Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Photo Contest

In jos 
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 33
Localizare : undeva departe...

Photo Contest Empty
MesajSubiect: Photo Contest   Photo Contest I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 8:56 am

Dupa cum stiti si de pe celelalte forumuri pe care le accesam zilnic,deseori se deschide un concurs foto.Ca sa mentinem traditia vom deschide si aici.
Pentru inceput tema a fost aleasa de mine.
M-am gandit la ceva mai interactiv,mai dinamic asa ca tema va fi Adventure.
Sper din tot sufletul ca veti fi imaginativi si nu vom primi numai lucrari ce sa contina banalitati.Sunteti persoane pline de imaginatie asa ca nu imi fac griji :>
Ca reguli ar fi asa:
-Nu se accepta pozele de pe net.E clar.
-Evitati pozele photoshopate.Vreau ceva "natural".
-Incercati sa dati un nume pozei.E mai usor de votat.

Bun.Concursul incepe diseara 18 septembrie ora 20:00 si se termina pe data de 25 septembrie ora 20:00.In decursul acestor zile imi veti trimite mie pozele pe mail sau pe mess.Aici vreau doar sa imi spuneti care vreti sa va inscrieti.Atat.
In ceea ce priveste juriul:Se vor alege 3 persoane pur obiective care nu vor cunoaste ale cui sunt pozele.Deci ati scapat de nervii mei.Si s-ar putea sa nu fie din cei inscrisi pana in momentul de fata.Surprize surprize.Oricum vreau sa fie pur obiectiv fara premii date ca x se cunoaste cu y sau mai stiu eu ce.
Bun.Deci acestea fiind zise,diseara la 8 voi da startul.
In ceea ce priveste premiile:
Vor fi 3 locuri:
-Locul 1 ---> Master Photograher
-Locul 2 ---> Expert Photographer
-Locul 3 ---> Paparazzi
Ceea ce include rang special si grup special timp de 1 luna.Cu acces de mod la zona de photography si la zona de poze de la Sex Pistols.
Ce mai pot sa zic,bafta :>
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Vizitato
Vizitator




Photo Contest Empty
MesajSubiect: Re: Photo Contest   Photo Contest I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 6:33 pm

Ma inscriu.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Photo Contest Empty
MesajSubiect: Re: Photo Contest   Photo Contest I_icon_minitimeMar 28 Sept 2010, 6:59 pm

ma bag
Sus In jos
 
Photo Contest
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Noi Si Forumul :: Concursuri-
Mergi direct la: