Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Casa

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 7:25 pm

Am zambit si l-am luat de mana ,iesind din balcon si intrand inapoi in camera lui.Am luat maldarul de haine din patul lui eliberandu-l complet.Am incuiat usa cu cheia si am tras draperiile de la geamuri facand o semi umbra de la lumina ce trecea de dungile jaluzelelor.Mi-am desprins parul din coada in care il prinsesem si i-am pus delicat mana pe piept impingandu-l pe pat.Mi-am muscat buzele uitandu-ma la el cateva secunde si i-am facut semn sa se faca comod pe marginea patului.
In camera pe birou era vechea combina care,spre bucuria mea,avea si suport pentru cd-uri.Problema acuma devenea cd-ul...In camera unui metalist rareori gasesti ceva mai..lent...M-am intors cu spatele la el desi stiam ca imi urmareste fiecare miscare si am cautat fugitiv prin unul din teancul de cd-uri.Unul din cd-uri care avea un mix ciudat pe el avea si o piesa mai lenta.Am zambit si am opus c-ul intorcandu-ma spre el si asteptand cuminte sa inceapa piesa.Desi eram o metalista pur sange,anumite chestii le aveam probabil in sange...cum era dansul...
Imi trasesem tricoul pe mine si aveam exact tricoul lui cu nirvana care imi venea ca o camasa de noapte mai scurta iar,sub tricou,pe pielea usor umezita inca de la dush,aveam una din perechile lui de boxeri,usor larguti dar care imi imbracau coapsele la perfectie...
Si parca simteam ritmul melodic pe pielea mea...Am inceput sa dansez moale si calm de tot inchizand ochii si concentrandu-ma doar pe miscarile mele.Fara sa il privesc,fara sa deschid ochii,tot ce faceam era sa dansez in fata lui,incercand sa ma rup cateva secunde de ce era in jurul meu...Intr-un final piesa a inceput sa devina din ce in ce mai lenta,moment in care m-am apropiat de el si mi-am lipit delicat degetele de umerii lui goi, privindu-l in ochi.Probabil ca in secunda aia nu mai eram..eu...Am zambit scurt si am continuat sa dansez privindu-l in ochi..Mi-am lasat muschii relaxati si am inceput sa imi plimb mainile pe corpul meu ,amgaindu-mi umerii,suvitele de par care cadeau rebele pe umeri,talia usor incalzita de dans si de caldura tricoului,coapsele care se miscau din ce in ce mai provocator si mai lasciv.L-am pierdut o clipa din ochi vazandu-l cum tanjeste sa ma atinga dar fix inainte sa isi intinda mana spre mine m-am dat jumatate de centimetru in spate ridicandu-mi cu varful degetelor marginile tricoului,continuand sa dansez si sa ma uit in ochii lui....tricoul care intr-un final a cazut fara niciun sunet la picioarele mele,facandu-ma sa raman numai in boxerii aceaia negri care imi incalzeau pielea si mai tare....
Muzica s-a oprit dar am continuat sa dansez pe acelasi ritm lipindu-ma incet de tot de el,simtind cum mi se freaca sanii de pieptul lui si cum imi las mainile sa mi se ridice deasupra capului,ridicandu-mi-se si bazinul automat..L-am prins de maini fix cand a incercat din nou sa ma atinga,zambind intr-un mod atat de inocent si totusi atat de pervers continuand sa ma misc in bratele lui...
-Stiu...te chinui,am zis in soapta uitandu-ma la buzele lui...
M-am aplecat si le-am lins usor fara sa le ating altfel si l-am impins delicat pe spate desfacandu-i blugii si dandu-i jos...
-Te iubesc si d-aia imi vine atat de simplu sa fiu asa cu tine....
Nu l-am lasat sa raspunda...Mi-am lipit buzele de pieptul lui frecandu-mi-le,avand satisfactia ca tresare si geme incet...Mi-am coborat buzele jos de tot...Nu aveam de gand sa exagerez,aveam de gand sa il tachinez...
Tot ce mi-am pus in cap sa fac a fost sa imi plimb limba si buzele de cateva ori de sus in jos fara sa folosesc mana ca suport sau sa fac ceva mai...intens.Mi-am frecat buzele de la baza pana sus gemand,stiind ca asta il aprinde si mai tare...Si atat...Il vedeam cat de tare era excitat dar vroiam sa il las sa ma mai si "injure" un pic in gand...
Am urcat deasupra lui frecandu-mi coapsele de ale lui continuand sa il masez si sa il mangai delicat oprindu-ma fix cand incepeam sa simt ca ii vine si ca se excita cel mai tare...Mi-am lasat buzele deschise miscandu-mi bazinul in asa fel incat sa ma frec usor fix de partile cele mai sensibile,sarutandu-l in spatele urechii unde stiam ca se excita extrem de tare,sa imi plimb limba pe gatul lui fix unde pulseaza sangele...
Da,urlau hormonii in mine...Dar stiu cu cata dragoste si devotare facusem si continuam sa fac toate astea....
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:17 pm

Mi-am pus mainiile pe obrajii ei sarutand-o,apoi i-am prins mainiile intre ale mele si le-am dus in spatele ei,ca sa n ne folosim nici unul mainiile.Mi-am coborat incet limba de pe buzele ei pe obraji,barba,gat,umeri,piept,sani si abdomen.Dupa aceea i-am lins talia,de sus pana jos.Mi-am ridicat capul uitandu-ma in ochii ei.Mi-am inchis ochii incercand sa ma concentrez.Am luat-o strans in brate si m-am pus deasupra ei.In timp ce o sarutam foarte rapid si mult mi-am coborat incet mana intre coapsele ei,masand-o incet.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:20 pm

I-am gemut in ureche si am incercat sa imi descatusez mainile din stransoarea lui:
-Acuma ma chinui,nu?am zis muscandu-l de buza de jos...
Mi-am lipit coapsele de el ridicandu-le suficient de mult incat sa ii atinga umerii si mi-am arcuit spatele inchizand ochii si gemand moale...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:22 pm

-Te-am chinuit,nu o mai fac.,am zis si am m-am uitat in ochii ei,dandu-i drumul la maini.
-Tu faci urmatoarea miscare:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:24 pm

-Nu e corect,eu mi-am folosit majoritatea "avantajelor"...
Am zambit larg si m-am lasat moale in bratele lui soptindu-i la ureche cat am putut de detaliat absolut toate chestiile pe care i le-am facut in seara asta in timp ce il mangaiam incet pe piept,pe abdomen si din ce in ce mai jos...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:26 pm

-Eu nu sunt asa de inventiv ca si tine.,am zis jucandu-ma cu o suvita din parul ei.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:28 pm

-Eu te iubesc mult,d-aia sunt inventiva...
M-am uitat in ochii lui masandu-i buzele cu ale mele:
-Te vreau....la modul cel mai rau,am zis lingandu-i lobul urechii...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:30 pm

-Vrei sa spui ca daca nu am imaginatie acum pe moment nu te iubesc?:o3.,am zis si m-am invartit cu ea de cateva ori in pat.
-Vezi tu...,am zis ranjind si am intrat in ea,gemand in gatul ei muscand-o incet de lobul urechii.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:32 pm

-Nu ma bate :o3 stiu ca am fost rea dar nu ma bate :o3
Am gemut tare si l-am prins de dupa gat uitandu-ma in ochii lui:
-Ba...tocmai...pentru...ca...ma...iubesti...esti...in...lipsa...de inventivitate...pentru...ca...esti...romantic....am zis sacadat gemand si miscandu-ma incet...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:33 pm

-Cum sa te bat?Nu as putea sa-ti fac vreodata sa ceva.:o3.,am zis impingandu-ma inca o data in ea
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:35 pm

-Stiu...am zis sau am incercat sa zic...
M-am prins de barile patului si mi-am arcuit spatele simtind cum mi se incalzeste fiecare celula din corp...Am innchis ochii concentrandu-ma pe fiecare miscare si bataie de inima a lui....
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:38 pm

Mi-am apropiat buzele de urechea ei si i-am soptit:
-Te iubesc enorm pisi,si nu ai sa ramai niciodata singura.
I-am mangaiat talia si solduriile si adoram sa ii ascult fiecare suflare sau geamat de placere pentru ca stiam ca eu o faceam sa se simta asa,iar ea era fericita.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:41 pm

-Si eu te iubesc...mai mult decat ma crezi in stare...
Mi-am impletit degetele cu ale lui si i-am fixat privirea muscandu-mi tare buzele:
-Pisi...mie...imi...vine...am zis gemand tare si inchizand ochii,deschizandu-mi involuntar buzele...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:44 pm

Ce bun sunt b-)
M-am mai impins inca o data cu putere in ea gemand tare de placere si punandu-mi mainiile pe sanii ei.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:46 pm

Mi-am deschis ochii si am gemut tare simtind cum ma topesc toata.Cred ca fiecare muschi din corp era incordat la maxim in secundele astea...
L-am zgariat involuntar pe spate si cred ca l-am si mucat de gat,incercand sa ma abtin:
-S..scuze,am zis gemand incet....
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:48 pm

-Nu-i nici o problema.,am zis zambind si i-am dat niste suvite din ochi.
-Nu cred ca are trebuii sa te abtii,poti sa zbieri cat vrei,acum cat suntem singuri acasa.:O3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:50 pm

M-am uitat la el si am zambit invartindu-ma sa fiu eu deasupra:
-E amuzant sa te aud pe tine urland,am zis miscandu-ma in bratele lui si sarutandu-l intr-un mod foarte pervers...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:51 pm

-O mai pot face odata.,am zis ranjind.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:53 pm

-Ce anume?Sa urli sau sa ma faci pe mine sa urlu?Nu vei reusi sa ma faci pe mine sa urlu,nu ma las asa de repede infranta,am zis razand...
L-am privit cateva secunde in ochi si mi-am lasat mainile pe pat si trunchiul pe spate miscandu-ma cu placere si grija...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:55 pm

-Sa urlu eu era vorba,dar,acum ca mi-ai zis,iau asta ca pe o provocare.,am zis ranjind si i-am lins talia si umerii si apoi mi-am bagat limba in gura ei intr-un mod foarte pervers
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:56 pm

-Nu...cedez...ti-am...zis...
Mi-am stapanit un geamat puternic:
-Nu ma face sa folosesc metodele recent dobandite in ceea ce priveste facutul pe pisi sa urle...ca ai vazut ca pot sa fac asta...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:57 pm

Emily

M-am intors acasa din oras. Cum am intrat intrat in sufragerie,au inceput sa tipe la mine. Nici n-am ascultat ce au zis.
- Stiti ceva ? Voi nu sunteti parintii mei asa ca ma pis pe voi.
Am iesit nervoasa pe usa si m-am dus la Sid acasa. Am batut tare in usa si am asteptat sa-mi raspunda.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:58 pm

Sid
M-am dus chiaun la usa si am deschis:
-Daaa?Em?S-a intamplat ceva?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:59 pm

I-am linchis gura sarutand-o.I-am cuprins din nou in palme sanii masandu-i usor,dar de data asta i-am si lins,odata cu umerii si pieptul.M-am impins cu toata puterea in ea si am inceput sa ma misc din ce in ce mai repede.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Casa - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 8 I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 9:01 pm

Emily

Am sarit in bratele lui.
- Da,s-au intamplat multe de cand nu ne-am mai vazut. De 2 zile sunt data afara din propria mea casa.
Sus In jos
 
Casa
Sus 
Pagina 8 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: