Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Casa

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:07 pm

-Auziti dar...Left For Dead il aveti pe consola?
M-am uitat cu ochi mari la el dar stiam ca paream foarte ciudata in secunda aia...asa era cand erai singura fata printre baieti...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:09 pm

-Il avem,cum sa nu-l avem?.,a ranjit Jukka
-MARCO TE-AM IMPINS IN PRAPASTIE!MUAHAHAHAHA MARK CASTIGAAA!,am topait de colo colo
-Am castigaaaaat b-)
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:10 pm

-Bravo pisi,am zis si m-am pus pe canapea langa el luand o consola..Te bagi sa joci Left for Dead cu mine sau ti-e frica ca mananci bataie de la o fata?am zis razand si m-am uitat in ochii lui...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:11 pm

-Ihiihi sa vezi ce bataie iti iei de la mine.,am ranjit
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:12 pm

Mai vedem...
Am dat start si am inceput usor usor sa imi reintru in mana:
-Oops...ai cazut de pe pod,am zis ranjind...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:13 pm

-Tulai Mark du-te de acolo ca nu stii juca.,a ras Marco de mine si mi-a luat consola.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:14 pm

O...oh...
M-am uitat la Marco si i-am zambit si dupa 5 minute il luasem la scor...si la headshot-uri:
-Scuze...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:15 pm

-Nu e correct!Jukka treci aici!.,a tipat si i-a dat consola lui Jukka care numa injura in finlandeza si sarea de colo cola cand o incurca
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:16 pm

-Buna Jukka...
Dupa 5 minute in care l-am facut praf cu numai o incarcatura de munitie si un health kit:
-Pa Jukka...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:17 pm

-Ne bazam pe tine Ville.,l-am impins toti 4 deodata ca sa joace.
-Ba eu stiu sa ma joc billy si mandy si ceva cu dexter da la asta nici nu stiu ce sa fac!
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:18 pm

-Buna...
L-am batut si pe el si am lasat consola jos:
-Pa..am zis razand si uitandu-ma la ei...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:19 pm

-Acum trebe sa facem flotari sau ceva de genul?Pentru ca eu sunt mic si gras si imi place ciocolata,deci nu fac.,a zis Jukka si si-a bagat jumate de ciocolata in gura.
-Mama nene....cat halesti tu zilnic?.,l-am intrebat pufnind in ras
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:20 pm

-Copii eu..nu mi-e prea bine si ma culc,am zis ridicandu-ma si zambind slab...
-Ne vedem..maine,am zis facandu-le cu mana si tarandu-ma greu in dormitor...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:21 pm

-Ok pisi:o3.,am zis zambind moale
-Somn usor.,am zis toti 5 in cor si am zambit ca niste catelusi cu plete
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeVin 22 Oct 2010, 9:51 pm

M-am dus in dormitor si am inchis usa de la camera uitandu-ma in jur:
-E liniste,am zis incet si m-am pus pe plans,dar fara sa fac prea mult zgomot...Ma simteam de parca trecusem prin 100 de ani de viata si eram o batranica d-aia mica si aproape de moarte si care isi calculeaza banii sa vada daca are suficienti pentru cosciug...
M-a trezit relativ Bam care se ascunsese sub perna mea si a venit langa mine,stranutand la fiecare lacrima care ii ateriza pe bot si chitaind langa mine trist:
-Azi e ziua cand toti sunt rupti in aripa,am zis zambindu-i si l-am strans in brate punandu-mi un colt de perna pe fata si sughitand...
Vroiam sa ma trezesc a doua zi si sa il vad langa mine pe acel Mark vesel care isi musca buza in somn si care se invarte asa de tare in plapuma de nu mai te poti inveli decat daca il gadili un pic sa se elibereze...Si acuma il vedeam asa de pansat si de inrosit de la lovituri,cu obrajii albi de la cat sange pierduse si ochii cu cearcane rotunde...Ma durea ingrozitor...ingrozitor de tare..ma simteam ca si cum mi-a smuls careva vena cu vena din jurul inimii si m-a lasat sa mor numarandu-mi fiecare suflare...
Mi-am dat jos blugii si m-am pus in fata oglinzii de la sifonier si m-am uitat din nou la mine din cap pana in picioare..nu stiu de ce faceam chestia asta...mi-era totusi frica sa nu mai descopar cine stie ce chestie sau urma pe mine...desi acuma pielea mea arata teribil de rau...aveam coapsele invinetite si o urma rosiatica de care nu imi mai aduceam deloc aminte...Pe linia blugului la talie aveam o zgarietura ciudata care nu era nici vindecata dar nici foarte iesita in evidenta...
Mi-am dat jos tricoul ramanand in sutien si mi-am vazut vanataile si urmele de degete si mi-am stapanit un icnet de durere...Pe cat de mica eram pe atat imi descopeream parca din ce in ce mai multe semne...si ma dureau,nu tare dar ma dureau cand le atingeam si vedeam ca daca apasam pe vanatai locul se albea brusc si revenea pe urma la culoarea normala,simtind cum ma inteapa putin de tot...
-Nu am murit si asta conteaza...si e intreg desi plin de bandaje si asta conteaza...
Am oftat si am stat cateva secunde sa ascult zumzetele de dincolo:se distrau si ciocneau o bere..am zambit si mi-am dat jos sutienul tresarind si dandu-mi seama ca mi-e frig si ma doare carnea de pe sani...M-am uitat in jur si mi-am tras din sifonier un tricou larg lasandu-mi-l sa cada pe umeri si m-am uitat la Bam care dadea din coada:
-Nu te uita asa urat la mine...stiu ca toate astea s-au intamplat din cauza ca m-a mancat pe mine in cur sa ies din dormitor la 12 noaptea sa beau apa...
A marait scurt in joaca si s-a bagat sub pat scotand o rata de plush si aruncandu-mi-o la picioare:
-Nu acuma te rog eu,am zis cu un glas moale si l-am pupat pe blana moale aruncand rata in cealalt colt de camera si dand la o parte plapuma si punandu-ma cu fundul pe pat...M-a luat cu un pic de cald si am cascat lasandu-ma pe spate in pat si bagandu-mi mana in tricou,masandu-mi absenta locurile care ma dureau...acuma puteam sa dorm pentru ca auzeam galagie de dincolo si stiu ca nu ma lasau singura...m-am mai uitat odata sa vad daca geamul e inchis si am inchis ochii lasandu-ma moale sub plapuma calda...
Nu vreau sa visez nimica...
Am adormit oarecum instant si am avut cosmar dupa cosmar...ba eram rapita si nu puteam urla,ba se repeta scena in care ramaneam fara Mark care era in bratele mele...ba ma tineau de gat si imi zgariau pana la sange pielea...Vroiam sa ma trezesc si sa urlu dar nu puteam,simteam ca tot tresar si ma zbat...
La un moment dat am simtit un brat cald si moale in jurul meu si m-am mai linistit cat de cat...auzeam ca prin vis zumzete si o secunda am avut impresia ca toti s-au strans in dormitor si incercam sa imi aduc aminte daca ma imbracasem sau ramasesem doar in chiloti...
Calm Mia...Calm...
Am rasuflat intr-un oftat chinuit si am strans in somn bratul in jurul meu,lbagandu-i mana in tricoul meu si lipindu-i degetele calde de talia si abdomenul meu...Era mai bine asa,nu mai simteam durere..ii auzeam inima cum bate incet si regulat si respiratia dulce care imi mangaia gatul...
-Doarmeeeee ? am auzit un suierat care venea din fata mea si un "hihihi" neinteligibil si urmat de un "ssshhh baaaa"...am strans din ochi si intr-un final cred ca am adormit pentru ca nu am mai simtit nimica...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeSam 23 Oct 2010, 7:54 am

-Pisi,dormi?.,am zis moale cu buzele lipite de urechea ei.
Am vazut ca se deschide usa usor si i-am vazut pleata lui Jukka,m-am intins dupa o perna si am dat in el si i-am facut semn sa se care.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeSam 23 Oct 2010, 7:57 am

Am deschis ochii si m-am intors spre el stergandu-mi ochii:
-Nu dorm...am zis incet si m-am uitat la el...neatza :o3:o3
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeSam 23 Oct 2010, 7:59 am

-Scuze ca am facut galagie aseara.,i-am soptit si am strans-o mai tare in brate
-Cum esti pisi?:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeSam 23 Oct 2010, 8:00 am

-E bine ca ati facut galagie pentru ca altfel nu as fi adormit....
M-am uitat la el si am zambit lipindu-mi nasul de gatul lui:
-Sunt bine...tu cum te mai simti?
Am inchis ochii cateva secunde si m-am cuibarit cu buzele lipite de maneca tricoului sau...
-5 minute si ma trezesc,am zis incet si am ramas asa simtind cum i se misca incet pieptul cand respira...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeDum 24 Oct 2010, 4:30 pm

-Pisi,Jukka se uita de 15 minute la noi prin gaura cheii.,am zis chicotind.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeDum 24 Oct 2010, 4:32 pm

-De ce?
Am deschis ochii si m-am uitat la el ca un catel plouat:
-Aseara ati venit cumva toti sa va uitati la mine cum dormeam?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeDum 24 Oct 2010, 4:35 pm

-Nu pisi,Jukka se uita la noi pentru ca are ceva in curul ala de finlandez,iar aseara am stat toti si ne-am jucat jocuriile alea video si dupaia am povestit:o3.Sa ghicesc ca nu prea ai dormit bine?:o3.,am zis moale si mi-am frecat nasul de obrazul ei.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeDum 24 Oct 2010, 4:36 pm

-E asa de evident lucrul asta?am intrebat zambind slab si l-am sarutat moale inchizand ochii si ascultand cum isi freca Jukka marginile palmelor de metalul rece din jurul clantei...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeDum 24 Oct 2010, 4:38 pm

-Jukka retragerea.,am zis luandu-mi bocancii de pe jos si aruncand cu ei in usa ca sa se sperie.
-Nu e evident,doar ca te cunosc si stiu ca atunci cand esti trista si nu sunt cu tine ai cosmaruri.Sau poate aberez eu...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 16 I_icon_minitimeDum 24 Oct 2010, 4:39 pm

-Nu aberezi,asa e...
Am deschis ochii si i-am zambit mangaindu-i tamplele:
-Cum iti mai sunt ranile...?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Casa
Sus 
Pagina 16 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: