Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Scoala

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Urmatorul
AutorMesaj
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:19 pm

-Am stat am mai invatat iar acum idiotul de Jukka s-a hotarat ca nu merge la desen ca merge la teatru si acum se pune pe invatat de la zero tot ce e la teatru.,mi-am dat ochii peste cap si mi-am scos si tigara si mi-am aprins-o de la a ei.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:21 pm

-Hihi...Oh unde era el viitorul Al Pacino??
Am inceput sa rad si m-am uitat la el dand citatul:
Citat :
Poate...dar l-am si iubit pentru ca era un ciudat...si ma atrageau ciudatii...iti dai seama...plete blugi rupti,ochii aia mari si verzi...cum sa nu iti curga balele dupa ei...bai copil mic si prost ce esti,tu chiar crezi ca daca imi doream cu adevarat nu puneam mana pe el??Vai si nici nu ai habar cum..am reusit sa ma f*t cu el odata,crezi ca mi-e greu sa il mai imbat si ii f*t si mintile din cap??Uita-te la mine:uita-te cum arat si pe urma mai discutam cine poate pune mana pe el..
Am tras din tigara si m-am incheiat la geaca uitandu-ma ca se intunecase deja desi era doar 7 si un pic...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:24 pm

-A atras-o pentru ca pe vremea aia era tare sa ai un iubit ciudat,lumea te credea inimoasa si filozoafa,a incercat sa para putin mai interesanta,atata tot,nu m-a iubit,daca imi sugea p*la pana simteam ca-mi pica nu inseamna iubit,daca nu ma lasa sa stau cu Jukka in banca ca ea dorea sa ma tot pipaie in ore,aia nu inseamna iubit,daca ma baga mereu in cacat,ala nu e iubit.Eu daca nu sunt cu Jukka nu ma mai imbat niciodata,pentru ca stiu ca daca sunt cu elare grija de mine.Sa nu-ti fie frica de ea,pentru ca se ascunde,e o lasa idioata data cu prea mult fard,cazuta in fond de ten.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:29 pm

-Ba...mi-e cam frica de ea,am zis facand o moaca ciudat de simpatica desi se vroia a fi speriata.Mi-a zis exact asa...adica s-a intamplat exact asa,am zis eu dand drumul la povestire uitandu-ma lung la el si tragand din cand in cand din tigara.I-am povestit toata faza ca are ce are cu mine si ca m-a luat sa imi trozneasca gatul cand i-am zis ce i-am zis si ca pe urma a intins-o zicand ca ma prinde ea singura pentru ca ei o intind la facultate si o sa raman eu...
AM aruncat mucul de tigara vazand cum face scantei si m-am uitat la el zambind:
-Deci nu ai pierdut foarte multe zilele astea la scoala...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:35 pm

-Vaca dracu...,am marait si am sarit din copac,m-am indreptat spre masina ei decapotabila si roz,de fite-n cur si am dat cu picioarele cu bocancii mei grei in masina,i-am spart parbrizul,i-a, desumflat rotiille.Am mai dat de cateva ori cu picioarele in masina si am scuipat pe ea,afundandu-mi mainiile in buzunare pana sa ajung la copac,apoi dintr-un salt ridicandu-ma pe creanga pe care am fost inainte.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:38 pm

-Hiiiii...
M-am uitat cu ochi mari la masina si pe urma la el si pe urma iar la masina si tot asa incercand sa rationalizez toata faza:
-Printule din basmele cu zmei si babe cloante...stii ca in 10 minute se suna si cand o sa vada asta o sa faca de 10000 de ori mai urat decat weekendul trecut si pe urma ori o sa ii distruga masina lui Jukka ori o sa il vandalizeze ori o sa ii creasca doua coarne si o sa scoata foc prin gaura curului?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:41 pm

-Atunci hai sa fugim,am zis si am sarit,apoi am dat-o si pe ea jos si am inceput sa fugim pana intr-o statie de metrou,am sarit in primul metrou care s-a oprit si m-am trantit pe scaun.
-Nu stiu daca ti-am zis,dar eu si Jukka am fost arestati pt vandalizare in clasa 11-a.,am ranjit.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:43 pm

-Serios?Foarte tare.Ce ati stricat?
M-am pus cu capul in poala lui si cu picioarele pe niste scaune goale uitandu-ma urat la o baba care incepuse sa se ia de mine si sa se "dialogheze" cu alte ofilituri care aruncau priviri ucigase asupra mea si a lui Mark:
-V-ati pierdut andrelele pe acasa?Nu mai se difuzeaza telenovele?V-as zice-o p-aia cu "va cauta moartea pe acasa" dar se pare ca pana si moartea s-a saturat de voi...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeLun 25 Oct 2010, 9:13 pm

Undeva in timpul saptamanii...

Uram ziua asta..si o uram pentru simplul fapt ca la un moment dat trebuia sa ma dau jos din pat,sa ma schimb din tricoul ala larg si spalacit,sa imi trantesc un dush rece care sa ma trezeasca din visare,sa il sarut pe Mark si sa ma rog la Dumnezeu sa treaca mai repede ziua de scoala.Desi se intamplaseara o groaza de chestii care ma determinau sa ma bag sub pat cu o punga de respirat pentru cei care hiperventileaza cand le e frica[chestie pe care mi-am descoperit-o in ultimele zile,culmea..am 17 ani si ajung sa descopar la mine chestii destul de interesante...nu credeam niciodata ca o sa rezist atator rani si stari de soc cum am rezistat in ultimele zile...singurul lucru care ma manca nervos si la propriu si cam si la figurat erau copcile de la frunte care imi rodeau asa de tare pielea incat eram convinsa ca o sa ma trezesc cu o cicatrice de toata frumusetea in dreptul tamplei...] si stateam acolo mic copil cu o patura pe mine si intrebandu-ma daca e noapte,daca e zi daca ma cauta cineva si daca vrea sa ma omoare cineva...si tin sa zic ca frica mea de intuneric s-a materializat in ultimul hal...daca inainte mi-era frica in sensul ca toata faza era suportabila,acuma nu mai aveam tupeul nici macar sa ma au jos din pat si sa ma duc la baie fara sa aprind orice tip de lumina si sa ma uit de 5 ori in jurul meu sa ma asigur ca nu vad umbre ciudate sau ca nu aud pasi dinmprejur...
Asa ca in dimineata asta m-am frecat la ochi de cateva ori bune si am vazut ca era deja 7 si ceva dimineata...Jukka statea un pic mai departe de scoala,dar nu cu mult..erau cam 20 minute de mers pe jos..si cum eu intram la 8 asta insemna ca mai aveam cam 20 minute sa ma spal si sa imi arunc doua caiete in ghiozdan si sa o intind.Promisesera baietii ca ma duc ei,macar o perioada pana trece nebunia dar ma jur ca mi-a fost total imposibil sa il trezesc pe Mark in felul in care dormea:pe o parte,cu o mana tinea de un colt de perna,cealalta mana o avea pe capul lui Bam care dormea fara probleme pe perna mea si avea buza de jos scoasa usor in afara de parca visa ca il supara careva...Stiu ca atunci cand m-am ridicat din pat si am tras din greseala de un petic de cearsaf a mormait ceva si si-a luat mana de pe bam lipind-o de obraz si,dupa un oftat,a adormit la loc...
Am zambit si m-am imbracat repede in ce am nimerit:blugi..tricou...geaca de blugi...tenisi si rucsacul care..acuma era gol...nu mai aveam caietele mele...imi luasem zilele trecute o amarata de agenda in care sa incep sa scriu din nou...desi din punctul asta de vedere nu ma vedeam in stare sa continui sa fac ceea ce inainte imi placea si ma relaxa asa de tare...nu mai vedeam sensul...sa scriu si sub o forma sau alta sa raman iarasi fara...nu pot sa zic ca am ramas fara amintiri dar...partea palpabila diparuse...imi pteam aduce aminte de scrisorile de la tata dar nu mai puteam sa le deschid cand mi se facea dor si sa le citesc...imi aminteam de biletul de la Mark in care imi zicea ca ma asteapta dupa ore in spatele scolii doar ca sa imi dea un pupic...dar nu mai puteam sa ma inveselesc citindu-l...in ochii altora poate lucrurile astea erau marunte si aproape insesizabile dar...in fine..am incercat sa imi scurtez sirul gandurilor cand am realizat ca incepea usor usor sa se lumineze,semn ca trebuia sa plec.Am iesit din camera si am bagat nasul in frigider: ciocolata ciocolata lapte pizza ciocolata suc alcool ciocolata...si bineinteles ca Jukka se pare ca isi cumparase si tort de ciocolata...
M-am abtinut sa nu rad prea tare si mi-am luat un baton de cereale care era ratacit printr-un sertaras de frigider si mi l-am aruncat in ghiozdan uitandu-ma si dupa o sticla de apa sau ceva...trebuia sa fiu suficient de pe faza incat sa imi iau o sticla d-aia biberon de vodka...macar stiam ca ma inveselesc la scoala ca sa nu fiu atenta la toti ignorantii care urmau sa se holbeze din diverse motive la mine...
Inainte sa plec le-am lasat de mancare animalutelor si am pus cutia de cereale pe bufet ca sa nu inceapa sa injure Mark sau Jukka in cautarea ei si am iesit tiptil din casa incuind usa.Drumul pana la liceu a fost friguros si plictisitor..Mai aveam putine tigari asa ca am preferat sa mai pastrez si sa ma limitez la a asculta muzica si la a ma uita la drum...asta faceam,numaram fiecare piatra sau ciob sau ambalaj sau balta de pe strazi,mai imi ridicam capul sa ma asigur ca nu ma calca masinile pentru ca la un moment dat o luasem de-a zig zag-ul pe sosea in loc sa mai tin drumul drept pe trotuar...am mai mangaiat cateva pisici care rasareau de pe sub masini si m-am oprit la un magazin de langa scoala ca sa imi iau o sticla de apa...eu eram mai fraiera,nu beam apa de la baia fetelor ca sa am surpriza ca intra nu stiu care drag coleg de al meu si imi fute una in cap ca sa,vezi doamne,ma bag cu capul in chiuveta si sa ma ud...preferam sa beau din sticla..normala...
Pana si apa s-a scumpit ma nene...ori s-a scumpit ori a inceput tata sa imi trimita din ce in ce mai putini bani...
Primul reflex cand am ajuns a fost sa ma uit la ce masini erau in fata:deh,stiam ca ii futuse masina dar la cati bani avea...dar stai ! Jukka zicea ca a intins-o din oras...si bineinteles ca speranta mi s-a dizolvat repede in secunda in care am ajuns in curtea scolii si un cap blond inchis [nu imi vine sa cred...se vopsise...mai inchis...],claia prinsa intr-o coada de cal si o tinuta ce vroia sa se inspire,intr-un mod total prost,din desenele manga...fusta scurta camasa cravata cizme cu toc...
Nu m-am panicat...culmea...toata reactia mea a fost sa ma dau un pas in spate si sa ma intorc spre o colega de-a mea care m-a salutat scurt si pe urma si-a indreptat privirea spre mine,studiindu-ma mai atent,moment in care am realizat ca incepea interogatoriul:
-Vai ma dar ce ai patit de esti in halul asta ? Zici ca acuma ai iesit din tornada.Teai intors din kansas?a zis incepand sa rada...
Am zambit si am realizat ca nu imi scosesem nenorocitele alea de copci:
-Umm nu chiar...am avut un accident de..masina si d-aia..a fost destul de naspa...
-Si esti bine acuma?Mark si Jukka cum sunt?Adica Mark ca Jukka are strat protector...
A inceput sa rada cot la cot cu altele de pe la mine din clasa si s-a intors spre mine scrumand din tigara si tragand din ea doar cu varful buzelor scotand afara mai mult aer decat fum:
-Sunt bine amandoi..Cateva copci si vanatai,atata tot...
Nu eram sursa plina de barfa..A simtit asta si mi-a zambit compatimitor si m-a ignorat facandu-se ca discuta acuma de nu stiu ce tema la mate cu alta colega care nici macar nu ii dadea atentie in secunda aia...
M-am retras in liniste de acolo si am aruncat restul de tigara pe jos ducandu-ma cu pasi mari spre cladirea scolii...Ii simteam ochii in ceafa si ce era mai rau era ca nu m-a ignorat si ca nu plecase...trebuia sa plece,vroiam sa plece,o vroiam speriata si sa se care dracului undeva departe de noi ca sa nu mai respire aerul asta...nu stiu,poate exageram,dar cearcanele mele erau de alta parere...
Nu am mai iesit ziua aia din clasa...stiu ca si motaisem in anumite ore,desi fara mare succes pentru ca visam urat si ma trezeam mai repede decat adormisem si eram orecum fortata sa imi ridic capul de pe banca si sa fiu atenta la ce ne ziceau profii...am si dat lucrare si nu prea am stiut...sau stiam dar nu puteam sa ma concentrez ca lumea...
Ultima ora si cea mai grea am motait-o cumplit...nu ma mai tineau bateriile sa invat de nu stiu ce tip de istorie fututa..si asa nu imi folosea la nimic..o umplutura inutila...neuroni pierduti...nervi secati...timpane sparte si dureri de cap...
Cand sa imi iau ghiozdanul si sa ma car,profa de istorie m-a oprit punandu-mi o mana ferma pe umar si a zis relativ tare:
-Domnisoara Collins,dirigentele si directoarea doresc sa aiba o discutie cu dumneavoastra..
Am ridicat o spranceana si m-am uitat lung la ea:
-De ce?
A inchis catalogul si l-a pus in jurul bratului:
-Nu stiu.Am inteles ca sunteti asteptata la cancelarie..cam..acuma...
A plecat dand scurt din cap si lovindu-si neintentionat tocurile unul de celalalt.Am auzit cateva comentarii prin spate cum ca ba m-au prins facand nu stiu ce,ba de chiulit,unul mai tampit incepuse sa se amuze zicand ca cine stie in ce "pozitie" m-au prins...
Mi-am pus ghiozdanul pe un umar si m-am dus pana in fata cancelariei.Nu a fost nevoie sa bat la usa pentru ca una din profele de romana tocmai deschidea usa sa iasa si mi-a facut semn sa intru daca am treaba aici...Am dat din cap in semn de "multumesc" si am intrat.Era liniste,intotdeauna in cancelarie era complet liniste.Pe hol toti urlau sau radeau sau se auzea muzica,in schimb cand intrai in cancelarie era ca si cum intrai in alta lume...
-Domnisoara Collins...
Ala era dirigul..nici nu a fost nevoie sa ma uit sa ma asigur..Mi-a facut semn sa iau un loc in fata lui si a directoarei si si-a stins tigara grabit in farfuriuta ce era acolo pe post de scrumiera..A dat tot fumul afara si a inghitit cu zgomot o gura din cafeaua ce scotea aburi,semn ca era atunci facuta...sau luata de la aparat...nu ma interesa sincer...
-Vroiam sa avem o discutie cu dumneavoastra.Ni s-a adus la cunostinta ca ati avut niste altercatii puternice zilele trecute cu colega dumneavoastra din clasa a 12-a...B parca,nu?corecteaza-ma daca gresesc,e vorba despre Cassandra Dassler.
Mai stai dracu cum o cheama...stiam doar ca e o barbie fututa de toti si cae devenise o mare psihopata si vruse sa ma omoare in nenumarate randuri..
Faza ciudata era ca...habar nu aveam la ce altervatie de referea..pentru ca puteam sa bag mana in foc ca nu imi povestea de faza de la ea din apartament...
-Nu stiu la ce..altercatii va referiti...
Mi-a facut semn sa tac si s-a ridicat scotand din servieta de piele pe care o avea pe scaun un plic gros.I-a dat drumul pe masa si mi-a aratat un certificat medico-legal.
-Deci dupa ce am inteles v-ati luat la bataie in scoala.Din actele astea rezulta ca are o mana rupta,o groaza de vanatai si clavicula sparta...
-Poftim ?! Dar eu nu am facut nimica !
M-am enervat brusc si am inceput sa tremur uitandu-ma la directoarea care m-a redus instant la tacere:
-Nu cred ca te astepti sa te cred pe tine care te stiu ca umbli vu toti ciudatii din liceu si sa nu o cred pe Cassandra care a imbunatatit liceul asta prin o groaza de metode...
Da...era ta-su plin de bani si ii umpluse pe directori pana in cur,hai ma lasi ?!
-Si eram asa de tampita sa ii fac asta si in scoala ?! Ce naiba...
-Gata,a tunat dirigul si s-a uitat la mine amenintator.Deci atat am avut de zis:esti corijenta la purtare pe semestrul acesta iar vei avea detentie 2 saptamani.Detentia consta in ore suplimentare in sala de lectura.Asta ca sa nu iti fac bilet de exmatriculare.Incepi de azi.Pana la 8 seara nu scoti piciorul din liceu.Si nu ma testa...
Mi-a facut un semn scurt si nervos sa ma ridic si sa plec si sa mor ca nu i-am mai zis nimic,am iesit pur si simplu trantind usa de la cancelarie si am ramas cateva secunde ca sa ma calmez in capul scarilor elevilor.Nu imi venea sa cred toata faza...deci...
I-am simtit parfumul ala gretos cand a trecut pe langa mine zambind.In spatele ei ii erau gorilele iar in secunda in care au trecut pe langa mine,desi ar fi trebuit sa ma bucure enorm faptul ca erau plini de urme de bataie pe mutrele alea jegoase,mi s-au taoat picioarele si am simtit ca vomit instant....Eram in scoala deci nu aveau ce sa imi faca,ea cu atat mai putin desi puteam sa jur ca o sa imi pierd calmul si-asa subrezit si o sa sar sa ii musc gatul de pe umeri...
Superb ma...superb...acuma stau 12 ore pe zi la scoala...
Doamne asa as fi vrut sa ma poata bufni plansul ca sa ma linistesc dar inima imi bubuia asa de tare si mi-era rau dar nu fizic ci psihic...ideea ca 2 saptamani sunt blocata 12 ore in scoala sa stau si sa nu fac nimica,inchisa intr-o sala oarecum mucegaita si fara Mark...fara nimeni...si cu o blonda si doi aproape-violatori care probabil ca urmau sa imi sufle de aproape in ceafa...Mirific...absolut mirific...si corijenta pe primul semestru deci asta insemna ca pe al doilea trebuia sa am nota minima 8...ca altfel eram automat repetenta si inca un an pe langa cel de a 12-a in mizeria asta de liceu eu nu mai rezistam...
Vreau sa ma...sa ma impusc dar nu am cu ce...bagamiash picioarele...
Am lovit nervoasa o sticla goala de pe jos si am coborat in graba scarile.Se sunase si trebuia sa stau acuma inchisa in cacatul ala de sala de lectura...cum ziceam...mirific...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 11:59 am

-Ba boule,nu stii urca in copac?Pui picioru pe rammura aia si alalalt mai sus,in timp ce te tii de crengi,ca sa ai mereu 3 puncte de sprijin.,am mormait impingandu-i curul lui Jukka mai sus pe o creanga ca sa poata sa vada daca e cineva in clasa.
-Deci?.,am marait
-E gol.Adica e ea acolo si un rapper.,a zis incercand sa urce pe o fereastra mica.
-Nu pe aia ma,nu pe aia ca nu incapi...,m-am chinuit sa ajung in spatele lui si sa ii imping curul pe fereastra aia.Am auzit un buf,semn ca a intrat in clasa apoi am intrat si eu pe acolo.
-Super-Mark si Super-Jukka au venit in ajutor!.,am zis salutand ca si militarii
-Tu p*la,e Super-Jukka si Mark-fara-super.,a ranjit Jukka
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:01 pm

Am tresarit asa de tare de am cazut de pe scaun:
-Vai ma...ce e cu voi aici?am zis punandu-mi palmele pe jos ca sa ma ridic la loc...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:02 pm

-Am venit sa te salvam
-Nu,eu am venit sa te salvez,iar el se da mare pe langa mine.,mi-a retezat-o Jukka cu o privire gen "b-)"
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:03 pm

-Vai tuuuuu armasarule si ce recompensa vrei ca ai venit sa ma salvezi?am zis uitandu-ma cu o privire ":>" la Jukka..
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:05 pm

-Da-mi o ciocolata si sunt multumit.
-Ai mancat un tort intreg la micul de jun,ai mancat o ciocolata de aia mare si ai zis ca e gustare,ai baut ciocolata calda,apoi ai baut lapte cu cacao,unde incapa atata ciocolata?!
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:07 pm

-O sa vomiti ciocolata si o reciclezi ?!
M-am uitat la amandoi si am auzit zgomote din fata usii:
-Asta e....VAI MA SI SPIONEAZA,am zis mai tare decat trebuia si mi-am dus mana la gura.
-Sunt consemnata 2 saptamani si corijenta la purtare pentru ca a aparut..aia cu un certificat cum ca am batut-o...in scoala..am zis intristandu-ma...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:16 pm

Am ridicat o spranceana si am aratat spre fruntea mea care era plina de julituri si cele de pe obraji.
-Ma duc sa vorbesc cu ei...,am zis si am dat sa merg spre usa.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:17 pm

-Nu pisi nu nu nu nu nu te rog nu !!
Am sarit in fata lui si m-am impiedicat de banca venind pe burta:
-Trecand peste asta...nu iesi te rog eu serios nu iesi !!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:18 pm

-De ce nu...?.,am oftat
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:19 pm

-Pentru ca...aaaa..
M-am uitat la Jukka facandu-i semne disperate:
-Afara e...aaa...aaaa..ee...una in chiloti...si...violeaza tot ce prinde si...aaaa...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:22 pm

-Mia,vorbesc cu ei si le spun ca ai fost aproape violata si eu aproape am fost violat de c*rva aia.
-Si poate nu ma cred,dar sunt plin de vanatai asa ca am probe,plus ca tu ai toata fruntea copci ca si mine defapt si..si Jukka e julit.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:26 pm

-Si nu m-au crezut.Stii de ce?Pentru ca e ta-su plin de bani.Si nu se risca.Nu are sens te rog eu.Azi toata ziua m-am ascuns de aia doi care la un moment dat imi blocasera intrarea in sala si ma cacasem pe mine..metaforic vorbind...daca se paraste aia ne asteapta la primul colt iar eu nu mai am puterea necesara sa lupt sau sa te vad lovit...
M-am pus pe un scaun si am oftat cu zgomot de parca ma obosise tot ce zisesem...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:29 pm

-Dar...uite,asculta-ma,Mia,era sa mori din cauza ei iar eu la fel.Lasa-ma macar sa vorbesc cu ei si sa le spun,adica sa ii rog sa lase mai moale pedeapsa,ok?:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:29 pm

Mi-am pus fruntea pe banca si pe urma m-am ridicat:
-Va astept afara,am zis luandu-mi ghiozdanul..
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:31 pm

-Mia..spune-mi tu ce sa fac.,am zis lipindu-ma de usa,fara sa o las sa iasa.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 14 I_icon_minitimeVin 29 Oct 2010, 12:32 pm

-Asteapta sa ies eu cu Jukka afara ca sa se ia aia dupa noi pentru ca altfel nu or sa te lase nici mort sa intri la directoare.
M-am ridicat pe varfuri si mi-am frecat nasul de al lui:
-Ne vedem afara...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Scoala
Sus 
Pagina 14 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: