Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Bine Ati Venit Pe Primul Forum Sex Pistols Din Romania.Pentru A Va Putea Bucura De Facilitatile Acestui Forum Va Rugam Sa Va Inscrieti !! Va Multumim !!
Sex Pistols Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sex Pistols Romania

Primul forum romanesc dedicat trupei de british punk Sex Pistols
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Locuri

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 10:26 am

-Poate ca te-au iubit dar intr-un mod mai pervers..Daca stai bine sa te gandesti eu cred ca sunt singura care...am facut cum am facut aseara...
Mi-am frecat obrajii care capatasera brusc culoare si m-am uitat la el:
-Care a fost cea mai buna zi din viata ta de pana acum si de ce?
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 10:28 am

-Ieri,pentru ca mi-am dat seama ca nu as putea traii fara tine:o3.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 10:30 am

M-am uitat la el si am zambit,ridicandu-ma si lipindu-ma de el:
-Te iubesc mult,am zis strangandu-l tare in brate.Si iti multumesc ca m-ai primit in viata ta desi poate ca nu meritam si poate ca ar fi fost altcineva mai putin imatur si nebun...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 10:32 am

-Mie imi place exact asa cum esti:o3.Imi place ca esti nebuna,dar destul de normala pentru o nebuna:o3.De aia te iubesc:o3.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 10:34 am

-Poate ma ia garda ca stau in bratele tale intr-un loc public...
Mi-am lipit buzele de ale lui si l-am sarutat lung incepand sa il gadil:
-Doamne deci imi place ca de fiecare data cand te gadil ai un raset atat de dulce si cald...am zis gadilandu-l si mai tare...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 10:47 am

Am zambit uitandu-ma in ochii ei.
-Multumesc pisi,cred:o3.Si mie mi-a placut aseara cum ai...tipat.,am zis zambind
-Inainte sa te enrvezi,da-mi voie sa-ti zic ca ai fost dulce:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 10:49 am

-Nu m-as fi enervat dar...m-am facut de ras.Deci...a fost prima data cand m-am simtit in halul ala de bine...Degeaba m-am chinuit sa nu tip ca nu as mai fi rezistat...Atat de...bun ai fost...
Mi-am ascuns fata la pieptul lui pentru ca deja vorbeam tampenii si ma simteam mica si fraiera....
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 10:50 am

-Multam...cred..,i-am zis si i-am ridicat capul din pieptul meu.
-Ai fost perfecta pisi:o3,nu ai de ce sa iti fie rusine:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 10:53 am

-Multumesc..cred...
Am zambit si m-am uitat la el incercand sa am o privire malefica:
-Ramai dator cu jumatate de intelegere,am zis ciufulindu-l...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 10:56 am

-Diseara..,am zis ranjind pervers si mi-am aprins o tigara si am lasat-o in coltul gurii.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 11:01 am

Am inghitit cu zgomot si l-am sarutat pe celalalt colt al gurii:
-Hai sa te mai frec la cap...Zi-mi si mie..de copilaria ta de exemplu...Sau cum ai inceput sa asculti metal..sau care e culoarea ta preferata...sau ce anotimp preferi sau...ce urasti cel mai tare pe lumea asta...
M-am uitat la el si am inceput sa rad:
-Te frec la cap,iarta-ma...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 11:05 am

-Nu ma freci pisi:o3.
-Poi...cu metalul a fost putin ciudat,cand aveam cam 10 ani ascultam cacaturiile de la radio,si la un moment dat au venit ceva prietene de-a lui maica-mea,ce aveau un baiat de 15 ani parca,asa si tipul ala era metalist,asa ca el fiind de 15 ani si eu de 10 am inceput sa povestim si mi-a zis de Black Sabbath si de Maiden.De atunci am tot ascultat si de la heavey metal am trecut la black prina a 9-a si a 10-a,apoi mi-a trecut cu satanismul,pur si simplu m-am linistit,sau mai degraba plictisit.Nu a fost o evolutie foarte mare sau cine stie ce chestie,dar am inceput sa imi cumpar albume si acum la mine in camera e plin de tot felul de albume:o3.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 11:12 am

-Asa e si la mine...Mi-am facut in biblioteca doua rafturi care sunt pline de cd-uri si cateva viniluri pe care le-a lasat tata in casa.Am incercat pe cat posibil sa le tin departe de sora-mea care este innebunita dupa toti cacatii de la tv si muzica pop si chestii de genul asa ca imi tin in permanenta camera incuiata,ca altfel cred ca mi-ar distruge tot...Si am si o mica colectie,tot de la tata ramase,de reviste de metal...In plus cateodata tata imi mai trimite bani,de buzunar cica din care imi iau tricouri insigne si tigari..de mancat nu prea mananc...mama si asa nu gateste,sora-mea mananca la bunici si ma hranesc cu tigari,am zis razand.
Mai demult am intrat si m-am incuiat in camera cu multe cutii mari si am facut curatenie luna peste tot.Ai vazut ca am o camera parca ciudat de goala.In afara de posterele de pe pereti si patul biroul sifonierul si bilioteca nu mai am nimica...le-am ascuns bine ca sa ma asigur ca daca intra vreodata mama nu imi distruge tot,,sau sora-mea care si asa ma uraste si e in stare sa vandalizeze tot...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 11:16 am

-Uneori cand te vad si cand imi povestesti de chestiile astea nasoale ce ti se intampla...vreau sa fac ceva,dar nu pot,si nu stiu cum sa te ajut,si as incerca sa te ajut,si imi doresc mult asta,dar sunt incapabil:o3.,am zis si mi-am lasat capul in pamant.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 11:19 am

-Hei pisi stai,te rog nu te intrista...
I-am ridicat barbia si l-am sarutat scurt si apasat:
-Faptul ca ma iubesti si ca ma tii in brate si ca te vad si esti aici si zambesti si radiezi si razi si...pentru mine inseamna mai mult decat orice.Prin simplul fapt ca inchid ochii in fiecare seara si ma gandesc la tine ma face sa ma simt protejata pentru ca stiu ca am ca un scut in jurul meu de fiecare data cand iti infasori bratele in jurul meu si imi soptesti ca ma iubesti si ca nu ma vei lasa niciodata...Crede-ma..faci pentru mine mai mult decat va face vreodata cineva...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 11:24 am

-Esti singura persoana care m-a facut cu adevarat fericit sic are ma iubeste:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 11:26 am

-Te-ar fi facut si celelalte fericit,doar ca nu au avut habar cum sa te pretuiasca si cum sa realizeze ce persoana extraordinara esti.Si de aceea de abia dupa ce te-au pierdut au realizat.Asa se intampla de fiecare data.Am observat chestia asta fix azi cand am iesit din magazin si am vazut-o pe blondie aia cum s-a uitat la mine si la tine: la tine cu un mare regret iar la mine s-a uitat de parca mai avea putin si sarea sa imi rupa gatul de pe umeri...Asa se intampla de fiecare data...isi dau seama ce au pierdut d-abia dupa ce pierd lucrul acela...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 11:29 am

-Daca blondie sarea la tine o loveam pana ii se dezumflau tatele alea.Stiu ca e nasol ce am zis,dar si daca e fata si te atinge il bat pana se destrama tot pe jos.,am zis uitandu-ma in ochii ei.
-Mai sti..dupa ce am dormit la tine prima data...sambata la scoala cand s-o luat de tine parca 2 tipi...i-am batut:o3.Si am facut asta pentru ca s-au luat de tine:o3,daca nu erai tu,poate ca...poate ca ii injuram numai:o3.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 11:35 am

-Uite...nu ti-am zis ceva pentru ca stiam ca nu aveai cum sa afli...
Am tras aer in piept si m-am uitat la el:
-Eram intr-o zi la scoala si am iesit sa fumez o tigara.Si le-am auzit pe 2 vorbind ceva.Prima data nu m-am prins ce anume se intampla si ce discutau,asa ca nu m-am bagat.Pe urma le-am auzit ca vorbeau de tine.Una ii zicea celeilalte tot ce se putea stii de..cum esti tu in pat.Deci am crezut ca e iubita ta sau ceva in genul.Dar ma jur ca atunci cand am auzit-o ca "in afara de f*tut,in rest e useless..."...sa zicem ca mi-a sarit rau de tot tandara si m-am luat cu ea la bataie...Mmmbine,n-a iesit bine pentru ca eu eram singura si aia mai avea inca 2 cu ea dar...macar m-am simtit bine ca aveam un ochi vanat pentru ca ti-am luat apararea.Pentru ca nu permit nimanui sa vorbeasca idiotenii despre tine...Oricum aia acuma are niste urme vinete pe gat...macar atata am reusit sa fac,am zis razand...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 11:38 am

Am incercat sa zambesc si i-am dat o suvita de pe fata.
-Ti-am zis eu ca sunt jucaria lor sexuala.,am zis dand din umeri
-Imi pare rau pentru ochi:o3
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 11:42 am

-Nu esti jucaria sexuala a nimanui.Nici macar a mea.Adica e chestie de respect si afectiune.Ok,recunosc:sunt o adolescenta hormonala iar tu esti absolut perfect si din punctul de vedere al sexului,iar cel putin...felul in care m-ai facut sa ma simt aseara ar trebui sa ma faca sa vreau sa ti-o trag zilnic in orice minut din zi.Dar aici intervin mai multe chestii:in primul rand te respect si te iubesc.si asta conteaza de 1 milion de ori mai mult decat hormonii mei de 16 ani.In plus pana si f*tutul trebuie sa fie,parerea mea,ceva frumos:una e sa o faci seara,in intimitate si in semi intuneric si...etcetera si alta e sa stai si sa te f*ti non stop oriunde apuci...alea erau deja penibile si disperate...Na,m-am descarcat,am zis razand si mi-am pus o tigara intre buze cautand bricheta...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 11:46 am

Mi-am scos bricheta din buzunar si i-am aprins eu tigara.
-E groaznic sa o faci in buda scolii sau in masina sau in vestiare..la dusuri la vestiare.E nu stiu...pervers ca dracu,dar prima data e interesant pentru ca e ceva nou.In masina e...groaznic.,am zis razand
-Si oricum pisi,stiu ca tu nu esti ca ele si crede-ma ca si eu am hormoni,nici n-ai idee cum m-am simtit ieri la faza cu oralul..adica a fost...imi venea sa ma urc pe pereti si sa zbier,era...dude,era atat de bine incat am crezut ca am sa explodez dracului.,am zis pufnind in ras.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 11:56 am

-Nu vreau sa explodezi pentru ca pe urma ar trebui sa te iau bucatica cu bucatica si sa te lipesc la loc si mi-e frica sa nu ratez vreo bucatica sau sa o pierd...
M-am uitat la el cu o fata plouata si am zambit:
-O sa iti mai fac,dar nu o ora.Pentru ca devine plictisitor si aiurea...Adica eu chiar nu inteleg cum pentru o fata e ok sa isi tina iubitul o ora cu nervii intinsi la maxim si ea sa stea in genunchi si sa o faca...Nu stiu,mi se pare sexul oral ca o parte din "aprinderea" de dinainte de sexul propriu zis,nu ca o tortura de ore in sir...
Am tras din tigara si mi-am lipit obrazul de al lui:
-Si sunt o adolescenta foarte hormonala,nici nu stii aseara cand ma urcasem pe birou si imi incolacisem picioarele in jurul tau cat de tare m-am abtinut sa nu sar pe tine,am zis ascunzandu-ma de privirea lui...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
Dead
Anarchist
Anarchist
Dead


Mesaje : 2824
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hell

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 11:59 am

-Facem o intelegere?Nu ne mai abtinem:o3.Orice ti-ar veni sa-mi faci,fa-mi:o3.Pentru ca stiu ca o sa fie interesant si sunt sigur ca o sa-mi placa pentru ca o faci tu:o3.
Sus In jos
Selene
Anarchist
Anarchist



Mesaje : 4817
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 34
Localizare : undeva departe...

Locuri - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Locuri   Locuri - Pagina 22 I_icon_minitimeDum 19 Sept 2010, 12:03 pm

-Nu e asa de simplu...Pentru ca stiu ca tu o sa te abtii in continuare in orice secunda si voi ramane eu aia hormonala...
M-am uitat la el razand si mi-am frecat nasul de al lui:
-Ti-as face multe dar nu vreau sa explodezi si nici nu vreau sa fiu sau sa par disperata sau perversa...Si e interesant cum desi nu am niciun pic de inspiratie si experienta in ceea ce priveste sexul aseara..a.seara parca am fost intr-o transa...adica stiu ca din secunda in care te-am vazut fara tricou pe tine mi s-a aprins un fel de fitil in corp...ceva ce m-a determinat sa fiu asa...si sa fac asa...faptul ca te vreau si ma exciti al naibii de tare cam in orice moment al zilei...
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000808802889
 
Locuri
Sus 
Pagina 22 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Locuri
» Locuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sex Pistols Romania :: Art Zone :: Arhiva-
Mergi direct la: