Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Locuri

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 3:20 pm

-Dragii mei tovarasi,am zis intorcandu-ma in camera,in urma discutiilor foarte frumi pe care le-am avut cu viitoarea iubita a lui Jukka si a lui Dani..sau actuala depinde ce s-a intamplat de a venit Dani cu slitul semi-desfacut,am zis aratand spre blugii lui,am stabilit ca intr-o ora sa ne strangem in camera de jos ca au plecat profii la dracu stie unde si sa punem de un poker si o bauta mica...A da,Jukka...te asteapta sa o ajuti sa isi gaseasca bratara cu tinte...si m-a rugat sa iti transmit,am zis zambind larg in timp ce ma descaltam de bocanci...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 3:39 pm

-Mama,va dati seama ca daca vin profii am incurcam...nu-i asa ca e palpitant...,,a zis Roadrunner sarind in spatele lui Dani de parca ar fi fost cei mai buni prieteni sau ceva.
-In primul rand,daca ne prind ce mare cacat?Si in al doilea rand,da-te jos.,a marait si s-a dus langa Jamie.
-Haideti sa bem.,a ranjit Jamie si si-a turnat Jack Daniels si a dat paharul pe gat dintr-o data.
-Jucam poker pe dezbracate?.,a zis Dani cu ranjetul acela melefic-o-dragut.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 3:41 pm

-Mhm,cum sa nu ?? am zis ranjind si mi-am scos geaca luand pachetul de carti si,punandu-ma langa Mark,mi-am luat langa mine sticla de vodka si o sticla de suc de portocale si mi-am aprins o tigara:
-Reguliile le stiti,daca trisati ramaneti instant in curul gol,incercati mai incolo sa nu umpleti paturile de substante ciudate si nu tabarati in camera noastra pentru ca patul e rupt,am zis razand...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 3:45 pm

-Eu va dau un avantaj...,a ranjit Dani si si-a dat jos tricoul de pe el.
-Va anunt ca nu am chiloti pe mine,deci daca raman fara pantaloni sunt instant in curul gol.,a ranjit si si-a pus si el Vodka si si-a bagat o tigara in gura iar Jamie i-a aprins-o.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 3:47 pm

Roadrunner s-a asezat intre el si Mark incepand sa topaie asteptand sa impart cartile:
-Bun deci ii dam drumul,am zis impartind cartile si sprijinindu-ma cu capul de umarul lui Mark...
-Nu trisati si nu schimbati cartile intre voi,am zis incepand sa rad si uitandu-ma la Dani care se holba serios inspre Jamie...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 3:56 pm

-Da eu nu stiu juca...,a zis Roadrunner si si-a turnat suc natural.
-Portocale?Baga si tu o Vodka ceva...,a zis Jamie dandu-si ochii peste cap si punandu-si picioarele in pozitie turceasca pe canapea.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 3:58 pm

-Las-o ca n-am chef sa imi borasca mie in brate...
Am stat asa cateva secunde cu cartile in mana si pana la urma m-am aruncat luand o gura de vodka si ridicandu-ma:
-Jucati o tura fara mine,am zis iesind din camera de zi si urcand sus la etaj iesind pe balcon...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 4:01 pm

-Um...ce e cu ea?.,m-a intrebat Dani.
Am dat din umeri si m-am uitat inspre etaj.
-Ma duc eu sa vorbesc cu ea...voi baietii aveti un stil de a fute totul intr-o discutie de genul...,a zis si s-a ridicat urcand pe scari,impiedicandu-se de cateva.
-Mia,nu-i asa....?Sunt Jamie si sunt shizo si sunt o curva care vrea sa te intrebe ce e cu tine...,a zis moale si s-a uitat cu ochii aia mari si albastri la Mia.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 4:03 pm

M-am intors zambind si mi-am aprins o tigara uitandu-ma in gol:
-Nu prea imi place sa discut de chestia asta cu..persoanele care nu imi sunt asa de apropiate..nu ma intelege gresit dar..nu stiu...am trecut prin niste chestii care m-au inrait si am impresia ca chestia asta o sa imi distruga tot in jur...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 4:06 pm

-Daca ceea ce faci tu e rau,nu cred ca m-ai cunoscut...defapt nu m-ai cunoscut.,a zis ducandu-se pe balcon langa ea,aprinzandu-si o tigara si lasandu-se sa alunece in jos pe zid.
-Nu esti rea,ai o pasa mai proasta...si de faza cu excursia aia...stiu de la Dani...pentru ca ti-am zis ca sunt curva si m-am culcat cu el,iar cicatricea aia nu a fost greu de observat,plus ca...l-am tras eu prea mult de limba pentru ca sunt proasta...,a marait si a dat fumul pe care il trasese in piept,afara,si s-a uitat in gol in intunericul de afara,usor luminat de niste becuri.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 4:12 pm

-Nu esti curva ca te-ai culcat cu el...e normal pentru ca iti place de el si sexul deja e overrated...curva ma pot numi eu ca am patit ce am patit dar tot vreau sa ma culc cu iubitul meu so...Oricum ideea e ca dupa toata faza aia am inceput fara sa imi dau seama sa ma port urat cu unii din jurul meu,am devenit un mic arici si catepdata replicile mele acide imi ies fara sa imi dau seama si fara sa vreau...Dar nu te mai frec cu asta...
Am aruncat tigara si m-am pus langa ea pe jos zambind:
-Dani a suferit si el mult dar se vede ca te place enorm...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 4:29 pm

-Eu am un defect nasol...nu pot tine baietii pe langa mine...ei pleaca de buna voie.Maica-mea m-a facut junkie si m-a dat afara din casa,asa ca stau la frate-meu care e student...si mereu ma cert si ma bat cu el si sunt zile in care am dormit si pe banci in parcuri sau sub un pod cu foc facut in butoaie...
-Plus ca la scoala mereu termin cu 5 materiile mai importante,am media 6 la purtare si nimeni nu ma suporta iar eu in clasa sunt tinta mistouriilor si sunt cea care se fute cu orice idiot pentru un pachet de tigari.Am cea mai ciudata stare psihica si mereu am cate o cadere nervoasa ciudata,in care sparg ceva,distrug sau fac rau cuiva cu foarte mult calm...sunt nebuna defapt...si nu stiu ce ar putea vedea Dani la mine...
-Daca il iubesti pe Mark e normal sa vrei sa faci dragoste cu el...pana la urma nu e ca si la mine ca m-am indragostit de Dani si m-am culcat cu el dupa cateva ore...si acum am o stare ciudata desi calduta...si nu a fost ca si cand ma futeam pentru un pachet de tigari sau o sticla de Jack...sau pentru albume cu Mayhem,Burzum sau Cradle...deci,eu sunt curva...eu ma fut pentru a primii ceva in schimb...,a oftat si si-a strans genunchii la piept,alunecandu-i moale o lacrima si intinzandu-i putin din dermatograful de sub ochi si manjindu-i obrajii palizi cu cativa pistrui stropiti.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 4:40 pm

-Jamie....
Am aruncat restul de tigara si am luat-o in brate simtind parca cum nu imi mai e asa de frica sa iau persoanele semi-straine in brate...
Mi-am lipit obrazul de umarul ei si am mangaiat-o pe spate moale:
-Dani te place enorm si daca zici ca te-ai indragostit de el crede-ma ca o sa iasa ceva frumos...el a suferit enorm si crede-ma ca acum cand il vad cum se uita la tine si moliciunea aia din glas cand zice ceva si licarirea aia cand se uita la tine si asa de cald zambeste...si poti sa fii si schizo,nu esti tipul ala de schizo,am zis inghitind in sec si tacand cateva secunde...Serios,o sa vezi ca o sa fie bine..bine ai venit in familie,am zia zambind si am strans-o si mai tare in brate...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 4:44 pm

A zambit moale si s-a abtinut sa nu izbucneasca in plans.
-Scuze ca te-am frecat la cap...multumesc...mult de tot.Stii...niciodata nu am avut pe cineva langa mine...,a oftat si apoi a zambit.
-Am sentimentul acela moale si caldut in piept acum ca si cand fumez ceva foarte tare,dar sunt fericita,e sentimentul acela...poate chiar mai dragut...,a zis si si-a sters lacrimiile cu podul palmei.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 4:47 pm

-Nu mai plange te rog mult..nu ai de ce...ne ai pe noi acuma...
M-am dezlipit usor de ea si m-am ridicat cautandu-ma de tigari:
-Daca vrei si sigur o sa vrei si oricum o sa te fut la cap pana zici da,muta-te cu noi la Jukka...in sufragerie canapeaua e extensibila,in camera lui Jukka e sifonierul imens deci ai loc sa iti pui lucrurile...oricum mancam cand si pe unde apucam...e cald si frumos si te rog mult de tot sa vii sa stai cu noi...eu cam intotdeauna sunt singura pentru ca ei invata si eu...fac curat si invat si atata...te rog mult de tot...am zis adoptand privirea aia moale de Mia...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 5:04 pm

-Aw ma...multumesc:o3.Vin...,a zambit moale si si-a intors privirea vazandu-l pe Dani in usa.
-Roadrunner e virgina si vrea sa ma fut cu ea...,a zis ridicand o spranceana iar Jamie a inceput sa rada s-a ridicat,s-a dus la el,l-a luat dupa gat si si-a apropiat fata de a lui.
-Fa-o hardcore te rog,pentru mine.,a zis cu o moaca de catel bleg si a pufnit in ras.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 5:07 pm

-Pe mine ma scuzati,am zis razand si,iesind din balcon,m-am indreptat spre camera noastra luand rucsacul si scotand telefonul mobil..Nu mai scrisesem de mult un mesaj dar nu mai aveam cui...Pana la urma i-am scris tatei spunandu-i ca mi-e dor de el si pe urma mi-am scos din troller o camasa de noapte..culmea,era cald si imi luasem mai demult o camasa cu oi care se futeau cu lupi...
Am zambit si m-am pus pe marginea patului sa ma schimb...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 5:33 pm

Dani <3

Am ranjit si am iesit din camera luand-o moale de mana pe Roadrunner si ducand-o in camera ei.Am inchis usa si am stins lumina,ramand putin luminat de la felinarele de afara.
M-am apropiat de ea si i-am luat barbia intr-o mana,i-am ridicat-o incet si am sarutat-o moale ea tresarind si ducandu-se cativa pasi mai in spate.
-Vreau sa o facem repede ca dupaia sa ma pot culca cu cine vreau eu fara sa ma fac de cacat ca ma doare...,a marait si s-a pus pe pat.
-Bine...,am dat din umeri indiferent si mi-am dat jos tricoul,aruncandu-l undeva intr-un colt si punandu-ma peste ea,luandu-i picioarele si tinandui-le dupa talia mea.
A icnit incet a marait si mi-a tras o palma.
-Perversule!
-Parca ne futeam,e normal sa fiu pervers...,mi-am dat ochii peste cap si mi-am coborat buzele pe gatul ei,au trecut cateva secunde si mi-a ridicat brutal capul.
-Ce mai e?
-Mai tandru nu poti fi?!
-Parca doreai sa o faci repede.
-Da,repede,dar nu brutal.
Proasta esti...
M-am dat putin mai in spate,stand in genunchi in fata ei,tinand-o de genunchi si despartindu-i incet,urcandu-ma iarasi peste ea si coborandu-mi mana de pe abdomenul ei si coborand incet intre coapse.Mi-am mai luat o palma,s-a ridicat mai sus si s-a uitat urat la mine.
-Ce am facut?!
-Ce faci?!Esti dus cu capul?!
-Cum p*la mea vrei sa fac sex daca nu te stimulez mai inainte?!Esti virgina nene nu ai experienta,asa ca lasa-ma ca stiu ce fac.,am marait.
-Dar de ce trebuie sa-ti bagi mana in chilotii mei?!
-Pentru ca facem sex!.,am zbierat si cred ca deja faceam spume de la atata prostie.
-Dar...eu vreau sa te controlez prima!.,a zis ingamfata si si-a pus mainiile in san.
-Bine...,am zis si am apucat-o de o mana si i-am bagat-o in blugii mei.
-Ew...
-EW?!Cum adica EW?!.,am zis accentuand "ew"
-Nu conteaza...acum ce fac?
-O freci nene...,am zis pufnind in ras.
A stat cateva secunde sa se uite in ochii mei,iar eu ii faceam semne sa ma frece dracului pe p*la.
Si pana la urma,a reusit si am reusit si eu sa-i dau jos tricoul si blugii si am ramas si eu,in curul gol,in maxima splendoare.M-am pus deasupra ei si i-am luat picioarele,i le-am pus dupa talia mea si m-am uitat serios la ea.
-Fi atenta,acum te penetrez...adica imi bag p*ula...deci...o sa doara umpic dar trece,daca e foarte nasol ma anunti...,am zis iar ea si-a pus mainiile dupa gatul meu.
In momentul in care am atins-o putin,a urlat ca toti dracii,iar eu m-am dat 1 m mai in spate.
-Ho...calm ca n-am intrat...,am zis si m-am apropiat iar de ea,reluand pozitia.Mi-am muscat buzele si am intrat incet,iar ea si-a infpit unghiile in spatele meu urland ca toti dracii.
-Calm...calm...
Pana la urma s-a calmat si mi-a zis sa ma misc mai repede,m-am miscat mai repede apoi ea a urlat un "Fute-ma!" iar brusc mi-au venit in minte cuvintele lui Jamie "Fa-o hardcore te rog,pentru mine."
Am ranjit si m-am miscat cat de repede am putut,simtind cum incepeam sa gafai si sa transpir.Mi-am luat cam dupa 5 minute asa,o palma zdravana,mi-am crapat timpanul de la tipatul ei,ea s-a ridicat,a intrat in buda si a urlat sa ies afara si ca nu vrea sa ma mai vada vreodata.
Am ras,m-am imbracat si am iesit afara cu mainiile varate in buzunare si mergand agale pe hol.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 5:42 pm

Mi-am tras camasa pe umerii acuma usor zgariati,urme vechi,si am deschis usa uitandu-ma in jur.L-am auzit pe Dani iesind din camera aleia si pe urma am auzit rasetul moale al lui Jamie si un zgomot de sarut si-a facut loc in linistea aia...
Ce draguti sunt..,am zis zambind si mi-am bagat castile in urechi dand drumul la Cradle si am inceput sa topai moale prin camera dand din cap si invartindu-ma cu muzica in urechi...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 5:48 pm

-Mia...?.,am zis si am intrat in camera zambind.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 5:51 pm

M-am oprit brusc si m-am intors spre el zambind moale si dandu-mi jos castile:
-Hei..nu mai stai cu restul...?
Eram ca un pui ratacit de catel...aveam camasa aia ce imi tot aluneca de pe umeri si parul ciufulit si aruncat simetric pe gat si spate si eram in picioarele goale avand pielea de gaina si pe maini si pe coapse...Ma uitam cu ochi mari la el zambind si punand pe urma ipodul la loc in rucsac...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 5:53 pm

-Dani e cu Jamie si Jukka cu Eve.Si eu vreau sa stau cu tine:o3.,am zis moale si am luat-o in brate
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 5:54 pm

-Stai cu mine...dar sunt plictisitoare la ora asta,am zis urcandu-ma cu picioarele pe bocancii lui ca sa ajung un pic mai sus si m-am lipit de el sarutandu-l pe varful buzelor...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 5:56 pm

-Nu conteaza,tot te iubesc:o3.,am zis si mi-am frecat nasul de al ei.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 24 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 24 I_icon_minitimeDum 21 Noi 2010, 6:03 pm

-Esti asa de scump cand imi zici asa la fiecare tampenie pe care o zic..nici nu stii ce sentiment caldut am cand imi zici asa si faci ochii aia mari si frumosi...
Am zambit larg si mi-am frecat nasul de al lui sarind scurt pe calcaie si prinzandu-ma cu picioarele in jurul taliei sale incepand sa rad moale si sa il pupicesc pe nas si pe buze...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Locuri
Sus 
Pagina 24 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Locuri
» Locuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: