Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Scoala

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 12:43 pm

Jinx

Mi-am scos unghiile care mi-au ramas si le-am aruncat si mi-am scos briceagul.
- TE OMOR,FEMEIEEEEE!
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 12:56 pm

-Vai ma!!
Am sarit sa ma dau la o parte dar mi-a venit briceagul fix in bratul drept simtind cum paraie carnea sub lama:
-Aaau...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 12:58 pm

Jinx

- Ioi femeie...
Mi-am rupt o bucata din maieu si i-am strans-o in jurul bratului drept.
- Tu stai aici...
M-am dus la blonda si i-am infipt briceagul in brat tragand in jos.
- NA,SA AJUNG LA INCHISOARE SI TU IN CIMITIR!
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:10 pm

-Nu o omori,da-o in ma-sa de jegoasa...
M-am ridicat de pe gresie si am prins-o de mana cu briceagul:
-Hai sa plecam..las-o sa urle ca acuma stie ca nu se poate pune cu noi..
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:11 pm

Jinx

Am aruncat briceagul intr-o parte.
- De te prind inca o data iti iau gatul,am zis uitandu-ma la bratul Miei. Cum ti-e?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:12 pm

-Sunt ametita...hai sa...fumam o tigara...
Mi-am tras hanoracul pe mine si am iesit din baie clatinandu-ma...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:13 pm

Jinx

Mi-am sters ranile de pe brate si am prins-o de talie.
- Hai stai jos,am zis tragand-o pe o bordura.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:14 pm

-Vai ma...scuze,e prima data cand ma ranesc asa..am nevoie de alcool...mult...
M-am uitat la rana care sangera si am strans bucata de tricou...
-No pain no gain...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:16 pm

Jinx

- Imi trebuie si mie dar raman fara tricou...
I-am strans mai tare bucata de tricou pe brat.
- Uite o unghie ifipta in mine,am zis si am aruncat-o mai departe.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:18 pm

-Vai ma cum dracu ne-a masacrat asta ma...
Mi-am aprins o tigara si i-am intins pachetul...
-Uite de ce imi e mie frica...nu neaparat ca o sa se intoarca Mark la ea dar..daca ma omoara...sau daca se atinge de el...
Mi-am scuturat capul si am tras din tigara...
-Vai ce ma doare f*tui...cum p*la mea ma duc inapoi plina de sange...?Or sa aiba si Sid si Mark atac de cord...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:22 pm

Jinx

- A da? Uita-te la mine ca sunt plina de unghii si sange,am zis incrutandu-ma.
Am tras un fum.
- Hai stai la mine pana iti trece... si daca te mai deranjeaza zi-mi mie ca o omor pe bune.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:23 pm

-Ioi ma uite-o ca vine...si nu e singura,e cu tarfele alea...
M-am ridicat tinandu-ma de brat:
-Hai sa..fugim ca sunt prea multe si ne linseaza..
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:26 pm

Jinx

- Ihihihi ioooi unde mi-e averea?
M-am uitat in jur si am vazut briceagul in alta parte,prea departe.
- Data viitoare,va promit...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:27 pm

-FUGI !!!
Am tras-o de mana si am sarit gardul fix cand mi-a bagat blonda ghearele in ceafa:
-O sa am rabieeee !!!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:28 pm

Jinx

- SCOATE-LEEEE!
I-am dat un sut sa o lase si am sarit peste gard cu cracii in sus.
- Asa,hai ca nu se pot catara ca li se rup tocurile.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:29 pm

-Vai ma...
M-am indepartat de gard:
-Am nevoie de un dush si....alcool...si un pansament...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:30 pm

Jinx

- Hai la mine si il chem si pe Jimmy sa iti aduca tot ce iti trebuie..
Am sprijinit-o si am mers spre blocul meu.
- Hai ca nu e mult..
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 1:31 pm

-Nu mor..nu mor...
Am ajuns la bloc si de aici continuam la casa,ce p*la mea.. =))))
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMar 19 Oct 2010, 11:10 am

Undeva in timpul saptamanii...

M-am dus la scoala sa ma interesez de meditatii la psihologie si sa stau la orele de mate pentru ca nu aveam note suficiente..Ce bine de Mark si de Jukka..stateau frumos acasa si invatau,fiind ultimul an de liceu scoala era foarte frumoasa pentru ei...
Dupa ce am vorbit cu dirigintele si mi-a zis de un prof cu care pot face meditatii m-am dus afara sa fumez o tigara...vechiul loc de ascunzatoare unde ne strangeam sa tragem si noi un fum din cand in cand...Si dracu mai putea sta acuma acolo pentru ca se pare ca p*zda blonda si armata de tarfe statea acum si radeau ca vitele la soare...
Doamne deci nici nu imi puteam imagina scena altfel:5 vopsite cu unghii mai lungi decat p*la lui Jukka [da,acest lucru este foarte posibil],cu tona de spuma in par de daca aruncam un chibrit faceam foc de tabara in capul lor..de haine nici nu mai zic pentru ca ma simteam ca si cum nimerisem in cel mai jegos club de noapte inventat vreodata de mintea umana...
M-am dat un pas in spate si m-am intors pe calcaie simtind o pereche de maini puse pe umerii mei:
Eh si acuma am belit p*la...
Primul impuls ar fi fost sa fug pentru ca eu in tenisi puteam fugi mai repede decat ea in tocuri cui..dar daca iar fugeam si de fiecare data ma ascundeam de ea deja ii cladeam impresia ca mi-e frica...bine,adevarul era ca frica nu lipsea dar speram...atata macar sa sper ca nu imi va face nimic rau inauntrul scolii...
-Ce cauti aici ?!
M-am uitat in ochii ei cateva secunde incercand parca sa descifrez ceva...n-aveam ce pentru ca in afara de prostie,vesnica prostie si o urma de roseata,de la prea mult tras pe nas probabil,altceva nu aveam ce sa vad..
-Asta era locul nostru de fumat si d-aia am venit aici.Dar o sa plec acuma,prefer sa fumez in drum spre casa...
I-am indepartat delicat mana de pe umarul meu.Blondie era ca o bomba din aia cu ceas si care exploda la miscarile bruste si tocmai d-aia acuma incercam sa ma misc cu toata grija din lume..
Dar in loc sa imi dea drumul m-a strans si mai tare simtind cum imi intra unghiile ei prin materialul subtire al puloverului si mai departe prin piele...
-Da-mi drumul,am zis cu calm.
-Nu.Mi-am jurat ca o sa te omor intr-o zi,jigodie mica,de ce as vrea acuma sa iti dau drumul?mai ales dupa tot ce mi-au facut catelusii tai...Asta deja a depasit lupta mea pentru a-ll lua inapoi pe Mark..deja ma doare in p*la de el...L-am iubit dar trebuie sa recunosc ca mai tare am iubit sentimentul ala de a fi cu unul care sa iti fie catelus si sa stea drepti de fiecare data cand vroiai ceva sa stea la cheremul tau...pacat ca nu i-a placut tot ce ii faceam in schimb...
M-am smucit pana la urma si m-am uitat la ea:
-Si ce ma rog sa ii placa??Ca il tineai inchis o ora pe zi in baie sa ii faci un oral de la care,apropo de asta,nici macar nu termina ?! Da,am dreptate pentru ca mi-a zis,pentru ca cu mine vorbeste orice si e sincer...Ii sugeai p*la o ora intreaga si tot degeaba...doar ca iti placea tie sa stai in genunchi si sa te tii de ceva...sa nu zici ca nu ai bagat si tu ceva in gura zilnic...aah ma scuzi,facea parte din regimul tau nu?Nu mancai altceva dar ca sa iti treaca pofta de mancare bagai o p*la in gura si iti trecea.Si stii ce e mai trist?Ca bagai nu numai una..pentru o femeie e extrem de...mda oricum nu sunt sigura nici femeie ca esti la cum te comporti si la ce e in creierul tau.Ai luat-o razna de tot,orice poate sa spuna asta.Si nu neaparat ca ai vrut sa ma omori ci pentru simplul fapt ca te-ai chinuit sa il iei inapoi si pentru ce?Pentru o p*zda nesatula...
-Poate...dar l-am si iubit pentru ca era un ciudat...si ma atrageau ciudatii...iti dai seama...plete blugi rupti,ochii aia mari si verzi...cum sa nu iti curga balele dupa ei...bai copil mic si prost ce esti,tu chiar crezi ca daca imi doream cu adevarat nu puneam mana pe el??Vai si nici nu ai habar cum..am reusit sa ma f*t cu el odata,crezi ca mi-e greu sa il mai imbat si ii f*t si mintile din cap??Uita-te la mine:uita-te cum arat si pe urma mai discutam cine poate pune mana pe el...
Cred ca era a mia oara cand mi se scoteau ochii cu faptul ca sunt mica slaba si cu forme ce tind spre zero..deja devenisem imuna la asta...M-am uitat la ea cu seninatate si am zambit:
-Nu ma intereseaza daca imi faci mie ceva...doar un lucru iti zic:daca te mai atingi de el sau ii faci ceva sau il bagi in cacat eu cu mana mea iti smulg unghiile de pe degete si ti le bag in cur pana le scoti pe gura...si vorbesc serios ca atunci cand vine vorba de el nu ma mai intereseaza de nimic din jur...
A inceput sa rada si m-a prins de gat holbandu-se ca psihopata in ochii mei si strangand al dracu de tare:
-Nu ma ameninti tu pe mine,cel putin nu dupa ce ti-am lasat cicatrici in carne.Eu zic sa ai grija cum vorbesti pentru ca nu uita de mesajul ala de atunci...sunt in stare sa fac fiecare lucru pe care l-am scris in cuvintele alea...Crezi ca prostii aia doi or sa stea sa te apere pe tine non stop?Prea te crezi importanta.Asa m-as distra sa te prind odata in afara scolii singura si sa nu te auda nimeni urland.Sa vad atunci daca mai ai tupeu sa imi comentezi mie in fata,tu mucoasa mica ce te dai mult prea smechera desi nu esti...
S-a mai holbat la mine 10 secunde,timp in care ma luptam ca alte alea dupa aer si mi-a dat drumul intr-un sfarsit intorcandu-se la "prietenele" ei si luandu-si toate talpasita...Eu am mai ramas 5 minute in spate tusind si tinandu-ma de gat.Si ma mir ca am scapat asa de usor si nu mi-a troznit oasele...
F*tui ca acuma trebuie sa...nici nu stiu ce trebuie sa fac...Trebuie sa vorbesc cu Mark..
Mortii masii ca acuma mi-era iar frica de ea si aveam sa stau toate zilele pana la facultate inchisa in casa...Si Mark si Jukka pleaca la facultate si eu...?Mda acuma imi numaram pe degete zilele pe care le mai aveam intregi...
Am pufnit si mi-am luat rucsacul in spate intinzand-o spre casa...Trebuia sa ma gandesc serios ce aveam de facut cu facultatea pentru ca se pare ca timpul trecea si nu era bine deloc...


Ultima editare efectuata de catre Amelie in Mar 19 Oct 2010, 1:07 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMar 19 Oct 2010, 12:38 pm

vine echipa de supereroi b-) triplu j b-)
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMar 19 Oct 2010, 5:03 pm

vai nici nu am vazut ca ai postat =)))))))))))))
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:13 pm

M-am dus sa-mi aerisesc putin creierul si m-am gandit ca poate o prind pe Mia cand iese.Era cald afara,cam 17 grade si eu eram in blugi pana la genunchi si o pereche de bocanci negrii si zgariati de piele.Mi-am aruncat tigara cu un pic de regret pe jos si m-am dus sa o iau in brate pe Mia.
-Am venit sa stau cu tine pisi:o3.,am zis si m-am cocotat intr-un copac din fata scolii.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:15 pm

-Buna pisi :o3
M-am uitat la el si mi-am aruncat rucsacul pe o creanga:
-Ma ajuti si pe mine sa urc te rog? :o3
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:15 pm

I-am intins o mana si am tras-o in copac.
-S-a intamplat ceva pisi?:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:17 pm

-Nu chiar...
Am ridicat din umeri si l-am buzunarit de tigari:
-Azi m-am dus sa fumez in spate acolo unde stateam noi si era psihopata cu gasca ei de gonflabile...
Mi-am pus tigara intre buze si am aprins-o tragand cu sete din ea:
-Si am avut o intalnire de gradul 3,am zis pufnind si uitandu-ma la el..Tu ce ai mai facut?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Scoala
Sus 
Pagina 13 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: