Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Casa

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:25 pm

-Nu plang...
Am luat-o in brate si mi-am ascuns privirea in parul ei inchizand ochii si inghitindu-mi lacrimile...Eram furios,nervos...pentru ca fusesem impulsiv si acuma deja ma gandeam la consecinte...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:26 pm

-Nu o sa se intample nimic...linisteste-te...,am zis moale.
-Vrei o bere,ceva?Ne uitam la un film?.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:27 pm

-Vreau sa ma imbat,am zis iesind din cada si m-am sters uitandu-ma la mine in oglinda:
-S-a schimbat ceva...ce s-a schimbat?am zis dandu-mi parul din ochi si uitandu-ma de sus in jos...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:28 pm

-La ce te referi pisi?:o3.,am zis in timp ce am scos din dulap un Jack Daniels.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:30 pm

-Nu imi dau seama...
Am pufnit si m-am pus pe pat luandu-mi niste blugi jdreliti in genunchi si rupti in ultimul hal,un tricou cu o cruce intoarsa pe el si m-am intins pe pat ca un crucificat...
-Toarna-mi in gura tu daca e...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:31 pm

Am luat si eu o gura si m-am pus peste el,turnandu-i si lui in gura.
-Ne facem muci si ne trece...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:32 pm

-Hihi...mucisori...
Am inchis ochii si am tresarit brusc auzind soneria:
-Ma duc eu..am zis ridicandu-ma sleit de nervi si puteri si m-am tarat spre usa...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:35 pm

-Nu!.,am zis si m-am ridicat mergand oarecum speriata spre sonerie.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:36 pm

M-am intors spre ea si am privit-o lung luand-o de mana:
-Ti-am zis ca...te iubesc,nu?am zis moale...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:38 pm

-Da pisi...,am oftat si m-am uitat lung la el.
-Stai asa...,am zis si m-am dus dupa un cutit in bucatarie,am deschis precaut usa si l-am vazut pe Jukka.
-MAMAMMAA NENE LASA CHESTIA AIA JOS JAMIE!.,a urlat sarind pana in perete de frica.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:40 pm

Am strans din ochi smulgandu-i cutitul din mana:
-Daca...data viitoare...mai...stai sa...patesti ceva...eu ma spanzur...am zis incet si apasat si m-am intors brusc intrand in camera si crucificandu-ma la loc de pat...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:41 pm

-Nu am de gand sa imi las iubitul care e tot ciopartit sa faca ceva nasol...sunt si eu in stare de ceva...nu sunt tocmai doar o flegma cu pleata ciufulita,dermatograf si pizda.Sa se puna numai unul cu mine,ca am mai trecut eu prin de-astea...,am marait si am auzit niste batai in usa din nou.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:42 pm

-Jukka esti de serviciu,am zis cascand si am prins-o de incheieturi izbind-o moale de saltea:
-La pariu ca esti mai fragila decat crezi...?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:46 pm

-Dani da-mi dracului drumul ca nu stii cu cine te pui...,am marait si m-am tras violent de la el din brate deschizand usa si vazandu-l pe Sid mirat.
-Tu ce ma-ta mai vrei?.,am marait urat de tot.
-Ah,papusa e nervoasa.
-Papusa-i ma-ta!.,am marait si l-am luat de tepi si l-am inpins pe masa din sufragerie,plina de boluri si sticle de vodka si whiskey.
L-am prins de tricou si l-am scuturat,apoi l-am dat cu capul de masa,am invartit masa care i s-a izbit de coloana si am sarit de cateva ori pe ea,apoi l-am ridicat si l-am impins,iar el a dat cu capul de perete.
Jukka in acel moment se cacase pe el de frica probabil,iar eu turbam ca nebuna,holbandu-ma la Sid si la sangele care i se scurgea din tampe,maini,picioare si spate.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 2:50 pm

-NU !!!!
Am sarit intre ei fix cand l-am vazut pe Sid ripostand si am impins-o pe Jamie in bratele lui Jukka moment in care un urlet mi-a iesit si mie si lui Sid din piept si m-am impins cu el in geamul de la balcon...
-Mars ma,a zis muscandu-ma de rana de la umar moment in care am urlat si m-a dat la o parte...L-am putut vedea cum isi scoate un briceag si isi pocneste oasele gatului.L-am vazut zambind,pe urma l-am mai vazut pe unul in usa care se napustise pe Jukka si stiu ca m-am ridicat nici eu nu stiu cum si am prins-o pe Jamie de incheietura fix cand sa dea in ea si am tras-o in cateva secunde pana in hol uitandu-ma la ea:
-FUGI !! am urlat si am impins-o cu forta afara din casa fix cand i-am simtit respiratia rece a lui Sid in ceafa mea...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 3:01 pm

Bun...fug pentru ca...pentru ca mi-a zis el..
Am fugit rapid,a dracu de repede,prin ploaie si am udam leoarca fugind prin ploaie si straziile alea si trebuia sa pun mana pe ceva cu care sa ii omor.
Si Mark si Mia nu erau de gasit...dar pana la urma dintr-o data am dat cap in cap cu Mia si i-am sarit in brate incepand sa plang si sa tremur,explicandu-i ce s-a intamplat.m-am agatat de Mia si m-am milogit sa nu-mi dea drumul...pentru ca e doar vina mea,pentru ca eram prea capoasa...
-Mia...Dani o sa moara din cauza mea...am zis tremurand in ploaie si uitandu-ma la Mark cum ma ia si el in brate si incearca sa ma calmeze
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 3:06 pm

Mia
-Calmeaza-te si zi-mi exact ce s-a intamplat...
Am pus-o pe o banca si i-am tras geaca mea pe umeri aprinzandu-i o tigara...

Dani
M-am ridicat de jos scuipandu-mi una din masele si o gura mare de sange si m-am tarat pana la Jukka moment in care l-am tras si pe el de acolo uitandu-ma la el tremurand:
-Pleaca.Du-te.Ai grija de Jamie.Te rog.DU-TE !!!
A dat din cap si a sters-o din casa...
-Aw ma a ramas pacifistul singurel,l-am auzit si pe el si pe alalalt ceva skinhead razand si apropiindu-se de mine...
Mi-am ridicat capul si am ranjit:
-Si daca ma omori pe mine crezi ca o sa scapi de toata gasca de pletosi care te cauta pe tine si pe sora-mea sa va linseze?
-Nu ati fost in stare 3 metalisti sa ma omorati si reusesc aia care nici nu stiu cum arat?Slabe sanse,a zis dandu-se inca un pas in fata si strangand marginea briceagului...
-Ma pish pe tine..am zis strangand pumnul si sarind...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 3:09 pm

-Nu pot....s-a batut cu Sid si s-a ranit nasol...apoi l-am cusut...apoi a fost ok...apoi a venit Sid...si m-am batut cu el...iar Dani ne-a despartit...si si-a luat pumni...si Jukka se caca pe el de frica...si eu am fugit pentru ca mi-a zis Dani sa fug...si o sa moara acolo din cauza ca am sarit eu la bataie cu Sid...,am inceput sa plang cu sughituri si sa trag puternic din tigara,tragand in piept,inchizandu-mi ochii si dandu-mi capul pe spate.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 3:12 pm

L-am auzit razand si brusc mi-am simtit picioarele moi si o fierbinteala m-a luat dintr-odata.M-am prins cu mainile de bufetul bucatariei si am inchis ochii pentru o secunda uitandu-ma la balta de sange de sub mine:
-A cata oara e cand patesti asta?Tu crezi ca ciobul ala a fost dintr-o intamplare..?a intrebat moale si un sut m-a trantit in balta aia de sange...
-Mai am ceva de facut si am terminat aici,a zis si s-a aplecat spre mine:
-Multumeste-i iubitei tale ca e asa de buna si ca m-a pus pe jar...O fi fost Mia buna dar astalalata...vai mie,a zis maraind si razand,ridicandu-se si iesind si el si alalalt...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 3:14 pm

-Mia...du-ma la el...,am zis agatandu-ma in bratele ei si incepand sa hiperventilez.
-Nu mai pot...nu mai vreau...vreau sa fie totul ca inainte si sa nu mai fie totul un film horror,de-a soarecele si pisica...cer prea mult...?
-Mia...te rog...du-ma la Dani...e tot ce-ti cer.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 3:15 pm

Mia
-Calm Jamie...Calmeaza-te...
M-am ridicat si l-am vazut pe Jukka venind negru la fata spre noi si s-a oprit fix in bratele lui Mark:
-Ce s-a intamplat ?! am intrebat speriata..
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 3:17 pm

-S-au luat la bataie..rau de tot...si Dani e ranit si...e naspa...,a zis tremurand tot.
M-am smucit din bratele lui Mia si am inceput sa fug prin ploaie,alunecand si picand pe o perte cu capul intr-o balta,facandu-ma ghem si incepand sa tremur si sa hiperventilez.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 3:20 pm

Mia
Am sarit si am ridicat-o dandu-i doua palme tari:
-Calmeaza-te Jamie te rog eu !! am zis tare si m-am uitat in ochii ei...Mark si Jukka...luati-o in fata va rog..venim si noi,am zis moale si am sprijinit-o de mine luand-o incet spre bloc...
L-am vazut pe Sid venind spre noi si m-am blocat strangand-o pe Jamie la piept dar nu a zis nimica.A zambit numai si a luat-o moale in fata pana s-a pierdut din vedere...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 3:21 pm

-Acela a fost Sid...?.,am zis strand-o tare de brat si incercand sa ma calmez.
-Asta inseamna ca a plecat...nu?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Casa - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Casa   Casa - Pagina 15 I_icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 3:22 pm

Mia
-Da..am zis incet si i-am dat drumul in fata blocului...
-Calm,te rog eu..orice ar fi...oricum sunt baietii inainte...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Casa
Sus 
Pagina 15 din 21Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa
» Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: