Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Scoala

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeMier 15 Sept 2010, 11:16 am

Sid
M-am dat in spate si m-am incruntat:
-Mersi de raspuns...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeMier 15 Sept 2010, 11:34 am

- Nu cred ca vrei o femeie nebuna pe post de iubita.
M-am ridicat de jos si l-am imbratisat.
- Lasa-ma sa ma mai gandesc,iti zic diseara....
Apoi am plecat la ore.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeMier 15 Sept 2010, 4:44 pm

Am adormit intentionat la prima ora, asa ca am ajuns doar la a2a. Desigur, colegii mei tampiti mi'au si sarit in cap, dar de parca mi'ar pasa. Primele 2 ore am dormit in spatele clasei, ignornad'o pe profa de franceza care urla la mine ca disperata. Dupa sfarsitul orelor m'am intorsc acasa, fumand 3 tigari pe drum de nervi.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeMier 15 Sept 2010, 4:53 pm

Jimmy

Am iesit cam beat de la ore si m-am trantit iarasi in boscheti luand-o pe Jinx in spate.
- Hai femeie ca mergem acasa,adica nu stai ca suntem homelessi...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 1:00 pm

Johnny

Am ajuns la scoala si m-am pus pe o banca uitandu-ma in jur.
- Inca nu a sunat...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 1:02 pm

Mia
-Nu te uita in spatele tau,nu te uita in spatele tau...

Sid
-MORCOVEATAAA !!!
Am sarit langa el si l-am strans in brate:
-Pe unde ai umblat??am zis ranjind..
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 1:03 pm

Johnny

- Pe la dracu..am zis cascand si mi-am aprins o tigara.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 1:04 pm

Sid
-Foarte bine foarte bine...
L-am strans in brate:
-Hai cu mine si cu Jimmy intr-un local nou foarte foarte frumos !!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 1:05 pm

Johnny

- Hai lasa-ma ca..ma duc la ore.
Mi-am stins tigara si m-am ridicat.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 1:05 pm

Sid
-Hai te rog eu !! te rog te rog !!
L-am prins in brate uitandu-ma la el:
-Hai ca nu mori daca o lasi singura 2 ore,stam si noi ca baietii,te rog :o3
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 1:06 pm

Johnny

- Bine na,hai sa mergem.
M-am intors spre Mia lipindu-ma de ea.
- Stai aici cuminte,bine?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 1:08 pm

Mia
M-am uitat la el oarecum speriata si am zambit:
-Ok...ma duc acasa sa fac o baie si pe urma o sa stau la bloc sa mai scriu...

Sid
-Bine bine va iubiti toate bune paaaaaaa !!!
L-am tras de acolo si l-am vazut si pe Jimmy:
-Hai sa mergem,am zis ranjind si facandu-i cu ochiul...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 1:13 pm

Jimmy

- Ba...eu am gasit niste catuse si nu mi le mai pot da jos...

Johnny

- Ma sa stii ca nu stau mult,da?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 1:22 pm

Sid
-Da da....sigur...
I-am luat pe sus si am iesit...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 2:40 pm

Sid
M-am intors la scoala si am sarit langa vara-mea pe banca:
-Ce faci?am zis cascand...
S-a uitat lung la mine si a dat sa se ridice:
-Ma duc acasa...
-Staaai sa iti zic ceva...
Am tras-o de mana si m-am ridicat si eu,uitandu-ma la ea:
-Stii ca gagica-tu e "infipt" intr-una intr-un strip club,nuu?

Mia
M-am uitat urat la el si m-am dat un pas in spate:
-Minti,termina...
A inceput sa rada si a ridicat din umeri:
-Il am si pe Jimmy martor si...tot localul.A da,si tipa cu care e acuma...
Am inceput sa tremur si m-am uitat la el:
-MintI,Sid...
-Aaaa,nu,nu mint.Crezi ca il duceam la film??L-am dus la femei.Daca nu vroia,pleca si punct...
M-am smucit din bratul lui si am iesit tremurand din curtea scolii...
Minte..trebuie sa minta...special a facut asta...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 11:24 am

Emily

Am avut ore plictisitoare azi,printre ele s-a numarat si religia. Asa de mult imi placea sa-mi bat joc de profa,mai ales ca ma ridicase odata in picioare sa vada cum sunt imbracata ca auzise de la idiotii mei de colegi ca ascult rock.
In timp ce preda ea si nici nu o ascultam macar,mi-am prins bretonul cu o agrafa si mi-am scris cu markerul rosu pe frunte 666. A vazut profa ce mi-am scris pe frunte si a inceput sa tipe la mine,nici n-am bagat-o in seama macar.M-am ales cu o detentie. Cand s-a sunat,am iesit nervoasa din clasa si cum afara ploua,m-am dus la subsol sa fumez o tigara. Uitasem sa-mi sterg ce imi scrisesem pe frunte si toti se uitau pe hol la mine ca la dr*cu.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 11:28 am

Zi de luni la scoala.Ziua aia infecta in care iti vine sa iti bagi picioarele din prima secunda in care ai pus piciorul in curtea scolii.Fara sa ne dam seama eu si Mark am ajuns cu 5 minute mai devreme la prima ora.Liniste totala.
Stiam ca lumea se va uita intr-un mod handicapat la mine tinand cont ca pana vineri intram in liceu cu Johnny iar acuma brusc am schimbat persoana.Eram totusi obisnuita de remarci si rautati...
In curtea scolii erau Sid cu Jimmy si Jinx,stand la o tigara.Mi-am ferit privirea de varumiu cat am putut de mult,mai ales ca stiam ca o sa mi-o coace intr-o zi pentru ca l-am ranit pe Johnny.Cu cea mai mare rautate si cel mai mare egoism pot sa spun ca in secunda aia nu imi mai pasa deloc...
Am ramas la tigara si m-am bagat in seama cu colega mea de banca,singura persoana cu care ma intelegeam bine din clasa:frumusica,punkerita,anarhia la gat si un caracter extrem de liber si de puternic.Cand ne-a vazut venind a zambit parca mai larg decat de obicei muscandu-si buzele si holbandu-se cand la mine cand la Mark.As fi putut sa o iau la palme in secunda aia pentru ca stiu ca,desi el se vedea ca un ciudatel cu plte,cam jumatate din tipele din liceu cam baleau dupa el.Pana la urma urmei Mark era inalt,slab dar armonios,metalist pur sange,o pereche de ochi mari si calzi,un zambet de te topea in plina iarna si o voce...da,pana si vocea era un pic grava si calda dar moale..
Ne-am aprins o tigara si am tras din ea cu calm dar cu putere uitandu-ma cand la Mark cand la Dee cand in jurul sa vad daca vine profa...Mark era foarte calm si zambea si radea si mai saluta trecator cate un coleg ratacit prin curtea scolii...Auzeam si glume proaste,Sid care a trecut pe langa mine imbrancindu-ma dar l-am tinut strans pe Mark de brat sa nu ii f*ta una...Intr-un final s-a sunat si am urcat amandoi pana la etajul 2.El avea nu stiu ce p*li de chimie,eu aveam romana cu directa adjuncta.Ne-am oprit in fata clasei mele si,zambindu-i,m-am ridicat pe varfuri vrand sa il sarut pe nas.A ranjit intr-un mod foarte malefic si m-a tras in bratele lui sarutandu-ma cu pofta..Am deschis ochii fix o secunda cat mi-a luat sa o vad pe Blondie trecand cu cardul de gaste de-ale ei pe langa noi.S-a uitat in secunda aia la noi de parca,daca nu era in liceu,ne-ar fi calcat in picioare pe amandoi daca ar fi putut...
-Ne vedem la pauza pisi,am zis zambind si am intrat in clasa...
M-am asezat in ultima banca si mi-am bagat castile in urechi ca sa nu aud toate tampeniile debitate de prostii mei colegi care incepusera deja sa comenteze pe marginea faptului ca mucoasa de mine pune mana pe cei mai buni tipi din liceu.Aveam o metalista in clasa care era de mult timp moarta dupa Mark.De pe vremea in care eram simpli prieteni ma tot punea sa bag vorbe bune pentru ea.Nu ma dau mare cu felul in care arat dar cand ma uitam la ea realizam ca nu prea avea mari sanse sa se lipeasca de el:ea era mai mica de inaltime decat mine,doi ochi migdalati si reci,o gura mica si cam prea tuguiata pentru o pereche de buze normale de fata,o fata plina cu doi pometi foarte iesiti in afara.Desi era metalista isi tinea mai tot parul prins intr-un coc lipit de cap.Ne privea pe toate cu rautate,pe mine cel putin in clasa a noua ma spiona incercand probabil sa ma prinda ca fumez iarba sau ca am venele intepate...Dupa ce m-a vazut ca vorbesc cu Mark si ca stam pauzele afara la tigara a venit intr-o zi la mine la banca si clipind des din genele spoite,mi-a zis ca sa ii zic de Mark si asa mai departe...Acuma cand am intrat in clasa mi-a aruncat o privire turbata si a trecut razand pe langa ghiozdanul meu care era pe banca,vrand probabil sa il darame..
N-am bagat-o in seama,mi-am vazut de muzica mea si mi-am scos din ghiozdan caietul gros si rupt si patat si am inceput sa scriu in el de unde ramasesem...Ora a trecut repede si fara incidente majore,probabil mi-am luat absenta pentru lipsa de atentie dar la cele inca 100 de absente pe care le aveam chiar nu mai conta...
Pauzele au fost de-a dreptul mirifice:Sid probabil o intinsese deci nu dadeam nas in nas cu el iar restul erau probabil prea astenici ca sa comenteze ceva.Mark a venit si m-a luat in brate strans si am iesit la tigara.Si era bine...asa sa il tin in brate si sa imi zambeasca si sa simt scutul acela protector cand ma tinea in brate sau cand ma strangea mai tare de fiecare data cand se apropia cineva prea mult de mine sa se holbeze sau sa ma faca satanista si mai siu eu ce...Modul ala in care ma tinea in bratele lui cu caldura,ferm ca si cum nu vroia sa ma lase sa fug dar moale in acelasi timp incercand sa fie delicat cu mine...Eram un pic mai slaba decat el si mai micuta...aveam moaca de 16 ani dar eram mai fragila decat turturele uitat pe un acoperis in sfarsit de februarie...
Mai aveam doua ore pana sa terminam scoala pe ziua de azi.Ca de fiecare data a urcat cu mine in clasa si m-a sarutat ducandu-se cu un coleg de-al lui la ore.Dee m-a tras de maneca sa merg cu ea la baie sa imi arate unde si cum vrea sa isi dea pierce.
-Bine,vin,nu ma trage asa,am zis razand...
Am luat-o inainte si am intrat in baie sprijinindu-ma de un perete si asteptand-o sa vina.Cum ziua mea niciodata nu se poate termina bine si de fiecare data Mia face sau pateste cate ceva...in baie dupa 2 minute a intrat Blondie cu inca doua gaste care mai aveau un pic si se vedea cum li se crapa pielea ca o coaja de ou pe sub kilul de fond de ten.Mi-a aruncat o pocitura de privire de mai avea putin si putea sa isi ia zborul ca cioara...
S-a apropiat de mine cu cardul dupa ea si m-a studiat 30 secunde din cap pana in picioare:
-Ce p*la mea i-ai facut de s-a combinat cu tine?Farmece sau ai luat-o la m*ie atat de tare incat n-a mai putut??
Este incredibil cum o scandura cu tzatze poate vorbi mai ca dracu decat Sid care e maestru declarat..
M-am uitat senina la ea si am dat sa trec de "zid":
-Nu am chef de dinastea,am zis usor nervoasa...
-Hai zi-mi si mie ce i-ai facut de s-a combinat cu tine?
-In niciun caz nu m*ie o ora in baia fetelor sau sa ma pun capra pe o bancheta de Fiat...
Mi-a troznit in secunda aia niste gheare peste obraz de am crezut ca m-a dat prin razatoare..
Calm,Mia..esti in scoala...nu te bate,nu da...Calm...f*tui ghearele masii ca Mark a avut dreptate...
M-am uitat la ea stergandu-mi cu podul palmei sangele de pe obraz si,la fel de calma,i-am vorbit:
-Uita-te la tine:esti un nimeni.Crezi ca te-a lasat de prea buna ce erai??Te-ai purtat cu el in ultimul hal.Cine p*la mea iti da dreptul sa fii otarfa ordinara si sa sugi p*lile a jumatate din liceu???si sa ii zici ca il iubesti si sa il saruti cu aceeasi gura cu care ti-ai facut apalaturi cu sperma ?!Cu ce drept il faci ciudat ?! Cu ce drept ?!Nu ai niciun drept.Nu mai ai niciun dreot.Si stii care e partea buna??Nu l-ai pretuit niciodata.Nu l-ai cunoscut.Si l-ai lasat.Si acuma eu sunt cea care ii descopera toate partile bune,am zis muscandu-mi buzele...
Si acuma gura mea mare a declansat bestia...
In nebunia ce a urmat stiu ca mi-a aruncat in fata cum ea inca il iubeste si el pe ea si ca o sa se combine inapoi cu siguranta pentru ca el va ceda in fata ei pentru ca eu nu ma compar cu ea sub nicio culoare...
In secunda doi cand am incercat sa trec pe langa ea si i-am imbrancit una din gaste a inceput sa urle si sa imi care palme.I-am trantit ditamai pumnul in nas de cred ca i l-am indreptat un pic si pe urma am incercat pe cat posibil sa ma apr si de celelalte doua care faceau pe balerinele pe acolo...M-a prins de gat si m-a izbit de perete aplicandu-mi alte unghii pe figura:
Cine p*la mea l-a facut pe limbriciul asta Zorro ?!
Am marait si i-am tras un pumn in burta,moment in care mi-a izbit cu poseta in osul pometilor.Incredibil,mi-am facut ditamai vanataia de la o poseta...Absolut incredibil...Imi venea sa ii rup capul de pe umeri atunci in secunda aia si asa si faceam daca nu intra Dee cu profa de chimie ca sa ne desparta.Stiu ca m-a carat Dee de acolo incercand sa ma potoleasca iar Barbie urla din gura de sarpe ca ma prinde cand sunt singura si ma omoara si ca nu ii e rusine deloc sa ma calce in picioare de fata cu viitorul fostul ei prieten...Am inghitit in sec si m-am dus in fundul clasei punandu-mi capul pe banca,lipindu-mi servetelul umezit cu apa de zgarieturile ce mi se colorasera usor de firisoare de sange si inchizand ochii....Scandal,la directoare,Mia cu 8 la purtare..Mi se rupea sincer..Stiam ca avea sa aiba si aia aceeasi vanataie pe care o aveam eu acuma sub ochi de la poseta ei si in plus i-am mai si spart nasul,Si imi jurasem ca daca se mai atinge de mine ii smulgeam unghiile din carne...
Halal scoala...pardon..halal viata de scoala...Speram din tot sufletul ca facultatea sa fie ok si fara asemenea situatii...vroiam si eu un pic de calm,atata tot...

P.S : Asa s-a imbracat Mia azi <33
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 12:08 pm

Emily

Mi-am terminat de fumat tigara si m-am dus la baie ca sa-mi sterg ce-mi scrisesem pe frunte. Bineinteles ca la baie erau toate pitzipoancele liceului,de data asta nu le-am zis nimic ,m-amn spalat pe frunte si am iesit din baie. M-am asezat pe hol,langa geam si ma uitam la baieti cum se urinau ca porcii nu tineau usa inchisa. =))
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 12:10 pm

Sid
Am intrat in baie sa ma pishu si mi-am scos artistic p*la.M-am intors si am vazut-o pe Emily:
-Te ajut cu ceva iubire?am zis ridicand o spranceana cu p*la in mana...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 12:12 pm

Emily

- Nu iubire,doar imi place sa ma uit la oameni cum se urineaza,am zis razand.
Mi-am scos mobilul si am intrat pe net,holbandu-ma pe tumblr. =))
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 12:14 pm

Sid
Mi-am scuturat-o bine si m-am indreptat spre ea:
-Vei plati pentru ca mi-ai vazut p*la,am zis amenintator =))))
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 12:16 pm

Emily

- Am 49 de followers pe tumblr,am zis entuziasmata.
Mi-am bagat mobilul in buzunar si m-am uitat la el.
- Ai zis ceva ? Nu,nu,nu o sa platesc nimic.
Am luat-o la fuga.
- Daca ma prinzi,iti platesc,am zis in urma mea.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 12:18 pm

Sid
Am prins-o de talie si am bagat-o in buda:
-Treci si plateste,am zis intorcand-o cu spatele la mine...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 12:20 pm

Emily

- Nu-mi place pozitia asta,am zis trista.
M-am intors cu fata la el.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Scoala - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala   Scoala - Pagina 11 I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 12:23 pm

Sid
-Hai ca nu sunt rau si te las in pace...
Am muscat-o incet de nas si am ranjit:
-Nu ti-e scarba sa te uiti la un baiat cand face pishu? =)))))
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Scoala
Sus 
Pagina 11 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: