Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Altele

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 3:59 pm

Johnny

- Ee da,fii serioasa...ti-am zis ca eu n-o sa te las..niciodata,indiferent de ce patesc sau patesti,de ce zice lumea sau alte lucruri deastea..
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 4:05 pm

-Dar sunt serioasa.Mama m-a dezmostenit iar iubitul meu nu s-a sinchisit nici macar un mesaj sa dea de atata timp...Sunt in al noualea cer..
Am pufnit si mi-am muscat buza sa nu plang:
-Who the fuck cares anymore...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 4:09 pm

Johnny

Mi-am pus palmele pe obrajii ei privind-o in ochi si stergandu-i lacrimile ce stateau sa curga cu podul palmei.
- Stiu ca nu reprezint un sprijin asa de important..dar eu sunt alaturi de tine...Poti vorbi cu mama ta,sigur va intelege,esti copilul ei si te iubeste. Si Mark..dupa ce va termina de invatat sunt sigur ca te va suna si te va cauta si totul revine la normal.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 4:13 pm

-Dar eu vreau pe cineva sa ma tina in brate si sa ma sarute si sa ma iubeasca si sa simt si eu ca mi se incalzeste pielea cand ma atinge si ca imi zambeste...
M-am uitat in jos la cum imi curgeau lacrimile:
-Iar mama...mama nu m-a iubit niciodata...nu ma mai vrea,sunt sigura de asta...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 4:15 pm

Johnny

- Pentru asta il ai pe Mark..o sa termine in curand..si o sa te simti mai bine apoi,iti zic eu,am zis zambind.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 4:16 pm

Am zambit si mi-am intors capul:
-Aa tu nu stii nu?Mark pleaca...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 4:17 pm

Johnny

- Unde pleaca?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 4:19 pm

-La sfarsitul anului pleaca la facultate...da la arte unde au internat pentru ca nu e in acelasi oras ca al nostru..
Mi-am lasat capul in jos uitandu-ma in gol:
-Putem sa schimbam subiectul acuma..?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 4:24 pm

Johnny

Am ridicat din umeri.
- Cum vrei...
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 06 Oct 2010, 4:28 pm

-Multumesc...
Mi-am pus rucsacul sus pe barile alea pentru bagaje si m-am pus la loc pe bancheta aprinzandu-mi o tigara si uitandu-ma pe geam:
-O sa imi iau cateva haine si pijamaua pe care le am la Jinx acasa si o sa le aduc la tine..Si o sa il sun pe tata si o sa imi calc pe inima sa ii zic sa imi trimita naibii niste bani ca sa am si eu si sa nu mai stau sa ii cer de fiecare data maica-mii care ultima data a zis ca daca ma mai vede imi toarna apa fiarta in cap...
Am pufnit si am tras din tigara uitandu-ma la el.
-Multumesc ca ma primesti la tine.Nu voi fi o mare povara promit...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 07 Oct 2010, 12:14 pm

Johnny

- Mia trezeste-te..cred ca...am trecut de casa.
M-am ridicat uitandu-ma pe geam.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 07 Oct 2010, 12:16 pm

-Huh...?
Am deschis ochii si m-am ridicat in picioare...
-Da...am ajuns..cica...
Mi-am luat rucsacul de pe scaun si m-am uitat la el:
-Ce pot sa zic..hai acasa..adica eu ma duc la Jinx sa imi iau hainele si pe urma vin la tine..nu?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi 07 Oct 2010, 12:23 pm

Johnny

- Hai...
I-am luat rucsacul punandu-l pe un umar si ne-am indreptat spre casa lui Jinx.
Sus In jos
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeVin 15 Oct 2010, 1:47 pm

Poate ca am cerut prea mult,cand m-am gandit la o viata normala de adolescent hormonal.M-a mancat pe mine in cur sa ma duc dupa Sid atunci...dar nu-l pot invinovatii,nu pot invinovatii pe nimeni,eram rupt de beat si poate ca era si ea,dar ea tot o curva ramane.

-Si ce ai de gand sa faci?.,am intrebat asezandu-ma pe niste scari.
-Nu stiu ce sa fac,dar stii ca e vina ta nu?Si daca nu aparea jegul acela mic noi puteam fi impreuna.
-Acel jeg mic are un nume,iar acel jeg mic e cea mai importanta persoana pentru mine asa ca tine-ti gura.
-Nu ea e cea mai importanta,cel putin copilul nostru o sa fie...
-I..il pastrezi...?
-Ma gandeam...asa macar scap de pitcania de Mia...
-Idioata,nu-l vrei asa-i?De ce doar ca sa ii faci rau Miei si stii oricum ca o sa raman cu ea?De ce mama dracu nu intelegi?Plus ca,poate nici nu e al meu,te-ai mai futut cu destuli dupa mine.
-Poate...dar poate e al tau.
-Nu e al meu
-Al tau e daca iti spun,de ce nu ma crezi sunt mama si asa simt.
-Esti mama o p*la,esti o curva care ia f*taiul drept un hobby.Exact asta esti,si ma bagi pe mine in probleme mai mereu,apoi eu trebe sa ies singur din ele si sa sufar enorm,iar dupa ce te scot si pe tine din rahat,ma bagi inapoi,in rahat pana in gat.Iar toate asta incontinuu.
-Da-mi un exemplu atunci,na.
-Cand am adus bere la scoala,eu cu Jukka,si am baut in baie si am fumat,nu am vrut sa-ti dam si te-ai dus si ne-ai parat la director.Am cacat steagul,era sa fim exmatriculati dar pe tine te-a durut drept in p*zda...
-Nu a fost asa
-A fost exact asa.
S-a uitat la mine aproape plangand
-Acum sunt eu in rahat,asa ca scoate-ma.
-Scoate-te singura,de aia ai cutia aia pe umeri,ca sa ai un creier in ea si sa-l folosesti nu pe post de obiect decorativ.
-Nu vreau nici un copil...am sa ma ingras dupaia...
-Atunci avorteaza.Eu nu vreau nici un copil.Cel putin nu unul acum.Si cel putin nu cu tine.
-Nici eu nu vreau cu tine,te urasc dracului,dar nu suport sa o vad pe aia mica ca a pus mana pe tine.
-Deci avortezi?
-Mai vedem...,a zis si s-a ridicat apoi a plecat.
Bun...acum...sa vorbesc cu Mia.
Sus In jos
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:49 pm

-Am dat foc cosurilor de gunoi,am spart geamuri cu pietre,am sarit pe un camion si ne-am imbatat pe un bloc in constructie,si am cam disturs ce se putea distruge.Am ajuns la politie si ne-au batut aia de ne-a iesit sangele pe cur.,mi-am ridicat tricoul si i-am aratat o cicatrice pe abdomen.
-La Jukka i-ai spart buza si nasul rau de tot,era tot sange pe acolo,apoi dupa ce ne-au batut de au facut toata sectia sange ne-au lasat in fata sectieti sa mergem acasa,adormisem pe o banca intr-un parc apropiat.Am mintit-o pe maica-mea spunandu-i ca sunt plin de sange din cauza ca am cazut in sticla.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:51 pm

-Stii ca nu aveau voie sa va bata nu??
M-am uitat oarecum nervoasa la el dar am tras aer in piept si mi-am cuibarit capul la loc in bratele lui:
-Pe mine m-au arestat pe la 15 pentru ca am sarit prin geam la scoala ca sa chiulesc...Bine nu au avut ce sa imi faca..doar ca am stat 2 ore cu una pe care o arestasera pentru omor si a fost naspaaaa...dar am scapat,am zis razand.
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:53 pm

-Stiu ca nu aveau voie sa ne bata,dar asta se intampla,crede-ma.Mai ales baietiilor,ei se dau grozavi cand vad pletosi.Era sa ne tunda,dar ne-am smucit si nu ne-or mai tuns.Se dau grozavi si tari,am fost facut gay de nu stiu cate ori de aia,m-or ars cu tigara pe maini si mi-or furat tigariile,si mie si lui Jukka,stiu ca e nasol si ilegal de-a dreptul dar nah,asta e,nu poti schimba asta oricat ai incerca.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:55 pm

-Ma nene...
M-am ridicat in capul oaselor si l-am strans in brate ciufulindu-i parul:
-Pot sa iti pun centura de castitate ca sa ma asigur ca nu te violeaza nimeni daca o sa mai fii doamne fereste arestat ?!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:56 pm

-Vai ma,da ce-s eu,domnita la ananghie?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 4:59 pm

-Nu,tu esti iubitul meu :o3
M-am uitat la el frecandu-mi nasul de al lui:
-Nu ti-ar sta bine cu 5 kg de metal in jurul fundului ?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 5:00 pm

-Mama nene,nici n-as putea umbla normal,defapt,nu as putea umbla deloc.
-Dupa calculele mele Blondie acuma is vede masina.,am zis si am facut o moaca de catelus prost si nevinovat.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 5:03 pm

-Dupa calculele mele...in 15 minute va fii in fata apartamentului lui Jukka...ce ne facem?
M-am uitat la el ciufulindu-l incontinuu:
-Cretule...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 5:05 pm

Am pus mana pe telefonul meu nenorocit si lipit cu schotch ca sa nu se dezmembreze si l-am sunat pe Jukka.
-Fugi de acasa,i-am distrus masina lui Blondie si o sa vina la tine,incuie usa si fugi de acolo.,am zis si am inchis telefonul
-Acum nu poate sa zica ca nu l-am anuntat,si oricum,el o face cartofi tocati pe Blondie daca vrea,are aproape 10 ani de lupte in spate.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 5:13 pm

-Hai sa mergem toti 3 sa bem o bere,vrei?Adica ma gandesc ca o pauza de studiu face bine oricui...
Am ridicat din umeri si m-am scormonit de bani prin buzunare:
-Am sa va iau o bere,am zis victorioasa ca am reusit sa tin de bani pana la mijlocul saptamanii...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Altele - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Altele   Altele - Pagina 5 I_icon_minitimeMier 20 Oct 2010, 5:17 pm

-Sigur ca mergem pisi:o3
Sus In jos
 
Altele
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Altele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: