Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Scoala

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 12:26 pm

Emily

- Nu,ma excit cand ma uit la baieti cand se urineaza,am zis razand.
M-am frecat la nas.
Super,acum arat ca Rudolf.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 12:28 pm

Sid
-Rudolf the rednose raindeer had a very shiny nose...
Am inceput sa rad si m-am sprijinit de usa:
-Da-te la o parte sa ma pish din nou daca zici ca te excita asta...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 12:32 pm

Emily

- Am glumit la faza cu excitatul ma,am zis razand.
M-am muscat de buze.
- Oricum tu ma exciti,doar uitandu-ma la tine.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 12:34 pm

Sid
-Serios...?
M-am apropiat de ea muscandu-mi buzele:
-Si cand fac asta...?am zis sarutand-o la baza gatului...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 12:44 pm

Emily

- Ai idee ce rau m-ai excitat acum ?
I-am ridicat putin tricoul.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 12:50 pm

Sid
-Ma duc ca s-a sunat,am zis ranjind ca vaca si iesind nu inainte sa o sarut scurt pe buze...
Am iesit fluierand si uitandu-ma dupa Jimmy...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 1:03 pm

Emily

- F*tu-te in cur,am mormait.
Am iesit din buda,m-am dus repede in clasa,mi-am luat ghiozdanul si am chiulit,ducandu-ma acasa.
Sus In jos
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 1:16 pm

Mai aveam cateva ore,dar la istorie adormisem sau ce dracu facusem,pentru ca stiu ca la un moment dat mi s-a taiat firul.Ma facusem de cacat aia e clar...Am iesit pe hol si am vazut-o pe Mia la intrare in clasa,cu o ditamai vanataie pe fata si niste zgarieturi.
Holy fucking shit
Am fugit spre ea si am luat-o de mana.
-Spune-mi tot ce sa intamplat pisi...,am zis moale si mi-am pus pana dupa umerii ei si am tras-o putin mai spre pieptul meu
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 1:17 pm

M-am uitat la el si l-am prins tare de brat:
-Nimica..serios ca nu e nimica,nu te panica...ok?
Mi-am ascuns fata de el uitandu-ma in gol...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 1:19 pm

Am mers cu ea in spatele scolii,unde era gol si m-am trantit pe jos langa zid,luad-o in batele mele.
-Nu e nimic?Ai ditamai vantaia si niste zgarieturi de zici ca o mata...ia stai asa..s-a intamplat ceva cu Blondie nu-i asa?.,am zis oftand
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 1:21 pm

-Sa zicem ca...mi-a trantit niste faze nasoale si i-am zis ce aveai tu de gand sa ii zici...plus ce aveam eu pe suflet...Si ea mi-a trantit primelegheare pe fata dar am lasat-o in pace...si dupa ce i-am zis ce am avut de zis a inceput sa dea...Si cred ca...am apucat sa dau si eu,nu stiu...La un moment dat m-a luat pe sus o colega si m-a scos de acolo...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 1:25 pm

-Intr-o zi o sa trebuiasca pana la urma sa vorbesc cu Blondie...despre asa zisa noastra relatie.Uite,vreau sa intelegi in momentul asta ca te iubesc enorm,si esti cea mai impoertanta persoana pentru mine,uita-te in ochii mei si daca crezi ca mint,mai uita-te odata la ei si gandeste-te bine pisi,nu vreau sa crezi cacaturile care ti le-a spus idioata de Barbie...intelege ca te iubesc enorm...nu...iubesc e un lucru prea mic...nici nu pot explica pisi,intelegi?.,am zis oftand si am sarutat-o incet pe frunte
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 1:28 pm

-Stiu ca ma iubesti...dar...uite stiu ca nu e normal ce zic acuma dar mi-e frica de ea si nu neaparat ca m-a dat cu capul de toti peretii,ci pentru faptul ca era atat de sigura ca te va lua inapoi incat...mi-e frica de ea...nu stiu...e in stare si sa te imbete si sa si-o traga cu tine,orice doar ca sa te ia inapoi...sunt convinsa de asta...
Mi-am sters nasul si m-am uitat trista la el:
-Oricum azi probabil ca o sa imi mai iau o tura de bataie de la ea...cu amenintarea asta a plecat din baie...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 1:31 pm

Am oftat si m-am uitat in ochii ei
-Pisi,vreau sa te duci acum acasa si sa te linistesti,ascult piesele tale preferate si citeste ceva e-ti place,fa ceva ce-ti place...eu am o treaba de rezolvat cu Blondie si dupa aceea vin la tine:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 1:33 pm

-Ce???Nu...nu...serios...nu...nu da in ea...n-are sens te rog frumos...
L-am prins de umeri uitandu-ma in ochii lui...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 1:34 pm

Jimmy.

- Serus Sid.

=))
Sus In jos
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 1:34 pm

-Nu dau in ea,chiar asa de bou nu sunt,vreau doar sa discut ceva cu ea...,am zis
-Te rog fa ce ti-am zis:o3.Promit ca diseara stam si povestim despre asta si totul o sa fie ok:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 1:35 pm

M-am ridicat de pe jos si mi-am luat rucsacul in spate:
-Te iubesc..nu uita asta..am zis uitandu-ma trista la el si iesind din scoala...

Sid
-Serus tati ce faci?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 1:47 pm

Jimmy

- O fiule <3<3<3
I-am dat o limba de obraz.
- Iti cumpar un Happy Meal? <3
Sus In jos
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 1:57 pm

-Si eu te iubesc enorm pisi:o3.,am zis intrisdandu-ma cand o vedeam cum se indeparteaza...
Acum, e acum...
Am urcat scariile la etajul 2 si am intrat in bai fetelor,pentru ca stiam ca acolo era Blondie.
Mi-a ranjit si s-a uitat pervers la mine impingandu-ma in zid si bagandu-si limba in gura mea
-Stiam ca ai sa te intorci...,a spus gemand si si-a bagat mana in pantalonii mei
-Esti cam proasta mai nou,nu stii prea multe.,am zis maraind si m-am tras,apoi am prins-o de maini si m-am uitat cu cea mai mare ura posibila pentru o persoana la ea.
-Asculta aiai bine si baga la bibilca,tu m-ai folosit ca pe un vibrator sau o p*la de cauciuc,ca sa ai ce suge sau sa ti-o bage cineva in p*zda aia folosita de toti fotbalistii si pustanii din liceu.M-am despartit de tine pentru ca erai o curva si pentru ca ma durea spatele ingrozitor de fiecare data cand imi sugeai p*la.Ideea e ca acum nu am chef sa aud cacaturi de genul "dar te iubeeeesc" pentru ca stiu ca nu e adearat.Stii de unde stiu?Pentru ca stiu de ce vrei sa fii cu mine,vrei sa fi interesanta,tu ceri atentie,crezi ca daca ai fi cu anorexicul,inaltocul de metalist ai fi interesanta si mult mai bagata in seama.Asta iti doresti tu,atentie si doresti sa fi si tu genul acela diferit,dar esti penibila si falsa incat imi vine sa vomez cand te vad.Esti genul ala de persoana pe care cand o aud deshizandu-si gura si auzindu-o ce prostii debiteaza,imi vine sa-mi tau venele si sa ma arunc de pe o cladire.,am zis zbierand in baie,iar grupul ei de mici tarfulite s-au dat incetul cu incetul cate un pas in spate spre iesire
-Esti o lasa care se ia de Mia pentru ca ti-e a dracul de ciuda...Barbie daca te mai atingi vreodata de ea...te nenorocesc dracului,si stii foarte bine ca ma stiu bate.,i-am tipat in fata si am dat sa plec,apoi mi-am adus aminte o chestie
-Si mai taie-tii unghiile papusa barbie sclifosita cu sclipici in pizda aia distrusa pe atatia tipii degeaba.,am spus veninos si am iesit din baie trantind usa si indreptandu-ma spre Mia.
Ai fost...mult prea dur...dar o merita dupa ce urme i-a lasat Miei pe fata.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 2:28 pm

roman b-)

Jinx

M-am trezit cu capul pe banca singura in pauza,probabil adormisem la ultima ora si m-au lasat toti aici. Mi-am strans lucrurile si m-am dus afara,in fata scolii sa ma uit dupa Jimmy si ceilalti. Nimic. M-am intalnit doar cu profesoara de chimie care se uita urat la mine pentru ca adormisem la ora ei si a zis ca data viitoare ma tine mai mult,oo ce minunat <3 Si cand m-am dus putin mai jos pe strada l-am vazut pe Jem cu 4 Happy Meal-uri dupa el.
- Hei pisi.
- Ceau b-)
- Imi dai si mie? Mor de foame..
I-am luat unul din mana si m-am pus pe bordura si am inceput sa mananc.
- Mai ai cumva pachetul ala care ti l-a dat Johnny ieri?
- Hehe,Jem cu pachetul plin..niciodata.
- Na bine atunci,mersi mult.
Am terminat de mancat si m-am ridicat ducandu-ma sa-mi iau tigari,cand m-am intalnit cu mama in magazin si m-a vazut cu pachetul si o tigara in gura.
Na femeie,ai belit-o acuma...
- Eu nu,aaa nimic,aa pa.
Am luat-o la fuga cu Jimmy dupa mine si m-am uitat in spate,venea dupa mine.
- Hihi,acuma ma ia si ma inchide in camera.
Apoi am sarit intr-un boschet si am adormit.

The end.

=))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 5:12 pm

Liz

Am intrat in curtea scolii. Multi adolescenti ma masurau din priviri. Ma simteam ciudat sa se uite toti la mine. Am simtit cum ma rosesc si am dar la maxim EMI de la Sex Pistols de pe iPod. Era o senzatie foarte stranie sa fii nou. Toti se stiau cu tot, iar eu eram singura printre necunoscuti.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 12:34 pm

Am ajuns la scoala si am vazut-o pe blonda cum se napusteste asupra mea si incepe sa imi care pumni si picioare:
-Ioooi ma da-te de pe mine,f*tuti natia ta de siliconata !!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 12:35 pm

Jinx

- Ihaaaa,ceau b-)
Am impins-o de pe Mia si am vazut ca si-a infipt unghiile in mine.
- IOI TAIE-TI COPITELE ALEA!
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 12 I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 12:40 pm

-Doamne ma nu stiu cum a fost Mark cu tine...
Am tras-o de pe Jinx si am cazut cu ea pe gresia din baie luandu-mi un cot de mi-a pocnit iar buza:
-Sanjeeeeee pe tricoul cu Siiiiid Vicious !!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Scoala
Sus 
Pagina 12 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: