Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 God save the queen.

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeMier 15 Sept 2010, 4:59 pm

Asa cum i'am zis lui Lilo, imi deschid si eu jurnal.

Ziua mea a fost asa: M'am trezit greu. M'am dus apoi la baie, unde m'am spalat repede pe dinti. Mi'am intins parul. Mi'am pus cartile si caietele in geanta, dupa care era sa pierd trenul si sa nu mai ajung in oras:))).
Am intrat cu Rebeca in clasa la jumate ora, iar profa ne'a tinut putin la usa. Ora de engleza. Unde m'am prezentat scartait ptr ca se stie ca nu imi place sa'mi fac descrierea:))). Apoi am avut TIC, adica informatica unde am intrat pe mess si am vorbit putin cu Alexa<3. Apoi am avut geogra si nu a venit proful ca e directorul scolii si e ocupat si desigur, noi adoram asta<3. Apoi am avut istorie, si noul prof e super super. M'am certat cu Anda care era sa'mi rupa bratara de la Denis:|. Apoi iarasi m'am ciondanit cu Calin. Apoi am avut ora de latina cu un nou prf de treaba, care s'a prezentat si eu l'am intrebat: ce ati facut in vacanta? El: pe acasa, ca vara asta n'am avut bani. Cati ani aveti? dupa ce am incercat sa'i ghicim varsta, el ne zice ca varsta nu se spune, in special femeilor. eu: oricum sunteti insurat, ce are? Avea verigheta pe deget=))). Asa. apoi l'am intrebat daca are copii, si nu a raspuns. Apoi am ascultat muzica cu Andra si iarasi am ras tare de s'a uitat urat la mine. APoi am venit acasa ptr ca am tren la 1 si nu pot ramane si la ultima ora. Am stat in gara cu Ana, Marta si Rebeca si am citit o revista. Apoi a venit trenul si am venit acasa. Am intrat umpic pe mess pe leptop, apoi a venit Gabi si i l'am dat ei. APoi am venit la calculator si am stat cu Em[Acum e Emilii:x] si am ras de una si nu mai stiu ce am facut. Am vorbit cu Livia prin mesaje ca numai la 8 ajunge de la scoala ca are de dupamasa. :-<. Si acuma am treaba ca ma striga mama deci tre sa plec:)))).
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeMier 15 Sept 2010, 5:11 pm

zi normala de scoala:))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeMier 15 Sept 2010, 5:21 pm

da. Maine am lucrare si scap ca e de la 1 la 2=)). Am o profa data naibii si ma bucur:>
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 12:35 pm

Mi-a trecut lenea si am citit si eu ce ai facut ieri la scoala. Smile)) Larii,ai ajuns sa te dai la profi ? =))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 12:43 pm

Nu gaseam un loc mai bun sa zic asta.
Tu-ti zenitu tau sabina,m-am parlit cu blitu:))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 12:49 pm

Daca nu esti atenta. Smile) Pup virtual sa treaca. Smile)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 12:50 pm

Imbratisare virtuala>Very Happy<
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 12:56 pm

Si eu iti dau o imbratisare virtuala >Very Happy<
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 1:44 pm

Despre ce vorbiti aici?

S: Ce?:O. Doamne fereste. Proful ala e oribil ptr gusturile mele =))).
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010, 5:33 pm

Hai ca acuma ma plictisesc si sa scriu ce am facut azi:
Trenul a intarziat asa ca am ajuns numai la ultimele 15 minute din ora:x. Dar am avut geogra si apoi inca o data geogra asa ca tot am facut inca o ora cu el. Deci nu, nu facem cu directorul scolii ci cu un alt tampit care mi'a dat lucrare si nu am scris nimic numai 6 tari si capitalele lor din 7 intrebari=)). Adica am raspuns numai la un exc. Asa. au trecut greu astea 2 ore:-<. Apoi am avut desen cu Alexandra:x si am desenat un cur. Poza care o am acum la avatar:x. Si profa a zis ca e super desi nu am terminat. Poate dupa ce termin de desebat o pun si pe forum sa o vedeti. Asa. apoi am avut romana cu un tip cam aiurea si m'am plictisit desi vorbeam aiurea si in pus mereu. Si profu se uita urat la mine in timp ce Calin tot comenta. A..si am uitat sa va zic. IN pauza mare din nou am avut o dedicatie: Special ptr mine de la Miky, tipul din fata mea:D + altele in care se precizau toate fetele de la mine din clasa. Si desigur, eu i'am dedicat o piesa Andei, colegei de banca care cica e cea mai fitoasa din clasa. Asa ii zic eu, nu e fitoasa deloc>:d<.Apoi am venit acasa de la ultima ora in care aveam lucrare. Acuma mi'a zis Anda pe mess ca au copiat toti desi la profa asta nu prea poti. Inseamna ca si eu o sa copiez>Smile. Cand am ajuns am stat umpic de vorba cu mama, apoi am intrat pe mess. Si am vorbit cu Sabii, Alexa si Ella si i'am facut tema Ellei, asta fiind o compunere care conform Sabinei e geniala, ceea ce stiu sigur ca nu e:))). Apoi am ajutat'o pe mama la ceva, apoi am postat umpic cu Alexa, dupa care Lilo s'a certat cu Alexa sau invers si acum sunt amandoua suparate:(. Acum vorbesc cu Clasa si Andra pe mess si mi'e somn parca. Si trebuie sa merg sa'mi fac caracterizarea la franceza si nu stiu nimic ca zunt zero virgula zero la franceza:))). Cam atat ptr azi. Va pup:*.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeVin 17 Sept 2010, 11:38 pm

Azi a fost destul de misto la scoala.
Primele ore nu mi'au placut, dar dupa pauza mare m'am umplut de buna dispozitie:>.
In pauza mare le'am facut dedicatie la fete. Apoi am ras cu fostii colegi. Doamne mi'a dost dor. Ne faceam planuri sa ne intalnim peste vreo 10 ani iarasi toti. Apoi am avut ora de logica in care am ascultat muzica toata ora la casti cu Andra, mi'am scris pe banca, ne'am facut poze, am ras si povestit cu Miky in timp ce proful preda lectia. Bine, ca ma mai trezeam eu din cand in cand si mai ziceam cate o tampenie e altceva, si Calin ii zicea la proful ca daca ar fi in locul lui m'ar fi dat deja afara de la ora. Apoi in pauza ne'am ras cdu Denii, Andra si Alex pana ne'a durut burta ptr ca Deni a cazut in singura balta care exista in toata curtea scolii, si si'a murdarit blugii. Parca o aud si acuma tipand: Erau blugii mei preferati !!!!! si apoi am intarziat la ora de romana ptr ca ne'am dus sa o ajutam sa se spele ptr ca era plina de noroi. La romana ne'a dat lucrare si eunu mai stiam ce sunt epitetele =)))). Am ras cu Andra toata ora pana a zis din nou Calin sa ma dea afara din clasa. Ca de parca ar fi dupa el. Eu intrebam in stanga si in dreapta care sunt epitetele si toata lumea imi spunea numai eu nu mai scriam nimic. Apoi vine proful cu o lucrare a unui coleg langa mine si incepe sa citeasca( in gand ) si eu ma uit pe lucraare si el ma intreaba: Ai terminat domnisoara? Si eu zic: Nu, dar altceva nu mai stiu. Si mi'a luat lucrarea. Apoi am inceput din nou sa rad cu Andra ptr ca a scris la sinonim: Grasa-Umbflata sau ceva de genul si apoi Adi a ras de mine ca nu stiam ce e ala epitet. Si apoi s'a sunat si nu mai tin minte. A da..era sa'si uite un coleg laserul la mine si eu nici nu am stiut ca laserul lui e la mine in buzunar. Uitasem complet =)). Apoi am venit acasa si am mai avut o portie de ras cu Rebeca pe tren. Apoi acasa mi'a pierit poftasi cheful ptr ca era matusa'mea la mine cu copii ei mici si nu prea ii am eu la suflet. Apoi, acum seara, la 8 m'am intalnit cu gasca:x. Mi'a dost dor doamne. Si am ras cu Adi(asta e alt adi:)) ) si cu Darius care cica s'a suparat ca nu i'am adus si lui macar o ciocolata din Spania. Si apoi cand am venit acasa am vorbit putin pe mess cu Crina si cu Pati, apoi a trebuit sa ies si am vorbit cu sabii prin mesaje sa ne facem si noi telenovela, asa ca l'a bagat pe ciarliiiiiiiiiiiiiiiiiiii❌x:x si apoi i'am luat leptopul la Gabi care dormea si am postat putin pana a trebuit sa iasa. Ce s'a mai intamplat in acest timp nu mai spun ptr ca nu are rost sa va enervati degeaba. Stiti voi la cine si la ce ma refer. Si apoi m'am uita la ep 2 din jurnalul vampirilor sez 2 Mad. Doamne genial a fost ca si acolo imi venea sa plang. Bine, nu m'am descarcat de tot dupa alta faza de dianinte, deci asta e faza. Sia cuma ascult Jenifer Love si scriu si mor de plictiseala =))))))))))).
Noapte buna:*.


Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 10:16 am

Iarasi imi termin toate sms-urile in 3 zile =))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 6:35 pm

Mama. Eu ma asteptam la cine stie ce post ca asa ai is si uite=)))).
Taci ca o s ne tina mai mult. Btw, cate ai?:-s
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeSam 18 Sept 2010, 7:07 pm

300 am.
scuze,uneori scriu posturi seci. Smile)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 6:07 pm

Da, uneori cam da:)).
Eu mai am: 231:-".

Ziua mea de azi a fost:
Am zis cu Rebeca ca mergem azi din nou cu trenul pe cand puteam merge cu tata si sa ajung la prima ora. Dar mi'a luat teapa si a mers ea cu masina, si am mers doar eu si Timo la scoala. Nu ne'am mai vazut de mult, nu am mai vb de mult. MI'a fost dor de el. Si spre surprinderea mea, a spus ca si lui i'a fost dor de mine:">.
Asa. prima ora sport, am intarziat 45 de minute cred=)), si cand sa ma duc in slasa ies colegele si spun ca nu am facut ora. APOi franceza, de unde am scapat de ascultat ptr ca eu nu stiu deloc franceza:>. Apoi engleza, unde am dat lucrare si am stiu tot:x. Apoi romana 2 ore, dar o ora ne'a luat dirigu si ne'a tinut o prelegere despre nu stiu ce dosar cu bani de liceu si alea alea. Apoi a doua ora a trebuit sa ne citim compunerile, tema de clasa. SAi cum eu am o problema in a'mi citi cu voce tare propriile'mi creatii, i'am zis ca daca ma apuc sa citesc ma apuca plansul, ptr ca am emotii. Si el zice: Tu?:O. Tu ai emotii? Am imceput sa radem toti pana i'am zis ca nu o voi citit orice imi face, si pana la urma a citit'o el in gand. Si apoi a zis ca trebuia sa o citesc tare ca e ft buna si alte tampenii. SI apoi m'a mai intrebat daca nu am emotii atunci cand vorbesc. Ptr ca la ora lui vorbesc ft mult, si ca are legatura cu lectia, si ca nu. Asta ptr ca imi e drag proful, nu altceva:-". Apoi am avut latina, tot cu el si am iesit la tabla si am facut un exercitiu, si toti au spus ca nu e bine, dar m'au prostit, ptr ca era bine tot, iar in buzunar imi vibra fara incetare telefonul ptr ca ma suna livia=)). Apoi am iesit cu Rebeca in parc, trebuia sa asteptam pana la 3 in oras ca a venit SAef cu masina sa ne duca acasa. Si am trecut pe langa Anda in parc si nu am recunoscut'o. Rusine sa imi fie=))). Si apoi am venit acasa, si am stat pe mess, si pe la 5 a venit rebeca la mine sa ne invatam impreuna la fizica si totusi nu stiam nimic si ne uitam una la lata. Apoi la 7 a plecat si am intrat din nou pe mess, si plictiseala pana acum, cand astept sa vina Sabii inapoi ca acuma s'a dus sa manance si ii explic prosului de fostul meu prieten ceva si tot nu intelege si e aiurea rau de tot ca nu prea am chef de el=)).
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeLun 20 Sept 2010, 6:13 pm

Ma simt onorata duduita ca numele meu a aparut in postul dumneavoastra. =))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeMar 21 Sept 2010, 5:04 pm

bine Biscuite Smile)).
Azi nu am chef sa scriu mult. Dar totusi voi scrie ceva, ptr fana mea nr I [adica Sabii, ptr ca doar ea citeste. Multumesc pisi :*]
Azi nu am dat test la fizica\:d/. Dar in schimb am dat la mate, si spre fericirea noastra, dirigul a adus catalogul si a fost ocupat sa scrie in el si nu ne'a dat atentie, asa ca ciornele zburau la propriu prin clasa. La logica iarasi am discutat eu cu prful b-) si Calin era sa faca spume =)). Doamne ar trebui sa'l vedeti cand face crize din cauza mea. In acel moment ma simt mandra. Si la celelalte ore nu mai stiu ce am facut. Am fugit de la chimie si m'am dus sa'mi fac poza din aia mica ptr carnet dar am iesit ca dracu, desi Em spunea ca am iesit bine:))).Sabii o sa'ti trimit o poza sa o pui in portofel :-". M'am intalnit in parc cu Ovi si Barza, si i'am strigat in fata la Ovi : " TU TACI!" asa de tare incat s'au uitat oamenii iarasi uirat la noi. Eu una ma simt bine cand oamenii se uita la mine =)))). Apoi am mai strigat unul la altul Mad si am plecat, ptr ca eram grabita. Si am venit acasa, si mi'a trimis Ella mesaj ca a primit coletul de la mine si ca il adora, dar eu nu prea cred ptr ca e ft simplu si urat. Ea merita mai mult >Very Happy<. Si am mai vb ceva cu Sabii prin mesaje si apoi primesc mesaj ca nu mai am credit :-L. Plm ca eu mai am peste 200 de mesaje in retea, si mie mi'a luat din credit :-L. Si apoi am ajutat'o pe mama la ceva, si acuma stau si scriu asteptand ca Ella sa intre pe mess. Pacat ca azi nu poate intra Sabii ca trebuia sa ii zic ceva :>.
Si si si nu mai stiu ce sa scriu si am zis ca scriu putin si uite cum nu mi'am tinut promisiunea. Sunt si eu ca proful meu de romana =))).
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeMar 21 Sept 2010, 6:00 pm

Ce zi faina ai avut :>
Da,da,sunt fana ta no.1 ,am si tricou cu fata ta b-)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeMar 21 Sept 2010, 7:01 pm

Ioi ce cuuuul :>.
Sa'ti faci poza sa o vad. sa ma dau mare =))))))).


Si ziua asta nu mi'a placut deloc :-L.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 33
Localizare : undeva departe...

God save the queen. Empty
MesajSubiect: Re: God save the queen.   God save the queen. I_icon_minitimeDum 09 Ian 2011, 11:52 pm

Asa e al meu acuma.Deci NUNTA !

Alcool:
-Vodka
-Whisky
-Gin
-Vin
-Absinth

Mancare:
-Pizza
-Cartofi Prajiti
-Ciocolata
-Hamburgeri

Tortul va fii din: Jeleu pentru suprafata,vanilie,ciocolata,capsuni,struguri,kiwi,piersici,caise,cirese.

Sampania:
-Rosie Bordeaux

Cum decoram locul:
-Pe pereti dantela neagra
-Mesele sa aiba fete de masa bordeaux
-Pe picioarele meselor si scaunele ca pe pereti
-500 baloane cu heliu
-5 pinata in forma de calugarite si inauntru sa aiba : 1 cu pachetele de iarba,1 cu prezervative,1 pachete de tigari,1 bomboane cu lichior,1 cu confetti negru si bordeaux sa explodeze la final la tort...

Detalii Tehnice
-Pentagrama intoarsa/dantela neagra printre laturi
-Cavaleri: Jukka si Mark si Domnisoare de onoare: Mia si Ivanka
-La intrare: passport to hell si campari/shoturi
-Asezare: masa de 10 ptr noi si gasca,3 mese de 30,1 masa de haleala si 1 masa de alcool
-Muzica: bon jovi,def leppard,black sabbath,iron maiden,scorpions,motley crue,metallica,ozzy osbourne,dio,alice cooper.dupa cradle: burzum,mayhem,marduk,darkthrone,satyricon,nightwish,leaves eyes,lacuna coil,lacrimosa,epica,sirenia,xandria,within temptation,europe..o sa cante cradle :X
-Brownies cu marijuana
-Eu cu Mark pe motor,Jukka cu ma-sa in masina iar pisi cu fetele si cu ta-su in limuzina decorata misto.
-Juraminte la toast.
-Verighete.
-Petrecerile de burlaci: Mia cu pisi si Ivanka se duc in LMC si cu baieti de streaptease metalisti pletosi. Dani cu Jukka si Mark mergem in Silver Church si bem plus alte nebunii.
-Cadou de nunta de la restul : bani.
-Mark si Jukka o fura pe pisi si o duc intr-un club de lesbi si or sa ceara 1 bax de Milka 1 bax de whisky si 1 bax de tigari.Dani e ciordit de Mia si Ivanka si ma duc in bar de femei si or sa ceara 1 bax de sticle de vodka si Mia o sa ceara 1 bax de dulciuri de toate.
-Aruncatul buchetului: Mia. Dani ii va scoate jartiera de pe picior cu dintii...
-Artificii cand se taie tortul si se da sampania
-La un moment dat ne schimbam de haine si luam masina spre aeroport :>
-Pentru noaptea nuntii: lenjerie speciala :> si mai vad eu...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
God save the queen.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» God Save the Queen

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Diary-
Mergi direct la: