Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Fragmente din caietelul cu nazbatii

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Fragmente din caietelul cu nazbatii  Empty
MesajSubiect: Fragmente din caietelul cu nazbatii    Fragmente din caietelul cu nazbatii  I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 9:49 am

Istorioara numarul 1 - Cum mi-am facut poze cu cei de la Rosal

Cei de la Rosal cu hainele lor verzi-cacanii imi fac cu manuta iar eu prindeam o nuanta rozalie in obrajorii mei si m-am dus si le-am zis sa ma lase sa imi fac o pojuke cu ei ca s-o pun pe perete pe altarul meu dedicat tuturor eroilor,iar ei nazdravanii in frunte cu cel mai armasar de acolo avand ca arma un mop amenintator si o galeata cu apa de la robinet :O Si aceia s-au apropiat de mine uitandu-se de parca le-am dat foc la ghena si apoi le-am smuls parul de la mop. Apoi eu mi-am luat repede talpasita dand din fund si indreptandu-ma spre binecunoscutul acoperis luminat de luna si de furnicile mutante care dantuiau pe acolo cu sulite in mana in jurul unui foc de data aceasta arzand cu flacara roz a iubirii cu nuante cacanii pentru ca luasem legatura cu armasarii de la Rosal si eram cea mai extaziata femeie din lumea aceasta ca un cap patrat si sec arzand si cazand in toaleta ecologica unde eu cu Boris vorbeam prin codul morse care sa aduca data viitoare hartia igienica cu aroma de patlagina si care sa intre in toaleta mai puturoasa. Bineinteles ca Boris mereu castiga DEOARECE este armasar si detine aproximativ 5.88 pachete de muschi pe care i-a procurat pascand iarba de pe pashiunia din Pasalacqua cand am aruncat din greseala cu telecomanda in ochiul unei vaci turbate care pastea si vaca a venit la mine zicand "ce tot faci fa nu vezi ca iau cina cu minunata mea sotie?!!?!?!?!?!!?!?!?!?" Iar eu i-am transmis umilele mele scuze plecandu-mi privirea umila si privind in umilul pamant si respirand cu respiratia mea umila si gandindu-ma cu gandirea mea umila la umilul Boris care se juca umil cu umilele oi de pe umila pasune. Iar eu am zis "eeeeeeeeeeEEEEEEE eu ma duc sa escaladez matura din cosul cu rufe". Si l-am escaladat cu succes infingand cu mandrie mandrul steag al pasunii cea mandre pasind mandra si gandindu-ma cu mandrie ca am fost prima care a escaladat mandra matura.
Si asa mi-am facut eu poze cu cei de la Rosal.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 33
Localizare : undeva departe...

Fragmente din caietelul cu nazbatii  Empty
MesajSubiect: Re: Fragmente din caietelul cu nazbatii    Fragmente din caietelul cu nazbatii  I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 9:55 am

Staniolul era imbrancit pe scari cu matura de Craciun in curul postasului de la Blue Air Etiopia.
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Fragmente din caietelul cu nazbatii  Empty
MesajSubiect: Re: Fragmente din caietelul cu nazbatii    Fragmente din caietelul cu nazbatii  I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 9:56 am

Si regina Angliei imi face parul de Craciun bagandu-mi cadouri pe gat si dansand cu televizorul.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 33
Localizare : undeva departe...

Fragmente din caietelul cu nazbatii  Empty
MesajSubiect: Re: Fragmente din caietelul cu nazbatii    Fragmente din caietelul cu nazbatii  I_icon_minitimeDum 31 Oct 2010, 4:04 pm

Genial scris :X
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Fragmente din caietelul cu nazbatii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Fiction-
Mergi direct la: