Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Locuri

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 8:35 pm

Am scos telefonul si l-am sunat pe Jukka incercand sa imi stapanesc lacrimile:
-Jukka iesi din bar si vezi de Mark..eu ma duc acasa..cred ca...s-a cam terminat,am zis incet de tot si am inchis telefonul oprindu-ma de marginea unui zid si simtind cum o iau razna...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 8:38 pm

-Mark...hai acasa...,a zis moale si a incercat sa ma ridice.
-Lasa-ma in pace Jukka...,am zis si am ramas cu capul intre genunchi.M-am intins dupa un bat si am inceput sa trag linii pe trotuar cu el si sa am o ocupatie cu degetele.
-O sa moara din cauza mea...sunt sigur ca...o sa se intample ceva pentru ca e vina mea si...aici nimei nu ma poate contrazice
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 8:40 pm

Mi-am dezlipit obrazul de zidul dur si mi-am intors privirea incercand sa imi sterg ochii...
Ma simteam...nu ma simteam ca nu mai simteam...Stiu ca m-am asezat pe o banca undeva in apropierea blocului si am ramas asa cu ochii deschisi gandindu-ma la cele mai negre si morbide lucruri de care eram capabila...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 8:43 pm

-Stii ca o sa se sinucida daca nu te impaci cu ea nu?.,a zis Dani si s-a pus in fata mea dandu-mi o palma ca sa ma trezesc la realitate din semi-inconstienta mea incare vorbeam cu creierul,doar ca sa nu fe inactiv.
-Din vina mea...
-Da,din vina ta daca nu faci nimic muiere.Stai aici si iti palngi de mila imbracat in bocanci si tricou pe care scrie ca Jesus e o p*zda.Trezeste-te la realitate si gandeste-te bine daca ea te mai vrea inapoi,cand ajungi la o concluzie du-te dupa ea prin tot orasul.Asta daca o iubesti doar.Daca nu o iubesti,p*zda aia e inca in club,numai bine imbatata si buna de f*tut.Mark e alegerea ta.Bineinteles...s-ar putea sa fie si prea tarziu...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 8:49 pm

Mi-am aprins o tigara si am tras din ea scotand o groaza de fum si simtind cum imi ineaca plamanii..
-Nu mai reprezint nimica,am zis incet si mi-am tarat pasii pana in fata blocului lui Jukka uitandu-ma in sus...
Imi adusesem aminte ce ii zisesem ieri de faptul ca ma arunc de pe bloc daca se intampla ceva dar mi-am scuturat repede capul uitandu-ma in jur...
Am scos cheia de la casa si am aruncat-o in cutia postala si am ramas cateva secunde in usa blocului..Mi-am scos telefonul si i-am scris un mesaj lui Jukka:
Orice s-ar intampla..ai grija de el...
L-am trimis si am iesit din bloc ducandu-ma spre dracu sa ma ia...Aveam nevoie de mult alcool si de multe somnifere...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:01 pm

-Mi-e rau...,am zis brusc cand m-am ridicat si am realizat ca totul se invarte cu mine.
-Rau...rau adica?
-Adica am sa...trage-te...,am zis si am cazut in genunchi si am dat tot ce aproape ca nu am mancat in 3 zile afara.Acid din stomacul meu idiot.
-Si acum incepe ce e mai rau...,am zis ametind foarte foarte tare si picand pe jos.
Mi-am deschis ochii si totul era negru,dar vedeam,negru dar vedeam,si suna foarte foarte ireal si stupid,dar era negru si eu vedeam in fata ochiilor.
Creierule,sau cum te-o fi chemand,obiect sau chestie ce esti cu care vorbesc mereu fara a primi raspunsuri inapoi....acum vreau un raspuns...dar inainte de a te intreba daca sunt mort...vreau sa stiu daca ea e bine...
-Mark!.,mi-am luat o palma zdravana de la Dani,am fost constient 5 secunde,in acele 5 secunde sa fiu capabil sa zbier dupa ea,iar apoi sa lesin din nou.
Raspunde-mi...raspunde-mi pt numele Satanei.
-Mark!,zbof,palma de la Jukka.Cateva secunde de constienta si am reusit sa spun ca vreau sa stiu ce e cu ea,intr-un mod foarte sacadat.Am lesinat din nou.
Rapunde-mi!Ce e cu ea?E bine?Haide...esti creierul meu...creierul meu e capabil de multe...e capabil dare e lenes si prost crescut...si regret enorm...si simt cum senzatia aceea de cald pe care o aveam cand ii auzeam vocea se transforma incet incet in gheata si eu tremur involuntar si imi ies injuraturi la adresa maica-mii pentru faptul ca m-a facut,pentru faptul ca fututul de prezervativ s-a rupt...pentru faptul ca nu a avortat...pentru faptul ca m-am nascut si am facut-o sa sufere.Eu...cu mana si gura mea...eu...numai eu...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:06 pm

O secunda cred ca am inchis ochii..atata...Stiu ca m-am pus pe scarile unui bloc de pe langa scoala si m-am uitat la telefon...nimic,nici mesaje nici apeluri nici nimica...
Ramasesem singura si eram total convinsa de asta...Si nu mai aveam ce sa fac...
M-am holbat in jos la cutia de distonocalmuri din mana mea si am simtit cum amorteala aia imi taie in doua toate gandurile si tot ce aveam pe dinauntru...Si daca muream ce?Mai incercasem dar fusesem prea idioata ca sa duc totul la capat...acuma chiar nu mai aveam motiv sa dau in spate...niciunul...
-Imi pare rau,am zis incet de tot si am dat pe gat toata cutia simtind cum alcoolul de pe urma mi-a curatat gatul dar mi-a creat o caldura prea puternica in tot corpul facandu-ma sa vreau sa imi dau jos geaca si sa incep sa respir sacadat...
Si ma duceam dracului si terminam cu totul...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:11 pm

Moare din cauza ta.Asta face.Moare dracului si tu stai si tremuri ca boul.
M-am ridicat si am fugit pe strazi,lovindu-ma de toate ziduriile posibile si julindu-ma pe picioare,intrand in urzici si lovindu-ma intr-un gard ghimpat.Buna ideea cu 3 sferturiile...
Eram frant dupa 15 minute de cautari in jurul blocului si a scolii.M-am prabusit in genunchi in apropierea scolii si dand cu pumnul in pamant pana cand am umplut asfaltul cu sange
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:14 pm

Ma uitam de 5 minute la telefon si incepusem sa vad in ceata..Ce dracu dura atata ?! A uitasem...alesesem drumul mai lung spre dracu...
Am oftat si m-am ridicat dand sa imi iau geaca si in secunda doi am simtit cum imi cade mobilul din mana si se face praf de asfalt..am auzit cum fiecare bucata de plastic din el se sfaramiteaza la picioarele mele..pe urma am auzit un piuit stresant in urechi..pe urma am inceput sa simt cum ma invart pe loc desi nu ma miscam...Am dat sa imi ridic mobilul dar m-am blocat o secunda...O secunda si mi s-a rupt filmul,inchizand greu ochii si prabusindu-ma de pamant...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:19 pm

-De ce trebuie sa te scot eu mereu din cacat?Pentru ca sunt prietenul tau!Dar pe Mia din chestia asta nu stiu cine o mai scoate...,a marait Jukka impingandu-ma in spital,facandu-ma sa ma iimpiedic de cateva scari si sa ma lovesc de un perete.
Nu aveam mare lucru,mi-au dat ceva de cap si m-au bandajat.Poate deja s-au obisnuit cu mine sau s-au saturat de mine.Am ramas in hol,tremurand si mormaind,uitandu-ma dupa un doctor.
-Mia...adica fata pe care ati adus-o...e bine?.,am zis uitandu-ma adanc in ochii lui rugandu-ma poate pentru prima data in ultimii ani,dar o rugaciune de aia de imi venea sa-mi smulg tricoul de pe mine si sa merg zilnic la biserica si sa nu mai beau sa nu mau fumez sa nu mai fac nimic rau doar sa stiu ca ea e bine.A tacut cateva secunde si parca vedea disperarea si frica din ochii mei,dar frica mea s-a materializat intr-un fel de chitait-plans care s-a transformat intr-un urlet/raget de disperare.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:21 pm

Fuck...nu ma pot trezi...
Nu mai vreau sa ma trezesc...
Nu mai vreau nimica...
Nu mai am nimica...
Nu mai stiu nimica...
Nu mai simt nimica..
Nu mai aud nimica...

Auzeam ca prin ceata un bipait enervant si atat...imi auzeam vocea in cap si incercam sa imi aduc aminte ceva,orice ca sa ma scot din starea asta...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:24 pm

Dupa acel raget,au urmat niste tipi care m-au imobilizat si m-au dus intr-un birou.M-au pus sa le spun ce am patit si de ce sunt asa...si am realizat ca...am realizat ca sunt bolnav psihic probabil...foarte probabil si nu am vointa deloc.
Multeumsc Jesus...eu imi merit soarta...dar ea...?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:27 pm

Wish you were here...we're just two lost souls swimming in a fishbowl...year after year...
Cantam in cap ca sa imi mentin gandurile treze si simteam rau si simteam ca eram goala pe dinauntru si inca ma intrebam de ce nu ma lasau sa mor...si cine dracu m-a gasit in locul ala la ora aia...?
Am icnit scurt simtind ca un cutit in piept si am inghitit involuntar simtind iar un cutit in piept...si pe urma acelasi bipait enervant..
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:31 pm

Am iesit dracului cu forta de acolo si am fugit prin tot spitalul.Probabil ca era amuzant,daca nu erai in locul meu sau al mediciilor,sa vezi un tip in 3 sferturi,bocanci negrii de piele,un tricou cu o calugarita care se masturbeaza si o cruce intoarsa la gat.Am dat buzna intr-un salon,rezistand impulsului de a cadea in genunchi cand am vazut-o in starea aceea.M-am oprit in prag si am oftat incet.
-De ce tu...?Mai bine...mai bine muream eu sau sufeream eu...tu nu meriti...,am zis in soapta.
Through acrid clouds of summer flies
the garden swells with a thousand more wise
Forever flung to celestial dreams
clawing at the grave of the dead nazarene
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:34 pm

Am tresarit cand am auzit usa si am recunoscut imediat aroma aia de lemn dulce,tutun si inca ceva care nici macar atunci nu reusisem sa descopar ce e...
Mark...?
Am ignorat bipaitul ala enervant iar si iar si mi-am deschis buzele zicand un "imi pare rau" mut..acelasi "imi pare rau" pe care il zisesem cu 2 ore inainte...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:37 pm

M-au prins doctorii din spate,am incercat sa ma zbat dar am ramas moale si m-am prabusit pe jos incepand sa tremur ca un copil mic.Nu plangeam dar tremuram si scoteam mici tipete de durere interioara,venita din piept,ca si cum cineva mi-ar impinge plamanii sa explodeze sau sa iasa afara.
-Lasati-l in pace,nu e psihopat sau ceva!.,a zbierat Dani venind spre ei,iar eu m-am lasat,iar eu am picat pe jos de tot,cu privirea spre tavan si incerncad sa ies din starea aceea psihica de nebun pe care mi-am impus-o eu singur.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:39 pm

Vreau acasa...acuma vreau acasa...dar nu mai am casa..nu mai am nimica...
Am deschis ochii larg si am inceput sa respir sacadat simtind iar ca si cand ma calca cineva in picioare tare de tot...
Stiu ca am inceput sa hiperventilez simtind ace in mana si m-am chinuit sa le scot cu forta...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:44 pm

Stiu ca i-am vazut ochii aia albastri si calzi oarecum care se apropiau de mine si ma luase in brate ca sa pot sta in picioare.Si-a pus bratul dupa umarul meu si m-a tinut sa nu cad.
-Mark,stii de ce m-am certat eu cu Mina?Pentru ca am fost gelos...stiam ca se culca si cu altii si ca nu e cine stie ce relatie,dar ma indragostisem de o c*rva la propriu...lucru care e dificil.Tu esti cu Mia,da esti cu ea inca si acum...si nu e vina ta crede-ma...inca te iubeste si tu o iubesti...totul o sa fie bine,cazi,te ridici,te scuturi si mergi mai departe...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:47 pm

Ii auzeam asa de incet incat ma simteam de parca imi soptea cineva la ureche toata conversatia...Mi-am adus brusc aminte de momentul in care ma ridicasem sa plec din bar si am simtit cum imi curg lacrimi pe obraz...un planset d-ala mut si trist dar fara sa misc un deget...Ma simteam asa moale si probabil ca in secunda aia gesturile mele,desi mie mi se pareau enorm de grele,nu reprezentau nici macar o miscare din mana de 1 milimetru...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:49 pm

-Daca o mai vad asa am sa mor aici...,am zis si am inceput sa plang si sa tremur si mai rau,plans mut,exact ca si ea.
-Nu te mai uita atunci...,a zis trist si m-a tinut si mai bine ca sa nu cad.,mi-am pus capul pe umarul lui si l-am strans tare de geaca de piele ca sa nu ma prabusesc,pentru ca in acele secunde picioarele mele erau moi...foarte moi.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:51 pm

I-am auzit si mi-am incruntat sprancenele simtind frig si nervi si o groaza de chestii care ma faceau sa ma simt complet inutila..
Jukka sau Dani,de ce dracului nu il scoateti de aici si il lasati sa se chinuie in halul asta ?!..asta incepusem sa imi urlu in creieri si imi venea,daca puteam,sa ma ridic si sa tip la ei ca in loc sa il calmeze si sa aiba grija de el il lasa in situatia asta...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:55 pm

-Ma duc...la ea....,am zis dandu-i incet drumul la geaca si tarandu-ma pana la pat si bagandu-ma printre medici.Stiu ca i-am prins mana intr-a mea si am inceput sa plang in suvoaie si mai dese,dar tot mut si crud,in timp ce ii tineam mana rece si o simteam macar.
-Te iubesc...sa nu uiti...asta...niciodata...indiferent de situatie...,am zis sacadat
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 9:58 pm

Si uite asa realizez ca sunt o persoana proasta,insensibila,cruda si ca nu merit nimica...
L-am strans tare de tot de mana,cel putin tare mi se parea mie si am oftat auzindu-mi inima cum imi bubuie ca dracu...Ok daca tot auzeam toate astea vroiam sa ma scoata dracului din starea asta si sa deschid ochii...
Acuma realizeam ce eram pe cale sa pierd...si inca eram in situatia asta cu fiecare secunda in care nu reuseam sa imi deschid ochii...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 10:02 pm

Ma durea pieptul groaznic...dar era mai mult durere sufleteasca...pentru ca eu mereu cand ma simt prost sau sunt trist am o durere in piept.
Dani a venit in spatele meu si mi-a pus mana pe umar
-O sa fie bine...Mia...stiu ca ma auzi...poate nu vrei sa ma auzi neaparat pe mine,eu ao prostul obicei de a aduce ghinion,dar...uite...rezista pentru Mark...daca nu poti rezista pt tine,rezista pentru el...,a zis incercand sa o motiveze iar eu am strans-o puternic de brat si mi-am pus capul pe pieptul ei si am inceput sa ii numar bataiile inimii.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 9 I_icon_minitimeSam 06 Noi 2010, 10:05 pm

-Pe...Jukka...il...omor...cand...il...prind...am zis abia soptit si am icnit incet simtindu-i obrazul cald pe pieptul meu...
Imi simteam tot corpul greu si aveam un gust de medicament in gura care nici nu ma facea sa vreau sa vomit dar nici nu imi dadea pace si ma simteam de parca inghitisem toata farmacia...am simtit alt ac strapungandu-mi pielea si am icnit de durere simtindu-mi muschii contractati de la chestia pe care mi-o injectasera in brat...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Locuri
Sus 
Pagina 9 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Locuri
» Locuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: