Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Casa

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Urmatorul
AutorMesaj
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 8:26 pm

-Esti de un milion de ori mai buna ca ea,crede-ma.,am zis si mi-am bagat limba in gura ei ,masandu-i incet limba.I-am dat incet parul la o parte ca sa ii pot saruta si linge gatul si umerii.Mi-am plimbat incet limba pe umerii ei,pana la baza gatului,iar de la baza gatului la barbie.Mi-am frecat nasul incet de obrazul ei,iar brusc am zambit.
-Vrei sa iti cant ceva?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 8:28 pm

Mi-am inghitit efectivul geamatul si m-am trezit la realitate zambind rusinata:
-Daca vrei..canta-mi...am zis lipindu-mi buzele de umarul lui...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 9:12 pm

-She demanded the Heavens and forever to glean
The elixir of Youth from the pure
Whilst Her lesbian fantasies
Reamed to extremes
O'er decades unleashed
Came for blood's silken cure

-N-am putut nicidoata sa o cant calumea,suna ca si cum as fi o pisica lovita in cap.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 9:14 pm

-Ioooi pisi imi canti de fantezii lesbiene?
Mi-am muscat buza si m-am tras in bratele lui:
-Pot sa iti fredonez eu acuma...?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 9:15 pm

-Da pisi:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 9:16 pm

M-am invartit pe o parte si mi-am lipit varful buzelor de urechea lui:
-Fare thee well, little broken heart
Downcast eyes, lifetime loneliness
Whatever walks in my heart will walk alone
Constant longing for the perfect soul
Unwashed scenery forever gone...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 9:19 pm

-No love left in me
No eyes to see the heaven beside me
My time is yet to come
So I'll be forever yours
.,am fredonat iar dupaia mi-am muscat incet buza
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 9:24 pm

-I wish I had an angel
For one moment of love
I wish I had your angel
Your Virgin Mary undone
I'm in love with my lust
Burning angelwings to dust
I wish I had your angel tonight...

I-am fredonat si mi-am frecat buzele de gatul lui...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 9:38 pm

In timp ce ea imi fredona eu ii mangaiam incet sapetele,plimbandu-mi degetele de-a lungul coloanei.
-Pisi,imi povestesti ceva?:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 9:41 pm

-Ce vrei sa iti povestesc pisi...?
Mi-am pus palma dreapta pe obrazul lui si am deschis ochii uitandu-ma la buzele lui...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 9:42 pm

-Orice...vreau doar sa te aud povestind.,am zis zambind si am sarutat-o moale
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 9:44 pm

-Stii...cand ma saruti asa imi vine sa tac si sa fac,am zis razand...
Mi-am tras tricoul pe mine si m-am rezemat de spatarul patului:
-Pai...vrei sa iti povestesc ce am discutat azi cu Sid sau vrei sa iti povestesc ceva mai de cand eram copil?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 9:46 pm

-Ce...stai,ai vorbit cu Sid azi?.,am intrebat in timp ce imi luam blugii pe mine.M-am pus cu capul in poala ei si i-am apucat o suvita de par,incepand sa ma joc cu ea,sa o invart si sa o impletesc incontinuu.As fi putut sa ma joc cu parul ei ore in sir,era calmant si placut.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 9:50 pm

-Mda...am avut o discutie foarte...linistitoare...eu am plecat sa stau sa ma gandesc la...ce ti-am zis mai devreme si la un moment dat a aparut si el si m-a luat la 13-14...bineinteles ca mi-am si luat una ca am facut misto de el si cand mi-a zis ca te iubeste i-am zis ca e gay...si mi-a zis ca nu sunt buna pentru tine si ca atunci cand vei pleca la facultate se va termina totul...si am urlat la el si inainte sa plece,s-a abtinut sa nu dea in mine si mi-a zis ca spera sa mor dracului acolo si a plecat...Aaa si a fost amuzanta partea in care a zis ca nu ma suporta si i-am zis eu ca "vrei sa ma omori?" si face cica "ar fi o idee..."
M-am uitat la el si am inceput sa il mangai printre suvitele de par si apoi pe obraji zambind absenta:
-Vesnica iubire dintre mine si Sid...niciodata nu ma va suporta atata timp cat voi avea ceva cu tine...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 9:57 pm

-Atunci imi pare rau sa te anunt,Sid nu te va am suporta o vreme lunga de acum in colo.,am zis zambind si am prins-o de mana,impleticindu-mi degetele prin ale ei.
-Fii foarte atenta,eu te iubesc enorm si as face orice pentru tine...pentru ca sunt indragostit si pentru ca eu chiar simt ceva pentru tine...ideea e ca te iubesc atat de mult incat as fi si in stare sa renunt la 2 ani din viata de faculta ca sa te astept sa termini tu liceul,si ar mai fi ceva,inca nu sunt sigur daca ma duc sau nu,pentru ca uneori nu ma simt in stare sa fac fata unui program de genul acela dar daca ar fi sa intru si sa ma duc la faculta...as veni in fieare weekend sau cand sunt liber acasa ca sa stau cu tine in fiecare minut:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 10:01 pm

Au...doar weekendurile...
Mi-am ascuns tristetea si m-am uitat la el:
-Nu renunta la 2 ani,vorbesc foarte serios.Anul asta termini liceul si poti sa te bagi la o facultate faina..Poti sa faci ceva pe arte pentru ca stii chitara si sa desenezi..Eu voi fi bine...Sid nu o sa ma caute sa ma omoare prea curand...E si viata ta si viitorul tau in discutie...Eu nu sunt totul...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 10:02 pm

M-am ridicat ca sa o vad bine.Mi-am pus ambele palme pe obrajii ei si m-am uitat adanc in ochii ei.
-Pentr mine esti.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 10:04 pm

Nu vreau sa pleci...
M-am uitat in ochii lui si m-am cuibarit in bratele lui:
-Mai e pana atunci...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 10:06 pm

-E un an..crezi ca ne-am putea certa intr-un an?Crezi ca absolut tot ce e in sufletul meu acum se va stege intr-un an?Nu prea cred...am sa fac tot posibilul ca sa ne vedem cat ai mult,daca nu renunt la faculta:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 10:09 pm

Simteam cum mi se reactiva iar golul ala idiot:
-Nu la asta ma refeream...doar ca mi-e rau sa ma gandesc de pe acum ca vei pleca...
Am inchis ochii si mi-am inghitit lacrimile:
-Noapte buna pui...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeVin 24 Sept 2010, 9:39 am

[...]

Am visat toata noaptea ca sunt singura.Ok,asta deja devenea al naibii de stresant.Era un sentiment greu de descris..o frica ciudata si un planset care imi statea in gat si care ma determina sa urlu dar nu puteam,sa ma misc dar nu reuseam...
Intr-un final am deschis ochii si am vazut ca tremuram si ca plangeam.Prima reactie a fost sa ma dau jos din pat ca sa nu il trezesc pe Mark dar ma tinea atat de strans in brate incat mi-era foarte greu sa fac vreun pas.M-am uitat in jur si am vazut ca era deja zi,dar dupa excursie am avut si vinerea libera deci era ok daca incercam sa adorm la loc.Dar nu vroiam nici asta pentru ca eram constienta ca o sa visez iar urat de tot...
Am oftat si m-am intors cu fata inspre el si am zambit uitandu-ma la buzele lui.De cand ne combinasem aveam mania sa ma holbez minute in sir la buzele lui ca pe urma sa sar si sa sil sarut si sa ma droghez cu gustul lor...Da,omul asta era ca un drog pentru mine,dar un drog bun de tot...Si bineinteles ca nu am rezistat mult si l-am sarutat ramanand cu buzele lipite de ale lui...
Te iubesc enorm...si asa mi-e frica sa pleci..nu vreau sa pleci...
Am auzit usa de la intrare si m-am desprins usor din bratele lui ca sa ma duc sa vad cine e la ora asta.Ma gandeam ca maica-sa nu avea sa sune la usa iar gemenii nu umblau de unii singuri pe acolo asa aiurea...
Vai,a venit bau bau-l sa te manance...
Hai mai taci ca acuma e lumina si nu mi-e frica...
Poate a venit ursul din padure sa te pape...
Au iesit oile din lenjeria mea si or sa imi prinda ecoul sa mi-l f*ta in cur...
Mda...nu mai vorbesc cu tine...

Am pufnit in ras si am descuiat usa facand cred ca cea mai mare si mai tampita fata ce se putea face:Blondie...Acuma era intrebatoare faza:ma ia la bataie si are timp sa ma schingiuiasca pana se trezeste Mark ca sa o dea jos de pe mine sau ma face de tot cacatul si vomit sange toata ziua...Dar era foarte calma...ciudat de calma...
A intrat in hol si m-a privit cu seninatate...si inca ceva [e care mi-era frica sa il descopar:
-Ce vrei..?am intrebat cu un glas moale...
S-a uitat in jurul meu si pe urma si-a atintit privirea asupra mea zambind:
-Mark...puiul de el ce face?
Am simtit cum incep sa tremur si m-am asezat din reflex pe marginea canapelei:
-Doarme.Poti pleca,nu cred ca vrea sa vorbeasca cu tine...
A zambit si s-a pus pe canapea invartindu-si intr-un mod exagerat o suvita pe deget:
-Am venit sa ii zic ca mi-a placut la nebunie partida de acum 2 seri si ca mi-am uitat ceva la el...Du-e te rog si cauta in blugii lui negri,la buzunarul din spate si adu-mi ce gasesti...
M-am uitat nervoasa la ea dar am facut ce mi-a zis si am intrat in dormitor ducandu-ma spre fotoliul unde erau pusi blugii...
Cum naiba...?
Ce ai gasit..?
Am gasit...sutienul blondei...hai frate ce dracu...
Calmeaza-te ma..tu inca te mai iei dupa toate magariile blondei?
Nu ma iau dar...de ce p*la mea a ramas cu asta in buzunar??
Eh asta nu stiu...

M-am intors in sufragerie si m-am infipt in usa de la intrare deschizand-o u putere:
-Iesi afara...in secunda asta..iesi..afara...
S-a ridicat de pe canapea si a venit cu pasi inceti si lenesi spre mine ranjind:
-Stii ca in noaptea aia mi-a zis ca ma iubeste si ca sunt numai a lui,ah ce sentiment placut sa auzi asa ceva...tot eu castig,a zis si a ras dar parca a sunat ca un caine ce se masturba...
-Nu te cred si acuma sunt calma.Te rog frumos sa iesi afara pana nu imi infig degetele in parul tau si te las fara.Sau iti smulg cerceii aia de tinichea cu tot cu urechile...si ma jur ca sunt in stare...
S-a repezit spre mine si m-a impins in usa care s-a cutremurat usor:
-Uita-te la mine mucoaso..Nu castigi.Nu vei castiga.NU te compari cu mine sub nicio forma.Uita-te la tine si uita-te la mine,a zis pipaindu-se din cap pana in picioare,si dupa ce te uiti cu atentie in oglinda,iti recomand sa iti fac bagajul si sa pleci pentru ca arzi gazul degeaba in casa asta si sub forma de "iubita" lui...
-Auzi..stii ceva...eu deja am castigat,am zis si am impins-o cu putere afara din casa si am trantit usa,incuind-o...
Du-te si ascunde dracu sutienul ala ca face atac de cord cand il vede..
Lasa..il arunca el cand se trezeste...

Am oftat si am iesit pe balcon aprinzandu-mi o tigara si tragand tare din ea:
-Sper sa fi avut dreptate cand am zis ca am castigat...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeVin 24 Sept 2010, 3:46 pm

Din nou m-am trezit al doilea.M-am ridicat,apoi am inceput sa o caut prin toata casa,gasind-o pe balcon.
-S-a intamplat ceva...?.,am zis moale si m-am dus langa ea
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeVin 24 Sept 2010, 3:47 pm

Am tras din tigara uitandu-ma in gol:
-Neatza pisi...vezi ca ti-am lasat un cadou pe marginea fotoliului langa blugi...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeVin 24 Sept 2010, 3:52 pm

M-am dus in camera sa vad ce e pe fotoliu,iar cand am vazut sutienul mi-am incruntat sprancenele.
-De unde a aparut asta?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 5 I_icon_minitimeVin 24 Sept 2010, 3:54 pm

M-am dus incet dupa el si m-am asezat in tocul usii:
-Din blugii tai...M-a informat azi Blondie care a venit sa vada ce face "puiul ei"...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Casa
Sus 
Pagina 5 din 33Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: