-ma la colega mea cum se apropie de noi si ii zambeste lui Mark larg uitandu-se lung la el..
-Pot sa stau si eu aici..?
Perfect...
Am tras aer in piept si am inceput ce aveam de gand sa fac...
M-am intors spre Mark si i-am dat una semi-tare in umar maraind:
-TI-AM ZIS CA M-AM SATURAT DE FAZELE ASTEA CU GAGICILE SI MAI STIU EU CE.M-AM SATURAT SI ITI BAGI P*LA IN SENTIMENTELE MELE !! PLEC SI S-A TERMINAT !!!
M-am ridicat smulgandu-mi geaca de pe scaun si am taiat-o prin multime lasandu-i pe toti cu gura cascata vazand cu coada ochiului cum imediat ce am plecat de acolo locul mi-a fost ocupat...
Si i-am demonstrat ca il iubeste orice si oricum ar fi...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 8:12 pm

-Holy Satan...,am zis deodata cu Jukka si cu Dani.M-am ridicat dandu-i o palma oarecum inceata peste ceafa tipei si aratandu-i degetul din mijloc.
-Mia...Mia...Mia...,am zis iesind inafara barului/clubului care era intr-un subsol si ciocdnindu-ma pe strada cu o calugarita.Mda...aveam un tricou pe mine cu o calugarita care se mastrubeaza.Ce le nimeresti Mark.Nu a zis nimic,deci am presupus ca era prea intuneric ca sa se vada imaginea calumea.
Am vazut-o pe Mia si m-am dus in spatele ei.Mergand cam la aceeasi viteza cu a ei,dar totusi ramanand in urma.
-Mia daca te lasi calcata asa usor in picioare...esti o muiere si nu esti Mia pe care o stiu eu.Mia care a fost satanista,Mia care e metalista,Mia care are tupeu sa maraie sau macar sa o ia la 11 metri pe o wannabe...Mia care face orice pentru sufletul ei pereche,nu il lasa intr-un club de pletosi satanisti,si niste tipe care danseaza pe bar in p*zda goala...deci,astept...o astept pe Mia.,am zis bagandu-mi mainiile in buzunarele blugiilor.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 8:19 pm

-Unde e bunavointa fata de mine si fata de toate chestiile prin care am trecut si eu alaturi de tine?Gramul ala de bunavointa pe care il tot caut in tine.Pentru ca stiu ca iti sare gandul la "cum ar fi daca nu ar fi Mia si ar fi..." stiu eu care..Pentru ca e inevitabil..Mia aia care maraia a luat o pauza si a fost inlocuita de Mia aia care cere sa respire 5 minute si sa incerce sa treaca cu vederea faptul ca dupa nici un minut dupa ce am plecat de acolo locul meu era ocupat...Acuma sunt Mia aia care simte nevoia sa fie protejata si care simte nevoia de siguranta...Imi pare rau Mark..daca o vrei pe Mia aia...Mia cum era in secunda asta a parasit peisajul...Daca nu iti convine poti pleca,nu te tine nimeni langa mine...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 8:25 pm

-Asa vrei tu sa imi dovedesti oarecum ca eu nu te-am iubit deloc sau ceva de genul?Pentru ca...eu incercam sa te ajut.Mia...bun venit in intuneric,bun venit in singuratate,bun venit in mizerie,adica intr-un cuvant...realitate.Si crede-ma ca ti-am fost alaturi si am sa iti mai fiu si te iubesc asa cum esti dar...nu poti sa...nu stiu Mia...,am oftat muscandu-mi buza si gandindu-ma daca sa o spun sau nu.
-Eu...cred ca tu ai senzatia ca mie nu-mi pasa deloc de tine...defapt...nu cred...tu chiar ai senzatia asta...,am oftat puternic si m-am intors,tarandu-ma si asezandu-ma pe bordura.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 8:28 pm

-Bun venit in realitate,nu..?
M-am uitat la el si am pufnit muscandu-mi buza:
-Pa Mark...am zis incet intorcandu-ma si plecand...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 8:32 pm

-Multumesc...,am zis scurt si mi-am pus capul in genunchi,muscandu-mi atat de tare buza si uitandu-ma cum imi picura incet sangele pe trotuar,luminat de slabele becuri de pe strada.Au ramas mici pete de stacojiu.
Si uite de ce,eu,boul boiilor,taranul taraniilor,fac oamenii nevinovati si atat de fragili sa sufere.Pentru ca sunt un bou fara pic te sentimente care se gandeste numai la el.Care nu se descurca cu fetele...care iubeste dar nu stie cum.Si care in acest moment a luat oo piatra si a aruncat intr-un camio,spargandu-i oglinda retrovizoare.
Uite cum Mark se va ofili incet in cateva zile pe o bordura...sau poate ma trazneste in cap si imi mai curma putin suferinta.
Sus In jos
 
Locuri
Sus 
Pagina 8 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Locuri
» Locuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: