Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Casa

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 4:23 pm

-Violeaza-ma pe mine pisi ca ma jur ca nu ma supar...serios acuma...
Am tras-o peste mine punandu-i mainile pe pieptul meu si uitandu-ma in ochii ei:
-Atata timp cat ma iubesti si te iubesc..suntem alaturi unul pentru celalalt,ne respectam,ne intelegem si nu ne mintim...in rest iubire...pisicel mic..ma jur ca...niciodata nu o sa te las sa pleci din viata mea pentru ca as muri instant..mi s-ar opri inima fara niciun fel de ajutor suplimentar...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 4:26 pm

-Azi...a fost...cea mai dura zi din viata mea dar macar stiu ca acum esti bine si ca totul s-a terminat momentan....,l-am sarutat moale si apasat.
-Pisi am un plan.Ce zici daca...nu ai merge o perioada la scoala si in oras si Sid ar crede ca esti mort...?Ne-ar lasa in pace..cred...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 4:27 pm

Am inceput sa tremur si am izbit un pumn in marginea patului:
-Nu stii..ce mi-a zis inainte sa se care...crede-ma ca...nu e de mine...de mine nu il mai doare..altcineva i-a captat atentia...dar prefer sa ma omoare de 1000 de ori decat sa faca ceva,am marait uitandu-ma putin speriat la ea...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 4:30 pm

-Dani...gandeste-te ca...daca m-ar viola...probabil ca l-as omora dupaia,sau inainte sa o faca...pentru ca sunt in stare...pentru ca ma doare in cur de el...asa si dupaia totul ar fi bine...,am oftat.
-Stiu ca nu vrei sa se atinga nimeni de mine,stiu si inteleg...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 4:31 pm

-NU SE ATINGE NIMENI DE TINE !! DOAR PESTE CADAVRUL MEU CIOPARTIT SI MUTILAT !! am zis printre dinti dar m-am calmat ridicandu-ma si tragand aer in piept:
-Scuze..am zis aprinzand o tigara si tragand din ea pana tigara a ajuns la jumatate...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 4:33 pm

-Nu e nimic pisi,inteleg...,l-am luat in brate si l-am sarutat pe gat.
-Pisicelul meu...drag si scump...dragostea mea...esti...esti al meu si nu te las sa mai pleci vreodata...,am zis punandu-ma in fund deasupra lui si luandu-i mainiile intre ale mele.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 4:37 pm

-Am aruncat tigara pe geamul deschis si am prins-o cu ambele maini de ceafa si am tras-o spre mine sarutand-o si fortandu-i buzele sa se deschida..Eram atat de insetat dupa ea,intrasem in sevraj de cat statusem fara ea incat nici nu mi-am dat seama cand am inceput sa plang in timp ce o sarutam..si imi simteam lacrimile alunecand pe limba in timp ce imi bagam limba si mai adanc si o prindeam de ea ajungand sa gem tare...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 4:49 pm

-Te iubesc...,am zis in timp ce gafaiam si il muscam fara sa vreau de buze din cauza ca tremuram ca naiba,dar nu de frica sau ceva....de fericire oarecum si de nerabdare.Mi-am plimbat limba pe obrajii lui,lingandu-i moale lacrimiile si frecandu-mi interiorul coapselor de coapsele lui.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 4:51 pm

I-am scos repede tricoul tragand suficient de tare incat sa il rup si am aruncat ce mai era din el pe jos incepand sa o mangai si sa ma uit intr-un mod caustic dar provocator in ochii ei...era un amestec de sete si dorinta si frica si spaima si durere si neputinciozitate ca poate pati ceva...
M-am uitat la ea urcand iar cu mainile pe ceafa ei si am sarutat-o din nou muscand-o de buza de jos pana a scancit si i-am lins firul de sange ramanand cu buzele rosii si umflate...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:00 pm

Mi-am coborat limba pe gatul lui,apoi pe piept si am inceput sa mi-o plimb in jurul sfarcuriilor lui si sa il agat incet dar fara sa il doara si sa-mi cobor mana in blugii lui mangaindu-l moale,apoi din ce in ce mai repede.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:02 pm

Am inceput sa gem tare si brusc m-am inmuiat tragandu-ma peste ea si incepand sa o mangai pe obraji si pe gat frecandu-mi varful degetelor de pielea ei si privind-o in ochi...
-Te iubesc..si te vreau..si mi-e sete de tine in fiecare secunda..sa te simt in bratele mele...si sa fac dragoste cu tine...sa te alint si sa te iubesc...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:05 pm

-M-am emotionat...,am zis moale cu un zambet larg pe fata si cu lacrimi care mi se scurgeau incet din ochi.
-Te iubesc enorm pisicel...,am zis si mi-am incolacit picioarele in jurul lui si m-am lipit de el.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:08 pm

I-am tras toate hainele in jos cu totul si m-am ridicat scotandu-mi de pe mine blugii si boxerii muscand-o cu buzele de genunchi si urcand spre coapse,despartindu-i-le si lasandu-mi buzele moi pe partile ei moi :o3 incepand sa o ling si sa imi plimb degetele intr-un mod pervers dar delicat...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:19 pm

-Te vreau...,am zis gemand si tremurand de placere.Mi-am infipt degetele in saltea si mi-am inchis strans de tot ochii gafaind moale.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:27 pm

-Vreau sa fiu moale..si gigea...
M-am ridicat in genunchi si am inceput sa o mangai pe fiecare petic de piele apropiindu-ma cu buzele de locurile atinse cu degetele si inchizand ochii...
Si totul aveam impresia ca se intampla in slow motion...era intuneric,o penumbra si ii puteam vedea pielea perfecta si formele usor iesite in afara si felul in care degetele mele se plimbau in voie,urmand pe urma cu limba fiecare centimetru si ajungand in zona sfarcurilor pe care le-am supt si le-am masat cu buzele pana au iesit usor in afara..am coborat pe urma pe stomacul plat si mi-am lasat mana moale pe triunghiul ce forma inceputul moale al coapselor si am sarutat-o fara zgomot lipindu-mi usor buzele.Apoi,despartindu-i putin coapsele am coborat si am prins partea moale de mai sus intre buze sugand-o usor si trecadnd moale cu limba peste...Atat am facut,apoi am inceput sa ii sarut pielea coapselor si sa ii masez talie cu varful degetelor...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:32 pm

-Pisi...esti moale...,am zis ridicandu-mi mainiile deasupra capului si strangand pumnii tare in timp ce fiecare muschi mi se incorda si simteam mici furnicaturi in fiecare petic de piele pe care il aveam.
-Te vreau pisi...esti doar al meu si te vreau...am zis intr-o soapta apasata si moale cat timp eram cu ochii inchisi si ii deschideam usor ca sa il vad,iar atunci cand il vedeam ma excitam si mai tare,strangand si mai tare din pumni si gemand si mai tare,simtind din nou ca-mi vine si valul acela de caldura si moliciune si placere.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:35 pm

M-am pus usor peste ea si i-am despartit coapsele prinzandu-ma usor si frecandumi-o usor de partile ei moi :o3 fara sa ma imping in ea...Mi-am muscat buzele simtind ca se excitase si era moale si calda si ma abtineam cu greu sa nu cedez dar imi placea sa o mangai in felul asta pentru ca ii puteam simti si mai bine moliciunea :o3
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:41 pm

-Esti al meu pisi...numai al meu...,am soptit si m-am incordat tare scotand un fel de icnit de placere,dar era totusi moale si gigea si il simteam pe el aproape de mine,lucru care era foarte placut si dragalas si genial.Si era un sentiment genial sa o fac cu el,sa fac dragoste cu el,sa fac dragoste cu cineva si sa simt caldura aceea in piept si placerea pe care o simti cand iti atinge fiecare petic de piele cu degetele calde si moi,iar privirea moale si repliciile de genul "esti ok?" care te topesc la propriu.Era cel mai genial sentiment ever...iar eu il aveam acum.Da,eu,eu,Jamie faceam dragoste cu Dani,cu acel Dani la care balisem in autocar si acel Dani care imi spune ca ma iubeste si ma protejeaza si menajeaza...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:44 pm

I-am zambit moale si mi-am plimbat degetele pe buzele ei sarutand-o si fredonandu-i moale:
-Pisi...esti ok?esti bine?ti-e bine..?am intrebat in soapta in secunda in care m-am impins in ea,lacom dar moale,cu pofta dar delicat,miscandu-ma incet si lipindu-mi gemetele de ale ei fara sa o pierd din ochi...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:48 pm

-Foarte bine...,am gemut incet si mi-i s-a ivit un ditamai zambet pe toata fata in timp ce ii cautam buzele si incepeam sa ma misc mai repede,iar el aluneca mai adanc.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:49 pm

-Fuck..stai stai...
Am inghetat un pic facandu-ma mic de rusine:
-Am uitat de prezervativ...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:50 pm

-Daca ma gandesc bine,noi n-am folosit niciodata prezervativ...,am zis muscandu-mi buza.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:52 pm

-Ba oarecum da...adica..mi-am mai pus dar...e naspa ca...pula meaaa...
Mi-am muscat buza si m-am uitat le ea:
-Nu vreau sa...aaa..iti fie sila de mine sau ceva...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:53 pm

-De ce mi-ar fi?Cat timp nu-ti dai drumul in mine nu e nici o problema,si si asa pot sa iau pastile...,am zis moale si mi-am pus mainiile pe obrajii lui.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 17 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 5:59 pm

-Mi-e frica sa nu imi dau drumul din greseala si...nu stiu...
M-am uitat la ea dezmierdandu-i fruntea:
-Mai vrei sa..continui...?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Casa
Sus 
Pagina 17 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: