Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Casa

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 2:58 pm

-Ai mei sunt divortati,numai maica-mea ar fi sa comenteze,dar probabil ca nici nu ar stii,e mereu plecata iar gemenii stau destul de des la matusa-mea,e...la ea e mai placut,nu e asa de gol,e o atmosfera mai placuta.
-Uite,indiferent ce s-ar intampla,oricum am sa te iubesc,poate nu ca o iubita,daca ar fi sa ne certam,desi nu vreau asta,dar oricum,crede-ma ca te-as iubii.Daca prietenii mei nu inteleg ca am nevoie de tine...nu cred ca inteleg nimic.O sa vezi sa o sa fie bine,stiu cum e sa fi fara tata si ei bine,nu te-as lasa singura pentru nimic in lume:o3.,am zis si i-am lins moale buzele si i-am supt buza de sus,tragand putin prea tare de ea.
-Scuze...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:05 pm

Jimmy

- Nu stiu,e la baie,cred.
M-am uitat in jur.
- Ioi ma imi place <3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:07 pm

-Intotdeauna am ramas singura intr-un fel sau altul.Fie ca era vorba de iubit fie de prieteni..Dracu ca pana si pisica a sarit de la 1 si a fugit...
Am ras sec si m-am ridicat de pe pat invartindu-ma prin camera:
-Mi-e frica de singuratate pentru ca stiu ce inseamna sa ajungi seara acasa si sa te incui intr-o camera in care in afara de un player si un caiet rupt plin cu urme de lacrimi si scrijelituri dure de stilou..altceva nu ai.Nimic.Si e nimicul ala care te apasa chiar si atunci cand vine la tine o colega si te cheama la ziua ei sau cand iti zice maica-ta,cand e in toane excelente,ca ce ai mai facut la scoala...Si cu golul ala eu traiesc de 10 ani...
-La fel mi-a fost frica sa ma indragostesc...am tinut la multi si m-au calcat in picioare...iar cei care au tinut si ei la mine au fost repede trasi de anturaj si prieteni si...s-a ales praful...si mi-a fost frica..desi mi-a fost frica am continuat sa iubesc,sa fiu eu...Si m-am indragostit de tine.Nebuneste.Poate ca suna al dracului de dulce.Dar nu stiu ce termen sa folosesc.M-am indragostit de tine si pentru prima oara iubesc cu adevarat,cu tot ce am si ce simt si ce ofer...Si daca maine m-as trezi si nu ar mai exista nimic in viata mea?Poate ca in alte dati am reusit sa trec peste dar nu mai am puterea...am obosit emotional....
M-am sprijinit pe biroul lui uitandu-ma absenta pe geamul care se trantise brusc de perete...


Sid
-Jinx femeie,am zis ducandu-ma spre baie,ce faci pisico?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:10 pm

Jinx

- Fac inspectia,am zis razand si am iesit. Trebuie sa ma duc sa-mi iau hainele,dar e mama acasa.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:13 pm

Sid
-Ma duc eu,stai aici.Da-mi adresa si ma duc eu si iti iau ce ai de luat...
Mi-am pus sortuletul =))) si m-am uitat la ea..
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:14 pm

M-am ridicat de pe pat si m-am dus in fata ei.I-am dat suvitele de par din fata ochiilor si am inceput sa ma plimb si eu prin camera,uitandu-ma in gol.
-Cand tipul acela a fugit de acasa,toata gasca s-a destramat.Nu stiu unde sunt ceilalti,nu stiu la ce licee sunt.Desi am frati,care sunt gemeni,nu pot sa-i suport,chiar daca stiu ca doar imi sunt rude,niciodata nu am putut sa inteleg de ce am asa o antipatie pentru ei.Am mai avut,asa zise iubite,dar la tine e mai mult decat iubita pe care o tii de mana,si ii spui milioane de lucruri minunate despre ea,ea roseste adorabil si isi baga capul in podea.
Nu e asa cu noi,la noi e...nu stiu,pur si simplu sim ca am nevoie de tine...,am zis ducandu-ma in fata ei si luand-o de ambele maini.
-Intelegi?.,am spus uitandu-ma in ochii ei.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:15 pm

Jinx

- Fix langa blocul tau,la etajul 5...Merg eu cu tine daca vrei.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:22 pm

-Ce pot face eu pentru tine astfel incat sa zici ca ai nevoie de mine?Uita-te putin la mine:mama batausa,sora idioata,mica slaba mucoasa si cum mai vrei tu sa imi zici.Ce pot oferi eu in asa fel incat sa pot sa te iau de mana si sa ies pe strada si sa fiu mandra de mine?Sa pot sa zic : fac ceva bun pentru EL.
Am zambit slab si m-am uitat in ochii lui:
-Pot sa iti zic in schimb ca...daca in secunda atsa nu ai mai fi langa mine m-as sparge in 1000 de bucatele si probabil ca la prima furtuna as ajunge prin tot orasul...Nu as mai fii eu.Nu am zis niciodata : "nu ma lasa singura"...dar acum o sa zic asta.Simt nevoia sa zic asta,simt nevoia sa ma uit in ochii tai,sa te vad zambind sa iti aud vocea si sa iti sarut inca de 1000 de ori buzele ca sa mai simt inca de 1000 de ori cum mi se incalzeste sufletul si mi se inrosesc obrajii ca la copiii mici si cum,inchizand ochii,miscandu-mi buzele,ajung sa imi placa intr-un mod asa de pervers,incat ar trebui sa imi fie rusine de ce vad in spatele pleoapelor si de ceea ce gandesc.Dar nu imi pasa.Am aberat....am schimbat ideile...Tot ce vreau sa zic intr-un mare colectiv de idei mai mici sau mai mari e...Te iubesc puiule,am zis cu un glas moale uitandu-ma in ochii lui...


Sid
-Am fugit,pa...
M-am dus si in urletele maicasii i-am strans in saci tot ce avea si m-am intors:
-Ok deci in camera mea ti le pui cum si unde vrei,ai loc in dulap sifonier biblioteca birou ce or mai fi.Spor la lucru.
I-am furat un sarut de pe buze si m-am dus in bucatarie...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:26 pm

-Te ador.,am zis bagandu-mi capul in pieptul ei si muscandu-mi buza ca sa nu plang.
-Asta a fost cel mai dragut lucru care mi l-a spus cineva vreodata,tu esti cel mai bun lucru care mi s-a intamplat vreodata.Stii de ce trebuie sa fii mandra?Sa fii mandra ca existi si ca esti aici cu mine.,am zis stergandu-mi cu dosul palmei niste lacrimi.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:26 pm

Jinx

- Pisi faci de mancare? Te ajut...am terminat de aranjat..

Jimmy

- Ma ce fac cu Johnny ca nu se trezeste?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:28 pm

-Nu plange...te rog nu plange...Promit ca nu voi mai fii asa de pesimista...Nu vreau sa te termin si pe tine nervos...
L-am strans in brate soptindu-i in ureche ca il iubesc si ca nu vreau sa plece de langa mine...
M-am uitat la el zambind:
-Mai imi povestesti sau te-am obosit?Imi place sa aud despre tine si despre ce ai facut inainte sa te cunosc...


Sid
-Fac curat.Daca vrei hai sa dam foc la bucatarie facand placinta cu caise...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:32 pm

-Nu m-ai obosit.,am zis zambind.
-Doar ca nu mai stiu exact ce sa-ti povestesc...,am zis si am sarutat-o.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:32 pm

Jinx

- A bine atunci,ma duc sa-l trezesc pe Johnny.

Jimmy

- Lasa-l sa doarma femeie...e beat.
Am luat telefonul si am comandat pizza.
- Ca sa nu mai dam foc la nimic,am zis razand.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:35 pm

-Zi-mi de majoreta aia cu care ai fost inaintea mea...sau ba nu,nu aia,aia a fost inainte cu doua parca...
Am zambit larg si l-am luat de mana urcandu-ma pe pervazul geamului si incolacindu-mi picioarele in jurul taliei lui:
-Asa ca sa nu cad...
Am aprins doua tigari din pachetul ce era semi fleasca din blugii mei si l-am impins cu gambele mai inspre mine ca sa ma asigur ca daca pic pe spate ma prinde :o3
-Aia cum era?Genul ala blonda par lung fata de barbie?

Sid
-Perfect...ma duc in baie sa fac curat...Duracell scrie pe mine...
Am inceput sa urlu Sex Pistols si m-am dus in baie...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:39 pm

Jinx

- Jonathan trezeste-te te rog.
L-am zgaltait de doua ori am am vazut ca mormaie ceva in somn si se intoarce pe cealalta parte.

Jimmy

Am coborat sa iau comanda si am venit sus trantindu-le pe tejghea.
- Asaaa.Sid lasa curatenia ca oricum o sa fie la loc daca sunt eu aici.
Sus In jos
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:42 pm

-Stiu ca o sa fie urat ce urmeaza sa zic,dar zici ca ii era mereu foame,cand venea vorba de sex,dorea oral si...daca o refuzai zbiera,si zbiera naspa si era nasol si stateam 1 o ra intreaga in baia baietiilor cu ea ingenuncheata in fata mea sugandu-mi p*la.Deja amortisem de la atata stat in picioare si in aceeasi pozitie.
-Stiu ca a fost urat ce am zis,dar nu m-am putut abtine,ala era adevarul.Pana la urma cu majoretele nu e nici o relatie,pentru ca intr-o pauza e cu tine intr-o alta pauza e cu altu si urmatoarea zi te trezesti ca e lesbi,sau ceva de genul.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:44 pm

-Aaaaa,nu stiu de ce ma asteptam sa imi zici ca ea vroia sa ii faci ei oral nu invers....Interesant...Eu mai am nevoie de ceva curaj ca sa fac asta...
Am zambit si m-am apropiat de el sarutandu-l:
-Te deranjeaza daca ma uit la benzile desenate de pe birou?

Sid
-Sa vezi ce te f*t eu in gura daca o sa fie cocina de porci...
Am sarit in carca lui si am cazut cu el pe canapea:
-Zi parola sau nu vezi pizza,am zis razand...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:45 pm

Jimmy

- Parola? Eu sunt Jem...
M-am ridicat si mi-am luat o felie de pizza.
- Vezi ca pot? :>
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:49 pm

Sid
-Pofta mare,am zis continuand sa fac curat.Jinx ma mai iubesti ?? am strigat....
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:51 pm

-Nu..uita-te linistita...
-Si la faza cu oralul...nu mai vreau nici sa aud,o luna mi-a fost de ajuns o ora de oral zilnic,numa cand aud ma doare spatele.,am zis ranjind.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:52 pm

-Pentru ca eu cred,nu stiu,dar cred ca ceva in genul se face cand baiatul sta jos.,Dracu ca asa il lasi fara muschi,am zis razand...
Am luat cateva benzi desenate si m-am pus pe pat uitandu-ma la ele:
-Astea sunt facute de tine,nu?am zis uitandu-ma ca bleaga cu gura cascata la ele...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:53 pm

Jinx

- Da pisi,da,am strigat din bucatarie.
M-am spalat pe maini si m-am dus sa-mi iau si eu pizza.
Sus In jos
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:55 pm

-Mda..in vremea cand nu chiuleam si desenam in ore..,am zis uitandu-ma la ea.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:56 pm

-Sunt absolut geniale.Si crede-ma pe cuvant cand zic asta...
Le-am rasfoit cu atentie:
-Stiu ca te uiti acuma la mine de parca as fi un soarece de biblioteca,ai si niste ochelari cur de borcan sa imi dai?am zis zambind si uitandu-ma pe o pagina...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 4 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 3:58 pm

-Si eu sunt soarece de biblioteca.,am zis razand
-Te iubesc asa cum esti,pentru mine esti perfecta:o3
Sus In jos
 
Casa
Sus 
Pagina 4 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: