Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Through glass

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Through glass Empty
MesajSubiect: Through glass   Through glass I_icon_minitimeDum 10 Oct 2010, 7:14 pm



Buuun,deci ma bag si eu in semba b-).

Incep cu toate personajele importante,si o sa le cunoasteti voi pe parcurs b-).

Jarno

Through glass Tumblr_la2s94lPzs1qcau38o1_500
Through glass 19047303916248316684303



Kasia

Through glass Isaidwildthingbyjezusow
Through glass Twistofcainbyrogata94

Jukka

Through glass Kamilbyjezusowa

Nathalie (Nat)

Through glass Tumblr_la2melvse21qchrbmo1_500
Through glass Tumblr_l9zcbgTLAJ1qchrbmo1_500



Through glass


Partea I-Playlist

As putea sa ma las usor pe spate si sa ma inec dracului in apa asta clocotita cu miros de levantica si tot felul de spume.
Sau as putea sa intru intr-o coma alcoolica daca as bea lichior in timp ce fac baia,lichior de acela dulce cu aroma de ciocolata care te face sa vrei mai mult si sa dai pahare dupa pahare pe gat,apoi sa simti cum ti se urca incet spirtul in cap,incet incet pana o parte a picioarelor ti-e amortita.Amorteala urca…incet dar sigur.Si urca pana iti ajunge in cap.Apoi lesini,lesini dracului si mori inecat in apa aia clocotita cu bulbuci.
Sau as putea sa beau pana sunt ametita,dar nu lesinata si sa imi dau cu sticla in cap,apoi alunec incet si ma inec in apa clocotita.
Nu,nu e bine.Nimic nu e bine si nimic nu are sa fie bine pentru simplul fapt ca eu nu fac niciodata ceva bine.De aceea sunt o slabanoaga blonda ciudata cu mici inclinatii satanice.
De aceea pentru ca fac totul gresit si m-am obisnuit sa fac totul gresit.
Vreau sa fac un lucru bine,il incep,iar apoi intervine problema detaliilor.Adaug cat mai multe detalii,cat mai multe pete de culoare pana ma plictisesc si las totul balta si neterminat.
N-am apucat sa termin vreodata un lucru.Niciodata niciodata niciodata.
Si ma ridic,infranta de psihicul meu cu inclinatii schizofrene,satanice si perverse.
Iau un piaptan si mi-l var in suvitele incalcite si blond-roscate,trag incet agatandu-mi puternic o suvita si icnind de durere.Scot piaptanul din parul meu ca si o capcana pentru muste si il trantesc in dulapul alb,putin murdar.

Impleticindu-ma pana in camera am gasit pe jos o foaie,de care uitasem o perioada.Era o foaie pentru psiholoaga scolii.O tipa inalta si slaba,fara forme.Cu un cuib de cuci in loc de par si niste haine de culori spargatoare de masele.Vocea ei pitigaiata imi era inca bine intiparita in minte,precum si parfumul acela dulce si intepator cu care m-am confruntat de-alungul intregii clasei a 9-a.

“Nu sunt speciala.Sunt o impiedicata cu tente schizofrenice si sataniste.Kasia ma numesc iar maica-mea umbla prin toata lumea.E designer vestimentar,iar eu raman la matusa-mea acasa,care e divortata,exact asa ca si maica-mea.Am camera mea,lucruriile mele,universul meu.Simt nevoia sa ma fac cu dermatograf sub ochi.Simt nevoia sa imi fac unghiile negre si sa port blugi rupti in genunchi si tricouri cu trupe.Nu am absolut
nici un talent.Am personalitatea de care colegii mei de clasa se tem.Ascult metal si tip cat ma tin plamanii.Stau treaza noptiile ca sa citesc orice romane de groaza si mai zdrangan la chitara fara vre-un motiv sau fara vre-un talent.Fac benzi desenate si colaje macabre si am un singur prieten,si ala fiind baiat.Sunt baietoasa si imi place sa ma bat sis a joc fotbal.Niciodata nu am putut sa duc la bun sfarsit iar acum scriu foarte sec.
Duceti-va dracului psihologi/psihiatrii manipulatori de creiere.N-am nevoie de un creier prizonier in lanturi de fier.”

O mototolesc,o var in gura si simt cum imi ating dintii cu foaie ce se inmoaie usor in saliva.Merg pe balcon si o scuip exact pe o masina luxoasa din fata blocului.Scotand un ramjet victorios cand vad o blonda anorexica iesind din masina pe niste tocuri,aratandu-mi muie si injurand cu o voce ca si cum ar mesteca guma.
-Cui ii areti tu muie ma?Ia mai da-te dracu!.,am tipat si am scuipat in directia ei si am iesind de pe balcon.







Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 33
Localizare : undeva departe...

Through glass Empty
MesajSubiect: Re: Through glass   Through glass I_icon_minitimeDum 10 Oct 2010, 7:18 pm

Vai pisi mic deci scrii genial :X:X:X
Stii ca te sustin si imi place enorm si d-abia astept sa scrii mai mult :X:X:X
Iar personajele sunt o.O :X:X
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Through glass Empty
MesajSubiect: Re: Through glass   Through glass I_icon_minitimeMar 12 Oct 2010, 11:20 am

Ai 2 poze de pe Tumblr-ul meu. <3
Stii ca tu scrii fain rau ,deci imi place automat fic-ul. xD
Sus In jos
 
Through glass
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Fiction-
Mergi direct la: