Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Locuri

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:03 pm

-Eeee...mhm...ummm...ok...
Am pus-o la loc :o3 :o3 si m-am mai uitat prin jur:
-Asta e mai ok...?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:04 pm

-Era ok si prima:o3,care vrei tu o iau:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:05 pm

-A doua ca e gri inchis si merge de minune cu ochii tai iubire...
Am sarit pe langa el si m-am dus la casa de marcat cu lucrurile:
-O..oh...nu te uita in spatele tau,am zis lasand privirea in tricou...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:08 pm

-Blondie nu-i asa?.,am marait si mi-am scos niste bani din buzunar
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:09 pm

-Mhm...
Am platit eu si am luat punga cu lucrurile:
-Hai sa bem o cafea,am zis incercand sa nu ma uit in directia aia...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:13 pm

-Bine pisi,dar...,am zis uitandu-ma discret la Barbie,trecand incet pe langa ea si punandu-i piedica.S-a prabusit toata peste un raft cu tricouri si si-a varat cafeaua ei cu frisca si ciocolata si scortisoara si toate cacaturile care ar face-o dulce pe acolo.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:15 pm

-Vai ma pisi deci nu cree...FUGI !!!
M-am ferit in ultima secunda de pumnul ei si l-am tras de mana:
-Ascunde-ma in Starbucks,am zis luand-o la goana...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:17 pm

Am prins-o de mana si am intrat in baia de la Starbucks si ne-am incuiat in buda.
-Vai zici ca suntem la scoala cu bere si tigari in buda asta.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:18 pm

-Shhh....
M-am ridicat cu picioarele pe WC cand am auzit turbata ca intra in baie.
- :o3 :o3,m-am uitat la Mark facandu-i semn sa nu se miste...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:19 pm

Mi-am muscat buza ca sa nu rad si mi-am pus capul in scobitura gatului ei ca sa nu cumva sa rad.
Suntem cei mai tari.b-)
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:20 pm

Am belit ochii cand am auzit ditai piciorul in usa si urlete:
-Mark,iti vad picioarele !!
M-am uitat la el lung:
-Ies si ii f*t una,ma crezi ca sunt cu nervii intinsi la maxim...?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:23 pm

-Nu ca te loveste si ea.,i-am soptit.
-Stai ca am o idee,nu te misca si ai grija sa nu-ti pierzi echilibrul.,am zis ranjind si am descuiat incet usa si apoi am impins-o cu piciorul,lucru care a izbit-o pe Barbie in perete si i-a cam spart nasul si am cam turtito de perete.
-Acum...FUGI!
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:24 pm

-Ne omoara...
Am sarit pe langa ea si am tulit-o din baie.In doi timpi si trei miscari am iesit si m-am uitat in jur:
-Si acuma ce facem...??Realizezi ca...in 2 minute e dupa noi,nu?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:26 pm

-Mergem acasa la prietenul meu satanist,nu are curaj sa calce acolo.,am zis ranjind si am mers cu ea pana in statia de metrou.
-Ce zici?
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:27 pm

-Prietenul tau stanist...?
M-am uitat la el zambind si l-am prins de mana:
-Ok pisi...dar..nu o sa zica ceva ca...adica stii cum face Sid si asa..cand ma vede...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:30 pm

-Jukka nu e asa pisi,e prietenul meu cel mai bun din clasa 5-a si e foarte ok.,am zis zambind
-Deci vrei sau nu?:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:32 pm

-Da pisi,vreau...
Am zambit si am urcat in metrou punandu-ma pe un scaun:
-El e din gasca destramata?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 2:33 pm

-Ihi,cu el ma inteleg cel mai bine.,am zis zambind
-O sa vezi ca o sa va intelegeti foarte bine pisi,e foarte ok si nu face misto-uri de cacat.:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 3:09 pm

-Umm..te cred pisi...oricum sunt obisnuita cu mistourile deci teoretic nimic nu ma mai afecteaza...
I-am zambit si m-am pus mai bine pe scaun.Mi-a zis ca mai avem cateva statii asa ca mi-am bagat castile in urechi si am inceput sa studiez caciula.Imi placea ca o luasem pe cea gri inchis pentru ca la ochii superbi pe care ii avea el caciula asta mergea de minune.Nu eram eu maestra in cumparaturi dar putea sa afirm ca nimerisem de data asta.Mi-ar fi placut daca nu ar fi fost proasta care sa se uite la noi ca la pomul de craciun,m-as fi uitat sa ii iau si lui cu Judas.Stiu ca nu apucase sa asculte pana atunci si tocmai de aceea era misto sa il initiez,ca sa zic asa...
I-am pus caciula pe cap si am zambit intorcandu-l cu privirea inspre geamul de la usa metroului unde i se vedea bine reflectia:
-Uite cat de bine iti sta...ok acuma zici ca sunt o pitzi infecta,scuze,am zis razand si mi-am dat capul pe spate inchizand ochii.Cred ca am adormit pentru ca piesa care imi urla in urechi incepuse sa devina din ce in ce mai estompata pana in secunda in care ma vedeam in mijlocul mall-ului cu o blonda turbata pe urmele mele.Si ma alerga prin tot mall-ul si se transforma incet incet intr-o chestie cu mai multe capete care urla si ameninta si injura de parca eram mai ceva decat la tradati in dragoste.Si fix cand sa intru intr-un magazin si sa scap de ea mi-am dat seama ca era in fata mea si ca are de gand sa ma manance si ca se napusteste asupra mea..
Am simtit o pereche de buze peste ale mele si am tresarit din somn uitandu-ma in jur.Pe langa faptul ca mai aveam un pic si ii tranteam un cap in gura lui Mark care saracul incercase sa ma trezeasca cu grija dar mai rau ma panicase:
-Oooh...am visat ciudat...dar nu inteleg de ce am adormit..sa imi fie rusine,am zis razand si m-am ridicat de pe scaun.Mai aveam o statie si ajungeam si aveam un sentiment ciudat de emotie parca.Adica una era sa stau cu Sid si cu cealalta gasca a lui Mark dar cand venea vorba de cunoscut prieteni noi era altfel..Adica eu nu eram stanista sau ceva in genul,ascultam metale grele dar trecusem de perioada de capete de lilieci si alte pentagrame intoarse...
Intr-un final am simtit cum ma ia de mana si cu o lene maxima ma ridic si iesim din metrou:
-Eeeh uite ca in zona asta nu am ajuns niciodata.
M-a strans in brate si am urcat scarile ajungand la suprafata si dand nas in nas cu un cartier foarte ciudat:ciudat in sensul ca parea a fi cartier de tigani dar in dreapta mea erau pe la scarile blocurilor rockerii si pletosii adunati la o tigara.Mi-am lasat privirea in jos si l-am urmat,uitandu-ma cu curiozitate la fiecare pletos care il saluta pe Mark si schimba cateva vorbe cu el...
Ce scump e cand zambeste..se vede ca e fericit printre rockeri..,mi-am zis zambind in sinea mea.Ne-am oprit sa luam un pachet de tigari si mi-am tot ferit privirea de cei care treceau si se uitau lung la mine...
Pai imbracata in pantaloni scurti si tricou cu HIM..par cam ciudata..aaa ba nu,am parul rosu ca toti dracii in cap..am descoperit de ce atrag priviri...
Era interesant cum pe la geamuri babele pregateau sistematic ouale,probabil gandindu-se ca pletosii vor face tambalau...nimeni nu ajunsese sa inteleaga ca pletosii aka rockerii sunt ce mai calmi si mai stabili oameni de pe pamant..era demonstrat stiintific...
Bineinteles ca nu am scapat de comentariile unor tigani burtosi si transpirati care s-au uitat la mine si au fluierat si au inceput cu fazele idioate,facandu-ma sa simt nevoia sa il strang mai tare pe Mark in brate si sa incerc sa il tin sa nu sara la gatul lor...
Pana la urma am intrat intr-o scara de bloc,genul ala de bloc-vila,mic de 2 etaje dar cu multe apartamente pe un singur palier...Mark a batut la usa cu putere expunand un ranjet fericit pe figura si am asteptat pana ne-a deschis.Si ma uitam ca proasta pentru ca,nu stiu de ce,ma asteptam la un rocker plin de pierce-uri,ultra machiat cu negru si cu o figura de killer innascut..in schimb Jukka parea foarte pasnic...adica asa mi se parea mie:cel putin cand vezi un rocjer cu plete blonde si lungi,ochi albastri,o piele alba alba si o fata rotunda si vesela nu prea il cataloghezi drept satanist.Oricum mi s-au parut amuzante urmatoarele secunde in care nu prea a stat mare lucru sa se uite la Mark,pur si simplu l-a luat pe sus si a inceput sa il frece in toate directiile.Chiar mi s-a aparut amuzanta faza,nu era nici pe departe genul acela de bataie cum vezi in liceu intre doi fotbalisti umflati de muschi si de tarate in cap care isca o asemenea jughinire si se termina cu capete sparte sau mai stiu eu ce injurii...
Am intrat in hol si am ramas sprijinita de perete uitandu-ma la ei:Mark care se chinuia din greu sa scaoe de castanele lui Jukka,iar Jukka,razand nevoie mare,care se chinuia sa il faca pe Mark sa se opreasca din gadilat si ciupit.Am inceput sa rad uitandu-ma la amandoi cat de nostimi erau si am asteptat sa termine...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 5:01 pm

-Bun..gata...stop.Stop am zis!.,am tipat in timp ce radeam.
-Te predaaaaai?.,mi-a zis ranjind
-Nu,iau doar o pauza.
M-a lasat in pace,iar eu m-am trantit pe pat.
-Jukka-Mia,Mia-Jukka.,am zis uitandu-ma cand la unul cand la altul
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 5:02 pm

-Umm..buna,am zis intinzandu-i mana.
Am zambit un pic prea timid si m-am uitat in ochii lui:
-Tricoul de pe tine e ca cel al bassistului de la Maiden,nu?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 5:07 pm

A ranjit si a dat din cap in semn ca da.
-Deci ce faceti pe aici?
-Fugim de Blondie,i-am pus piedica si a cazut cu cafea cu tot in mijlocul magazinului ala de tricouri de rocker si a fugit dupa noi pana in buda la Starbucks,iar eu i-am trantit o usa in casa.Stii foarte bine ca p*zda stie unde locuiesc,deci acasa mi-e frica sa ma duc ca ea face ca o capra nervoasa cand...ma rog...cand e nervoasa.,am zis si m-a pufnit rasul vazandu-l ca se tinea de burta ca sa nu rada.
-Voi nu sunteti normali la cap.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 5:15 pm

-Problema nu ar fi neaparat de asta dar Blondie cam...se tine dupa Mark...
Am zambit cu jumatate de gura si m-am uitat la Mark...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 5:29 pm

-Sa se tina nu are decat.Ti-am zis eu idiotule sa nu te bagi in seama cu...nu,defapt,sa nu-ti bagi p*la in gura ei.
-Nuuuu,ea si-a bagat gura in p*la mea...daca se poate spune asa...m-a violat oarecum si ea credea ca daca "ma violeaza" inseamna ca sunt iubitul ei.Acum nici nu stiu cum sa scap de ea.,am ranjit.
-Ma,gagicile de genul ei se lipesc de tine ca lipitoriile,uite acum fac pe filozoful.,a spus si a ranjit si toti dintii aia de fumator dedicat
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 29 I_icon_minitimeSam 25 Sept 2010, 5:30 pm

-Umm...
Iubesc de fiecare data cand se vorbeste de asta de fata cu mine...
Am zambit si mi-am intors privirea spre cuierul de la intrare,uitandu-ma la gecile de piele agatate acolo...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Locuri
Sus 
Pagina 29 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Locuri
» Locuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: