Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Altele

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 34 I_icon_minitimeLun 04 Oct 2010, 6:01 pm

[...]
Mi-am strans lucrurile in rucsacel si m-am pus pe jos sprijinindu-ma de pat si zambind:
Prieten..simpla notiune de prieten..poate asa o sa ii fie mai bine si..poate voi reusi sa discut cu Mark in legatura cu chestiile de care mi-e mie frica..
I-am scris un mesaj in care i-am zis ca il iubesc si ca vreau sa vorbim cand ma intorc si pe urma m-am dus langa Johnny si l-am invelit bine:
-Noapte buna pisi...si imi pare rau pentru ziua de azi..O sa ma potolesc si o sa iti respect distanta..
Mi-am luat tigarile si am iesit pe balcon aprinzandu-mi una..

Sid
Am luat-o in brate si ne-am dus in camera sa dormim.Dupa un dus cald am bagat-o in pat si am invelit-o zambind si mangaindu-i obrajii..
-Te iubesc pisi mic..am zis sarutand-o si ridicandu-ma cu grija de pe pat in cautarea cosului de gunoi ca sa arunc sticlele de vin...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 34 I_icon_minitimeMar 05 Oct 2010, 9:29 am

[...]

M-am dat jos din pat incet sa nu il trezesc pe Johnny si m-am imbracat cu ce luasem pe mine.Pana la urma nu se luase nicio decizie dar eu chiar as mai fi vrut sa stau vreo 2 zile la mare...Mi-am numarat banii din portofel si pe urma i-am pus la loc,i-am scos si i-am mai numarat odata si pe urma iar i-am pus la loc..
Eeh si daca nu vor sa stea ei eu raman..nu ma mananca nimeni inca doua zile si pe tren pot sta sa ascult muzica...
Mi-am scos pana la urma cativa bani si i-am ascuns in buzunarul blugilor si,punand cu grija plapuma peste Johnny,am inchis geamul de la balcon si am iesit din camera.Nu era soare,era chiar foarte innorat dar nu era frig sa mori.Batea un pic de vant si erau valuri d-alea kilometrice de se spargeau la jumatate de mal..
M-am pus pe un sezlong si mi-am strans genunchii la piept scotandu-mi o tigara si desfacand sticla de bere pe care mi-o cumparasem in drum spre plaja.Nu era nici dracu pe nicaieri.Poate si pentru ca era octombrie si in timpul saptamanii si peste tot era inchis...dar nu ma durea pe mine ca eram singura pe plaja..era linistitor peisajul...
Stateam si ma gandeam ce sa fac...Toata noaptea asta facusem...Sa imi frec creierii si sa vad ce sa fac..Parea o simpla alegere dar numai simpla nu era..Faza e ca..daca ramaneam cu Mark ar fi fost ceva "on the edge"...intotdeauna tensionata si panicata ca daca pleaca sau daca vine alta si pa la revedere...iar cu Johnny...eram mai calma dar intotdeauna aveam grija lui Sid pentru ca stiam ca Sid e pentru el ca si un frate si cred ca ar innebuni daca ne-ar vedea iar..mai ales ca ma uraste si vrea sa ma scalpeze pentru ca l-am facut sa sufere...Si daca ramaneam fara niciunul era si mai naspa desi parea cea mai buna idee...
Am tras din tigara tare uitandu-ma cum arde scrumul din ce in ce mai mult...
Daca imi pun scrum in bere ma fac pulbere...dar nu vreau...
Am zambit si am aruncat tigara in nisip stinzandu-se in nisipul umed si am dat berea pe gat uitandu-ma la mare.Si mergea o baie acuma dar...prea frig,racesc...Dar nu vroiam acasa..
Mai stau...mai admir..mai fumez..mai imi frec creierii...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Altele - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 34 I_icon_minitimeMar 05 Oct 2010, 12:00 pm

Johnny

M-am trezit dimineata si..Mia nu mai era langa mine. Am sarit repede din pat uitandu-ma pe geam si luandu-mi repede hainele pe mine si iesind pe plaja,uitandu-ma dupa ea.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 34 I_icon_minitimeMar 05 Oct 2010, 12:04 pm

Hehe...ma apuc de castele de nisip...
Mi-am scuturat mainile de nisip si m-am ridicat de pe sezlong.Incepuse sa picure dar tot nu era foarte frig...
-Ma urc pe stanca si ma arunc in mare...cum ar fi...?
Mi-am dat jos hainele si le-am lasat pe sezlong si m-am catarat pe stanca cea mai inalta uitandu-ma in jos:
Nu mi-e frica..nu mi-e frica..
Am inchis ochii si m-am lasat moale in gol..
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Altele - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 34 I_icon_minitimeMar 05 Oct 2010, 12:07 pm

Johnny

M-am dus in apa uitandu-ma dupa ea si am vazut ca a cazut ceva si m-am dus sa vad.
- IOI MA BAGAMI-AS...
Am inotat repede pana la ea tragand-o din apa si scuturand-o.
- Mia,deschide ochii,am zis panicat.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 34 I_icon_minitimeMar 05 Oct 2010, 12:09 pm

Ma mai arunc odata...
Am deschis ochii uitandu-ma la el:
-Ce am facut...?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Altele - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 34 I_icon_minitimeMar 05 Oct 2010, 12:12 pm

Johnny

- Femeie te-ai aruncat de pe stanca!!
I-am dat parul de pe fata luand-o in brate si iesind din apa.
- Te doare ceva? Capul picioarele...?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 34 I_icon_minitimeMar 05 Oct 2010, 12:13 pm

-Pot sa ma mai arunc odata?
Am stranutat si m-am uitat la el:
-Au...mai stau un pic,am zis inchizand ochii...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Altele - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 34 I_icon_minitimeMar 05 Oct 2010, 12:18 pm

Johnny

- Nu,treci aici..
Am pus un prosop mare pe ea si am sters-o apoi i-am pus hanoracul meu pe umeri.
- Haide in camera,am zis luand-o pe umar.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 34 I_icon_minitimeMar 05 Oct 2010, 12:19 pm

-De ceee ?! Mai vreau sa sar odata te rog...
M-am uitat cu ochi mari la el:
-Te rog frumos...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Altele - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 34 I_icon_minitimeMar 05 Oct 2010, 12:23 pm

Johnny

- Am zis nu.
Am intrat in camera de hotel si am inchis usa si am pus-o pe pat invelind-o.
- Acuma iti aduc ceva pisi? Gin vodka vin...?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 34 I_icon_minitimeMar 05 Oct 2010, 12:24 pm

-Vreau sa ma arunc in apa...
M-am ridicat din pat uitandu-ma la el:
-Stii ca alerg mai repede decat tine...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Altele
Sus 
Pagina 34 din 34Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34
 Subiecte similare
-
» Altele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: