Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Casa

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeSam 30 Oct 2010, 9:22 pm

-Atunci ce doresti sa facem ca sa aiba ca target incalzirea mea ca crap de frig..?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeSam 30 Oct 2010, 9:23 pm

-De ce nu mi-ai zis ca inca ti-e frig?:o3.,am zis si am strans-o mai tare in brate si i-am frecat bratul ca sa se incalzeasca.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeSam 30 Oct 2010, 9:24 pm

-Iubeste-ma pisi :o3
L-am vazut pe Jukka cum intra si am zambit:
-Ok,atata timp cat nu incerci sa ma futi poti sta aici chiar daca sunt dezbracata...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeSam 30 Oct 2010, 9:26 pm

-Te iubesc pisi:o3.,mi-am frecat nasul de al ei.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeSam 30 Oct 2010, 9:30 pm

I-am pus la gat lantucul cu glontele si am zambit :
-Noapte buna copiii mei...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 9:46 am

[...]

Ih...ce liniste se facuse brusc in casa...
Stiu ca de la ora 12 sau cam asa ceva Mark si Jukka m-au lasat sa dorm si s-au dus sa stea cu gasca.Stiu ca au baut si s-au batut cu ciocolata sau ceva in genul pentru ca ii auzeam chiuind si stiu ca d-abia spre dimineata,mai exact 5:20 minute au plecat fiecare la casa lui..Cand nu dormea Mark cu mine nu puteam dormi absolut deloc.Auzeam si cel mai mic zumzet,ii ascultam bataile de inima ale lui Bam care dormea cu curul pe perna lui Mark,Emppu care torcea pe pervazul geamului,bataia ploii in marginea ce delimita balconul de camera,tot...
M-am invartit,m-am foit,mi-am pus perna in cap,am fumat o tigara,nimica...nu reuseam deloc sa adorm..Pana la urma dupa ce au plecat toti l-am auzit pe Mark intrand in camera si,dupa ce si-a dat jos blugii s-a bagat incet langa mine si m-a prins de talie frecandu-si buzele de umerii mei si simtindu-l cum respira greoi...Ih,daca eram in stare sa ma intorc in secunda aia si sa il sarut...era asa de cald si aveam impresia ca parca incerca sa ma trezeasca desi nu incerca sa ma trezeasca...dar de indata ce s-a bagat in pat m-a luat un somn greu de tot...
Am dormit vreo 4 ore si spre dimineata i-am simtit botul umed al lui Bam pe obrazul meu facand niste ochi mari de genul :"vreau te rog sa ma hranesti"..Deci nu mai era loc de somn...Am indepartat cu grija bratul lui Mark din jurul meu si m-am dat jos din pat tragandu-mi un tricou pe mine si o pereche de boxeri negri si am iesit din camera...spre socul meu vesnic..
-Jukkaaa....am pufnit si mi-am pus mainile in cap:in fata mea era un infern al petelor urmelor dungilor topiturilor si resturilor de sticle de alcool,ciocolata,cioburi,puf din perne,pete de lichior si cateva prezervative...spre disperarea mea pareau folosite.
-Ce mama naibii...?
Mi-am frecat ochii si am calcat incet prin nebunie facand o fata exasperata:
-Mirific..hai Bam sa iti dau de mancare...
L-am simtit urmandu-ma si am intrat in bucatarie unde era la fel de devastator:din frigider picura ceva iar chiuveta dadea pe afara de vase murdare si halbe de bere si cutii de pizza...
-Bun Bam,si acuma...ghici cine o sa trebuiasca sa faca curat in toata casa in aproximativ...3 ore pana se trezesc baietii?Exact: eu.
I-am turnat un plic de mancare si l-am urcat pe bufet uitandu-ma cateva secunde in jur si inchizand ochii..
-Ei bine...puii mei...
Am dat pe gat o doza de cola pentru ca toata cafeaua era materializata in boluri si era amestecata cu ce speram sa nu fie si totusi era voma...
-Ok gata cu sclifoseliile...am zis si mi-am prins parul intr-un coc cat mai sus si am inceput sa curat bucataria.Vasele au mers repede dar bufetul era...dezastru...pentru asta aveam nevoie de muuuuuult detergent si spirt si acid sa omor toate fiintele din jur.Glumesc,doar de detergent...care se gasea in baie.L-am lasat pe Bam sa manance si am iesit din bucatarie calcand pe ditamai ciobul,moment in care mi-am muscat pumnul ca sa nu urlu...
-Ok...
Mi-am ridicat calcaiul si am tras cu putere de ciob pana a iesit si am inghitit cu zgomot simtind durere..Pansament...daca mai aveam.Si am gasit in baie unde m-am dus ca un cutzu schiop si am luat si detergentul.
Bam a venit dupa mine uitandu-se lung la mine:
-Nimica nu s-a intamplat,doar ca cineva o sa fie tuns in somn daca mai calc intr-un singur ciob sau mai bag mana din greseala intr-o singura halba de bere umpluta cu ketchup mustar ciocolata si frisca...
Am luat-o de la capat cu bucataria frecand fiecare colt din ea,pereti,pe jos,in sus,pe bufet,am deschis frigiderul si am aruncat tot ce era spart sau expirat sau mai stiu eu ce si am oftat cascand si asezandu-ma in pragul usii:
-I've outdone myself,am zis razand si luand toate gunoaiele si pozitionandu-le pe holul blocului pana terminam.Holurile si baile le-am spalat si am limpezit peste tot pe unde era prapad iar camara si balconul le-am maturat si le-am sters de praf si am aruncat scrumierele si sticlele si ce mai era...Si...
Si imi ramasese partea cea mai naspa din toata casa:sufrageria si dormitorul lui Jukka,pentru ca mister mananc-ciocolata-pentru-ca-fara-ea-as-muri adormise langa noi in camera noastra,unde era curat ca deh,pastram si eu si Mark...Si mister Jukka damblagise toata casa si zic asta pentru ca Emppu dormea intr-o vaza.Pe televizor...
Mi-am pus conversii in picioare pentru ca deja talpile mele erau deja sfasiate de cioburi si am luat matura si mopul si am inceput sa fac curat in sufragerie...
Cand am ajuns la prezervativele aruncate strategic pe canapea am tras aer in piept si le-am luat de-acolo incercand sa nu ma uit la modul in care se scurgea in slow motion tot...toata...nici nu vreau sa ma gandesc...
-Ce dracu ma astia au facut orgie cu mine dormind dincolo ?!
Am terminat si cu sufrageria si cand am intrat in dormitorul lui Jukka am cazut in cur..sau nu mai aveam mult:2 gagici foarte...blonde si foarte bune erau in pat cu o sticla de vodka strans tinuta in brate si extrem de fara haine...
-Nu vreau sa ma gandesc la ce a fost aseara...
Ok dintr-odata ma simteam foarte prost si in plus in locul asta...Le-am trezit pe sanziene si le-am aratat pe unde e iesirea si i-am facut ursuletului o camera de lingeai miere de pe jos la cat putusem sa curat la ea.Daca il mai prindeam odata ca muta un singur lucru de aici batonul ala de ciocolata ajungea sa fie parte din matzele lui...
Dupa ce am dus si sacii de gunoi m-am dus sa cumpar de haleala pentru ca ouale de omleta erau mai devreme in cada sub forma de experiment mutant sau ceva in genul i-am turnat lapte lui Emppu si m-am pus pe canapea aprinzandu-mi o tigara si inchizand ochii cateva secunde...
-In 2 ore am reusit sa slabesc 5 kilograme...am zis incet si am scrumat in farfuriuta pe care mi-o improvizasem ca scrumiera si m-am intins spre a doua doza de cola..asta o savuram din plin pentru ca eram mandra de mine ca facusem curatenie dupa 6 metalisti baieti copii etc...si 2 animalute inofensive care acuma stateau amandoua intr-un cosulet si se jucau...
-Hei,e o zi de weekend chiar ok,am zis fericita realizand ca nu mai avusesem linistea asta in jur de saptamani intregi...nu Blondie,nu casa distrusa,nu telefoane peste telefoane si mai stiu eu ce fel de chestii care sa ne tina in priza...
Am dat drumul la televizor pe vh1 si am lasat sonorul mai incet cuibarindu-ma pe canapeaua care acuma mirosea a flori d-alea din detergent si am inchis ochii gandindu-ma la cateva zile la mare...doar eu Mark Jukka pitica lui si poate si baietii...acolo macar stiu ca nu aveam sa strang dupa ei..strangeau menajerele hotelului,mi-am zis in sinea mea hlizindu-ma...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 4:54 pm

-BUNA DIMINEATA!.,a zbierat Jukka si a aruncat cu o perna in mine
-Vai ma,esti in curu gol.,am pofnit si mi-am bagat capul in perna.
-Ba,am uitat de fete.,a zis sarind de pe jos si ducandu-se pe balcon,bineintels,in curul gol.
-FETELOR,NE VEDEEEEEM MAINEEEE.,a zbierat spre blonde facandu-le cu mana,iar cred ca moaca mea era de nepretuit,pentru ca nu stiam daca sa rad,sa ma ingrozesc sau sa borasc.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 4:55 pm

-IMBRACA-TE IN SECUNDA ASTA SAU MA JUR CA ITI AGAT P*LA DE CARLIG SI MARS SI FA DUSH CA AI CIOCOLATA SI IN CRAPATURA CURULUI !!!
Tampita eram...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 4:57 pm

-Vai ma.,am pufnit in ras si m-am ridicat de pe pat si m-am tarat pana pe canapea.
-Ihhh n-am mai fost mahmur de mult
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 4:58 pm

-Ih ti-am facut cafea si sandvisuri.Si dupa cum NU puteti observa casa e in perfecta stare,va multumesc ca ati distrus-o.A si apropo,de ce erau prezervativele alea acolo?Mi-a intrat sperma cred ca si in par,am zis sarind peste el si incepand sa il ciupesc...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:00 pm

-Pentru ca Jukka si Dani f*t tot ce prind,si pentru ca pe langa blondele de la Jukka au mai fost inca 3 metaliste aseara pe aici,si nu,nu m-am atins de nici una.,am zis bagand o moaca de caine bleg.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:02 pm

-Hiiiiiiiiiiiiiii...
Am oftat trista si m-am ridicat de pe el:
-Femei alcool si tutun...si ciocolata...mirific...Jukka scoate-ti mai repede curul din baie ca am de pus masina de spalat cu tricoul MEU cu Cradle pe care l-ai imprumutat fara sa ceri voie si mi l-ai umplut de SPERMA !!!!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:04 pm

-Pisi nu te supara pentur ce a fost aseara,dar asa se intampla cand suntem multi:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:08 pm

-Nu e panica pisi,pe mine de ce nu m-ai trezit sa stau si eu printre metaliste??Sau fraiera de mine nu are drept?
Am zambit si am pus cana de cafea in fata lui trantind-o tare de masuta auzindu-se un pocnet puternic...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:10 pm

-Pentru ca am crezut ca esti obosita si nu am vrut sa te trezesc:o3.Lasa ca,o sa iesim odata toti in oras.:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:13 pm

-Nu multumesc.
Am luat tigarile si i-am zambit lui Bam ducandu-ma in baie si intrand peste Jukka:
-Da,am dreptul sa te vad gol pentru ca si tu m-ai vazut pe mine.Plus ca vreau sa imi fac iubitul gelos pentru ca a stat ieri cu 5 femei asa ca taci si inghite acolo,am zis punand haine in masina de spalat...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:16 pm

-Stiam eu ca sunt irezistibil b-)
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:17 pm

M-am descaltat de conversi si am intrat peste el in dus lipindu-l de perete:
-Mai zi asta odata,am zis fiind la 10 centimetri de moaca lui.
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:18 pm

-Maaaaaaaaaark iubita da ma sperie!
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:18 pm

-Am incuiat usa,ce-ar fi sa te violez in secunda asta ?!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:19 pm

-AJUTOR!.,a tipat si a sarit spargand usa si apoi a sarit peste mine.
-ESTI....GOL!DA-TE JOS!
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:21 pm

M-am pus pe marginea cazii si am zambit larg...
-Ce-ar fi sa le-o toc amandurora??
M-am dezbracat si mi-am luat intr-o mana tubul de frisca si in alta catusele si am isit din baie:
-Treci inapoi,am zis serioasa...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:22 pm

-Mia...ai inhalat experimentul nostru din cada?.,a intrebat si si-a pus o perdea pe el,zici ca era Monalissa
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:23 pm

-Sa vezi ce iti inhalez eu tie !!! am zis sarind sa il prind si am inceput sa il fugaresc:
-TE VIOLEZ MA JUR CA ASTA FAC !!!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 25 I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 5:25 pm

-Si eu...ca iubitul tau ce ar trebuii sa fac in acest moment?
Sus In jos
 
Casa
Sus 
Pagina 25 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: