Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Casa

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Urmatorul
AutorMesaj
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 2:06 pm

-Da,ce e cu ea?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 2:35 pm

-Pai...
M-am ridicat in fund in pat si l-am prins de blug avand tendinta sa ma joc cu toate atele si ce nimeream cand discutam ceva oarecum important si in acelasi timp ciudat.
-Cu ce sa incep..ea e cu mine la meditatii la psihologie si profa ne-a dat un proiect de facut pentru orele urmatoare pentru ca vrea sa vada cat de bine ne descurcam cu eventualii pacienti.Bun,toate bune si frumoase si faza e ca m-a pus in grupa cu ea.Tendinta mea a fost sa incerc sa stau departe de ea pentru ca tot aveam impresia ca din privirea aia de "sunt geloasa si lasa ca vezi tu" o sa iasa filmul Blondie partea 2...Oricum pana la urma am vazut-o ca se baga in seama cu mine si ca imi vorbeste frumos si vrea sa ma ajute cu proiectul..Ok,intr-una din zile a inceput sa vorbeasca cu mine de parinti si de cum au fost ceilalti ani deliceu,ce imi place sa mananc,adica interogatoriu d-ala fara scrupule..eh oricum si faza mai naspa e ca numai ea e de la mine din clasa si restul ori sunt bisericute ori pur si simplu nu se baga in seama..Si am incercat sa o tolerez pe ea ca sa nu stau chiar singura la tigara...desi nu fumeaza si cand ma vede pe mine stramba din nas si incearca sa ma grabeasca zicand ca e frig sau ca vezi doamne ne vede profa de psihologie desi la ora 6 e deja bezna si nu ne mai vede nici dracu in spate acolo unde fumam noi de obicei...
Bun oricum prima saptamana de meditatii a fost ok,eu am inceput sa invat mai usor si proiectul merge struna..faza e ca..nu stiu daca o face special sau pur si simplu nu realizeaza dar ea imi vorbeste non stop de...tine.Adica e ca si cum eu sunt o colega oarecare si imi povesteste de baiatul de care s-a indragostit si toate fazele alea prin care trec fetele din gimnaziu pana in facultate...La inceput era hazlui sa o aud pentru ca nu ma mai putea atinge nimica dupa tot ce s-a intamplat cu Blondie dar...o saptamana adica 7 zile a cate 7 ore de curs plus 3 ore de meditatii plua 40 minute dus intors spre casa pentru ca ea sta la 10 minute de blocul asta...e enorm...Si stii ce e mai rau?Si mai rau?Stie cand unde cum te-ai nascut unde ai copilarit,o stie pe maica-ta,are poze cu tine,are la ea poze.Cu tine.Bun faza e ca din a doua saptamana m-am enervat la un moment dat si i-am zis ca sa se potoleasca pentru ca nu mi se pare normal sa vorbeasca asa de iubitul meu...Si ghici ce mi-a raspuns.."O sa te obisnuiesti dupa ce va despartiti..."
Am belit niste ochi de proasta la ea si ma gandeam ce urmeaza: o bat sau o las in pace realizand ca e dusa...si faza e ca nu e dusa deloc tipa si eu chiar nu inteleg de ce face asa...Si partea cea mai urata e ca vine la scoala cu un fel de oracol in care tine poze biletele si alte nebunii cu informatii si tehnici de agatare despre tine.Si unde te poate gasi ce iti place ce nu iti place ce iubesti urasti bei mananci cand razi cand nu...Este foarte ciudat este foarte creepy si ce e mai rau e ca a vorbit cu ma-sa sa o lase sa se mute la parter in garsoniera unde era baba aia nebuna cu cainii aia mici de tot...
Am tras aer in piept si m-am uitat la el gandindu-ma daca am zis tot...
-A da si toata scoala stie ca sunteti un cuplu perfect.A pus flyere peste tot...pana si catedra in clase are lipit un flyer cu o poza photoshopata cu voi doi...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 4:57 pm

-Tu stii ca nu imi pase ce cred toti din scoala nu?Stii ca pe tine te iubesc enorm.Si ma crezi nu?Ma crezi nu-i asa?.,am zis muscandu-mi buza
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 4:59 pm

-Cum sa nu te cred ?! Doar ti-am zis ca sa nu ai un soc daca o sa bata vreodata la usa..te-ai facut cu un stalker...
Am zambit si m-am lipit de el sarutandu-l:
-Deci...concert..Jukka?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:00 pm

-Daca vrei:o3
-Uite,o sa sune ciudat,dar nu stiu cu ce sa ma imbrac.,am zis si am pufnit in ras
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:01 pm

M-am ridicat din pat si i-am intins o pereche de pantaloni cu model de camuflaj si un tricou cu Maiden:
-E ok asa?l-am intrebat tragand pe mine niste blugi..
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:04 pm

-E ok pisi.,am zis si mi-am luat bocancii
-Stii,toata ziua am umblat de colo colo si eram in bocanci si dupa cam 3 ore de plimbat incontinuu am adormit in metrou ca o pisica proasta si lenesa.,am zis luandu-mi o geaca de piele si cautandu-mi tigariile.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:05 pm

-Garfield !! am zis sarind in carca lui si cazand amandoi pe covor...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:06 pm

-Da,exact ca si el.,am ras si am ajutat-o sa se ridice.
-Um..Dani,Marco,veniti la concert la Jukka?.,am zis trecand prin fata lor in camera de zi.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:09 pm

-Buna restul lumii care probabil s-au uitat la mine cand dormeam in boxerii lui Mark...
M-am ascuns in spatele lui Mark bagandu-i mana pe sub tricou ca sa imi incalzesc degetele...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:15 pm

-Mergem cu metroul pentru ca e in celalalt capat al orasului.,am zis iesind din bloc.
Marco tot palavragea ceva iar eu simteam ca unul dintre noi nu se simte bine.
-Bun,Marco taci,de ce nu mai vorbeste nimeni?.,am zis si m-am oprit.
Marco mi-a facut semn spre Dani
-Um...explica...,am zis dand din umeri.A venit mai aproape de mine si mi-a soptit in ureche
-Mai stii tipa bruneta,cu breton si cu tona de dermatograf?.,am dat din cap in semn ca da
-Poi sa-u cam certat sau despartit sau dracu stie ce,dar stiu ca are legatura cu ea.
Mi-am muscat buza si m-am uitat inspre Dani care avea privirea atintita asupra unui bolovan de pe jos.
-Hei...um...nu trebuie sa fi trist pentru ea....adica...totul o sa fie ok crede-ma...,am zis luandu-l dupa umeri si facandu-i semn lui Marco sa ma ajute dracului cu discursul anti-tristete-provocata-de-o-fata.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:18 pm

-Dani..uite stiu ca nu e treaba mea dar..un baiat ca tine merita mai mult decat doi sani cosmetizati si o tona de creion negru...serios iti zic...
L-am strans pe Mark de mana si am oftat.In jurul meu toti sufereau si se desparteau si ajunsese sa imi fie si mie frica de asta...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:22 pm

-De ce voi doi va intelegeti asa de bine?.,a oftat si s-a trantit pe bolovanul acela.
Am scos un oftat si m-am pus langa el
-Pentru ca noi ne-am gasit unul pe altul...tu inca nu ai gasit persoana potrivita si crede-ma ca toti trecem prin astea..hai...pici,te ridici,te scuturi si mergi mai departe.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:24 pm

-Si noi ne mai certam si am trecut prin foarte multe dar..tipa aia nu era singura,serios...
M-am pus pe vine si l-am luat in brate facandu-le semn si baietilor sa faca la fel:
-Suntem alaturi de tine..suntem o gasca...o familie...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:26 pm

-Plus ca poate o sa va impacati,si daca nu inseamna ca nu te merita:o3.,am zis si l-am luat in brate.
-Te pup ca sa treaca?:o3.,am zis moale apoi am scos un ditamai ranjet.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:28 pm

M-am ridicat si am zambit uitandu-ma langa mine:
-Bunaaaaaa,am auzit ca are Jukka concert...
La fel de mica si plina si cu doi ochi mici si caprui si...
M-am intors spre Mark inghitind in sec si facandu-ma verde la fata dintr-o data...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:30 pm

-Il mai tii minte pe Dani?.,am zis puandu-mi iarasi mana dupa umarul lui.
Tipa inghitise in sec si se daduse cativa pasi inapoi.
-N-am apucat sa facem cunostinta,eu sunt Dani tipul care a vrut sa si-o traga cu tine dar tie ti-e cam frica de p*la...,a zis intinzand mana spre ea.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:32 pm

S-a uitat in alta parte si a inceput sa faca ca un catelus d-ala pe energizant pe langa Mark povestindu-i de concert si nu stiu ce..
-Hai sa mergem,am zis nervoasa si am luat-o in fata vorbind cu Marco de o trupa de metal mai noua...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:34 pm

-Hei de ce ma lasi in urma?:o3.,am zis si am luat-o de mana pe Mia si am pupat-o pe obraz si i-am soptit:
-Sa vezi ce o sa explodeze asta acum
-P*la nici nu mi-o zis cum o cheama...ce p*zde mai ai in clasa...mi-e mila de tine sincer.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:40 pm

-Si grija asta o aveai..cum o cheama,am zis uitandu-ma la el si m-am oprit in mijlocul intersectiei...
-Ma mai calca si masina...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:46 pm

-Hai ma nu te supara:o3.Vrei sa scapam de ea?Spune-mi sincer:o3.,am zis moale
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:48 pm

M-am intors spre el sa ii zic ceva dar am vazut catelusul bagandu-se intre noi sa ii arate nu stiu ce bilete la alt concert:
-Neaaaaah...de ce as vrea ?! am raspuns tarziu la intrebarea lui si mai mult de ciuda l-am luat pe Dani de mana si am luat-o in fata...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:50 pm

-Bine!Marco tine-ma de mana!.,am tipat si m-am holbat la el
-Sa fac ce,cum,poftim?
-Taci si ia-ma in brate!.,am tipat spre el si l-am luat de mana.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 5:51 pm

-Mai esti si pe invers acuma ?! am zis maraind uitandu-ma la el.
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 28 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 28 I_icon_minitimeVin 05 Noi 2010, 6:00 pm

-Sunt pe ce vreau eu,na.,am marait si am trecut pe langa ea tragandul pe saracul Marco dupa mine.
Sus In jos
 
Casa
Sus 
Pagina 28 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: