Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Altele

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Urmatorul
AutorMesaj
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 22 Sept 2010, 10:51 pm

-Nu esti penibila,stii cum e...e sunetul ala pe care il auzi cand cineva e oarecum fericit si se simte bine iar tu esti responsabil de fericcirea lui,tu i-ai creat-o.:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 22 Sept 2010, 10:52 pm

-Dar tu esti fericit...?
Mi-am impleticit la loc coapsele in jurul lui si mi-am lipit buzele de gatul lui gemand moale de tot si incet....
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 22 Sept 2010, 10:54 pm

-Cum sa nu fiu?Adica...esti tu si esti lipta de mine,esti moale si placuta si esti ca si bezelele alea moi si placute pe pielea mea.Ma incalezesti si imi place si de fiecare data simt un gadilat placut pe suflet cadn stau asa cu tine...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 22 Sept 2010, 10:57 pm

-Sunt ca o bezea...?!
Am zambit si i-am prins buzele sarutandu-l moale...
-Dar...pe celalalt plan cum te simti?l-am intrebat invartindu-ma cu el si trecand eu deasupra,miscandu-ma in bratele lui...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 22 Sept 2010, 11:01 pm

-Pisi...esti cea mai buna persoana din lume si cel mai bun lucru care mi-i s-a intamplat,intelege te rog ca esti perfecta si nu am nimic cu tine,daca inca te zapaceste faza de aseara ti-o spun acum fara tampenii de telenovele: ea m-a violat oarecum cat timp eu eram beat,nu gandeam si crede-ma ca te iubesc enorm si as face orice sa indrept ceea ce am facut si golul acela:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 22 Sept 2010, 11:08 pm

-Sa vezi ce ii violez eu una peste bot cand o vad,am zis maraind si sarutandu-l apasat de tot...
M-am muscat tare de tot de buze mai mult de nervi si am inceput sa ma misc mai repede si mai provocator,gemand tare si strangandu-l tare de talie...
Ce-ai ma,calmeaza-te...
M-au luat dracii ca mi-am adus aminte de aia...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 22 Sept 2010, 11:10 pm

-Nu am mai facut niciodta chesti asta...adica niciodata nu ai fost tu cea care se misca repede,cea cu initiaiva,ce s-a intampalt asa brusc?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 22 Sept 2010, 11:11 pm

Draci...
-Nimica...scuze...
Am tras aer in piept si m-am calmat si am incetinit de tot uitandu-ma in ochii lui...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 22 Sept 2010, 11:12 pm

-N-am spus ca nu mi-a plaucut.,am zis clipind des din gene ca o muiere.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeMier 22 Sept 2010, 11:13 pm

-Te prefer pe tine cel mai...dinamic,am zis razand si i-am luat mainile si i le-am pus pa spatele meu lasandu-le sa coboare spre talie...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 12:00 am

-Nu sunt in sare acum...,am zis cascand si am dat-o jos de pe mine.M-am imbracat si am ajutat-o si pe ea sa se imbrace
-Mi-e sooomnn.,am zis cazand din nou in frunze,nu mi-a mai pasat unde sunt.Ea a cazut langa mine iar eu am tras-o la piept.
-Noapte buna pisi:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 12:02 am

-Mhm...noapte buna...te iubesc mult de tot...
Am zambit si m-am cuibarit in bratele lui adormind...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 8:57 am

[...]

Buna dimineata soare...
Nu tu din nou...
Vorbesti cu tine insati,nu te panica...
Mda...ce vrei de la mine?
Esti fericita..?
Sunt fericita...dar mi-e frica...
In ce sens?
Pai...am plecat sa ma plimb si daca ma prinde Blondie ma omoara...

M-am uitat in jur si am luat-o pe o carare ingusta,uitandu-ma din cand in cand in spate.Era liniste,d-abia se vedea soarele..era liniste si pace,ma simteam ca intr-un film d-ala kitchos de pe un post lacrimogen...Ma simteam exact ca in cacatul ala de film cu pseudo-vampiri la scena cand tipa se duce in inima padurii si ala ii zice ca e vampir si ca face ca becul disco in lumina...
Dar nu vrusesem sa il trezesc pe Mark..era obosit si dormea linistit...Doamne cateodata imi era mila si sa ma misc mai repede in bratele lui pentru ca il vedeam halul in care respira si am impresia ca il chinui prea tare...
Am zambit in sinea mea si mi-am scos pachetul de tigari,aprinzandu-mi una si tragand cu putere din ea.Nici nu stiu ce ma apucase sa o iau la plimbare,vroiam sa ma gandesc de una singura la tot ce s-a intamplat...
-Doamne,pe oriunde vin dau de tine...
M-am uitat in spatele meu si am pufnit:
-Neata Sid...
S-a apropiat de mine si s-a autoservit cu o tigara,scotandu-mi pachetul din buzunar..
-Mda..cu placere...
Ma uitam la el cum analizeaza tigara aia de parca ar fi de aur:
-Mia,stii ca nu te suport,nu?
-Si ce ai de gand sa faci?Sa ma omori si sa imi ingropi cadavrul printre frunze?
-E o idee...
M-am uitat urat la el si pe urma am cautat cararea ca sa ma duc mai incolo:
-Ma deci fii atenta care e faza:La fel ca si Johnny,eu il iubesc pe Mark...
-Gay-ule...
Mi-a troznit una peste umeri de m-a clatinat:
-Taci ca nu ai dreptul sa vorbesti cand zic eu ceva..
Am marait si am continuat sa caut cararea:
-Daca ai venit aici sa imi nenorocesti creierii,poti pleca..ii am nenorociti de alaltaieri...
-Haide ma...s-a f*tut si el cu una si acuma faci drama??
M-am intors spre el tinandu-ma cu mainile de umeri:
-Uite ce e,tu nu ai pe nimeni si nu realizezi.Mai tii minte cum erai cand te insela Anna de te rupea?Si te duceai acasa si urlai si dadeai cu pumnii?Mai tii minte?Cum te simteai?Ca dracu.Acuma gandeste-te o secunda la mine.
-Deci in primul rand nu imi vorbi tu mie de aia...Ca nu stii lucrurile cum au fost.In al doilea rand...Tu chiar nu intelegi ca nu esti buna pentru el?Tu chiar nu intelegi ca aia 2 ani diferenta intre voi il trag pe el in jos?Hai sa vezi ca iese din casa cu tine si se uita lumea ca "aaaa ia uite-l si pe ala cum iese cu copilul la plimbare.Te stiu cum esti si ce faci:razi la orice gluma,canti cu voce tare,te urci pe birou si stai acolo si scrii ore insir...comportament de om nebun.Crezi ca de asta are nevoie...?
M-am uitat la el oarecum pierduta,simtind cum mi se intretaie iar golul ala.
-Nu o sa plec de langa el..Il iubesc iar vad ca tu nu realizezi asta.Deloc...
-La anul intra la facultate.O sa plece el de langa tine.Crezi ca o sa aiba rabdare sa stea sa mai ai tu doi ani de liceu?El e matur,o sa o caute pe una inteligenta si cu picioarele pe pamant...Tu macar ai habar la ce facultate vrei sa dai...?
-Da.Stii la ce vreau sa dau.Acum ma lasi?Iti multumesc ca de fiecare data imi distrugi lumea in care traiesc..
A ridicat din umeri si m-a privit cu calm:
-Uite ce e,esti verisoara mea si te iubesc pentru ca..suntem rude si nu am de ales.Dar Mark e prietenul meu si ii vreau binele.
-NU VOI RENUNTA LA EL PENTRU IDEILE TALE DE HANDICAPAT !!!
A sarit sa ma plezneasca dar s-a calmat in ultima secunda:
-Sa dea Domnul sa te ratacesti dracului pe aici si sa crapi...
Mi-a intors spatele si a plecat.Nu ma mai uitam dupa el,ma uitam in jos la un maldar de frunze galbene.Intr-un final am luat-o la picior ducandu-ma si mai tare in padure,uitandu-ma cum ma pierd dracului de restul si cum se intuneca din ce in ce mai tare..
O sa mor dracului si o sa scape lumea de mine...
Nu mai dramatiza si calmeaza-te..Chiar asculti tot ce zice Sid?
Sid nu e rau..Sid e interesat mai tare de prietenii lui.Stii ca el merge pe premisa de distractie sex alcool si caterinca.Nu ai ce sa ii ceri.Are 17 ani si are toata viata inainte...
El crede ca are dreptate...ca sunt un impediment pentru Mark..dar nu realizeaza cat de mult il iubesc si cand nu sunt langa el ma simt de parca nu mai am aer si ma sting de tot in orice secunda...Nu are cum sa realizeze asta,de cand s-a despartit de fosta el a uitat ce inseamna sa iubesti...El nu realizeaza ca universul meu se invarte in jurul unei persoane speciale fara de care in secunda asta nu ma vad...Invat,ma pregatesc de facultate,scriu,ascult muzica,ma ambitionez sa invat pian,stau in banca mea si sunt cuminte,ies rar,sunt calma si pasnica...da,astea fac parte din viata mea.Dar...si el face parte din viata mea,si fara el toate chestiile astea nu ar avea sens...
Hai gata,calmeaza-te si intoarce-te...
Nu vreau sa ma intorc...

M-am pus pe jos la baza unui copac si mi-am pus capul pe genunchi chinuindu-ma sa nu plang:
-Raman aici si ma uita lumea si ma hranesc cu muschi de copac...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 12:38 pm

M-am trezit si am realizat ca nu mai e langa mine.
Good job...
M-am ridicat si am inceput sa o caut peste tot zbierand dupa ea
Am dat cu capul intr-un copac de nervi.
-De ce eu mereu cac steagul si o dau in bara?.,am zbierat si m-am mai dat odata cu capul de copac
Pentru ca tu mereu incerci sa nu o dai si de comporti ciudat
Nu mai spune...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 12:41 pm

Mi-am aprins ultima tigara din pachet si m-am uitat in jur:
Noo...da chiar te-ai ratacit...
Hai taci...Oricum or fi plecat deja inapoi acasa...
Fara tine...?
Tot ce e posibil...

M-am ridicat in picioare si am realizat ca agatasem intr-o parte tricoul cu Cradle:
-Aoleu,nu..nu..nu...o sa ma omoare pentru asta,am zis tremurand toata si am auzit un fosnet:
Care ar fi probabilitatea sa fie animale pe aici?
Taci ca ma termin de frica...
Ce sa iti fac daca te-a gasit joaca de-a aventura prin paduri...
Ok mi-e frica...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 12:47 pm

-Ok,Mia stiu ca esti pe undeva pe aici asa ca...iesi odata ca deja mi-e frica rau.,am zis invartndu-ma pe acolo
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 12:49 pm

Ma omor singura pentru ca i-am f*tut tricoul...
Asta e grija ta acuma??
E tricoul lui frate...O sa ma urasca vesnic...

M-am uitat in jur:numai copaci.In spate copaci,in fata la fel..
-Unde dracu e cararea aia...?am zis tremurand si m-am invartit dupa fosnete:
Nu au cum sa fie ursi...Nu au cum sa fie ursi...sunt veverite...hai da-o dracu ca nu vreau sa ma manance ursul...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 12:53 pm

Am calcat stramb din greseala si am alunecat pe noroi,in jos intr-un fel de groapa,dand cu capul de un copac
-Asta e durut...
-Mia esti pe aici?.,am tipat ridicandu-ma si schiopatand
Minunat sunt tot cu noroi.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 12:55 pm

Am auzit un buf puternic si m-am intors brusc incercand sa imi dau seama de unde l-am auzit:
-Ok,am o...o..bricheta si nu mi-e frica sa o folosesc...
Ce e mai rau:ursul sau Blondie?
Blondie ma sfasie,ursul ma inghite cu totul...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 1:00 pm

-Nu-ti trebuie nici o bricheta pentru ca sunt eu aici:o3.,am zis schiopatand pana la ea.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 1:02 pm

-Doamne Mark....ce ai patit?
Am belit niste ochi mari si m-am dus langa el strangandu-l de talie:
-Stai jos,am zis impingandu-l de umeri sa se aseze.Ce ai patit??am intrebat tremurand...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 1:05 pm

-Sunt bine pisi,am cazut ca boul in cur.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 1:08 pm

-Si atunci de ce schiopatezi...?
L-am luat in brate facandu-ma muci de noroi dar nu mai conta:
-Nu pleci,nu..?Adica...la anul te duci la facultate...dar nu pleci,nu...?Si nu zici ca iesi cu copilul la plimbare,nu...?
Asa,incepi sa ii zici de faza cu Sid...
Sunt proasta,ce vrei..mi-e frica...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 1:15 pm

-Nici nu stiu daca am sa reusesc sa-mi iau examenele,dapoi sa mai intru la faculta.Si nu e nici o "gradinita" sau "copil" pentru ca 2 ani sunt nesemnificativi.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 13 I_icon_minitimeJoi 23 Sept 2010, 1:17 pm

-Deci stii si tu la ce s-a...stai,cum de ai stiut la ce m-am referit?
M-am uitat la el curatandu-i cu palmele noroiul de pe coate...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Altele
Sus 
Pagina 13 din 34Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Altele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: