Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Walking contradiction

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Walking contradiction Empty
MesajSubiect: Walking contradiction   Walking contradiction I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 1:11 pm

Inca putin...inca putin...inca putin...
Imi bagasem mainile in banca si ma jucam cu tigara aia mototolita pe care n-am apucat s-o binecuvantez pauza trecuta si ma holbam la acele ceasului care parca mergeau invers doar doar ca sa-mi faca mie ciuda. M-am intors in spate simtind un miros subtil de fum si am indoit usor tigara intre degete intorcandu-ma.
Uite ma...si asta cel mai ratat din clasa a reusit sa mearga in spate la cuie,deh cica nu mai era loc...
Mi-am mutat iarasi privirea spre ceas vazand ca secundarul se oprise,sau era doar mintea mea bolnava care imi juca feste. M-am dat cu capul de banca si m-am ridicat scuturandu-mi freza si uitandu-ma urat la ala care nu m-a chemat si pe mine la cui.
Eee natia ta de prost,randul meu /Smile
Nici nu auzisem tipetele profei din spatele meu pentru ca o luasem la fuga pe coridor iesind si dand nas in nas cu Johnny...Johnny cel portocaliu si care avea mereu tigari la el si cu care faceam foamea pe la colturi de scoala pentru ca nu mai aveam bani nici de cel mai ieftin covrig de la ultimul chiosc din colt...Johnny cu care am ajuns prima data la directiune dandu-ne ghionturi pe la spate care sa inceapa primul sa vorbeasca si sa-si ceara scuze...scuzele alea patetice pe care le foloseam de fiecare data cand ajungeam la directiune.
Si Johnny cu care am impartit primul cui la gradinita,cand dracu stia ca tigarile se fumeaza nu se manaca...
Si-acuma eram in spate,chiuleam de la jumate de ora de latina pentru ca urlau plamanii in mine si buzele dupa o tigara fumata calumea...
- Jimmy...ai lasat-o aprinsa...
- Ee urcamas pe pasunea din laboratorul de biologie,am uitat...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 33
Localizare : undeva departe...

Walking contradiction Empty
MesajSubiect: Re: Walking contradiction   Walking contradiction I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 1:45 pm

Citat :
- Jimmy...ai lasat-o aprinsa...
- Ee urcamas pe pasunea din laboratorul de biologie,am uitat...

Deci la partea asta... =))))))))))
Ai scris genial ma :X:X:X
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Walking contradiction Empty
MesajSubiect: Re: Walking contradiction   Walking contradiction I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 3:59 pm

Citat :
Si Johnny cu care am impartit primul cui la gradinita,

Awwwwwwwwwwwwwwwwwwwww:o3
Sus In jos
 
Walking contradiction
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Fiction-
Mergi direct la: