Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Casa

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 7:24 pm

-De ce as face eu asta?am zis muscandu-mi buzele sa nu rad si m-am uitat la el ranjind total malefic.Eu niciodata nu te-as lega cu catuse de pat si l-as chema pe Jukka sa se holbeze la tine...si glumesc desigur,am zis razand si m-am intins dupa tigari ajungand ca o pisica jumatate in pat si cealalta pe jos cand am auzit usa si un raset usor tusit:
-Scuze..eram curios unde e Mia,l-am auzit pe Sid si am ramas cu capul in jos ca sa nu vada nimeni ce moaca ciufulita aveam....
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 7:26 pm

Am scos un marait si m-am ridicat.
-Ma duc dupa niste bere...,am zis sec ca dracus i m-am dus dupa ditamai baxul de bere
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 7:32 pm

M-am ridicat incercand sa imi netezesc parul si cu o tigara in bot si m-am uitat confuza la Sid:
-Unde s-a dus...?
-Umm nu stiu,a zis asezandu-se langa mine pe pat si aprinzandu-mi tigara,a zis ceva de bere si atata parca...
-Ah...
Am oftat si am tras din tigara uitandu-ma absenta in alta parte...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 7:33 pm

-De toate pentru toti.,am ras si i-am aruncat la Sid o doza de bere si la Mia inca una,apoi m-am asezat langa Mia si mi-am desfacut si eu o doza
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 7:35 pm

Frumi...
-Eu..ma evapor,am zis dandu-ma jos din pat pentru ca eram ca bucata de salata din sandwich,la mijloc si m-am dus spre usa.
-Ma duc sa hranesc animalutele si sa fac un dush..baie...inec fortat..nu stiu...ma duc...acuma...am zis uitandu-ma cand la unul cand la altul:unul era plin de spuma pe buze si zambea la mine talamb si Mark se uita ciudat la mine...
-Si m-am dus,am zis iesind pe usa...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 7:40 pm

Calm...nu merita sa te certi cu el...pana la urma poate nici nu se da la ea...
-Deci esti impreuna cu ea,nu?.,a zis intinzandu-se pe patul MEU.
Holy fucking Satan,tocmai m-a intrebat asta...
-De ce nu as fi?
-Pentru ca poate o sa ti-o suflu.,a ranjit si a luat din bere.
-Incearca numai.,am marait si m-am ridicat si i-am turnat berea in cap si am iesit din camera trantind usa.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 7:44 pm

-Ce nai...ba,am completat intrand in camera si m-am holbat la balta din fata mea:
-Ce s-a intamplat ?!
Sid s-a uitat la mine cu niste ochi mari si a ridicat din umeri:
-Pai sincer nu stiu,l-am intrebat daca sunteti impreuna si mi-a turnat berea in cap...
Am clipit de cateva ori de parca eram stergator de parbriz si m-am dus la sifonier intinzandu-i un tricou:
-Ok schimba-te in asta,am zis intinzandu-i-l si am smuls mopul de pe hol ducandu-ma dupa Mark:
-Ce te-a apucat ?!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 7:49 pm

-Ce m-a apucat?Poi uite ce ma apucat,un tip care te cunoaste de 2 ore imi spune ca o sa se combine cu tine,asta s-a intamplat,mi-a spus-o intr-un mod foarte de cacat.Si cum ai vrea sa reactionez?Sa il felicit?.,am zis si am dat un picior intr-un scaun de bucatarie care s-a invartit in aer si a picat dupaia pe jos.Am tras un pumn in perete si m-am uitat cum mi se prelinge sangele pe vopsea.Am tras aer de cateva ori in piept,mi-am inchis ochii si m-am uitat la ea.
-Scuza-ma...sunt bou si gelos...,am oftat
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 7:50 pm

Ma facusem mica de tot cand am vazut cum zboara scaunul ala strategic pe langa mine si am inceput sa tremur uitandu-ma la el cu niste ochi mari si cascati in ultimul hal...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 7:52 pm

-Mai bine plec...,am zis scazut
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 7:54 pm

-Era idee buna sa iesiti,am zis incet si am iesit din bucatarie dupa ce i-am inmuiat pielea zgariata in apa calda si l-am bandajat cu ceva.Eu ma duc sa..nu stiu,am zis incet iesind din bucatarie si intrand in baie...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 7:55 pm

-Mia...,am zis incet si am ramas pe scaun uitandu-ma in gol.
Si uite cum stric eu totul...mereu...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 8:01 pm

-S-a intamplat ceva??am auzit o voce moale in spatele meu si m-am intors brusc uitandu-ma la el:
-Nu stii sa bati la usa?am zis destul de tare si acid si mi-am sters ochii ridicandu-ma de pe cada si dand drumul la apa calda.
A zambit cald si s-a pus proptit de perete uitandu-se cu coada ochiului la mine:
-Uite ce e,nu vreau sa ma cert cu Mark din cauza ta..si-asa daca stateam la 40 centimetri mai spre dreapta imi luam ditai scaunul in cap si am trecut prin multe cu el si nu mai vreau,ok?Esti un tip super dar...nu.
M-am prins de incheietura si s-a uitat la mine fara sa schiteze niciun gest:
-Si urmele astea de la cine le ai...?
-Ce crezi ca ma bate sau ce ?! Astea le am de la o psihopata,am zis incet si m-am uitat in ochii lui...ce gasiti toti la mine,sincer acuma...
S-a apropiat si mi-a prins obrazul drept in scobitura palmei zambind:
-Uita-te in oglinda mai des...a zis moale de tot...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 8:04 pm

L-am vazut ca intra in baie asa ca m-amd at cu capul de perete de trei ori,apoi am intrat si eu dupa el.
-De ce nu sari direct pe ea acum?.,am maraiat strangandu-mi pumnii si simtindu-ma foarte nasol pentru fazele pe care le faceam dar...eram gelos...si gelozia e naspa
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 8:06 pm

-Calm amandoi.Calm !! am zis cu un glas ragusit si m-am uitat cand la unul cand la altul.Tu potoleste-te.am zis aratand spre Sid care se uita cu coada ochiului la Mark si tu,am zis aratand spre Mark...tu ai impresia ca acuma fug la el sau ce ?!
Am inchis apa care aproape dadea pe afara si am intins degetul spre usa:
-Afara amandoi.Vreau sa fac baie.Va rog frumos...Si spuneti-i lui Jukka ca mini camera de filmat de deasupra cazii e la gunoi...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 8:10 pm

Mi-am tarat picioarele si m-am asezat intr-un colt langa Dani care rontaia seminte si se uite la toti din camera ca o veverita la cineva care dorea sa ii fure alunele.
-Salut si bine ai venit in club.,a zis si mi-a intins si mie pachetul si am inceput sa rontai.
-Clubul emoneeel tradati in dragosteeeee.,s-a madarit idiotul ala la mine.
Dani i-a tras ditamai flegma verde si mare si multa si lipicioasa in mijlocul fruntii.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 8:15 pm

M-am bagat cu totul in cada oftand si lasandu-mi parul pe umeri:
-Ma simt ca intr-o telenovela,am zis numai pentru mine si am inchis ochii lasandu-ma moale cu totul in apa sa nu ii mai aud certandu-se...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 8:17 pm

-Ia hai fa pasi de aici...,a marait Dani si ia facut semn sa se care
-Cui ii comentezi ma piticanie?!.,a zis batjocoritor.
-Pe cine faci tu piticanie,ma?!.,am tipat si i-am dat ditamai pumnul in dinti si am luat un bocanc de-a lui Dani de pe jos,de la de 10 kile si am aruncat dupa el
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 8:20 pm

-Puii mei,am zis iesind din cada smulgand un prosop si legandu-mi-l in jur si tasnind din baie ducandu-ma exact in sufragerie:
-POTOLITI-VA SAU IMI DAU JOS PROSOPUL SI VA POTOLESC INSTANT !!!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 8:21 pm

-Dar m-a facut pitic!.,a zbierat Dani si a sarit pe el si l-a luat la pumni.
-Ioi ma piticanie da-te de pe mine
-Piticanie ii p*la ta ma!Dar o sa ai noroc daca o sa mai ai pe unde sa te pisi dupa ce termin cu tine!
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 8:24 pm

-TERMINATI !!! am zberiat ca dracu...era prima data cand urlam ca nebuna in halul asta si m-am uitat in jur la fiecare:
-TERMINATI-VA !! Dani da-te de pe el Sid iesi dracu pe balcon si sterge-ti botul ala.SI NU TE MAI HOLBA LA MINE !!! Mark tu de ce nu ii desparti ?! Pe langa faptul ca imi futeti toata p*la de curatenie la care m-am chinuit O ZI !!!! mai si va bateti ca niste copii de gradinita.NU VA MAI BATETI PENTRU MINE !! IAU UN CUTIT SI IMI TAI SANII SI NU MAI SUNT FEMEIE SI GATA !!! am urlat si am plecat de acolo intrand in camera si aruncandu-ma in pat.
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 8:27 pm

-Stii,asta mi-a zis si Mina cand ne-am despartit...bine...nu chiar asa rau dar...
-DANI!.,am urlat si i-am dat una peste cap.
M-am dus pana in camera si am deschis incet usa.
-Mia...?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 8:29 pm

-Ce vrei ?! Ma jur ca daca vii si imi zici ca "vai ii fut fata aia ca s-a holbat la tine" ma imbrac si plec,am zis maraind si mi-am trantit picioarele in pat ca un copil mic si pedepsit de parinti...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 8:31 pm

-Nu am vrut sa spun asta...,am zis uitandu-ma in pamant si iesind incet din camera.M-am trantit pe pat la Jukka care tocmai dadea la laba.
-Te rog opreste-te si gazduieste-ma in noaptea asta la tine pentru ca ei cred ca i s-a cam acrit de mine...,am oftat si mi-am bagat capul in perna.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 7 I_icon_minitimeVin 12 Noi 2010, 8:37 pm

M-am ridicat din pat si mi-am scos prosopul de pe mine cautand pijamaua aia cu vaci in care ma imbracam cand ma simteam rau de la ceva si se incalzea repede pe mine si ma mai linisteam...
-Te ajut sa cauti ceva??
M-am intors aproape sa fac atac de cord si intr-o secunda m-am ascuns in spatele usii de la sifonier:
-Am obosit sa urlu..iesi afara...
L-am auzit cum ofteaza si s-a pus pe pat jucandu-se cu unul din lantisoare:
-Imi pare rau ca a iesit cu bataie,sincer imi pare rau...
Am tras aer in piept si m-am schimbat in pijama iesind de dupa usa si uitandu-ma la el:
-Ok,acuma poti pleca te rog?vreau sa stau sa ma uit pe pereti...
S-a ridicat si a venit langa mine :
-Imediat plec,a zis si s-a lipit de tine strivindu-si literalmente buzele puternic de ale mele pana sa apuc sa ii zic ceva...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Casa
Sus 
Pagina 7 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: